Labie padomju laiki… 6

Komentāri (6)

Atis Priedītis 04.08.2018. 08.45

Šobrīd ar cilvēkiem tiek manipulēts tieši tāpat kā okupācijas laikā. Vesela desmitgade – 80.tie gadi ir padarīti par nebijušiem. Un cilvēki ir pieņēmuši šo faktu. Patiesībā, sākot publicēt cilvēku atmiņas par tā laika notikumiem, sāktos ceļš uz godīgu un taisnīgu Latviju. Bet pagaidām 80.tie gadi ir pilnībā izdzēsti no tautas atmiņas. Ja kaut ko arī publicē, tad melus…

+3
-2
Atbildēt

1

  beerzeens > Atis Priedītis 05.08.2018. 15.00

  Kas gan liedz publicēt tos “padarītos par nebijušiem”???

  Lūdzu 5 -10 piemērus.

  Kur gan ir tie “meli” publicēti?

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > beerzeens 07.08.2018. 07.22

  Jūs esiet lasījis 80.gadu VDK vajāto cilvēku atmiņas? Visur tiek izplatīts viedoklis, ka 80.tajos gados vajāšanu faktiski vairs nebija, bija tikai “maigas pārrunas un aizrādījumi”. Daudz ir rakstu par to kā TF veidojās? Ka to visu organizēja VDK un kompartija. Par Labvakara epopeju.
  Personiski esmu uzrakstījis un jau martā izdevis savu atmiņu grāmatu “Gan jau rīts mūs atradīs”. Vienīgi portāls IrIr uzdrošinājās publicēt grāmatas fragmentus. Grāmatā esmu rakstījis par VDK cilvēku īstenoto vajāšanu izmantojot psiholoģisko teroru. Fragmentus esmu publicējis daudzos portālos kā rakstu komentārus un citu cilvēki ir rakstījuši par līdzīgiem piedzīvojumiem. Šobrīd, gan šķiet, ka es esmu vienīgais, kuru 80.tajos gados vajāja. Pārējie klusē, vai atzīstas tikai anonīmos komentāros.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 03.08.2018. 11.47

Kad šī uzticība nopietnai presei ir zudusi, tad ir daudz vieglāk manipulēt cilvēkus vēlamā virzienā
Не приходило в голосу, что эта “серьезная” пресса стала такой несерьезной, что тоже уже однобоко все подавала?
Да, бывшие из ссср действительно привыкли любую информацию оценивать критически, читать между строк, делать выводы. В то же время, как ни парадоксально, в западной прессе сложилось очень простое восприятие-раз центральные СМИ сказали, что Хусейн и Каддафи плохие, значит, так и есть! Что там на самом деле происходит, какие последствия могут быть-не важно! Раз говорят, надо снимать, значит, надо снимать!
Наши СМИ ушли не дальше. Плохие российские сми сказали, что комиссия из ЕС зафиксировала нарушения со стороны Украины. Наши сми сказали, что комиссия из ЕС зафиксировала нарушения со стороны сепаратистов. Ну ладно российские сми, примем как факт, что они необъективны. Но почему наши сми не показали класс, не показали ВСЮ правду-что комиссия зафиксировала нарушения с ОБЕИХ сторон?
И почему я теперь должен абсолютно верить нашим сми, но абсолютно не верить российским? Только потому, что наши “правильно” врут или недоговаривают?

0
-1
Atbildēt

0

Drosma 03.08.2018. 10.05

nāgel , tu mani gāz gar zemi , nu elle un indija – lai nu kurš šitādas peršas rakstītu , bet ne jau NA !!!!!

kā tad NA patrioti esiet izplānojuši to Latviju okupēt pirms Okupācijas muzeja nākotnes sienas vai pēc tās OKUPĀCIJAS NĀKOTNES sienas uzstādīšanas

padomju laikā kompartija bija okupācijas vara – tas bija skaidri un tieši un konkrēti

kā tagad ir ?!!! – elle un indija – NA siekalām šļakstot stāsta , kādi patrioti ir, kamēr rīkojas ļaunāk kā komunisti padlaikos –
nezinu – patiesi nezinu , kas ir ļaunāk – mirt no vilka vai mirt no vilka jēra ādā ….

+3
-2
Atbildēt

1

  altinyildiz > Dusma 03.08.2018. 17.28

  Kā tevi, krople, svētā latviešu zeme vēl nav aprijusi? Laikam gatavo tev ko īpašu, kas liks nolādēt savu māti, kas tevi laidusi pasaulē?

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: