Profesionālajam autosportam Latvijā draud klīniskā nāve 5

Komentāri (5)

traductrice 05.09.2018. 22.07

2.septembrī Briselē notika Eiropas čempionāts jauniešiem boulderingā (olimpiskais sporta veids, starp citu). Latvijas puika ieguva ZELTU, skanēja Latvijas himna. Šī zelta medaļa ir pirmā(!) zelta medaļa Latvijai šajā sporta veidā. Treneri un federācija centās šo ziņu nodot mēdijiem, lai tie kaut ar īsu vēstījumu šo ziņu nodotu plašākai sabiedrībai. Dzirdējāt? Redzējāt? Nē? Es arī. Tāda, lūk, attieksme pret sporta veidu, kuru nelobē Seskveidīgie.

0
-1
Atbildēt

0

J.šveiks 04.09.2018. 21.03

lai gan man nav diplomatiskas izglītības , bet es to saprotu tā, profesionāļiem ir pašiem sev maize jāpelna, nevis uzkrauties valstij uz kakla.

+2
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > J.šveiks 04.09.2018. 21.32

  Palūgšu neaizskart tautas svētumus!
  Un neaizmirsīsim, ka “profesionālais” sports nav tikai pašu profesionālo sportistu rūpe. Pie tā paša galda barojas ietekmīgi sporta funkcionāru un iztapīgu politikāņu bari, sākot no LOK līdz pat beidzamai utu dzenāšanas federācijai. To aktīvās rūpes par sporta “nozari” (tieši tā viņi tagad sevi sauc) nav iespējamas bez sporta žurnālistu atbalsta. Visa šī jaukā liekēžu kompānija jau sacēlušas tādu brēku, ka nav šaubu – prasīto dabūs. Kurš gan iedrošināsies nebarot tik svarīgu… nozari!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > J.Biotops 04.09.2018. 22.01

  tas ka es minu Šveika teicienu par diplomatiskās izglītības trūkumu , nemaz neliecina par to ,ka es nesaskatu , kas šet apakšā, lobijs tagad pilnu muti klaigās par sporta norakšanu un ne jau sporta dēļ

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > J.šveiks 05.09.2018. 07.02

  Jau klaigā.
  Radio vakar pusdienas ziņas 12:00. sāka ar “ziņu”, ka sportam ar steigu vajagot 2 miljonus no budžeta. Gaudas turpinājās atkārtoti. Nākošgad vajadzēšot vismaz 10.
  Saeimas sporta apakškomisija metusies ”nozarei” palīgā, pēc budžeta naudas brēc deputāts b.Latkovskis un lietpratējos ierakstījies Kozjols, blējienus apkopojusi līdzjūtīgā Madara Fridrihsone. Redzam, ka jau pārstāvētas visas trīs sugas, nopietni un atbildīgi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: