Laužas ārā no plastmasas gūsta

3

Komentāri (3)

QAnon 03.11.2018. 21.01

“Un lielākā daļa jeb 90% no izmantotās plastmasas atkritumiem nonāks jūrās un okeānos”
Varbūt vajadzēja ielikt komati pirms 9?

Polietilēna iepakojumam šodien nav higiēniska alternatīva un ja tā vietā, lai kopā ar padumjo miļiciju un daudzus miljonus apgrozošās bezpeļņas CSDD īpašnieku Lukstiņu mūsu Saeimas prātu izkūkojušie tantuki un vecie pedofīli prātotu, kā vēl vairāk izdrāzt autovadītājus, uzliktu bargus sodus par dabā izmestu maisiņu vai izsmēķi un savu čekas saimnieku rīkoti neliktu šķēšļus uzņēmējiem atkritumu pārstrādei, Getliņus, kā tādus, ar laiku varētu pilnībā renovēt, jo 95% atkritumu patiesībā ar samiksētas izejvielas un energoresurss.
Ja ieviestu iepakojuma depozītu, sanitāri savāktu katru izmesto pudeli, kā tas šodien jau notiek daudzās valstīs, tikai tad ciestu miljonus pelnošie zaļās jostas, zaļie punkti un citi, kas radās Vējoņa vadītās Vides ministrijas paspārnē un baro korumpētos politiķus.

0
-1
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 02.11.2018. 07.25

Mūsu Saeimas depuātiem būtu jākaunās, jo likumā par bezmaksas maisiņu aizliegumu atstāja pamatīgu spraugu, joprojām atļaujot par velti izsniegt plānos maišeļus it kā tie ar kaut ko būtu labāki.

+1
0
Atbildēt

1

  QAnon > Ilze Pçtersone 03.11.2018. 21.06

  Noteikti sliktāki, jo dabā, ultravioleto staru ietekmē noārdās sīkākās frakcijās, ko vairs nevar savākt. Par velti maisiņus nedrīkst dalīt, īpaši Latvijā, kur ievērojama daļa iedzīvotāju ir homo sovieticus un homo russicus, kas maisiņus sagrābjas kaudzēm, lai nesliktātā gadījuma tos iemestu miskastē.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam