Inventarizācija 9

Komentāri (9)

QAnon 19.07.2018. 21.04

Gulami, pateicoties LC komunistu cūku un čekas pederastu amatos atstātiem padumjiem tiesnešiem joprojām, tāpat, kā Milušs, Lasmanis, Miķelsons, Stabiņa, Vaškēvičs, Magone un Rimševičs ir brīvībā, kaut gan tam un viņa stipendiātiem sen vajadzēja sēdēt.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 19.07.2018. 12.03

KNABam būtu darba pilnas rokas, jo katras Dombrovska, Kampara, Pavļuta, Ašerādena un Pūces sagādātās OIK atļaujas pamatā bija kukuļošana, bez korupcijas Vienotības saimnieki: ABLV un Rietumu banku un valsts pasūtījumu monopolistu: “”Skonto būve un “Binders”, īpašnieki nevarētu dižoties miljonāru saraksta pašā augšgalā. Darba ir tik daudz, ka pietiktu 100 FIB darbiniekiem veselu gadu, bet pēc tam, kad kāds tūkstotis neliešu būtu aiz restēm, mūsu daudz cietusī valsts un tauta varētu gadus 10 īpaši nesapringt.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 19.07.2018. 09.27

kad es biju uz Garančas koncertu 20. jūnijās – arī redzēju jaunu vīrieti, kurš visiem piedāvāja biļetes un visiem teica, ka lētāk kā kasē , es vel par tādu tekstu nobrīnījos , jo nodomāju – žēl, ka man jau biļetes ir, jo , protams, kuram gan neinteresē lētākas biļetes – naudas ietaupīšana

tomēr – kas ir galvenais – kas ir būtiski – notiek šmaukšanās, notiek krāpniecība – visi to redz, visi to zin – un visi to klusējot akceptē – tas nav normāli un te parādās viena būtiska lieta -ka KNAB būtu jābūt tādai reputācijai, ka cilvēki viņiem ziņotu un ziņojumiem būtu rezultāts, nevis kā līdz šim – ziņojums iegulst atvilktnēs vai pat ziņotājs dabū pa muti !

kampaņai būtu jābūt nevis par melna uzdošanu par baltu, bet par visas sabiedrības iesaisti cīnā pret korupciju – dodiet Triju zvaigžnu ordeni tiem, kuri cīnās pret korupciju, nevis tiem, kuri bučo kurpes korumpantiem !

http://jauns.lv/raksts/zinas/289427-policija-uzsak-lietvedibu-pret-iespejamo-bilesu-spekulanti-kura-dzintaru-koncertzale-piekava-zurnalisti

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.07.2018. 08.39

apgalvojumam , ka sabiedrībā KNAB prestižs ir pieaudzis nav nekāda – pilnīgi nekāda pamatojuma, jo – KNAB šefa vārdi nesaskan ar darbiem

Solīja taču, ka šovus netaisīs , bet liks cietumā – nekas tāds nav, tieši otrādi – ir skaļas – – organizētas ar pieaicinātiem, pat starptautskajiem medijiem – aizturēšanas – tas arī viss.

Nu patramdīs tur kādus nabagus – nu kļaviņu pavazās pa medijiem, lai baltais tēvs brigmanis nav jāvazā – nu tā ir cīna pret korupciju?

Patiešām – nē – tā ir tukša muldēšana – šovs

šausmīgi vājs pakaļdarinājums Senās Romas gladiatoru cīņām

Viss. Ielieciet vismaz pārīti korumpantu cietumā – ar reāliem cietusodiem un mantas konfiskāciju – tad es mainīšu savu viedokl i

un nesakiet, ka tā ir tiesu sistēmas atbildība – nē – pierādījumus tiesu sistēmai kā reiz gatavo KNAB

0
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 19.07.2018. 12.17

  Tā ir ARĪ tiesu sistēmas atbildība, bet vismaz mana uzticība KNAB, kopš to vada Straume, IR pieaugusi.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > tonijs 19.07.2018. 12.26

  nu redz kā mums viedokļi nesapas ja man būtu tāds vīrs kā Tu – mums būtu nemitīgi strīdi – nu nemitīgi viedokļu kari

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 19.07.2018. 17.22

  Nebūtu vis, jo es tev visu argumentēti pamatotu un paskaidrotu, un tad tu man piekristu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > tonijs 19.07.2018. 12.43

  Nebaidies, ka Straume var ielūkoties arī Kazlovska latifundijā, IeM, painteresēties, kā Nodrošinājuma valsts aģentūra “iznīcina” kontrabandas alkaholu, cigaretes un narkotikas un kontrafakta pārtiku, apavus un apģērbus miljonu vērtībā, kāpēc Garbara kantorim uz robežas izdodas aizturēt tikai vjetnamiešus, kā gadiem ilgi vieni un tie paši purni tirgo kontrabandu un regulāri redzami draudzīgi Centrāltirgū sarunādamies ar miliciju, par vērienīgiem valsts iepirkumiem, par augstākām IeM amatpersonām, kurus baro un dzirda afgāņu izcelsmes krievu bandīts, Gulami, kāpēc Krievijas FSB heroīna kontrabandai uz Eiropu ir koridors caur Latviju, utt ?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > altinyildiz 19.07.2018. 17.23

  Es ne no kā nebaidos, bet Gulami ir piespriesti 8 gadi cietumā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam