Viltus ziņa kā politiskās kampaņas jājamzirdziņš 7

Komentāri (7)

AK 28.08.2018. 05.57

Par to, vai tā programmēšanas kļūda ir bijusi netīša, vai apzināta, to laikam neuzzināsim nekad. Bet nu ir novērsta, un tas ir labi.

Savukārt par gobzemu un kpv – lai par šiem balsotu, smadzenēs ir jābūt ne vairāk par vienu rievu. Pirmkārt – šie ir absolūti klauni, neadekvāti meļi un muldētāji, un otrkārt – pārtapuši par šlesera projektu saskaņas ieripināšanai valdībā.

+3
-1
Atbildēt

2

  altinyildiz > AK 28.08.2018. 10.33

  Nebalso par Kaimiņu un Gobzemu, bet ja viņiem un čekas projektiem: JV, JKP un Par(OIK) ir kopīgs vēlētājs, tad jau labāk, ka KPV LV. Ja pieminēji Šleseru, atgādināšu, ka Vienotība uzcītīgi pildīja visas tā čekas pidrillas iestrādes, kā čekas maisu sargāšanu, UA dalīšanu no Krievijas iesūtītiem bandītiem un čekistiem, joprojām ir spēkā samazinātās nodevas par no Krievijas ievazāto darbaspēku, Vienotība ar tik pat zvērisku naidu attiecas pret nacionālpatriotiem, kā Šļesers. Maskačkas kačoks Ozols un augsta ranga FSBešņika znots Magone, ar kuriem Vienotība pagarināja darba attiecības, tāpat, kā Maķīs, bija Šļesera ieliktnīši.
  Centies būt nedaudz kritiskāks pret čekas pasūtītām paskvilām? Kā rāda pēdējā aptaujas, Kaimiņa partija velk prom prokremlisko lopu iecerēto lielo sili, tāpēc arī tādi masīvi uzbrukumi tai.
  Viena kremļa mauka otrai nodod ģēlas: https://www.diena.lv/raksts/latvija/politika/elerte-ja-negribi-nonakt-viena-ballite-ar-sleseru-neej-uz-jauna-vilna-ballitem-13895556

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > AK 28.08.2018. 10.44

  kā nav kauna , ak, kādas tev naciķim morālas tiesības par saviem asinsbrāļiem un māsām tā izteikties . fuj – pretīgais nodevēj …. nu pirms vēlēšanām grib iztaisīties par baltiem gulbjiem, it kā mēs nezinātu kas par putniņiem esiet

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 27.08.2018. 13.27

Nesen sabiedrību satricināja ziņa

тоже неплохое владение громкими фразами, прям так вот satricināja

Ошибка в программировании.. Как какое г…но всплывает, так сразу “ошибка в программировании”.
А вот интересно, пробовали ли проверить, это случайно допущенная ошибка, или ЗАРАНЕЕ продуманная ошибка? На которую потом можно все списать, если ВДРУГ все всплывет?

0
0
Atbildēt

1

  Drosma > kolpants 27.08.2018. 14.24

  saskaņa man tā kā tāda lēta mauka, no kuras nevar tikt vaļā visu laiku lien vrisū feisbukā

  nabaga ušakovs tā kā tāds policijas meklēts noziedznieks skumjām acīm skatās uz mani no visiem rīgas domes transprotiem

  bet tam kolpant vel nav labi – vēl lien un kasās un žēlojās un sūdžās – tā ir tāda pati mentalitāte kā naciķiem – NA –

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 27.08.2018. 10.13

Kam ticēsim: ločmeļiem, vansovičiem, ābelēm, velmeriem un kremļjaģu administratora, Bunkuss, biroja vadītājam, jeb advokātam, kurš līdz šim nav sašmucējies? Kas vainas Gobzemam, kā premjera kandidātam, ja uz to amatu cer tādi čekas mūdži, kā Pabriks un Bordāns un daudz netrūka, ka tai krēslā būtu ierausies mazais nekaunīgais, alkatīgais un pastulbais Zatļera tuvākais līdzskrējējs, Sprūdžs?

0
-1
Atbildēt

1

  Vahamurka > altinyildiz 28.08.2018. 12.48

  Un kā tev patīk viņu ”galvenā ideologa” Zakatistova uzbrukumi nacionālismam?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: