Deputāts: Tramps bez ASV Kongresa atbalsta nevar pieņemt lēmumu par izstāšanos no NATO 1

Komentāri (1)

altinyildiz 13.07.2018. 12.14

“Ja ASV prezidents Donalds Tramps vēlētos izstāties no NATO, bez ASV Kongresa atbalsta tas nemaz nebūtu iespējams”
—————–
Šis tendenciozais paziņojums bija veltīts tiem, kuriem jau iepriekš bija izdevies iestumt, ka Tramps esot kremļa cilvēks, ka viņam nav iebildumu pret Krimas sagrābšanu, vai kādu citu CNN, vai RT melīgo ziņu. Tas skan tāpat, kā: “ZZS bez Saeimas lēmuma nevar uzdāvināt Latgali Krievijai”, kad zaglis kliedz: “ķeriet zagli”
Ko citu gan varēja sagaidīt no organisma, kam |Latvija ir “mazā fašistu valstele”, bet latviešu grūtnieču dedzinātājs, Kononovs – upuris.
Aizsardzības budžeta % vispār ir fikcija, īpaši tas ir Latvijas gadījumā, kur kremļa maukas un pederasti mierīgi par 3 miljardiem varētu pasūtīt “Skonto Būve”, “Binders”, vai Zatļera uzraugam, Vasjkam Meļņikam, uzprojektēt “neredzamu kosmosa kuģi”, kas 600 km attālumā ar lāzeri “var iznīcināt jebkuru objektu uz zemes” un būtiski palielināt armijnieku skaitu, rekrutējot tur jaunus Saskaņas kropļus: kalniņus, bergmaņus un rublovskus.
Latvijai vispār nevar būt sava armija, kāda tā ir šodien, kur liela daļa virsnieku nekavējoties iešaus savējiem mugurā. Normāli būtu, ka valsts iemaksātu savu daļu naudas NATO budžetā un stingri, ne tā, kā to dara čekas sūdu maisa, Maizīša, kantoris, pārbaudīti Latvijas karavīri dienētu NATO bruņotos spēkos, zem ASV, Lielbritānijas, Polijas, Lietuvas, vai Horvātijas karoga.

0
-3
Atbildēt

0