«Mafija! Šērojiet, lūdzu!»

123

Komentāri (123)

Z Livmane 23.08.2018. 18.03

Pagaidām izskatās, ka KPV LV tiks piešķirta „Saskaņas” mazā brāļa loma. Visticamāk, tas tiks darīts pēc Krievijas vadošās partijas, „Vienota Krievija” parauga, kas savās interesēs izmanto opozīcijā esošo Liberāldemokrātu partiju ar Vladimiru Žirinovski priekšgalā. Nepieciešamības gadījumā šie sistēmiskās opozīcijas suņi var pacelt balsi un apriet tos, kuri apdraud viņu saimnieku. Latvijas gadījumā šādu politiskās kontroles modeli ir sākusi pārņemt „Saskaņa”, kur Žirinovska loma ir atvēlēta Gobzemam, bet aprejamie ir latviskās partijas, kas apdraud „Saskaņas” nokļūšanu valdībā.

0
0
Atbildēt

0

Lasma 23.08.2018. 16.01

Gobzema kunga personīgajā Facebook profilā un grupā „Русское образование в Латвии” dalību pasākumā apsprieda vairākas personas, kas ir saistītas ar nesenajiem krievu skolu aizstāvības protestiem un atsevišķos gadījumos atklāti lobē Kremļa intereses Latvijā.
Ticība Gobzema kunga teiktajam ir sarukusi līdz nullei.

0
0
Atbildēt

0

Bolero_10 15.08.2018. 21.58

Tests.

0
0
Atbildēt

0

zēniņš 13.08.2018. 18.55

Oj, nu jau gan, pilnīga ķeršanās pie salmiņiem.. Var jau būt, ka tas Gobezems ir maita, taču šeit ir pārāk daudz interpretācijas un pārāk maz faktu.

0
-3
Atbildēt

0

fzss 01.08.2018. 15.45

vnk tautai apnikusi zagšana pa lembergiski, vai škēliski, tagad vajag ko jaunu- pa maksātadministratoriski …

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > fzss 01.08.2018. 16.05

  ko tu pļāpā – daži alusvēderi nav nekāda tauta – tas viens, otrs – vai tauta meloja lembergam un šķelem, vai šie tautai ?

  vienkārši runa ir par to, ka redzot , cik viegli un nesodāmi ir zagt esot politiķim – arvien vairāk entuziasti rāpjas tai stikla kalnā –
  ja vari nozagt miljonus , palikt nesodīts, kamēr sēdēt cietumos par loga izsišanu –

  kāpēc nē?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 15.08.2018. 21.59

  Runājot par pērkamiem žurnālistiem, Dusma. Pievērs uzmanību, ka ācgārnajā portālā nekur nav informācijas par tā veidotajiem, toties viņi prasa ziedot naudu, vēršas pret “sorosītiem” un atsaucas uz Lemberga avīzi. Es šim portālam neuzticētos.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 31.07.2018. 08.46

Vispār jau es atkal atkārtojos, bet fakts ir tāds, ka lāča pakalpojumu Latvijas ienaidniekiem izdara pērkamie žurnālisti. Viņu alkatība, negodīgums , es pat teiktu konkrēti – maucība.
Konkrētus uzvārdus gan nevaru nosaukt, bet piemēram, atbildiet man – vakardien tv24 skatījos raidījumu , kurā uzstājās kaimiņš – laimīgā kārtā bija skaidrā, kas nav mazsvarīgi, starp citu, bet !!!!
notiek diskusija, kuru vada it kā pieredzējis un it kā neitrāls, objektīvs žurnālists , bet vai tā ir ?

Jo kaimiņš nemitīgi uzskaita visas tās nelaimes, kuras ir Latvijā un par, kurām vistiešākajā veidā ir atbildīga saeima un MK. Un viena no diskusijas dalībniecēm kaimiņam saka – hej – bet tu taču esi saeimas deputāts, kā tad tu neko neesi lietas labā darījis? Un kaimiņš uzvaroši – triumfiāli atbild – es visu laiku esmu opozīcijā .

Un – puče – klusē – bet tieši šajā vietā, šajā brīdī – vairāk kā kulaks uz acs bija nepieciešami vārdi, ka opozīcijai IR JĀSTRĀDĀ SMAGĀK UN ATBILDĪGĀK kā pozīcijai. Ka opozīcija nenozīmē , ka tagad uz 4gadiem baudīsi dzīvi par nabagu naudu. Un to puče neizdarīja un tāpēc es domāju, ka puče ir slikts vai ļoti iespējams – pērkams žurnālists

Jo padomājiet, ja šo raidījumu skatījās cilvēki, kuri jau piedzimuši ar šo apziņu, ka vini jau visu izdarītu, visu varētu labāk, ja vien tie citi netraucētu un nekaitētu. Loģiski, ka tādai publikai kaimiņa runa ir kā balzams dvēselei , kā Debesu manna …. jo es jau neko , es jau darītu un izdarītu perfekti, ja vien tie citi ….

Skumji par to , ļoti skumji, protams

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Dusma 31.07.2018. 08.58

  un vēl – no šīs epizodes izriet nākošā – kur viņķele ar Kreitusi strīdās – ka viņķele uzskata, ka katram cilvēkam ir tiesības brīvi izdarīt izvēli vēlēšanās un šo izvēli nedrīkst nosodīt – t.i. Kreituse nedrīkst nosodīt tos, kuri balsos par kaimiņu

  Un te ir tā lietas būtība – ka tā ir 4.VARAS ATBILDĪBA – lai vēlētājam tiek sniegta objektīva informācija, lai ar vēlētājiem netiktu manipulēts

  manā sapratnē kaimiņa elektorāts ir lūk šāda bezatbildīgi nomanipulētā sabiedrības daļa – tie nabagi, kuriem šķiet, ka mauku nosauks par mauku un problēma ar maucību ir atrisināta uz urrā …

  nu jā – nezinu, patiešām nezinu ….

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 31.07.2018. 08.39

The Baltic Center for Investigative Journalism Re:Baltica

Ja jūsu draugi, vecāki, paziņas vai kaimiņi grasās balsot par A. Kaimiņu, lūdzu, iedodiet viņiem šo kartīti informētai izvēlei. Paldies, Re:Baltica komanda #NeesiAita

Edgars Krūmiņš Vai cik skaisti pasūtīts raksts 😄 Nez kuram gribās ieriebt Artusam šoreiz ?! Diemžēl nesanāks, jo cilvēki ar normālu domāšanu saprot kas ir kas! Artuss ir vairāk izdarijis Valsts labā, nekā pārējie visi kopā ņemot! Cik jaunieši ir sākuši interesēties par politiku.. agrāk visiem bija vienalga, jo bija skaidrs , ka neviena viedoklis neinteresē Saeimas iedzīvotājus. Šobrīd viss mainās.. un labi , ka arī pensionāri sāk saprast kuras ir aitas un kas ir cirpēji! 👍
Šis raksts ir uztaisīts tik tizls, ka nav pat ko īsti pateikt autoram. Nu un kas ka pirmais deputāts , kurš aizturēts? Kuram deputātam nav laba alga? Iereibis Artuss- un? Kurš dzīvē nav iedzēris? Nezinu… kautkāds sviests!
Tikai par KPV!✌️
Skaisle Jatalniece
Skaisle Jatalniece

Ko tieši Artuss ir izdarījis valsts labā? Ja ir konkrēti darbi, tad raksti konkrēti. Es nevaru nosaukt nevienu citu darbu kā vien vaimanāšanu , cik viss ir slikti un cik visi ir slikti, izņemot vinu. Un pamato savu bezdarbību Artuss ar to, ka esot opozīcijā. Ka opozīcijā esot ir jāstrādā vēl smagāk un nopietnāk, par to neko nebūs dzirdējis ne pats Artuss, ne viņa pielūdzēji. Tā ir tā problēma un tā tragēdija. To ka latvieši tik viegli ņēma kredītus , kurus nevar apamksāt un tagad tik viegli notic kārtējiem solījumiem – tur ir daudz kā kopīga. Tie ir vieni un tie paši cilvēki!

+1
-1
Atbildēt

0

Vahamurka 27.07.2018. 23.46

Lielais plāns skaidrs – SC un KPV veido valdību. Protams, risks, ka neizdosies iegūt 51 vietu, ir liels, tāpēc palīgā nāk citi, jo runā, ka kādas avīzes žurnālists savā dzīvē neesot redzējis tik lielus honorārus.

Un, lai gan gribētos, ka daži uz savas ādas izbauda, ko nozīmē Gobzema sasolītās piena upes ķīseļa krastos, tomēr ceru, ka veselais saprāts uzvarēs, loģiski domājošie prāti apvienosies un 7.oktobra rītā Meroni murgi nerealizēsies.

Es atšķirībā no Alda Gobzema rītdienu negaidīšu, bet uzvārdus nosaukšu jau šodien – Gobzems, Strods, Matīss, Ameriks, Meroni.

Līdz šim biju pārliecināta, ka Sprūda bijušo pastnieku Gobzemu ar SC saista vien tas, ka KPV ieplānota “mazā brāļa” loma pēc oktobra Saeimas vēlēšanām.

Bet… izrādās, ka Gobzema plāniem sadarbībā ar SC ir pavisam cits pamats – radniecīgas saites ar Rīgas domi, tātad saskaņietis “po žizņi”. Tas izskaidro arī Gobzema saudzīgo attieksmi pret Rīgas domi, kuras lielākais ļaunums, Gobzemaprāt, esot neveiksmīgā Kr.Barona iela. http://m.pietiek.com/raksti/vai_nav_skaista_mafija__gobzems,_vina_audzutevs,_bijusais_satiksmes_ministrs,_misters_20_un_sveiciesu_advokats

+2
-4
Atbildēt

0

Vahamurka 27.07.2018. 23.19

Nu i sarakstījuši komentus!Es jau domāju,ka to suņubūdu neviens nebūs ievērojis,bet re ku lieliski!Pateicos visiem par šā Saskaņas satelīta reklāmu.

+1
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 27.07.2018. 16.35

NO FB un tur vēl klāt ir bildes ar nošautiem ziloņiem un žirafēm

jā , jāpiekrīt gobzemam, ka tūrismam VID neķeras klāt, jo varas elitei tūrfirmas ir ideāls naudas atmazgāšanas veids – dzirdēts, jau , ka arī mazas zivtiņas tādā veidā tīti labi tiekot pabarotas …

tādi pīrādziņi

visi malko kokteiļus jūras krastā, es te vienīgā Izaura – slapja un nošļuksi

netaisnīgi , protams

Aldis GobzemsSekot
21 h
Viss, kas pēc būtības jāzina par “Zaļajiem”, (uzsveru – Zaļajiem!!!!) Zemniekiem, Ventspili un Tautas partijas vecbiedru Kučinski. Jā, Ābeles kunga amatpersonas deklarācija arī neuzrāda tādus ienākumus, lai šautu ziloņus un citus eksotiskus zvērus. Tas ir ne tikai neētiski un pretīgi, bet arī ļoti dārgi.

+8
0
Atbildēt

1

  tara > Dusma 27.07.2018. 20.29

  Sveika Dusma!
  Stāsti, kā caur tūrfirmām naudu atnazgā. Es uzmanīgi klausos.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 28.07.2018. 18.29

  kaza, bezkaunīgā, iztaisies vai patiesi?
  lai paskatās kas kam kādus lidojumus, kādas viesnīciņas pamaksā – kā saka , kādā sakarā

  Vairāk Saules – nu kurš pasākumu organizetājs “ēdinātājiem” ir čekus izsitis?
  Cita lieta, ka VS nav tādi vienīgie, nez kāpēc gan bei drīkstēja no vid un politiķiem atpirkties , bet vs nē?

  un ja par tūrismu – elle un indija – lai žurnālsti uzraksta – kādas tūrfirmas , kādas valsts iestādes apkalpo – un kā apkalpo – ai – tur gluži kā ar būvniecību – gluži kā medicīnā – vesela zemūdens pasaule – duļķaina, bet ar lielām zivīm , kuras tur droši jūtas – un kāpēc ? labi – pati domā kaza – kaut nedaudz iespringsti

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Z Livmane 27.07.2018. 13.57

Labāk lai Gobzems pastāsta par viņa saistību ar oligarhiem un maksātnespējas administrātoriem!

+5
0
Atbildēt

1

  tara > Z Livmane 27.07.2018. 20.27

  Jau sen stāsta Facebook
  Ierakstie Aldis Gobzems meklētājā un klausieties uz nebēdu!
  Vairāki video ir pieejami.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  zanE. > tara 27.07.2018. 20.52

  …Sveika, Tara!….
  …lasu un brīnos – esi guvusi pieredzi no Ventspils populista un tagad vēlies kāpt uz tā paša grābekļa?…nē, pareizāk būtu teikt – esi nopirkusi jaunu grābekli….Kaimiņu, komplektā ar makaroniem un batoniem…. :)
  ….ja tik izglītotam cilvēkam kā Tev, aizkrīt širmis un Tavā ieskatā īstākais Latvijas glābējs ir Kaimiņš, ko brīnīties par mazāk izglītotajiem viendienīšiem…
  …ja Tevis teiktais jāuztver kā ironija, tad teikšu – rūgta gan, bet tas, droši vien, sakarā ar karsto laiku….ja tomēr tas nav sājais joks – atliek atkārtot vēlreiz to, ko šodien rakstīju TW:
  – OK!…ja atdod savu balsi par KPV, otrā rītā ar čemodānu pie rokas kāp lidmašīnā un lido mājās – izbaudīt sava rīcības/vēlēšanu augļus….ja negrasies nākamā rītā pēc vēlēšanām atgriezties Latvijā, Tev nav tiesību LV pilsoņus iegrūst ellē….

  +8
  0
  Atbildēt

  1

  tara > zanE 28.07.2018. 10.45

  OK!…ja atdod savu balsi par KPV, otrā rītā ar čemodānu pie rokas kāp lidmašīnā un lido mājās

  Sveika, Zane!
  Mājās būšu!
  Varbūt ne gluži 7.oktobrī. Man vēl šis tas jāpadara.

  Ne jau Kaimiņš ir glābējs, bet pilsoniska sabiedrība. Kaimiņš ir spējis uzrunāt un iesaistīt politikā jaunatni. Kurš vēl to ir spējis?
  Neskatoties uz visiem stulbumiem, ko viņš ir darījis, šis ir kaut kas labs. Un to nevar neatzīt.
  Paskaties uz Podemos Spānijā. Arī radās kā protests korupcijai un nevienlīdzībai. Pasaules gals Spānijā neiestajās ar viņu ienākšanu politikā.
  Būs labi! :)

  +1
  -4
  Atbildēt

  3

  Vahamurka > tara 28.07.2018. 11.46

  Viņiem tur ir tāda kolonistu partija kā pie mums?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tara > Vahamurka 28.07.2018. 12.43

  Viņiem bija divpartiju sistēma līdz Podemos ienākšanai Parlamentā.
  Katrai valstij savas problēmas. Runa ir par to, ka Latvijas politikā ir jānotiek paaudžu nomaiņai.
  Pēc 10 gadiem divas verdzībā dzīvojošās paaudzes būs aizgājušas pavisam. 40 gadi pa dubļiem/tuksnesi būs nostaigāti.
  Tāpēc jau tagad ir jādod vara jaunajiem, lai viņiem pietiktu laika krist un celties un mācīties no kļūdām.
  KPV lv tiek dauzīts un labi, ka tā! Muskuļi aug tikai pie pārslodzes! :)

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > tara 28.07.2018. 20.47

  Neaizmirsīsim,ka arī vergturi nav pa šo laiku snauduši un ir uzaudzinājuši sev jauno maiņu ar lieliskām mīmikrijas prasmēm.Un varbūt tikai vecajiem ir saglabājušās prasmes viņus atpazīt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > tara 28.07.2018. 18.23

  tara – es tevi apcietinātu un turētu arestā par šito muldēšanu

  nu tev mēle nesāk kalst – kurā elles kambarī kaiminš tev ir uzrunājis jaunatni? nodzērušos sbviedraini seski, kurus uzrunā kaimiņa vārdi, ka viņš parādīšot , kā tiekot taisīta politika – un filmē saeimā notiekošo, it kā mēs nezinātu ka kaut vai teorētiski taču lēmumus pieņem frakcijās un koalīcijas sēdēs – un ja nu tas vien būtu

  bet – kas ganjāsaka, pie tam , skaidri un gaiši – pie varas esošā elite ir vainīga , absolūti, par viisem 101 % par šo debīlo , no dzērušos un nomaukojušos lumpeņu vispār ideju nesties uz saeimu , vispār piedalīties saeimas vēlēšanās –

  tieši tapat kā sarkozī un olanda vai attiecīgi obamas vaina un atbildība ir tā, ka Francijā gandrīz pie varas nāca lepēna, bet asv – tramps

  es tevi lūdzu tara- paliec Anligjā, Londona ir brīnišķīga pilsēta, ar bagātu kultūru –

  starp citu, tu bezkauņa sasodītā, apvainojie,s ka tevi sauc par trolli , bet tu nevari paskaidrot, kāpēc gobzems par mafiju spiedz internetā un tv , bet neiet uz tiesībsargājošām iestādēm? ja ne Latvijas, tad ir taču ES institūcijas –

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  zanE. > tara 29.07.2018. 08.52

  …Oi, Tara!…pilsoniska sabiedrība ar alternatīvi apdāvinātajiem?….piedod, bet labāk – nē!….taurētājs un kaujā saucējs, bez spējām patiesi mainīt un uzlabot ir tikai revolucionārs, kas gatavs noārdīt veco iekārtu un ieviest SAVU kārtību….nez, kāpēc man tas atgādina 1917.gada revolūciju, kad valsti var vadīt strādnieku, darbaļaužu un mājsaimnieču bariņš ar galveno nosacījumu – jābūt revolucionārai pārliecībai…
  …mēs jaunu pasauli SEV celsim….
  ….un Kivičs dziedās Internacionāli?…

  …tie revolucionāri, kas tagad no ārzemēm alkst atriebt pāridarījumus, kas tos aizdzina svešumā ar sagrābtu kredītu nastu – vēlākais pēc mēneša, ja arī būs sadomājuši atgriezties, krāmēs koferus un laidīs atpakaļ uz sapņu zemi ar biezākas desas šķēli, jo….stulbie mājās palicēji joprojām nav spējuši šiem radīt Laimes zemi kur atgriezties, baudīt bezrūpīgu un sakārtotu dzīvi….
  …nē, Tara, tādu nākotni es sev un saviem bērniem nevēlos….jo kritiski spēju domāt ne tikai par šodienu, bet arī par nākotni….

  +7
  -3
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > zanE 29.07.2018. 09.35

  Taisni briesmas,nu!Neko darīt jāliek zanEi plusu,gribi vai negribi.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Vahamurka 29.07.2018. 10.55

  Līdz šim Kaimiņa un Gobzema, atšķirībā Dombrovska, Rinkēviča, Kazlovska, Ķirša, Pabrika, Pavļuta, Bordāna un citu, darbības nav likušas manīt, ka tie būtu gatavi sadarboties ar Saskaņu. Tas ir izzīsts no čekista daikta, līdzīgi kā tas, ka Dūklavs un Igors Šeheļevs esot biznesa partneri, tikai tāpēc, ka krievs ir nopircis akcijas tai pašā uzņēmumā, kura akcijas ir arī Dūklavam. Tik pat labi varētu apgalvot, ka es ar Krievijas bandītu, Aļišeru Usmanovu (kļička Uzbek) esam biznesa partneri, tikai tāpēc, ka man arī ir Facebook akcijas.

  0
  -4
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > altinyildiz 29.07.2018. 15.05

  Gribi teikt,ka šoreiz čekisti liek olas vienā groziņā?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Vahamurka 30.07.2018. 13.42

  Kāpēc vienā? Vienotība, JKP un Par (OIK) ir veseli trīs. Šaubos tikai, vai viņiem pietiks nozombēto, lai visas trīs dabūtu Saeimā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tara > zanE 29.07.2018. 22.46

  “…pilsoniska sabiedrība ar alternatīvi apdāvinātajiem?”
  Zane, Satversmē nekas nav teikts par alternatīvi apdāvinātajiem. Vara Latvijā pieder tautai. Tādai tautai, kāda tā pašlaik ir.
  Par revolucionāro parliecību arī lembergs pēdējā laikā nemitīgi skandina. :)
  ES ESMU PAR REFORMĀCIJU.
  Tā sākas cilvēku galvās, domāšanā, vērtību sistēmā. Sākas ar vienu bezbailīgu cilvēku.
  Atgādināšu no vēstures:
  M.Luters tika nošķirts no katoļu banīcas, bet viņa popularitāte tautā auga neticamā ātrumā. Pret Luteru vērsās ne tikai katoļu baznīca, viņš tika pasludināts ārpus likuma savā valstī. Noziedznieks, likumpārkāpējs. Lutera nogalināšanas plāns neizdevās. Bet ja būtu izdevies vai tas apturētu Reformāciju? Nē.
  Vai zini kāpēc? :) Es ticu, ka zini.
  KPV LV ir politisks spēks Latvijā ar kuru nāksies rēķināties. Vai tev tas patīk vai nē.

  0
  -3
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > tara 29.07.2018. 23.10

  Vai tad nevarēji salīdzināt ar kādu citu,nevis Luteru?Paņem kādu svaigāku…piemēram Vladimiru Iļjiču,ar kuru arī sākumā nerēķinājās.

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  tara > Vahamurka 30.07.2018. 00.16

  ļenins ka reiz revolūciju taisīja. Reformācija ir pavisam kas cits.
  Revolūcija vienmēr ir asiņaina, reformācija nē.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > tara 30.07.2018. 00.28

  Antisemītisma teologs
  Saistībā ar Lutera pretebreju noskaņojumu joprojām pastāv dažādi viedokļi. Viena daļa pētnieku uzskata, ka tā dēvētais antisemītisms (tas gan ir krietni vēlāk, aptuveni 19. gadsimta beigu daļā tapināts jēdziens) bija Lutera gluži personiska pozīcija, kas nekādā veidā neiespaidoja viņa teoloģiju, un vispār bijusi tikai laikmeta garam atbilstoša izpausme. Savukārt citi uzskata, ka Luters droši dēvējams par “holokausta teologu” (Daniels Grubers), paužot, ka šāda konfesijas izveidotāja “personīgā doma” nevarēja neiespaidot savu nenobriedušo sekotāju prātus un vēlāk sekmējusi nacisma izplatību Vācijas luterāņu aprindās.

  Katrā ziņā savas sludināšanas karjeras pašā sākumā Luters neuzrādīja nekādu antisemītismu. 1523. gadā viņš uzrakstīja pamfletu “Jēzus Kristus piedzima kā ebrejs”, kurā Luters nosodīja ebrejus kā jūdaisma nesējus un to, ka viņi noliedz Trīsvienību. Grubers uzskata, ka antisemītisms absolūti nebija saistīts ar Lutera kaut kādām personīgajām vājībām vai pat plānprātību. Pirmkārt, jau tāpēc, ka kopš paša sākuma Luters vispār bija nesaudzīgs ienaida kurinātājs. Otrkārt, antisemītisms ir visas viņa teoloģijas pamatā, un viņš ienīda Bībeles ebrejus tieši tāpat, kā ienīda sava laikmeta ebrejus. Iespējams, tieši tāpēc viņa reliģija vēlāk arī tik viegli akceptēja holokaustu.http://www.la.lv/genijs-vai-vajpratigais-lutera-smagais-mantojums/

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  tara > Vahamurka 30.07.2018. 01.13

  Kristietībā reformācija vēl joprojām ir procesā.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > tara 30.07.2018. 02.06

  Nu un?Asiņaina padarīšana.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > tara 30.07.2018. 10.10

  reformācija nebija ASIŅAINA – šitādi tumsoņas – ko es teicu par gobzemja – kaimiņa faniem – neizglītoti bastardi –

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > tara 29.07.2018. 23.14

  Pie reizes,te ir informācija par Gobzema reformācijas kvalitātēm:
  https://www.rusantro.com/2018/07/kpv-un-memory-water-nodoklu-lohatrons-1.html

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  tara > Vahamurka 30.07.2018. 01.16

  KPV LV progarmma ir šeit:
  http://kampiedervalsts.com

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > tara 30.07.2018. 02.10

  Neinteresē,jo šie cilvēki nav manī radījuši ne mazākās simpātijas un uzticēšanos viņu labajiem nodomiem.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > tara 30.07.2018. 10.17

  neāksties – tā taču nav progrmma !

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 27.07.2018. 09.31

tā ir taisnība, ka Latvijā, konkrēti Rīgā ļoti bieži – pat valsts iestādēs atbild tikai krieviski

tas patiešām nozimē tikai to, ka statistika melo , ka Latvijā patiešām ir daudz vairāk krievu kā latviešu

http://www.la.lv/bankai-vaica-latviski-atbildi-sanem-krieviski/

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.07.2018. 09.24

http://jauns.lv/raksts/izklaide/290459-par-dosanos-politika-pazino-ari-andris-kivics
Anita Daukšte
@AnitaDaukste
Tāds iespaids, ka 13.Saeimā pārsvarā dziedās, dzers un kausies. #kivičs#kambala#kaimiņš

9:20 PM – Jul 26, 2018
89
40 people are talking about this

+4
0
Atbildēt

1

  tara > Dusma 27.07.2018. 20.25

  Vai tad viņi ir kaut ko jēdzīgu līdz šim izdarījuši?! Arī bez nosauktajiem 3 vīriem Saeimas deputāti dziedāja, dzēra un kāvās… vai tad ne?! :D

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 28.07.2018. 18.55

  tara – tu jūti ka tu nnespēj neko atbildēt ?

  nu godīgi – nu na mūrniece ir tikpat liela katastrofa kā kaimiņš ,vai kivičs vai gobzems,vai visi trīs kopā ņemot, bet mīļā kaza – afoņja sasodītā – vai vienu neliešu vietā ir jāliek citi?

  ja tu saki, ka tev ir viedoklis- tadkur tas ir

  tu tacu nedomāji nopietni salīdzinot Reiganu ar kaimiņu? bet nu labi — es tevi brīdināju -balso u n dari kā gribi – es tevi neglābšu un par tevi asaras neliešu – drīzāk aiz matiem saraušu un sakliegšu uz tevi

  +3
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 26.07.2018. 22.55

dusmai , kā jums ir ar seksu , liekas kautkas trūkst

+2
-3
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.šveiks 27.07.2018. 09.14

  kāds sekss šitai karstumā, tu ko – es pašnāvniece vai kā
  vienīgais prieks , ka notievēju – jo sejā ar viss smukums pazudis – ķems ne sieviete
  peldos jūrā, bet nu tr atkal zilaļģes priekšā – te IR komentāros – troļļi un alusvēderi ….ne kam uz pleca paraudāt, ne sajūsmu izpaust

  nē nē – sekss ir gaidīšanas režīmā , man ir izdzīvošanas programma

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Aivars Legzdins 26.07.2018. 17.47

Ko piebilst? Katrai kampaņai nepieciešams finansējums. Zinu, kādi Spēki finansēja Nacionālsociālistu nākšanu pie varas vēlēšanu laikā, kas noslēdzās ar šīs partijas, – demokrātiski paustu vēlētāju gribas uzvaru Vācijas Reihstāgā 1933. gadā. Vajadzētu papētīt partijas (mana red.: Akciju sabiedrības “Gobzems – Kaimiņš & Co) KPV LV patiesos (lasi: ieinteresētos) atbalstītājus.

+7
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Aivars Legzdins 27.07.2018. 09.16

  oj – nu ir sarežģītāk – nedomāju, ka šodienas viltus ziņu un apmaksātu troļļu apstākļos PATIESĪBAI ir lielas izredzes izdzīvot …..
  tai dēmonu tramvajā , kas bez sliedēm tevi rauj uz elli labāk atslābsti un izbaudi procesu

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Uldis F 26.07.2018. 14.01

Latvijā es domāju savi skeleti skapī ir katram. Tādos juku laikos, kā mums bija, nemaz savādāk arī nevarētu būt.
Galvenais ir kādi šie cilvēki ir tagad un kā tie redz valsts turpmāko attīstību. Gobzems nekad nav slēpies un arī pats IR atzīst, ka Gobzems atbildējis uz visiem jautājumiem un aicinājis satikties, utt.
Es biju izdomājis jau labu laiku atpakaļ balsot par KPV LV un savas domas nēesmu mainījis. Gribu dot iespēju jauniem cilvēkiem ar svaigām idejām.

+2
-5
Atbildēt

2

  Sskaisle > Uldis F 26.07.2018. 14.17

  ko tu te muldi , patiešām – tu izdomāji? -dzērumā kabatsnaudu dabūji un tagad te raksti –

  jauni cilvēki un svaigas idejas – elle un indija – apžēlojies – ko vari tik drausmīgi muldēt

  gobzems ir jurists? ir vai nav ?!! ta dviss ko vins ir spējis ir bļaustīties grūtnieces pirmsdzemdību sāpēs – ķeriet zagli – nu tāds jurists kā es balerīna

  kaimiņš – četrus gadus trieca nost mūsu naudu saeimā – rezultāts? kur ? elle un indija uldi f – nu apzelojies – nu nosauc kaut vienu politiķa, elementāri pašcienīga poliitķa darbu

  labi – gaidu – raksti konkrēti – tad arī spriedīsim

  bet nemudli – ka es tev saku – lieki nemuldi –

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Uldis F 26.07.2018. 15.54

  zināju , ka neatbildēsi
  lūk – palasīju un prasti nošasuminājos – nu ja to uzskata par politisku manifestu – tad viens ir skaidrs

  cik gluma un izšķīdusi visa tā runa, tik pat peldoša būs visa tā darīšana

  pēc sasodīto naciķu NA parauga – viņi tie labi, tie citi tie sliktie

  nu traki vispār , patiešām

  +4
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Dusma 26.07.2018. 16.18

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

vvilums 26.07.2018. 10.30

Gobzems savi pagaidām ir apliecinājis kā svešas mantas un neveiksmīgā biznesa maksātnespējas procesa administrātors, daudzus atstājot,spriežot pēc publikācijas, apkrāptus, un vai tāds” destruktors” var veidot laimīgu Latviju?

+12
-2
Atbildēt

1

  tara > vvilums 26.07.2018. 11.05

  “…vai tāds” destruktors” var veidot laimīgu Latviju?”

  Var gan!
  Un to noteikti darīs! :)

  +1
  -6
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 11.22

  tara – tevi karstuma trieciens ķēris, apžēlojies – liecies un paguli – atpūties un nomierinies –
  klau – šito pakalusies – pasapņo – iedomājies, ja varētu tā droši sērfot pa viļņiem un bučoties – bet ar tādu smuku un jaunu – baigi gribētu …

  https://www.youtube.com/watch?v=kOqtvMRo3Cs

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 26.07.2018. 11.43

  Samierinies un mēģini atrast savu vietu jaunajā Latvijā.
  Tev ir lieliskas spējas muldēt!
  Kāpec tev nesākt stand up karjeru?
  Latvija ar humoru ta pašvaki …
  Dibini savu uzņemumu, taisi programmu un piedāvā TV.
  Tavs radošums tev var nodrošināt labu dzīvi, Dusma!
  Nevajadzēs sapņot, varēsi sērfot pa īstam! :D

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 11.49

  apželojies Debess, tara, es tacu negribu pa īstam , aizrīsos ar ūdeni, vai haizivs kādu locekli nokodīs , priekš kam – tu dullumā nesatrakojies un neaizskrieni kaut kur – cik nav lasīts par šitādām kazām – es jau tā par daudz ko vainīga jūtos, vel viens traks sievišķis uz manas sirdapziņas lai nogultos –
  nu labi – nu paskaties tagad šito – https://www.youtube.com/watch?v=ucvLuGgsGS8
  bez visas sērfošanas – droši uz kājām – bet ūdenī – smuki –
  bet nu mierīgi mīļā, lūdzu saudzē sevi

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 26.07.2018. 13.11

  Paldies par tavam rūpēm! :)
  Arī tu saudzē sevi!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 13.36

  es nevaru solīt – viena lieta ir briča paziņojums, ka būs vēl sliktāk, otra lieta- politiskie ienaidnieki var sagribēt nodzēst manu brīvības lāpu –
  manī attīstās arī dīvainas tieksmes – kolēģe sāka stāstīt. cik slikta ir kola un es pēkšņi to ļoti gribu – zini – tādu aukstu un grēcīgi sliktu

  labi – ej taču un pastrādā kaut ko – cik vari te plivināties !

  Karstākais periods mums tikai vēl priekšā, īpaši šajās brīvdienās, jaunākās prognozes intervijā Latvijas Televīzijai šorīt atklāja laika ziņu veidotājs un sinoptiķis Toms Bricis. Vienlaikus viņš norādīja, ka šī vasara ir ar noturīgu karstumu, bet pīķi vēl neesam sagaidījuši, kā tas bija pērn, kas gaisa temperatūra sasniedza +34 grādus. Ilgtermiņa prognozes liecina par karstu laiku līdz augusta vidum.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 26.07.2018. 14.41

  Londonā šodien +36

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 15.58

  mīļā – es tev jaunu, smuku sērfotāju pagādāju, mūziku piemeklēju – no ko tu kavējies tai Londonā – ej taču dzī vē un aimirsti par kaimiņu, nu tiešām – nu neblamē sevi ar to – maigi sakot klaunu
  tu sen esi kaut ko labāku pelnījusi

  lūk – es ar nosvīdusi kā suns ķin restorānā – nav viegli , nu nav viegli

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 26.07.2018. 20.28

  nu neblamē sevi ar to – maigi sakot klaunu
  —-
  Dusma, es labāk atbalstu jauno paaudzi. Reigans arī bija aktieris. Sagrāva psrs divatā ar Tečeri.
  Lai manītu Latvijā lietas, daudz nevajag. Tikai savākt 51% vēlēšanās. Tas ir izdarāms! :)

  0
  -4
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 27.07.2018. 09.18

  tara, mīļā – tev pa nakti dulums nav pārgājis –

  mūsu nožēlojamo afoņu kaimiņu nosaukt par jauno paaudzi un salidzināt ar Reiganu – nu viss – tu esi identificēta kā kaimiņa femras trolliene , iespējams pat troļļu māte – vai troļļu virsniece, bet kā saka – trolliene – tas ir cieti!

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 27.07.2018. 09.27

  Dusma, es Irā komentēju ilgus gadus. Paužu savus uzskatus.
  Nav labi apsaukāties, nokaunies!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 26.07.2018. 10.27

jā un es vēlreiz stipri stipri apšaubu KNAB godaprātu ar tādu šovu – tik vērienīgu – aizturot klaunu kaimiņu saiemā –

nu ko gan klaunam citu vajag kā iespēju uzstāties un tieši to viņam sagādāja mūsu visu uzturētais knab – laikam jau labiem draugiem atteikt nevarēja

un laikam jua labie draugi labi zināja, ka latvieši ir ļoti kaislīgi teātra mīlētāji un teātra spēlētāji

tā kā es domāju joprojām , ka šajā mežā kaimiņš ir pats prastākais kociņš … lētākā koksne

+4
0
Atbildēt

1

  tara > Dusma 26.07.2018. 11.11

  “… šajā mežā kaimiņš ir pats prastākais kociņš … lētākā koksne”
  ___
  11% latvijas balstiesīgo domā citādi, Dusma!
  Man būs interesanti vērot, kā Jūsu valoda atplauks kā puķe KPV LV reitingiem ejot uz augšu. :D

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 11.15

  nu kurš gan tic skds aptaujai ? paši aptauju pasūtītāji arī tic

  nu ja kaimiņš spēja knab iesaistīt savā šovā, tad jādomā , ka ka aptaju taisītāji un publicētāji tādā kabatsnaudas cenā vien šim sanāca

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 26.07.2018. 11.28

  :D

  To sauc: Defektu parvērst efektā.

  Vai atceraties brīdi, kad lembergu izlaida no cietuma. Viņš it kā bija Nr 1 popularitātes ziņā. LNT to kladzināja ik nedēļu . Viņu atbalstīja tikai pensionāres.

  Tas, kas aizraus jauniešus, tam pieder nākotne, piekrītat?!

  Kaimiņš ir jaunatnes stutēts.
  Jaunieši, savukārt, skaidro savām omēm, par ko un kāpēc jābalso.
  Jo tā ir viņu nākotne.
  Omes saprot. :)

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 11.38

  NU DULLA NU TIESAM ESI PALIKUSI DULLA
  MĪĻĀ , ATPŪTIES, KA TEV SAKA

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 26.07.2018. 11.46

  Tu vari labāk, Dusma!
  Elpo dziļi un nesteidzies ar teksta rakstīšanu. Padomā!

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 11.53

  nu zini – domāt un rakstīt ir par daudz no manis prasīts
  pietiek , ka es rakstu – tev arī kaut kas jādara – domā tu!

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 26.07.2018. 11.55

  Šis ir labs!!!! :D

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 12.36

  nu lūk, vēl viena maza dāvaniņa tev – man tieši šis remix patīk – zini – vasaras rīta vieglums –
  https://www.youtube.com/watch?v=kpJlJIRXW8I

  +2
  0
  Atbildēt

  0

AK 26.07.2018. 09.56

Godīgi sakot, pie kājas, ko viņš tur sastrādājis vai nav sastrādājis. Pietiek jau ar to, ka kpv ir šlesera atbalstīts projekts saskaņai lojāla partnera iedabūšanai Saeimā, respektīvi, kpv ir vēl viens ķieģelītis tajā procesā, ko sauc – saskaņas dabūšana valdībā.

+8
-4
Atbildēt

4

  Sskaisle > AK 26.07.2018. 10.01

  skaidrs, ka naciķi nu norobežojas no saviem sponsoriem
  nu pie kājas – pirms vēlēšanām , kad purina netīro veļu – kādi pretīgi liekuļi – cūkas netītrie – par baltiem gulbjiem grib no dīķa izpeldēt

  +2
  -3
  Atbildēt

  1

  AK > Dusma 26.07.2018. 10.45

  Dusma (abstrahējotiess no šī raksta), vārda “naciķis” biežā lietošana, kā arī NA vainošana visās pasaules nejēdzībās, neskatoties vai tur patiesībā kāds no NA ir vainīgs, vai vispār klāt nav stāvējis, un “naciķu” un NA “pievilkšana” klāt jebkurā diskusijā, liecina par vienu no diviem:
  1) vai nu esat trollis,
  2) vai arī jums jāapmeklē psihiatrs :)

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > AK 26.07.2018. 11.11

  kāpēc visās nejēdzībās, atmet savu naciķa lielummāniju un uzņemies atbildību kaut vai par tām nejēdzībām , ko esiet pastrādājuši tepat Latvijā

  tad man arī psihiatru nevajadzēs un pat ne psihologu
  par nacionālistiem nosaukt NA būtu mans noziegums pret vārdu , pret Māti Patiesību

  un par troļļiem – nu ko tu – semjon – nu patin atpakaļ AP raidījumu, kur tavs naciķu iesalniecēns dedzīgi atsaucās jaunpievedumam troļļu fermā

  nu ko tu semjon semjonič – tu tāds austras koks kā es apses miets

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Dusma 26.07.2018. 11.48

  Taisnība. Saeimā nav nacionālistu, bet ir tikai uz latvisku Latviju orientēti politiķi. Eiropa mostas un neizbēgami visā teritorijā vara būs nacistu rokās un tad, ak vai, tev krople, latviešu nīdēja un katram tev līdzīgi domājošam. Pār mēru žēlsirdīgā Ulmaņa kļūdas tiks labotas. Velti lūgsieties ļaut jums, izdzimteņiem, iet 16. martā dauzīt līdz asinīm savas pieres pret Brīvības pieminekļa pakāpieniem, jūsu pieres būs vajadzīgas turpat netālu esošā krievu sātanistu tempļa sagraušanai.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  QAnon > AK 26.07.2018. 11.11

  Bīsties nu vairāk par Vienotību, JKP un Par (OIK)!

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > AK 26.07.2018. 11.39

  Хм, каким же раком тут Согласие, если у КПВ в программе вписано, что даже основное образование только на латышском, не говоря о среднем?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 26.07.2018. 11.54

  nu kur tu te kolpant ar savu kremliskumu pa vidu spraucies ? visi tavi br āļi -redz kā pēc kremļa stabules danco – nu tev nepietiek ? o vēl tev laimei vajag?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 26.07.2018. 12.11

  да я просто смотрю, что начинается уже какая-то предвыборная паранойя. Везде мерещатся попытки Согласие в коалицию затянуть.
  Ну или просто группа грамотных пиарщиков уже начала свою работу по “русские идут, спасай Латвию, голосуй за Един..сорри, Новое единство”
  У которого пока с рейтингами вообще беда.
  Правда, непонятно как КПВ так прыгнуло. Похоже на протестное голосование за клоунаду с задержанием в Сейме главного.

  Такое ощущение, что ПБ ведет свою игру… Постарались поддержать рейтинг Жданоки, прилюдно скрутив Гапоненко. Сейчас вот КПВ так сильно помогли

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 26.07.2018. 13.13

  nu meli – kolpant – vai dieniņās kāds bezkaunīgs melis esi – mereščitjsa – nu ? SC kā traks raujas pie varas !

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 26.07.2018. 15.13

  Обязательно! все партии куплены Согласием! А Согласие-Кремлем! А Кремль-Путиным!
  Остается только одно-повторить героический подвиг одного американца!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 26.07.2018. 16.09

  nū – kolpant, mēs tagad par saskaņu spriežam un sasKAŅĀ ir cilvēki, kurus interesē noturēt čekistu varu un atjaunot kremļa varu Latvijā –
  mēs jau abi sirsnīgi un mīļi vienojāmies par to , cik netīra, nesakopta un krieviska ir kļuvusi Rīga , jā ar mūsu nodevējpartiju līdzdalību , nu kaut vai NA, bet – tomēr Rīgu tācu vada SC

  tu taču oligarhu sarunas klausījies, dzīrdeji taču kā urbanovičs – gandrīz nogība savā gatavībā oligarhiem pakalpot un tikt atalgotam

  nu un bezmaksas trsnsports okupācijas seku simboliem – pensionāriem no Krievijas

  nu skaidrs, ka SC elektorāts šai ziņā vēlas virzīties – sev privilegijas uz citu rēķina

  nu lūk – par cik es pati esmu rīdziniece, pati visu te redzu u n saprotu – necenties man melot , necenties pat

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 26.07.2018. 16.14

  mēs jau abi sirsnīgi un mīļi vienojāmies par to , cik netīra, nesakopta un krieviska
  не надо передергивать. Я так и не увидел ответ, кто обслуживает ваш дом. Если не Ригас наму парвалднеик-какие претензии к рижской думе за засцанный подъезд?

  Насчет “русской”-я не в лесу живу, бываю и в центре и не слышу там русской речи больше, чем латышской

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 26.07.2018. 16.24

  debess, tu man neirozi nepiedzen , kolpant
  būtībā par visu varētu pārlieicnāties un secināt eksperimentā – ar ieslēgtu tel ej pa ielu un piefiksē – kādā valodā cilvēki runā – nav pat sejas jāfilmē un tās regulas jāpārkāpj – to var oficiāli izdarīt

  par kāpņu telpu – paga – kas nosaka tiesisko regulējumu ? LR pamatlikums, kuru tālāk – precīzākās likuma normās – normatīvos saliek Rīgas Dome ! Bet ko tu man saki – ā NĪ nodokļus gan šie grib, bet par kārtību mums pašiem jāgādā , nu zini – ATDOD NODOKĻUS – ievedīšu pati KĀRTĪBU galu galā

  zini kolpant – man no tavas bezkaunības sāk trūkt gaisa , godavārds

  cik neleietīgs tomēr esi !

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 26.07.2018. 16.41

  par kāpņu telpu – paga – kas nosaka tiesisko regulējumu ? LR pamatlikums, kuru tālāk – precīzākās likuma normās – normatīvos saliek Rīgas Dome !
  Это что за бредятина? Совсем уже с жары сдурели? Рижская дума виновата, что частная обслуживающая фирма вам подъезд плохо убирает?? С какого фига? Если частник что-то не делает, можно жаловаться в PTAC!!
  Какая связь вообще между налогом на недвижимость, который идет в бюджет самоуправления, и порядком на лестничной площадке , если не обслуживает Ригас наму парвалдниекс!!!
  Боже мой, с кем я дискутирую, когда у человека такая каша в голове!

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 26.07.2018. 17.03

  paga ,nebrēc – Rīgas Dome ir tā, kura nosaka tiesisko regulējumu , kā man ir tiesības un iespējas rīkoties , ja netiek pildīti pašas RD tiesiskās normas.
  Tai skaitā – privātā uzņemēja tiesības un pienākumus.

  Citiem vārdiem -RD būtu jāgādā , lai ir tīrība un kārtība pilsētā , pilsētas namos un pagalmos. Es šorīt gāju savu ierasto maršrutu – kā pie cūkām, tik netīri

  Tu lasi uzmanīgi . Un runa ir nevis par netīrīšanu, bet par to, ka man praktiski nav tiesiku iespēju vērsties pret kaķu un suņu turētājiem – koridorā piešmucētājiem. labi – šodien mans pacietības mērs ir izmselts

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ingars M. > AK 27.07.2018. 00.22

  AK, noskaties Suņu būdas ierakstu, kurā ir uzaicināts Šlesers!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 26.07.2018. 08.08

gobzemim neesmu ticējusi un neticēšu nekad, gluži kā lielākajai daļai politiķu – manis pēc lai sāk dziedāt pavaroti balsī – man vienalga – neticēšu viņam tik un tā ! pat nelasīju – zvēru nelasīju rūpīgi – slima suņa kaites pa lielu gabalu redzamas

tomēr- manā vērtējumā – konkrēti man būtiski pietrūkst drsomīgas un atklātas sarunas par visu mūsu politiķu maucību – nezinu, patiešām nezinu, kurš ir nolādētāks mauka – tas zaļais zemnieks, kas Latvijā saved atkritumus un piegandē manu zemi , vai tas, kurš Latvijas cilvēkus indē ar akmeņogļu putekļiem, vai tas kurš pats zog un kliedz uz citiem ķeriet zagli maksātnespējas vai oik vai tās pašas būvniecības vai medicīnas mafijas sistēmā . Valsts ir kā mūris , valsts ir kā smagi apbruņots bandīts – kurš savu tautu izdzen ne mazāk kā visi iepriekšējie kungi .
Manā sapratnē – pašu , savējo nodevība, ļaunums sāp visvairāk, visdziļāk

Nebalsošu ne par vienu šobrīd saeimā u n arī RD esošo partiju

NA tēlo patriots, kamēr RD turpina maksāt no mūsu naudas okupantu pēctečiem bezmaksas transporitu, bet okupnati pēcteči arte.tv visai pasaulei – starp citu ES finansētā TV , visai pasaulei stāsta, kā šos te Latvijā mocot – gan jau , ka naciķu baibiņa ar ušakova laimodtiņu kokteilīšus strebjot par to sirsnīgi nosmīn – ja tādi patrioti mums pie varas, ko par citiem alkatīgajiem lai saku …

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > Dusma 26.07.2018. 11.08

  “Nebalsošu ne par vienu šobrīd saeimā u n arī RD esošo partiju”
  ————
  Par čekas kurmja, Bordāna, varzu, ne? Tas jau atliek OIK afēristi Pavļuts un Pūce, čekas mērglis, Abrenes dāvinātājs ienaidniekam, vandālis, kurā lika žogu ap Brīvības pieminekli, Pabriks un Viņķele, kura no latviešu bērndārzniekiem gribēja uztaisīt bezdzimumu būtnes.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 26.07.2018. 11.13

  trollis pamodies un grib ēst , uz mani neceri – pat savus sviedriņus uzlaizīt nedošu – eju bučo kurpes parādniekam – visām viņa daudzajām ģimenēm

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Dusma 26.07.2018. 12.27

  Iet bučot kurpes Parādnieka kungam, nodoms apsveicams, tikai šaubos, vai viņš ļaus tev, nodzītai švabrai, noslienāt savus apavus.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

tara 26.07.2018. 01.42

Man ir sapnis.
Sapnis, ka Latvijai būtu tāds premjers, kāds ir Israēlai.
B.Netanjahu vai Bibi, ka viņu mīļi sauc savējie :)
Viņs runā ar savu tautu katru dienu.
Facebook. Live. Bez starniekiem, pa tiešo.
Bez žurnālistiem …
Pa to laiku žurnālisti par viņu raksta nepaguruši. Par viņa noziegumiem. Pārkāpumiem. Viņš ir apsūdzēts korupcijā. Kaut kas tur bija ar šampanieti?! :D

Bet ja paskatamies, ko Bibi ir izdarījis … tas ir vnk fantastiski! Israēla ir kļuvusi 8 bagatākā valsts pasaulē.

A.Gobzems ir nospraudis mērķi sev un KPV LV.
Latvija būs būt 10 turīgāko valstu skaitā.
Es ticu, ka to var sasniegt. Israēla to jau paveica. Ar līderi, kurš nav perfekts. Bet kuram ir degsme. Tāda degsme ir arī Aldim.

Vajadzētu viņam kādu jauku iesauku izdomāt! :D

+1
-4
Atbildēt

4

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 08.11

  nezinu gan – paralēli saldajām runām netanjahu arī iesaistoties apšaubāmos darījumos – pat bailīgie latviešu mediji šādas ziņas ir publicējuši – tā kā stāsti visu , nevis to ko tikai vēlies

  mums jau dzintara latvieši arī no labās puses ir tādi ozoli un tādas liepas, bet no kreisās puses – nodevīgi izsalkuši kranči …

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Arnis Krumins > tara 26.07.2018. 09.23

  Te gan lielākajai tautas daļai vajadzētu piekrist! Pārmaiņas ir vajadzīgas to saka visi – kāpēc gan neļaut to realizēt ar Aldi priekšgalā.

  +2
  -4
  Atbildēt

  1

  QAnon > Arnis Krumins 26.07.2018. 12.41

  Tik tiešām kāpēc gan neļaut realizēt ar Godmani, Šleseru, Kalvīti, Zatļeru, Dombrovski priekšgalā? Varbūt vēl ar Ušakovu pamēģināt? Cik tad tūkstošus gadu latvietis dzīvo, lai ar viņa mūžu drīkstētu tā ekspermentēt (ekskrementēt)? Varbūt pārmaiņas vajadzētu sākt ļaut realizēt politiķiem, kuri ir par latvisku, tātad tiesisku, pārtikušu, izglītotu un veselīgu Latviju?

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  QAnon > tara 26.07.2018. 11.26

  Beņas Netanjahu vadītā Izraēla nesen pasludināja savējo par žīdu valsti. Nacisms ir svarīgākais uzplaukuma pamatakmens. Latvijai, kur nelegālie imigranti, pašmāju kangari un pederasti kopīgi nesodīti ķengājas par visu latvisko, kur premjeri, prokremliskie izdzimteņi draud izrēķināties, vai izrēķinās ar krietniem ministriem, kuri piemin mūsu varoņus – leģionārus, nekas līdzīgs nespīd.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > tara 26.07.2018. 11.34

  Осталось только его имя на имя Лемберга сменить)))Ну и что, что коррупция! Зато как город обустроил, как красиво, заводы работают, люди довольно-не зря же уже который год выбирают.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  tara > kolpants 26.07.2018. 11.49

  Tu lasīt proti, demagog!
  lembergs ventspilniekus un Latviju ir pastaisījis plikus un nabagus.
  Ielas un puķu podi nāciju bagātu nedara.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > tara 26.07.2018. 12.13

  Вентспилчане крайне с этим утверждением не согласны. Говори что хочешь, но у Лемберга действительно поддержка горожан по принципу “ну и что, что ворует, но хоть для города что-то делает”.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  tara > kolpants 26.07.2018. 12.34

  Viss plūst, viss mainās!
  lembergs jau ir ar vienu kāju cietumā. Tikko otra kaja arī būs pie vietas, ventspilnieki dziedās pa visam citu dziesmu. Es labi atceros to laiku, kad lembergs bija apcietināts. Ventspilnieki uzelpoja! Pilsēta atdzīvojās.

  Bailes, koplant, ir pamats Ventspils it kā labklājībai. Un lembergs ir devis šīm bailēm pamatotu iemeslu. Arī man viņs ir draudējis. Un draudus piepildījis.

  Ventspilnieki drīz iegūs brīvību no tirāna un varēs brīvi paust savu viedokli, neskatoties pār plecu.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > tara 26.07.2018. 12.41

  Ух ты какой он страшны! Прям на выборах всех встречал и заставлял голосовать? Или потом заставлял сдавать оставшиеся бюллетени, чтобы увидеть, за кого голосовали?
  Ну сейчас же не времена СССР, что вы тут заливаете про страхи)
  А вот доверия человеку, который крутил мутил с зарплатами в конвертах, у меня, увы, тоже нет(

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  tara > kolpants 26.07.2018. 13.25

  Nav labi runat par to, ko nezini. Tas par Ventspilī notiekošo.

  Kam uzticēties, kam nē, tā ir tava brīvā izvēle.
  Es skatos plašāk. Virzienā, uz kuru jaunatne ir izvēlējusies doties.
  Pietiek matus skaldīt. Ir jāmaina pārvaldes un lēmumu pieņemšanas sistēma pamatos. To taču arī tu vēlies, vai ne?! Samazināt birokrātiju. Pats teici.
  Nu tad ko tu izvēlies? Vai to, kas ir gatavs mainīt, kam ir drosme un uzņēmība to izdarīt vai to, kas nekad neko nemainīs. Perfekts pastāvošajā sistemā nevar būt neviens. Sistēma to nepieļauj.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > tara 26.07.2018. 15.22

  Я знаю одно-в кабинке никто не стоит и за плечо не заглядывает, за кого проголосовал. А результаты очень убедительные. А такие ответы навроде “не знаешь не говори” выглядят просто уходом от разговора.

  Как и дальнейшая патетика о необходимости перемен.
  Мне не 20 лет, я не комсомолец, чтобы с горящими глазами верить в лозунги. Как и многие другие избиратели.
  Появятся детали обещаний KPV.lv- очень хорошо, будет что КОНКРЕТНО оценить. Останется все на уровне “вы изберите, ну а мы потом сделаем” – значит, очередные обещатели, которые сами не представляют, как эти обещания выполнить.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Eva 25.07.2018. 23.47

Pārkāpti visi labas un atbildīgas žirnālistikas principi. Tik łoti jūtama žurnālistes nostāja, attieksme PRET raksta varoni. Nav objektivitātes, izñirgājoša valoda. Studiju laikos šādus rakstus demonstrēja kā sliktos piemērus.

+2
-7
Atbildēt

1

  Sskaisle > Eva 26.07.2018. 07.57

  Eva – lūdzu konkrēti – kas tieši ir pārkāpts. Vēlos saprast.

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

Ingars M. 25.07.2018. 23.21

Ainārs, tādā veidā var aprakstīt jebkuru indivīdu, kurš ir bijis, atrodas vai vēlas būt pie “siles”, un šajā gadījumā, vispār, nebūs ideālas personības, kuru būtu vēlme redzēt varas politikā.
Bet vienu varu apgalvot, ka visi cilvēki nav pielīdzināms vienam etalonam. Katram ir savi plusi un mīnusi, Svarīgi ir zināt, kādā daudzumā un kādā kvalitātē ir šīs personu iezīmes, un tikai pēc šādas analīzes var salīdzināt, kurš labāks un kurš sliktāks, jo tikai kopsavilkums par katru cilvēku parādīs viņa galējo vērtību.
Tādēļ uzskatu, ka iespēja pienākas jebkuram cilvēkam, kuram piemīt liela drosme un griba.
Es personīgi vēlos dot iespēju Aldim G. sevi pierādīt varas politikā, jo no viņa tautai būs ko prasīt. Pārējie 80% pie valdības esošie un bijušie politiķi savas iespējas izveidot Latvijā labklājību un sociālo vidi ar augstu pievienoto vērtību ir izsmēluši.

+3
-6
Atbildēt

1

  QAnon > Ingars M. 26.07.2018. 17.16

  Ko mēs varam paprasīt no Zatlera čekas savāktās varzas spitālīgiem, ko no Dombrovska, Pabrika, Zaķa, Kampara, Pavļuta? Analīzes burciņā? Gobzems, salīdzinot ar tiem mūdžiem, piedevām vēl ir intelektuālis, tātad daudz apsviedīgāks.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Ainars Zalinkecics 25.07.2018. 17.05

Nu protams Aldis vairs netiek pie siles , tāpēc pus gadu pirms vēlēšanām meklē iespēju iesaistīties politikā! Viņa aizdomīgo personību ar viņa ambīcijām pamatoti noraida JKP! Nu tad jāmeklē kādu populistu kam pieslieties un tā tiek atrasts Artus Kaimiņš , vens no Jēkaba ielas mājas spilgtākajiem klauniem! Te kā cimds ar roku , abi izmanto vienus un tos pašus paņēmienus- t.i. skaļi bļaut par nebūšanām , kas visiem tāpat labi redzamas un zināmas , tai pašā laikā nedodot nevienu konkrētu reālu risinājumu ar iezīmētiem negatīvajiem blakus efektiem un cīņu ar šiem blakusefektiem. Jo protams tas pa lielam nav vajadzīgs , jo lielākā daļa tāpat nav spējīga iebraukt valsts fiskālajās problēmās un dažādu darbibu iespaidā uz valsts budzetu! Mēs iedosim , mēs ņemsim ,tas skan katru dienu , bet ne reizi nenosaucot no kurienes un kam atņemsim, un cik no katra!!
Vēl viena priekšrocība šādu populistisku vispārzināmu faktu bļaušanā ir tā ka vairums dzird šis vispārzināmās patiesības , un tas savās runās un publikācijās neliedz izmest kādu puspatiesību un beidzot arī atklātus melus, publika pa to burzmu tā pat visu norīs!
Un secinājums no tā izriet tikai viens , šis peronāžs vienkārši raujas pie varas, jeb kā tautā saka pie siles!

+16
-1
Atbildēt

1

  tara > Ainars Zalinkecics 26.07.2018. 11.02

  Jā, Aldis reiz teica intervijā plašsaziņas līdzklim, ka Latvijā advokātam ir grūti nopelnīt.
  Tauta ir nabaga.
  Un tā tas arī ir. Laiks to mainīt!

  Tāpēc KPV LV:
  – Likvidēs koalīcijas padomi;
  – Samazinas ministriju skaitu;
  – mainīs valsts pārvaldes modeli;
  – apvienos visas valsts augstskolas;
  etc

  Kur te var redzēt sili?

  Patiesībā šie nosauktie darbi, kas tik labi iet pie sirds jauniešiem, ir ‘Kā ar nazi pa miesu’ļoti daudziem tiem, kuri ir pie siles un kuriem ir ko zaudēt.

  JKP NEpiedāvā tik ļoti nepieciešamās pārmaiņas Latvijā.
  JKP piedāvājums ir labs, taču KPV LV IR LABĀKS!

  Tapēc KPV LV reitingi iet uz augšu.
  Jo cilvēkiem tiek skaidrots, aci pret aci, ko KPV LV vēlas panākt nākot pie varas.

  Tauta to saprot un atbalsta.
  Ļoti vienkārša formula.

  Bez lielas naudas, bez pārgudras runāšanas.

  +1
  -5
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > tara 26.07.2018. 11.18

  un kurš tad par jauno ķeizaru tiks AICINĀTS KPV karalistē ? kā es saprotu tad kožoties līdz asinīm, bet nu kalpu vietas jau esiet sadalījuši – kā ar kungiem –

  ā sapratu – sarkasti vēl kremlī seifā … ņjus – lai tur paliek – visiem tā būs labāk

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tara > Dusma 26.07.2018. 11.35

  nu re… kas par valodiņu! :D
  Atliek vien Jūsu enerģiju ievirzīt pareizā gultnē.

  Kļūstiet K KPV LV biedru. Tad par vietu dalīšanu, kremļa seifu u.c. uzzināsiet! :D

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > tara 26.07.2018. 11.38

  Все новички начинают с таких всяких благих пожеланий. А заканчивается все “ну вы же понимаете, мы не одни у власти, приходится искать компромисс с партнерами”.
  Уменьшить количество министерств-вроде как очень хорошая идея. Но…Меня бы больше убедили обещания сократить количество чиновников на каких 20-25%. Если они просто объединят министерства, а под шумок и еще штат раздуют, то толку от такого уменьшения? Это мне напоминает реформу самоуправлений по уменьшению количества. По крайней мере, в моем родном крае в результате объединения количество работников самоуправления только выросло))

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  tara > kolpants 26.07.2018. 11.54

  http://kampiedervalsts.com
  koplant, lasi oriģinālu.

  “Aizsājot ministrijas ar sekretariātiem, būs iespējams novērst funkciju dublēšanos un būtiski samazināt birokrātiju.”

  Samazināt чиновников ir 3.punkts.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  kolpants > tara 26.07.2018. 12.17

  почитал. Очень “конкретно” написано
  Patlaban nav runa par precīzu sekretariātu skaitu vai to nosaukumiem, bet gan par principu – kā būtu jānodala tie, kam patiesi būtu jānodarbojas ar politiku un kam tā būtu jārealizē.

  Каждая партия обещает пересмотреть, обосновать, разработать-но после выборов. До выборов только общие слова.
  Если уж такие реальные деятели, то за года 2-3 могли проанализировать состав министерств, их структуру, и уже подготовить свою. На сайте каждого министерства есть структура, вплоть до фамилий.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tara > kolpants 26.07.2018. 12.44

  Nesatraucies, koplant. Tas viss šobrīd ir procesā.
  Starp citu, KPV LV durvis ir atvertas arī tev. Piedalies. Ja tev ir savs redzējums un analīze.

  Bez tam piedāvatais formāts neatspoguļo detaļas. Kas to lasīs? Tas ir lieki šobrīd.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  kolpants > tara 26.07.2018. 13.15

  Tas viss šobrīd ir procesā.
  Ну вот и посмотрим, чем процесс окончится к 6 октябрю (или какая там дата точная),

  Starp citu, KPV LV durvis ir atvertas arī tev. Piedalies. Ja tev ir savs redzējums un analīze.
  Да, такие ответы я тоже видел, типа вежливое “да пошел ты в ж, умный такой, иди сам и делай”
  Нет, я выбираю из предложенного. И пока предложение меня не очень впечатляет.

  Kas to lasīs? Tas ir lieki šobrīd.
  и то верно)) избиратель же у нас туповатый, зачем ему детали! Он же должен просто поверить.
  А то еще вздумает через года 2 спросить по конкретным обещаниям и конкретный результат!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tara > kolpants 26.07.2018. 13.28

  Mēs aesam dažādi. Tu – detaļu cilveks. Vēl jau būs TV debates. Tad jau redzēsim, kam specigāki argumenti un precīzākas detaļas.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  kolpants > tara 26.07.2018. 15.17

  Tu – detaļu cilveks.
  Вообще-то, как известно, в деталях дьявол кроется. Поэтому, пока не будет этих деталей, абсолютно не вижу основания поверить именно обещаниям KPV.LV, и не вижу, чем они отличаются от таких же обещаний многих других старых и новых “молодых” партий.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > tara 26.07.2018. 12.23

  “JKP piedāvājums ir labs, taču KPV LV IR LABĀKS! “”
  ————–
  Ko labu var piedāvāt LC mērglis, čekas kurmis, Bordāns, krievu militārista, GRUšņika atvase, Potapova(Štirlic) un kontrabandistu jumts, kurš dzīvo pāri saviem līdzekļiem, Jurašs. Varu tikai ar šausmām iedomāties vēl “labāku”.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam