Rīgas koncertzāles biedrības memorands: Par atbalstu akustiskās koncertzāles celtniecībai Rīgā 6

Komentāri (6)

ozolina_inese 08.09.2018. 17.40

Koncertzáli vajag, bet varbút vietas izvéles politiku veidot lídzígi ká IKEA – uz pagasta zemes ar durvím uz Rígas robezas? Bús par 20% léták. :)

+1
0
Atbildēt

0

kolpants 07.09.2018. 12.45

Да неужели из Латгалии народ перестал уезжать? А если и перестал, то только благодаря тому, что в Резекне зал открылся?
Ну как тут не вспомнить совсем недавно Дусмой, мне кажется, скопированный линк про интеллектуальных идиотов. Которые реально живут в каком-то уже своем нереальном мире

И которым кажется, что в мире десятки тысяч туристов только и ждут, когда в Риге будет современный зал. Об этом же мечтают местные десятки тысяч жителей. Потому что других забот у них нет, все хорошо..Школы есть, дороги хорошие, система здравоохранения идеальна-ну почему теперь не потратить 50-100 млн Евро (дешевле не будет) и на концертный зал!

0
0
Atbildēt

0

ak 06.09.2018. 18.40

“…uzceltās akustiskās koncertzāles ievērojami uzlabojušas vidi un padarījušas to cilvēkiem pievilcīgāku, tās sniedz būtisku ieguldījumu reģionālās ekonomikas attīstībā un līdz ar cilvēku piesaisti sekmē arī demogrāfiskā jautājuma risināšanu. ”
Jūs tikai paklausieties!! Tipisks fragments no kolhoza partijas sekretāra atskaites LKP rajona komitejai. Ir pagājuši tik daudz gadi kopš to neaizmirstami laimīgo un iespējām bagāto kultūrnieku ikdienu beigšanās, bet vecais stils saglabājies perfekti. Patiešām, var aiziet nebūtībā veselas tautas, valodas un civilizācijas (nerunājot par indivīdu), bet piramīdu un tempļu celtniecības ideja ir nemirstīga. Šis virziens skaidri iezīmē mūsu nākotni, kas ne ar ko neatšķirsies no senās Ēģiptes vai Maiju impērijas likteņiem. Nesenāks piemērs ir eiropiešu kopienas bojāeja Grenlandē, kura, iestājoties grūtiem apstākļiem, praktisko darbu vietā būvēja greznus dievnamus. Mums tagad ir KULTŪRAS un BŪVNIECĪBAS dievs, un kā jebkurš dievs, viņš prasa upurus. Atliek vien mums ticēt, ka šis dievs tos upurus varbūt kādreiz atlīdzinās, ja sagribēs. Varbūt arī nē.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 05.09.2018. 15.52

piekrītu par 101%, bet – būvniecībai nelaist tuvumā LNB būvniekus – nu tos pašus mafiozņīkus – nu jācer, ka NA neiebalsos

0
-1
Atbildēt

1

  J.šveiks > Dusma 05.09.2018. 16.07

  nav liela starpība kurš būvēs , visi vienādi un tāmes kā vienmēr būs slepenas

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 05.09.2018. 16.09

  nu nesāc nu atkal – nerunā pretī – ja teicu, ka nē , tad nē – – viss
  galu galā – kur tava discipilīna ?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam