Žurnāls: Tiesās turpina pieņemt maksātnespējas administratoriem labvēlīgus lēmumus 18

Komentāri (18)

Drosma 24.08.2018. 12.15

nū – es domāju, ka tiesu sistēmas korumpētība ir loģiska un ja gribu mēgināt uzlekt augstāk par savu dibentiņu – tad es teiktu – kompelementāra mūsu sabiedrībā

nu viss liecina par to, ka valsts vadītāji ir saistīti ar korupciju, saistīti ar korupcijas slēpšanu, saistīti ar prātam grūti aptveramo bandītismu maksātnespējas biznesā – kas laikam nemaz nedrikstetu būt bizness , nu ņemsim kultūras jomu – mūsu radošā elite taču visos režīmos visās valsts iekārtās ir bijusi priviliģēta – vai tie Brīvības, vai Ulmaņa vai Hruščova, Brežņeva vai šodienas Latvijas laiki – viņiem visas valdības ir nodrošinājušas visu to pašu labāko – par mazu pakalpojumu – varas likšanu mierā

tāpēc – es nevis brīnos par tiesu sistēmas absolūtos amoralitāti , bet es brīnītos , ja pēkšni tiktu atlaisti no darba vai pat salikti cietumos negodīgie tiesneši , tiesu sistēmas darbinieki

esmu jau rakstījusi par savu pieredzi Vidzemes priekšpilsētā – kur es sapratu, ka korupcija ir pilnīgi visos līmeņos – arī mazākie gariņi – sekretāres, konsultanti utt ir korumpēti

tā kā – es gribu grēkot – bet par bunkus slepkavību es domāju tikai un vienīgi kā par bandītu karu upuri – un es pat domāju, ka šī nu reiz ir lieta, kur valsts līdzekļus nevajag tērēt – kaut tie bandīti pēc iespējas ātrak viens otru apšautu

0
-1
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 24.08.2018. 12.21

  Dusma teica: kaut tie bandīti pēc iespējas ātrak viens otru apšautu
  ……
  Ja sistēma ražo bandītus, tad apšauto bandītu vietā nāks citi. Jāmaina sistēma, jānovērš bandītu rašanās cēloņi un iespējas. Kā mēs to varam izdarīt? Balsojot par partijām, kuras sola aizstāvēt tiesiskumu un cīnīties pret korupciju. Un ne tikai sola, bet arī kaut ko dara vai ir darījušas šajā ziņā (piemēram, Vienotība un JKP).

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  Drosma > tonijs 24.08.2018. 12.26

  labi , piekrītu par 101 % – jāmaina sistēma, bet kā todarīt, ja pie varas ir bandīti? Kas tad to sistēmu radīja – vai tad ne mūsu pašu NA ?

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  tonijs > Dusma 24.08.2018. 12.35

  Arī, bet viņi jau bija/ir tikai peškas, apmaksāti izpildītāji. Lēmumus pieņēma citi (Lembergs, Šķēle, Šlesers u.c.). Es jau uzrakstīju kā to darīt – pareizi balsojot.

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > tonijs 24.08.2018. 14.02

  Protams, ka JV, JKP, Par un Saskaņa ir tikai marionetes, kurus aiz aukliņām rausta to saimnieki: “Skonto būve”, Binders, ABLV un Rietumu banku īpašnieki un Savickis, Meļņiks, Zaharjins, Korens, Solncevas bandīti un citi kremļa ietekmes aģenti.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Drosma > tonijs 24.08.2018. 14.10

  Kā sāk runāt NACIĶU RASNAČS – tā es noprotu, ka valsts ir zem smaga dzelzs vāka , ka z svaigu gaisu cerību nav

  es ceru, ka mana izvēle vēlēšanās būs pareiza, bet – cik ir naciķu apmuļķotu cilvēku ?
  cik viņi turpina muļķot? kas kontrolē NA un NELP ?

  vai tā Martinsona sieva, kurai TM ir kā kantoris, kurā bīdīt lietas – vai tā turpina darbu ministrijā?

  vai tiešām mums tiesu sistēmā , tai skaitā Tieslietu ministrijā nav iespējama nekāda – pat minimālākā attīrīšanās ?

  Saproti Tonij, ka visi tie briesmu darbi, ko paveic šodienas Latvijas varas cilvēki, būtībā attaisno, būtībā balina padlaiku okupācijas varas darbus.

  Saproti. ka šo šļipsaino alkatīgo bandītu nzoiegums ir daudz daudz lielāks ka tikai sitmi tūkstoši, vai miljoni

  runa ir par to, ka viņi iznīcina ticību Latvijas valstij –

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Dusma 24.08.2018. 14.12

  Vai tad NA, latviešus nīstošā krople, pie viena galda sēdina Krievijas organizētās noziedzības pārstāvjus ar Kazlovski un citām augstām IeM amatpersonām, vai NA lika Putina kucei, Zatļeram, uzdzīvot krievu bandītu, čekistu, mauku un pederastu “JV”, vai NA to izdzimteni sūtīja uz Maskavu apgānīt pus miljona latviešu un desmitiem miljonu citu nogalināto eiropiešu piemiņu, svinot 9. maiju kopā ar mūsu tautas bendēm, vai tad NA lika premļjakam Dombrovskim sēdēt arēnas Rīga ložā, kur čekisti to morālo kropli piesmēja?

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 24.08.2018. 21.34

  Единство много сделало для борьбы с коррупцией? Я не про слова, про дела.
  Да и опасно за них голосовать, точнее, жалко. Опять потом будут рассказывать перед следующими выборами, как им, бедным, пришлось голосовать “за” ради стабильности коалиции, хотя они, конечно, были против и держали потом пальцы крестиком при голосовании!

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > kolpants 25.08.2018. 10.20

  Vienotības deputāti aktīvi atmasko korupciju Rīgas Domē, piemēram, vērsās KNAB sakarā ar mahinācijām “Rīgas Satiksmē”.

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > tonijs 25.08.2018. 11.29

  Это место занято депутатами JKP. Правда, кроме громких заявлений, пока особых результатов нет. А также интересно, почему активность депутатов Единства заканчивается на Риге, но не распространяется на гос.управление.
  Ну неужели это связано с тем, что тут они в оппозиции, а там у власти?))

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 25.08.2018. 14.03

  Fufels. Solnceva stipendiāta, Kazlovska, kantora rīcībā ir simtiem kilogramu materiālu, lai RD staļinistu – rusistu varza saules gaismu vairs neredzētu. Labi, koprofāg, tāpat kā tu, patēlošu plānprātiņu un pieļaušu, ka tādu nav. Materiālu neesamīna netraucēja Solncevas struktūrvienībai spīdzināt, sazāļot un mēģināt nogalināt drošībnieku Gulbi, fabricēt lietas pret Latvijas patriotu, Šiškinu, salauzt Latvijas patriota, Grantiņa roku, uz paskvilu un izdomātu apsūdzību pamata turēt apcietinājumā Bunkuss konkurentu, Sprūdu, nelikumīgi noklausīties žurnālistu, Naglas un Jaunalksnes telefona sarunas, par FSBešņika un terorista Hapilova un Ušakova sarakstes publicēšanu, represēt drosmīgo un talantīgo žurnālistu, Jakabsonu, uzbraukt čekas pederastu varzas konkurentiem: Kaimiņam un Gobzemam, utt.
  Neko tādu, pret SC, protams, mēs nevaram gaidīt, jo Kazlovskis tos pārstāv valdībā un kad čeka nolems izformēt Vienotības bandu, atkal būs zem Saskaņas sedziņas, jo atkārtoti zaudēt nevainību tam nav jābaidās.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 24.08.2018. 07.26

kā mans sens darbaudzinātais (1973.) teica , eto vsjo huiņa!, lai viņam vieglas smiltis, bija forš zēns

+3
-2
Atbildēt

1

  tonijs > J.šveiks 24.08.2018. 09.21

  Re kur laba ziņa, Dusmai patiks: Arestē Sprūda ģimenes uzņēmuma “Projekts B10” mantu, liedzot atpirkt Skanstes teritorijas atjaunošanai nepieciešamo zemi
  http://jauns.lv/raksts/zinas/293993-areste-spruda-gimenes-uznemuma-projekts-b10-mantu-liedzot-atpirkt-skanstes-teritorijas-atjaunosanai-nepieciesamo-zemi

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  altinyildiz > tonijs 24.08.2018. 09.44

  Kamēr Solncevas stipendiāts, Kazlovskis, konkurentu Sprūdu turēja apcietinājumā, Vienotības žuļiks, Bunkuss sarausa 1,5 miljonus. Pret konkurentiem kriminālais jumts derēja, tomēr no lodes nepaglāba. Varbūt notikušais būs licis aizdomāties arī blēžiem: Ločmelim, Ābelei, Vansovičam, Velmeram un citiem?

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Drosma > tonijs 24.08.2018. 12.20

  ha ha – kābija ar gapoņenko – pilni mediji – vainīgs – inkriminēts sis un inkriminēts tas, bet gala rezultātā – vakarien kā varonis atbrīvots – nu tik gaidi, cik Latvijas valsts maksās par šā nepamatotu aizturēšanu

  pasniedz man davānā pilnu kameru ar korumpantiem – nu vismaz uz 10 gadu termiņu – lūk tas būtu kaut kas , vai ne?

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 24.08.2018. 14.15

  Jā tā aizturēšana un pēc tam atbrīvošana – kā ar Kaimiņu, tā ar ar Gapoņenko – izskatās nenopietni un tikai nostrādā viņiem par labu kā reklāma.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > tonijs 27.08.2018. 13.15

  Ну почему же несерьезно? Вполне продуманная акция, начало которой положил Шадурскис со школьной реформой, который закрепил результат требованиями к частным вузам.
  Так что выглядит все продуманным под лозунгом “раскачаем снова русских, напугаем ими латышей”.
  И, как говорится, cepuri nost, сработало и получилось, даже таких более -менее лояльных вроде меня получилось окончательно убедить, что такие ситуации будут постоянно, и надо просто подчиниться и принять правила игры.

  +1
  0
  Atbildēt

  0