Nevis muļķība, bet stulbums! 28

Komentāri (28)

Atis Priedītis 16.10.2018. 16.33

ZZS ir pēdējais bijušo komunistu bastions Latvijā. Tāpēc arī par viņiem balso. To, ka komunisti prot tikai zagt un iznīcināt, liela daļa cilvēku joprojām nav sapratuši.

0
0
Atbildēt

0

murrey 22.09.2018. 00.52

Jūs, kas esat pret ZZS. Balsojiet par klaunu Kaimiņu!! Tas būs īstais…

0
-2
Atbildēt

0

altinyildiz 20.09.2018. 11.23

Cik esi savām roķelēm nožmiedzis valdošo čekas kājslauķu, kremļa mauku, zagļu un pederastu, ka uzskati sevi par kompetentu Dūklavu pakritizēt?

0
-2
Atbildēt

1

  altinyildiz > altinyildiz 20.09.2018. 11.24

  Bija domāts vecam čekas ziņotājam un pedofīlam, J.šveiks

  0
  0
  Atbildēt

  0

T 20.09.2018. 04.59

Publikācijas līmenis identisks ar “Dienas biznes” darbinieka Sandra Toča darinājumiem. Žurnāla “IR” autoriem būtu jābeidz runāt par neitrāli objektīvu žurnālistiku.

0
-3
Atbildēt

1

  altinyildiz > T 20.09.2018. 10.16

  Nav būtiski, kurš pasaka, ka “karalis ir pliks”, kaut vai Točs, vai pat staļinistu – rusistu parķijas biedrs, Zariņš.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  T > altinyildiz 20.09.2018. 21.23

  Tiesa, tikai pēc šādu rakstu publicēšanas nevar būt runa par izdevuma neitralitāti vēlēšanu procesā uz ko pretendē esošā mēdija darbinieki, sadarbojoties ar Re:Baltica žurnālistiem.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Sskaisle 19.09.2018. 21.55

izbeidziet taču, nu neiztaisieties par dumjākiem ka esiet –

runa taču nav ne par muļķību, ne stulbumu – runa ir par čekistu varu Latvijā

Jūs kāds skatieties LTV1 – sabiedrisko tv – , LR – sabiedrisko radio
elle un indija – katru dienu tur tiek piesauktas vienas vienīgas oligarhu avīzes nra un diena – klau – ko jūs gribiet no tautas, kurai tikai tāda informācija ir , kuru dod oligarhu – lemberga un šļesera mediji?

medicīnā ir tāds bardaks , cilvēki reāli mirst no tā – reāli mirst no tā, ka nesaņem ne izmeklējumus, ne ārstēšanu – bet kučinskis stāsta – čakča laba ministre

vai pēc staļina nāves cilvēki neraudāja? vai viņi vainīgi, ka ir izvaroti ?

es uzskatu, ka šīs vēlēšanas ir negodīgas pašos pamatos – tikko ltv skatos – VUGD par mūsu naudu uzdzīvo mednieki – savi čomaki – KNAB tur pārkāpumu nesaskata – – nu tad, ko ziņo tautai – ka Valsts kontrole pļāpā niekus, jo profesionāļi KNAB valsts naudas izšķērdēšanu netiešā veidā , par izšķērdēšanu neuzskata

Es joprojām uzksatu, ka kaimiņš ir demoralizētas, lumpanizētas, nabadzībā un postā nodzītas tautas izvēles rezultāts.

Atāls 1:1 raidījumā pareizi – perfekti taču pateica – visas varas nomainījās – mums komunisti valdīja padlaikos, valda arī šodien – un pie tam – ļoti ļoti gudri valda – ar mums manipulējot

+4
-1
Atbildēt

0

vitalisvita 19.09.2018. 17.05

“Kāpēc par Brigmaņa vadīto partiju balso man tik tuvie lauku iedzīvotāji un visāda veida zaļās domāšanas pārstāvji, ir pasaules lielākā mīkla.”
————————————————–
Par cik mīklas ir domātas atminēšanai, tad mana atminēšanas versija ir sekojoša, un tai nav nepieciešama nekāda īpašā gudrība.
Okupācijas sekas arvien vēl nav konsekventi likvidētas, un tas nozīmē, ka arī balstiesības Latvijā nav tai 50 gadus okupētajai latviešu tautai atjaunotas… Tās arvien vēl ir okupācijas režīma veidotajai “padomju tautai”,kuras elektorāts arvien vēl jūtas uzvarētājs un ir palicis uzticīgs saviem pārstāvjiem kuri veido lielāko politisko partiju “Saskaņa”.
Un nākošais lielākais politiskais spēks ir viņu bijušīe sabiedrotie – politiskie avantūristi – latviski runājošais “komunistu” avangards – partorgi, komsorgi, čekisti, stukači utt. Notikusi ir negatīva latviešu (etniskā) atlase, kuru atjaunot ģenētiski, bez politiskas “selekcijas” – lustrācijas un filtrācijas – var arī neizdoties.
Bet nu cerēsim, ka esam vēl pietiekošā skaitā, lai tomēr nobalsotu par pareizu Latviju – ne vien latviski runājošu, bet arī domājošu Valsti.

+2
-1
Atbildēt

2

  Pandora > vitalisvita 19.09.2018. 17.33

  Nerunājiet mīklās – pasakiet, par ko lai balso, lai nobalsotu par pareizu Latviju!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  vitalisvita > Pandora 20.09.2018. 01.26

  Tā “pareizā Latvija” ir latviska Latvija!
  Un mums jābalso par to partiju, kurai tas latviskums ir prioritārs arī tās pirmsvēlēšanu programmā. Un tāda ir … Nacionālā Apvienība. Citām partijām, diemžēl, šādas prioritātes viņu programmās nav.
  Uzskatu, ka jābalso ir principiāli – par konkrētu ideoloģiju, bet ne par kādām interešu grupām vai tīkamām fizionomijām.
  Jā, arī man nepatīk daži NA personāži, bet vai gan nav mūsu spēkos to panākt, lai viņu tur nebūtu…? Ir!

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  letonijs > vitalisvita 19.09.2018. 21.26

  Tā ir tikai tāda čīkstēšana par okupācijas sekām, kas iet roku rokā ar sakāmo par nabaga daudzcietušo bāreņu tautu. Ielikšu arī te Valda Atāla atbildi uz jautājumu – Kas jūs kaitina šodienas politikā?
  – Visvairâk — nacionāļi. Viņi ir visamorālākie pret tautu. Saka: krievi nāk! Greizsirdīgi biedē,
  grib nožņaugt cilvēkus pašu rokām. Vai tad līdz šai dienai latvieši nav pie varas? Vai tad krievi lēmumus pieņēmuši, tūkstošus emigrācijā aizdzenot? Nē, mums kopš neatkarības atgūšanas bijusi latviska vadība.
  ………..
  Un tam es piekrītu. Nevajag vainot citus – kopš neatkarības atgūšanas mēs paši esam un arī turpmāk būsim atbildīgi par šo valsti.

  +1
  -3
  Atbildēt

  3

  letonijs > tonijs 19.09.2018. 21.27

  Par savu valsti, Latviju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 19.09.2018. 21.39

  Latviešus visvairāk kaitina tādi pakaļā drāzti STS un zarnu infekciju perēkļi, kā tu. Ne jau velti apzīmējums “pederasts” tik lietots arī kā lamu vārds

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  Pandora > tonijs 19.09.2018. 22.14

  “Valdis Atāls” ir krievs, ar krievu vārdu, nupat atzinies, ka personiski kalpojis varmākām, un nevis “krievi nāk”, bet “krievi nav aizvākušies, no kurienes nākuši”. Un Krievija vienmēr uz savu cilvēku rēķina dara visu, lai bojātu dzīvi citiem, tērē milzīgu naudu provokācijām un meliem. Visa tā lembergu un brigmaņu banda ir Krievijas tranzīta piesūcekņi.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  letonijs > Pandora 19.09.2018. 22.25

  Nevajag sagrozīt Atāla teikto – viņš laipoja nevis kalpoja. Par ZZS piekrītu.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

kolpants 19.09.2018. 13.28

Был я тут недавно в Латгалии. Да, маленькие поселки и деревеньки пустеют. А поля вроде все засеяны! ну не считая тех, что в 90-тые заросли. Потому что раньше в колхозе и работали неэффективно и техника еще не была такой универсальной. Поэтому поднимать хай с точки зрения “все пустеет”-а есть ли смысл?
Ведь это сколько денег будет уходить на то, чтобы до этих пары домов зимой чистить дороги, летом ремонтировать..Не проще их укрупнить до районных центров? А фермер до своего участка земли доберется на своей тракторной технике. Которая кстати, весьма сильно портит дороги, если их хочется содержать и для легкового транспорта.
И с сел уезжали всегда. Это не тенденция последних лет.

Надо думать, как удерживать людей именно в Латвии, чтобы страна не пустела.

+1
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 19.09.2018. 11.06

Esmu spiests savas publikācijas turpināt.
Oficiāli Latvijā pastāv vārda un preses brīvība. Patiesībā gluži tā nav. Cenzūru šobrīd veic lielie masu mediji un lielās izdevniecības. Brīvi paust savu viedokli un izdot lielās tirāžās savas grāmatas ir ļauts ne visiem. Manuprāt, pastāv pat kaut kāds “melnais” saraksts, kurā vispirms jau ir iekļauti cilvēki, kurus okupācijas laikā vajāja VDK. Šiem cilvēkiem vienīgā iespēja kaut ko publicēt ir tikai izmantojot neatkarīgās izdevniecības un sociālo portālu iespējas. Visi lielie izdevēji un masu mediji kategoriski atsakās ar šiem cilvēkiem sadarboties. Cēlonis ir pavisam vienkāršs – noklusēt faktu ka 80.tajos gados notika cilvēku vajāšanas ar sekām – pašnāvība vai nokļūšana psihiatriskajā slimnīcā. Bet ne visi gāja bojā, daži palika dzīvi un sāk savas liecības publicēt. Arī es to daru. Esmu izdevis (protams, ka par savu naudu) divas savas grāmatas, kurās aprakstīti patiesi notikumi kā tika cilvēki vajāti. Grāmatā “Neparastā misija” gan izmantojot fantastikas žanru. Jo oficiāli 80.to gadu vajāšanas šobrīd tiek atzītas tikai par izdomājumiem un fantāzijām. Neesmu publicējis neviena vajātāja vārdu un to arī nedarīšu. Pierādīt tāpat neko nav iespējams jo visas reālās lietas ir sadedzinātas vai izvestas uz Krieviju. Bet pastāstīt savu versiju par to kas notika tomēr gribu. Kaut vai tādēļ lai nekas tāds neatkārtotos nākotnē.

+1
-1
Atbildēt

2

  altinyildiz > Atis Priedītis 19.09.2018. 12.06

  “Vārds brīvība”! Nesmīdini pie varas esošos zagļus un pederastus un to čekas saimniekus! Vislielākajā t.s. sabiedriskā MZL(masu zombēšanas) LR1 pilnīgi atklāti latviešus valsts un tautas nīdēji: Jurkāns un Kreituse, liekas, apmetušies uz dzīvi, par “ekspertu” pastāvīgi tiek aicināts Saskaņas mūdzis, Rublovskis, bankrotējušais čekas ziņotājs, kuram valsts nogarantēja 2,5 miljonus latu, Ķirsons, pamāca renģēdājus, kuriem nav čekas ziņotāja noziedzīgā pagātne, kā tiem dzīvot. Par oponentiem SC uz radio netiek aicināt to antipodi, kā piemēram Latvijas patriots, Šiškins, vai vismaz kāds no NA, bet gan Vienotības, kura ir no tā paša Kononova NKVDešņika šineļa, no kura SC staļinisti.
  Vārda brīvība tiek ierobežota, un tiek darīts viss, lai kremļa pakalpiņi paliktu pie savām silēm, tomēr ir internets un nav vairs Solžeņicina “Pirmā lokā”, vai Gulaga arhipelāgs jālasa drukātu uz “Rotoprint”. Mūsdienās “samizdat” ir vienkāršāks par vienkāršu un cilvēki, kuri nenoslīcina savas dzīves lubenēs, visi prot apieties ar datoru. Uguni var paslēpt, dūmus nē.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 19.09.2018. 17.07

  Es jau to arī daru. Aktīvi publicējos draugos un feisbukā. Pusgada laikā esmu izdevis jau četras autorgrāmatas un mani dzejoļi ir atrodami arī vairākos kopkrājumos ar citiem dzejniekiem. Visu ko pēc tam izdodu vispirms publicēju sociālajos portālos. Un patiesībā tā tiešām ir lieliska iespēja ignorēt noklusēšanu un aizliegumus publicēties lielajos masu medijos. Visas grāmatas izdodu neatkarīgajās mazajās izdevniecībās.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Pandora > Atis Priedītis 19.09.2018. 18.02

  Jums nekas nav jāpierāda. Sniedziet liecības! Jūsu vārdiem ir tukša skaņa un darbiem nulles vērtība, ja nenosaucat ļaundarus vārdā. Viņi paši to nedarīs.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Pandora 19.09.2018. 18.07

  Šobrīd ir sākušās tikšanās ar Kangera komisijas pārstāvi. Publiskā telpā nevienu uzvārdu nenosaukšu. Ir uzsākta ļoti nopietna VDK noziegumu dokumentācija un apzināšana.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Atis Priedītis 19.09.2018. 21.58

  kāpēc Tu Ati Priedīti neizsaki savu viedokli par Atāla stāstīto?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Dusma 20.09.2018. 02.36

  Es ļoti labi atceros tās šaubas un dvēseles moka, ko toreiz izjutu pats. Atklāti sakot biju ļoti tuvu tam lai aizietu no šīs pasaules. Pēc pēdējās čekas pratināšanas nokļuvu slimnīcā, kurā pārdzīvoju klīnisko nāvi. Vajāšanas patiesībā bija kaut kas drausmīgs. Ja agrāk cilvēku vienkārši apcietināja, spīdzināja, ielika cietumā u.t.t., tad 80.tajos gados izmantojot psiholoģisko teroru, šādu cietumu ap cilvēku radīja psiholoģiski. Kā tas tika darīts esmu aprakstījis abās savās, nu jau izdotajās grāmatās. Iziet caur šādām vajāšanām un nepakļauties, patiesībā bija gandrīz neiespējami. Tāpēc es Valdim neko nepārmetu. Viņš vismaz šobrīd atzinās. Mana maksa par nepakļaušanos bija aizliegums publicēties, kaut gan tas šobrīd tiek noliegts. Šķiet, ka es pats 15 gadus neko nesakomponēju un nesarakstīju. Un pats labprātīgi neko necentos publicēt. Un pēkšņi nezināmu iemeslu dēļ tikai 65 gadu vecumā sāku to darīt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Atis Priedītis 20.09.2018. 10.46

  Kas ir psiholoģiskais terors, salīdzinot ar padumjo lāģeri, vēl jo vairāk, ja tas bija īpašā režīma lāģeris, kur nonāca Mārtiņš Zilberts? Vēl trakāk varēja būt tikai, kad cilvēks kļuva par padumjās psihiatrijas sadistu upuri un tika pārvērsts dārzenī. Ja vien cilvēks nebija apcietinājumā, vienmēr no psiholoģiskā terora varēja nomukt, kaut vai uz laukiem, kur noteikti čekisti nesekoja.
  Kas ir čekistu sagādātās dvēseles mokas, salīdzinot ar tām, kuras ik brīdi izjūt Dusma (kaisle, Sandra), dzīvojot starp sev nīstiem latviešiem?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 20.09.2018. 20.18

  Tie kas psihenē sāka stāstīt par to ka viņus vajā čeka arī tika pārvērsti par dārzeņiem. Tas fakts ko psihiatri neatzīs nekad.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 19.09.2018. 09.45

Lieliski. Negaidīts, bet patīkams pārsteigums no sen pazīstama autora.

+6
-1
Atbildēt

0

J.šveiks 19.09.2018. 09.18

treknais alus pabrikants ir Latvijas zemniecības kapacis , bet zem brigmaņa šiltes nepieciešama piebilde ( lkp Saldus rajona pirmais sekretārs)

+4
-1
Atbildēt

0