“Providus” atzinums par likumprojektu “Grozījumi Būvniecības likumā”

5

Komentāri (5)

J.šveiks 19.10.2018. 21.47

es 45 gadus esmu būvniecības procesā , man nav bijusi situācija , kad būvniecības iecere ir izrādījusies pretlikumiska , lai tā nebūtu , par to taču gādā būvvalde, priekš kam šis penteris lai samudžinātu būvniecības likumu? manuprāt likumā viss atrunāts.

+1
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > J.šveiks 21.10.2018. 09.35

  “…priekš kam šis penteris…” – kas tur ko nesaprast? Liekēžiem arī ēst gribas. Un ne jau sausu maizi vien.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 18.10.2018. 19.12

Ja būviecība iesākta atbilstoši pastāvošai likumdošanai tai skaitā atbilstoši pašvaldību apbūves noteikumiem, tad kādas gan iespējas ir kādam ietekmēt vai apturēt būvniecību un kādēļ tad kāds būtu pastiprināti jāinformē,bet ,ja būvniecība sākta vai tiek veikta pārkāpjot sabiedrības noteiktās normas, tad tā ir apturama jebkurā brīdī un nelikumīgās būves sekas likvidējamas, jo it sevišķi, ja tās ietekmē sabiedrību.

+1
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > vvilums 18.10.2018. 22.42

  Praksē ir vairākas situācijas, kad ar tādu un līdzīgu brigāžu (ķļička – NVO) palīdzību apkarota tiek tieši likumīga būvniecība. Diemžēl ne bez panākumiem.
  A. Reizēm tas notiekot idejisku apsvērumu dēļ (labi ļaudis tic).;
  B. Bieži tracis izvēršas kādas grupas privilēģiju aizstāvēšanai (man apkārt skaists klajums un taka uz jūru, nu tur tas kaimiņš grib uz savas zemes būvēt tāpat, kā es uz savas, maita!!!)
  C. Nereti tautai sāp nepiepildītās cerības pārdot neviena nepieprasītu zemi (pret vēja rotoriem taurē blakus zemju īpašnieki, kuri cerēja pārdot tiem savu zemi, bet tas buržuīns izvēlējās kaimiņa gabalu un vairāk šim nevajagot – tagad jācīnās par dabu, putniem, vibrāciju, cilvēktiesībām, astroseksu, kozloīdiem u.t.t.)
  D. Gadās, ka brēku saceļ vienkārši tautiskas skaudības dēļ – kādam naudīgam zaglim (zinām taču, ka liela nauda var būt tikai tādam) ienācis prātā būvēt fabrīķi tieši te, it kā citur vieta nebūtu!
  Varianti var pārklāties un saraksts nav izsmeļošs. Brigāžu pašreklāmas vajadzības (finansējumu ta vajag, ēst gribas) atstāju citai reizei.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 18.10.2018. 08.44

Čakli un atbildīgi pastrādāts. Atrasta vienīgā vēl atlikusī problēma būvniecības regulējumā. Slava, urāā!

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam