Apmaldījušies trijos premjeros

19

Komentāri (19)

Sskaisle 01.11.2018. 10.37

mans viedoklis ir ciets – prezidentam vējonim neticu , vienkārši neticu, kā neatkarīgam valsts vadītājam. Kā lembergs teiks, tā vējonis darīs. Tas ir cieti.

Ināra Mūrniece manā vērtējumā ir perfekta padomju stila politiķe – ko partija teiks -to viņa darīs. Liks lekt Daugavā – tieši mūrniece būs pirmā, kura to izdarīs. Nulles politiķe. Nulles !

Par visu citu – pēc tam – man jāpadarbojas arī drusku

+2
0
Atbildēt

2

  Vahamurka > Drosma 01.11.2018. 10.40

  Ej nu ej,tu bez šitās ķēzīšanās par Latvijas patriotiem vēl ar kaut ko nodarbojies?

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Vahamurka 01.11.2018. 11.49

  NACONĀLĀ APVIENĪBA – īsti psrs patrioti – malači, mūžīgā slava jums !
  ordenus jums kremlis dos !

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > Drosma 01.11.2018. 13.23

  naciķi bez sārkanzaļajiem trubas zemnieķeļiem valdībā ir nulles , talab jantariks brēc ka bez viņiem ni un ni

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > J.šveiks 01.11.2018. 14.51

  Tiešām,ja Saeima ir pilna ar potāpovām,dot pretsparu krievu ietekmes aģentiem bez zaļzemniekiem grūti.

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Vahamurka 01.11.2018. 16.17

  lai tu norimtos , paskaties šito , bet līdz galam tur pieminēta ari Latvija , 1922. gadā krievu terorisma tēvam bija ideja iesūtīt zaļos , tāpat ka tas notika austrumukrainā pavisam nesenā pagātnē
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=968&v=4MfabsN5pp8

  +3
  0
  Atbildēt

  3

  Vahamurka > J.šveiks 02.11.2018. 00.16

  Šo kanālu es skatos bieži,tik nesaprotu,kas tajā tevi,vecu kremļa atbalstītāju,ielīksmojis.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > J.šveiks 03.11.2018. 11.52

  Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līdera Jāņa Bordāna paziņojums, ka Saeimas Prezidijā vajadzētu būt pārstāvētām piecām partijām ar vislielāko mandātu skaitu, liecina par to, ka nākamos četrus gados Saeimas priekšsēdētāja amatu varētu ieņemt tieši deputāts no sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa”.

  Šodien, 1. novembrī, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” JKP premjera amata kandidāts Jānis Bordāns norādīja, ka palielināt Prezidija vietu skaitu būtu neefektīvi, tāpēc, viņaprāt, šim procesam vajadzētu pieiet “matemātiski”. “Tas atspoguļotu šo vēlēšanu rezultātu,” savu ieceri klāstīja Bordāns.Lai arī vēl pirms 13. Saeimas vēlēšanām šķita, ka “Saskaņu” uz Saeimu virzīs KPV LV (ņemot vērā tās nespēju novilkt sarkanās līnijas pret sociāldemokrātisko partiju), šobrīd jau izrādās, ka patiesībā tas ir pašpasludinātais tiesiskuma un morāli ētisko vērtību etalons Jānis Bordāns.

  Vēlme, lai “Saskaņas” pārstāvis sēdētu Saeimas priekšsēdētāja krēslā un regulētu likumu pieņemšanas procesu, iespējams, cenšoties samocītā latviešu valodā nodrošināt kārtību sēžu zālē, varētu būt, ka liecina par slēptām JKP un to sponsoru interesēm.

  Bordāns, kurš vēl nesen savā uzrunā partijas biedriem sacīja, ka “ar saviem rezultātiem viņiem ir izdevies sagraut gan “Saskaņu,”, gan “Zaļo un zemnieku savienību””, nu pats bruģē “Saskaņai” ceļu uz otro nozīmīgāko posteni valstī.

  Un tas sāk radīt pamatotas bažas – ko gan vēl mēs varam sagaidīt no Bordāna kunga it kā tik gaišā tēla? Ja reiz viņš “Saskaņas” ceļu uz Saeimas Prezidiju pamato ar savu matemātisko aprēķinu, tad varbūt arī ministru amatus JKP līderis ņems un dalīs vienlīdzīgi, lai tiek visiem? Tādā gadījumā “Saskaņai” vismaz daži ministru portfeļi ir garantēti!

  Bet vai tāpēc vēlētāji balsoja par Bordānu, Strīķi un Jurašu?
  http://www.labdien.lv/bordana-logika-var-aizvest-lidz-saeimas-priekssedetajam-no-saskanas/

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  lindab456 > Vahamurka 04.11.2018. 10.53

  “Un tas sāk radīt bažas – ko gan vēl mēs varam sagaidīt no Bordāna kunga it kā tik gaišā tēla?..”
  JKP piedāvājumā 13. Saeimas MK darbam: JKP”…saredz, ka Latvija varētu virzīties uz piecu reģionu modeli.”
  Bažas vai jautājums – kā JKP saredz Rīgu – kā Latvijas galvaspilsētu vai arī kā līdzvērtīgu vai konkurējošu, bet vienu no pieciem reģioniem?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  tonijs > Vahamurka 05.11.2018. 15.31

  Kāda tev, Lemberga trolli, daļa par JKP un tās vēlētājiem? Tu par viņiem nebalsoji. Es balsoju par JKP, jo tā ir vienīgā partija, kurai tiesiskums ir prioritāte. Kaltē sausiņus savam elkam Lembergam, jo drīz viņš sēdēs un to panāks JKP. Ar Saskaņu sadarbojas tava ZZS – vairākās pašvaldībās atklāti un Saeimā – slēpti. Saskaņa dabūs kādu ministra portfeli? Kā JKP vēlētājs atbalstu, ja runa ir, piemēram, par Labklājības, Veselības vai Satiksmes ministriju.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > letonijs 05.11.2018. 15.47

  Man ir tāda daļa,ka JKP tiesiskums ir tikai dūmu aizsegs,lai kārtotu savas rebes:
  Vispirms par pozitīvo – ne bez Dienas atmaskojumu grūdiena izdienas pensijā ir aizsūtīti divi KNAB ilggadēji operatīvie darbinieki – Jānis Miķelsons un Modris Briška. Personāži, uz kuriem gulstas smagas aizdomas par tā arī neizmeklētu un nesodītu izmeklēšanas informācijas noplūdi operatīvajā izstrādē, kurai jau pirms pieciem gadiem, nevis šā gada februārī bija jānoved pie Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča un otra viņa lietā apsūdzētā – miljonāra un politiķu drauga Māra Martinsona – aizturēšanas. Foto no abu izklaides Alpu slēpošanas kūrortā ar citā Martinsona kriminālprocesā aizdomās turēto grāmatvedi Diena publicēja šovasar. Tātad pat tad, ja informācijas noplūde nav izmeklēta un sodīta, netieši, bet spilgti pierādījumi aizdomu pamatotībai ir sagādāti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > letonijs 05.11.2018. 15.48

  Ir tomēr trīs aspekti, kas šo ziņu apēno. Ko tas mums stāsta par bijušo KNAB operatīvo darbinieku šefu, tagad Jaunās konservatīvās partijas (JKP) faktisko aizkulišu līderi Juri Jurašu? Neko labu, ja viņš, metoties aizstāvēt šādus atmaskojošos kontaktos pieķertus personāžus, piedraud ar atlaišanu KNAB priekšniekam Jēkabam Straumem. Ko tas mums stāsta par pašu Straumi? Neko labu, jo atbrīvošanās no aizdomīgiem darbiniekiem “pa sētas durvīm”, aizsūtot izdienas pensijā, nevis izmeklējot viņiem publiski inkriminēto informācijas noplūdi, liecina par vēlmi, pieņemot neizbēgamus lēmumus, tomēr censties nesadedzināt visus tiltus ar jaunievēlēto politisko varu. Bīstams signāls no politiskās korupcijas apkarotāja. Ko tas mums stāsta par specdienestiem? Neko labu, ja abiem aizdomīgajiem operatīvajiem darbiniekiem nav atņemtas pielaides, tā saglabājot viņu izredzes tikt iekārtotiem kādos ne mazāk noderīgos amatos iekšlietu struktūrās.
  https://www.diena.lv/raksts/viedokli/dienaskomentars/aizdomigas-pecvelesanu-parbides-14208247

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > J.šveiks 03.11.2018. 11.58

  Dagmāra Beitnere Le Galla (JKP): “Mums ir jābeidz spēlēt otro pasaules karu katru gadu. Vajag likvidēt 16. martu un 9. maiju.”

  +1
  -2
  Atbildēt

  2

  QAnon > Vahamurka 03.11.2018. 20.39

  Normāla Jaunās Komparķijas krople. To 9. maiju viņa pieminēja tikai, lai to nesauktu par atklātu staļinisti un kolorado lenteni.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > altinyildiz 03.11.2018. 22.23

  Tā izskatās.
  La Galla – Es domāju, ka vairāk ir jārunā nevis par integrāciju un asimilāciju,bet par akulturāciju, kas nozīmē abpusēju procesu – ka ienācēji mācās no dominējošās kultūras, jo latvieši Latvijā skaitliski tomēr ir dominējošie. Akulturācija ir abpusējs process.
  https://lvportals.lv/viedokli/288459-dagmara-beitnere-le-galla-valsts-ir-tada-ka-mes-taja-piedalamies-2017

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Vahamurka 04.11.2018. 13.11

  “Dosim, piemēram, iespēju Jānim Bordānam, Jutai Strīķei, Jurim Jurašam. Ja jaunpienācēji pievils, viņu vietā nāks citi.”
  —————-
  Kad šitie pievils, čekai būs gatavībā jauni “saulveži”, kā tas jau bija ar LPP, ZRP un Vienotību. Es tā saprotu, ka ar “akulturāciju” tā padla domāja rusifikāciju. Aizvien vairāk sliecos domāt, ka tas čekas projekts atjaunotās Latvijas Politisko policiju savām kājām neatstās.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > altinyildiz 05.11.2018. 15.18

  Vai nu nosauc faktus par JKP saistību ar čeku, vai nu aizveries.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Vahamurka 05.11.2018. 15.32

  Gudra sieviete, atbalstu.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > letonijs 05.11.2018. 15.50

  Gudra liberaste.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam