Vai tiešām demogrāfija ir Latvijas prioritāte? 29

Komentāri (29)

  Vahamurka > Dusma 30.07.2018. 11.26

  Nu nu,tu nekādi nevari būt NA maucības auglis,tu esi krietni vecāka par NA un Saskaņu.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Vahamurka 30.07.2018. 11.48

  Tādus retus izdzimteņus, kā krievu kazarmās nodzītā Sandra, tikai no sātana iespējams ieņemt.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

vvilums 29.07.2018. 22.12

Prieks tevi atkal redzēt irā, taču ušaka klaji pretvalstisku rīcību tu tagad gribi nomaskēt ar “naciķu ” Parādnieka vienīgo privāto bērnudārziņu, kuram bizness būtu tāpat garantēts, ja arī Rīgā intensīvi kāds sāktu būvēt jaunos pašvaldības bērnudārzus.

+1
-2
Atbildēt

2

  vvilums > vvilums 29.07.2018. 22.13

  šis komentārs bij domāts Zanei

  0
  0
  Atbildēt

  0

  veesumS > vvilums 29.07.2018. 23.50

  …paldies!… 🙂
  …kāpēc nomaskēt?…Parādniekam savs krekls allaž bijis tuvāks…un Parādnieks centa dēļ, kas varētu aizripot garām viņa kabatai, pasauli apgriezīs ar kājām gaisā…ja Tev neder mana konspirācijas teorija :), Tev noteikti ir izskaidrojums, kāpēc VARAM Gerhards tēlo beigtu zivi attiecībā pret Ušakovu?….un tas nav tikai Gerharda maigums, kas staro pret Ušakovu, tā staro visa NA…nu, kādas ir Tavas versijas?….

  +3
  0
  Atbildēt

  3

  vvilums > zanE 30.07.2018. 01.39

  Vai tad VARAM ir bijis kādreiz spējīgs pa nopietno iejaukties kādā pašvaldībā, vai tā būtu bijusi Ventspils vai Rīga? Un vai slīpētais ušaks ar savu atbalstkomandu, vien advokātu armija ko nozīmē, ļaus sevi kādam” ministrelim” sevi nostumt?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  veesumS > vvilums 30.07.2018. 08.41

  …vai tad par nostumšanu ir runa?…pietiktu ar sabiedrības informēšanu, ar aizrādījumu, norādījumu, pieprasījumu par likumu pildīšanu….gudrs ministrs tādus paziņojumus izplatītu ik dienu, bet….Gerhards klusē…ne čiku, ne grabu….un sabiedrība domā, ka Rīgas domē viss kārtībā….tik tie dullie no Vienotības grib apkarot konkurentus, rakstot un uzdodot muļķīgus jautājumus par likuma izpildi….NA taču RD ir krietni lielāka pārstāvniecība gan iepriekšējā sasaukumā, gan arī tagad – kur ir lielo demogrāfijas lietu bīdītāju reakcija, protesti, aicinājumi vecākiem pieprasīt likuma izpildi?….nafff!!!…klusums!….
  ….NA saspēle ar Saskaņu tikai aklajam nav pamanāma….Ušakovs nozīmē apsargus NA lāpu gājieniem, atļauj uzlikt piemiņas plāksni, piešķir kādu amatiņu, NA partijas biedreni tur par labāko ģimenes draudzeni – nu, kā tu tādam sirdscilvēkam krāgā lēksi?…kā pieprasīsi taisnību un kārtību pēc likuma burta?…ja Saskaņai var nobrukt balsojums RD, arī NA savu deputātu skaitu paretina atbilstoši draudzīgai norunai nešūpot laivu (papēti NA deputātu sēžu apmeklētību)….
  ….esi piefiksējis, cik Rīgas domē ir NA deputātu pieprasījumu?…tieši viņu ierosinājumu, kuriem pievienojušies arī pārējie opozicionāri…neskaiti tos, ko rosinājušas citas opozīcijas partijas un NA pievienojusies “brīvprātīgā piespiedu kārtā”….
  …te veselu palagu varētu sarakstīt ar Nacionālās Saskaņas “nesadarbošanos” gan RD, gan valsts līmenī….bet uz vēlēšanām izvilks tikpat garu palagu ar ķeksīšiem, ko NA paveikusi demogrāfijas laukā…ptfu!….

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > zanE 30.07.2018. 09.05

  sabiedrība domā, ka Rīgas domē viss kārtībā…. ko tu muldi zane ?!
  sabiedrība bēg no Rīgas nedomājot, iedzīvotāju skaits Rīgā!!!! – samazinājies vismaz par 10% – Rīgā!!!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > zanE 30.07.2018. 02.50

  Kad Ušmeriks sava paģeļņika, Antonova, bankā īsi pirms bankrota iegrūda tur 10 miljonus rīdzinieku naudas, pastulbais un alkatīgais Putina kuces, Zatļera, tuvākais līdzskrējējs, Sprūdžs, savu tiešo pienākumu vietā imitēja tiesībsargu darba dublēšanu pret Lembergu. Premļaks Dombrovskis tā vietā, lai izsauktu to kropli pie sevis, uzmestu uz ceļa un pārlauztu tā asaku, turpināja ar to koķetēt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > zanE 30.07.2018. 09.08

  pasauli apgriezīs ar kājām gaisā… nu ko tu ZANE!!!1??? – naciķi nav nekādi spēka vīri – tie ir sapuvuši gļēvi glumi nodevēji – sava labuma dēļ viņi pārdos , nē viņi jau ir pārdevuši visu svētāko kas ir – savu tautu un mūsu Dzimteni !!!!
  es pat runāt un rakstīt negribu – cik var pa sūdiem mīcīties –

  +2
  0
  Atbildēt

  0

veesumS 29.07.2018. 19.14

…visiem patīk attīstīt konspirācijas teorijas, nu, tad – lai tiek no manas puses ar’…. 🙂
…bērnudārzus Rīgā celt, lai visiem bērniem, it īpaši latviešu bērniem vietas pietiktu – neviens negrasās….vismaz, kamēr Rīgā valdīs Ušakovs, par demogrāfiju atbildēs Parādnieks un to visu uzraudzīs VARAM….kāpēc?…atliek secināt, ka saskaņiešiem ar nacionāļiem ir dīls par pašvaldības bērnudārzu celtniecības bremzēšanu….Parādniekam pieder privāts bērnudārzs/i, kura/u biznesa modeli garantē Ušakovs, piemaksājot no rīdzinieku nodokļiem par vietu privātos bērnudārzos….arī vecāki maksā no savas kabatas nevājās naudiņas, lai tiktu latviešu b/d….krievvalodīgajiem it kā rindas neesot….
…nodrošināt ar vietām bērnudārzos rīdzinieku atvases ir pašvaldības pienākums!…diemžēl, mūsu aklais VARAM ministrs Gerhards, Parādnieka partijas biedrs, to līdz šim nav pamanījis….izliekas par kurlu un aklu, pat ar pirkstu nemēģina pakratīt Ušakova virzienā….Nacionālā Saskaņa burkšķ zem deķa, bet nedara neko, lai situāciju Rīgā ar bērnudārzu pieejamību mainītu…galvenais – pateikt – mēs ar Saskaņu nesadarbosimies….un ir taču ļautiņi, kas tam notic….bet Parādnieka bizness plaukst un zeļ….
…nekas, nāk vēlēšanas un parādniekveidīgie atkal varēs kaukt par nākamajiem pabalstiem…maksājiet!…maksājiet vēl, lai dažam labam būtu ērts un nodrošināts dzīvesveids….

+3
-1
Atbildēt

2

  Drosma > zanE 30.07.2018. 08.41

  ZANE, izbeidz šo gļēvulību! Gribi būt vienīgā un pēdējā , kura baidās atzit visiem labi zināmo faktu, ka Rigas Domē valda NA un SC koalīcija? Ja gribi dzejā – ka RD zem soliem NA un SC maukojās tā, ka visa pilsēta put, smok netīrumos, nekārtībās un vispārējā beztiesiskumā – trakāk kā atklātos čekistu laikos

  ko tu to parādnieku te ka tādu pusdzīvu žurku vaļā – nav dūšas par mauku nosaukt
  man nav laika tās attiecības saskaitīt, cik viens izvirtis politiķis sev atļaujas , bet pateikt ka mauka ir mauka ir laiks jāatrod

  tā kā – lai bērniņu vecāki latvietīši vāc mantiņas un pazīūd no Rīgas – “patrioti” naciķi ir izdarījuši maksimālo, lai Rīgā viņiem būtu ierobežotas iespējas salīdzinājumā ar krievvalodīgajiem –
  nu un ja šim saldajam pārītim vel klāt nāk kaimiņa banda – nu tad bez šaujamā, vai vismaz pipargāzes Rīgā nekāda dzīvošana nebūs –

  tas arī ir jāpasaka skaidri n gaiši

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  veesumS > Dusma 30.07.2018. 08.48

  …Labrīt!….
  …nesaprotu, ko Tu man pārmet….vieglajā valodā jāpielāgojas komunicēt ar Gobzemkaimiņa atbalstītājiem, bet ar Tevi?!?…hmm…esam, laikam, vienlaicīgi savus komentārus rakstījušas… 🙂
  …paskaties augstāk manu atbildi komentētājam vvilums….

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > zanE 30.07.2018. 13.08

  Такое ощущение, что проблема с садиками возникла, когда в РД пришло Согласие в 2009 году. А что до этого сделал Аксенок, из нового времени, т..е Единства? До 2009 года с 1991 уже могли садиков построить сколько угодно.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  veesumS > kolpants 30.07.2018. 15.48

  …nū-ū, Kolpant!….
  …2007. gadā Rīgā darbojās 154 pašvaldības dibinātas pirmsskolas izglītības iestādes, no kurām 143 bija vispārēja tipa un 11 speciālās pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī 27 privātas izglītības iestādes ar pirmsskolas izglītības grupām….
  …2009.g. Rīgā darbojās 179 pirmsskolas izglītības iestādes….
  …pagājušā gadā no 237 PII – privātās bija 135 ar kurām pašvaldība noslēgusi sadarbības līgumus….izrēķini, cik bērnudārzus no 2007./9.gada ir uzcēlis Ušakovs….Ušakovs gan apgalvo, ka pašvaldība esot saglabājusi 150 bērnudārzus….

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > zanE 30.07.2018. 19.05

  c 2007 Ушаков ничего не мог построить или сохранить, так как пришел к власти в 2009. Это во-первых.
  Во-вторых, остался неотвеченным вопрос-почему не решали проблему до 2009 года, и теперь все поворачивается так, будто все проблемы начались с 2009.
  Единству, будучи у власти уже столько лет, тоже нравится все списывать на предыдущие правительства, например, в соседней статье про ОИК. Ну так не лишайте такого права и своих конкурентов))

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  veesumS > kolpants 30.07.2018. 20.19

  …paklau, Tu beidz muldēt!….
  …rakstīji: – “Такое ощущение, что проблема с садиками возникла, когда в РД пришло Согласие в 2009 году.А что до этого сделал Аксенок, из нового времени, т..е Единства?”…
  ….Jaunais laiks RD vadīja no 2005.g. jūnija līdz 2007.g. septembrim – datus par PII devu….Birku (TB/LNNK) 2009.g. nomainīja Ušakovs – arī datus par PII iedevu…no 2009.gada līdz šodienai – gandrīz 10.gadu laikā situācija ir uzlabojusies vai pasliktinājusies, it īpaši, ja ņem vērā, ka iedzīvotāju/bērnu skaits ir krasi samazinājies?…
  …otrkārt – nemaini tēmu, kā saslapinātas peldbikses….šī raksta tēma ir par demogrāfiju….

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > zanE 31.07.2018. 10.21

  Я задал вопрос, что сделал Аксенок. Какие данные? Эти -…2007. gadā Rīgā darbojās 154 pašvaldības dibinātas pirmsskolas izglītības iestādes, no kurām 143 bija vispārēja tipa un 11 speciālās pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī 27 privātas izglītības iestādes ar pirmsskolas izglītības grupām….
  И где тут видно ….Jaunais laiks RD vadīja no 2005.g. jūnija līdz 2007.g. septembrim – datus par PII devu, где данные на 2005 год?

  …otrkārt – nemaini tēmu, kā saslapinātas peldbikses….šī raksta tēma ir par demogrāfiju….
  Это что за детский перевод темы разговора?)) Не стыдно? я задал вопрос, который также относится к теме статьи-демографии.
  И откуда вдруг такая огромная (что она есть, я не отрицаю) проблема с садиками? Может, она в том, что многие бывшие рижане живут уже не в Риге, а пририжье, но детей всеми правдами неправдами записывают в рижские садики? Обычно просто декларируют детей у родственников, чуть ли не у коллег или друзей. Потому что декларирование не требует, чтобы именно по месту жительства родителей было декларирование ребенка. Но дыры в законе по декларированию разве вина Ушакова?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 28.07.2018. 18.40

kad kučinskis parādniekam par vienotības gāšanu tos 2 mij maksāja, tad to nosauca par naudu demogrāfijas problēmu risināšanai
bet cik es tā saprpotu – parādniek kungs to naudiņu pavisma ātri nokopis un nu tā demogrāfija atkal kā saka pilnīgā Tā Kunga ziņā – valstij – t.i. – varas elitei pie kājas un ūsās

cik tur desmiti tūkstoši Latvijas bērnu no Lativjas – no valsts alakatības uz ārzemēm ,uz neatgriešanos aizmukuši –

nu naciķiem dzīres – kremlis atkal ordeņus dos – varēs atkal maukoties un dzerstīties un tautai uz to bezpalīdzigi jānoskatās

+5
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Dusma 29.07.2018. 10.46

  Ko nu vari pļūtīt, nodzītā krople! Solncevas stipendiāti uz paskvilu un safabricētu apsūdzību pamata varēja astoņus mēnešus noturēt cietumā Sprūdu, bet ir nevarīgi pret Parādnieku, kurš esot “nozadzis” 2 miljonus?

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

vvilums 27.07.2018. 08.23

Valstiski svadrīgi būtu bērnus nodrošināt ar bērnudārziem, un tāpēc ušaks to nedarīs.

+4
-1
Atbildēt

3

  Vahamurka > vvilums 27.07.2018. 13.21

  Vot ja zatleristi būtu Saskaņu dabūjuši koalīcijā,tad būtu pavisam cita štelle,daudz labāka situācija.

  +1
  -6
  Atbildēt

  1

  Drosma > Vahamurka 28.07.2018. 18.46

  tev troļļu ģenerālis pa seksti sados, oj kā sados, bet nu pamatoti , oj , cik pamatoti

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > vvilums 27.07.2018. 22.08

  Russkij mir pozīciju nostiprināšanai valstāī latviešu bērnu dzimšana traucē

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Drosma > andrejs 28.07.2018. 18.45

  andrejiņ – naciķiem latviešu bērni traucē – vai tad koalīcijā, kas vada valsti ir NA . ZZS vai ruskij mir? Ko? Kas iekasē nodokļus un tos notriec un tautu tur badā? Russkij mir vai tavi naciķi un zemsavieši?
  pretīgais naciķu trolli – ko te velcies savus melus ievemt !

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  Drosma > vvilums 28.07.2018. 18.42

  tev tik ušaks un ušaks , kas bez naciķu atbalsta būtu ušaks? pareizi – 0 būtu – tā kā varbūt to pamatu zemuškak kājām patricini

  bet nu labi tas tavai pierītie par krunkainu – neizdomāsi

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > Dusma 29.07.2018. 09.40

  Nevis bez naciķu,bet tavējo -zatleristu atbalsta.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Dusma 29.07.2018. 10.40

  Vai tad ne tu, krievu garnizonos nodzītā krople, kopā ar citām maukām un pederastiem, no priekiem mīzāt verdošu, kad Putina kuce Zatļers ar Ušakovu taisīja fašistisko – neostaļinisko valsts apvērsumu?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: