RD opozīcijas deputāte: Saskaņa/GKR nav ne sociālisti, ne demokrāti 15

Komentāri (15)

Vanessa Carlos 27.07.2018. 13.08

Vai jums ir nepieciešams kredīts

Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu vai samaksātu par saviem rēķiniem vai sāktu jauks bizness? Vai jums ir nepieciešami līdzekļi sava projekta finansēšanai? E-pasts: ( [email protected] ) Mēs piedāvājam garantētas aizdevumu pakalpojumus jebkurai summai un jebkurai pasaules daļai (privātpersonām, uzņēmumiem, nekustamo īpašumu un korporatīvām struktūrām) ar mūsu lielisko 2% procentu likmi. Lai pieteiktos un iegūtu vairāk informācijas, sūtiet atbildes uz šādu e-pasta adresi: [email protected]

0
0
Atbildēt

0

kolpants 02.07.2018. 16.11

А теперь деревья без согласования везде можно садить или только в Риге Единству? У них политически выдержанные вишни?

+1
0
Atbildēt

0

Drosma 30.06.2018. 08.20

mani šausmina šāda varas patvaļa – noklausieties sižetu līdz galam, kur Leiškalns – RD -t.i. Ušakova bez – atbildīgais – tā arī nespēj paskaidrot nenormālību rēkinos- kāpēc cena par ūdeni ir četras reizes dārgāka. Normāli būtu, ja patēriņš avārijas dēļ būtu dārgāks.
Un ko tie nabaga cilvēki pret šo būtībā valsts apstiprināto un nodrošināto bandītismu iespēs ? Ja gribēs samaksāt rēķinu, lai nebutu sodi, ja gribēs tiesāties, lai atgūtu Rīgas Domes nozagto naudu , tad jāņem ātrie kredīti ….

Kā dzīvot un izdzīvot šai smalko bandītu paradīzē ? Es to esmu piedzīvojusi, kad apsaimniekotāja rēķins ir apmaksāts, bet nauda viņa finanšu kontā par apmaksu nav atzīmējusies -un man sāka griezties soda naudas- līdz 6000 eur – es nepārspīlēju un tikai pēc 4 gadiem tās soda naudas man noņēma, kad vannas istabā 4x mainija stāvvadu un nevareja vien nomainīt un es uzrakstīju iesniegumu, ka tas nu nav normāli

http://www.la.lv/soka-par-rekinu-jamaksa-par-100-eiro-vairak/

+4
0
Atbildēt

1

  vvilums > Dusma 30.06.2018. 09.15

  dusma:”Un ko tie nabaga cilvēki pret ……valsts apstiprināto un nodrošināto bandītismu iespēs “?
  Ušaka pašvaldībā apstiprinātais bandītisms ,paldies dievam , vēl pagaidām nav izplatījies pa visu valsti.

  +4
  0
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > vvilums 01.07.2018. 14.38

  Ir gan jau diezgan smuki izplatījies arī ārpusē:Tikmēr notikumu hronoloģiskā secība liecina par labu advokātu biroja ziņojumā R. Meroni rakstītajam: pēc neformālajiem kontaktiem sekojusi oficiāla R. Meroni vēstule, kas bijusi adresēta tieši J. Jurisam, un pēc atbalstošas atbildes saņemšanas Ventspils naftas akcijas pārdotas par nepilniem 80 miljoniem eiro – par 126 miljoniem eiro mazāk, nekā tās, iespējams, bijušas vērtas.http://pietiek.com/raksti/sarakstes_fragmenti_norada__prokurors_aktivi_izpalidzejis_meroni_un_vina_kompanjoniem

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Vahamurka 01.07.2018. 14.41

  SAB iznīcinājis vai slēpj svarīgus pierādījumus t.s. Lemberga krimināllietā
  http://nra.lv/latvija/232314-sab-iznicinajis-vai-slepj-svarigus-pieradijumus-t-s-lemberga-kriminallieta.htm

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > vvilums 01.07.2018. 23.58

  Ja JKP vai kāds cits čekas projekts kopā ar SC savāks Saeimas vairākumu, Ušaka pašvaldībā apstiprinātais bandītisms ar Vienotības piekomandēto Dombrovska valdības neliešu: Vj. Dombrovska un Maķisa, līdzdalību izplatīsies pa visu valsti.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

J.Biotops 29.06.2018. 22.00

“…Saskaņa/GKR nav ne sociālisti, ne demokrāti…” Nu tik traki taču nav.
Par demokrātiem piekrītu – nav, bet sociālisti šie ir visīstākie, nesavienojami ar demokrātiju kā jau sociķiem pieklājas.
Ja kādi melo kā sociālisti, zog kā sociālisti, aizbāž mutes kā sociālisti, valda kā sociālisti, tātad sociālisti šie arī ir. Saskaņa pilnīga, teorētiska un praktiska. Vairs nav svarīgi, ar sarkanu apliecību vai bez.

+2
-3
Atbildēt

1

  vvilums > J.Biotops 30.06.2018. 03.50

  Saskaņa ir Krievijas nacionālsociālistu atzars, un GKR to padauzas.
  Tramps nesen kuluāros steidza visus samierināties ar krimas okupāciju, jo tur taču bija tik daudz Krievijas fanu un krieviski runājošo.
  Tas varētu attiekties arī uz mums.

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  Drosma > vvilums 30.06.2018. 08.21

  neizmirsti viļumēn , ka saskaņai čakli kalpo tavi tautieši – brāļi un māsas latvieši

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  vvilums > Dusma 30.06.2018. 09.04

  Krievijā botu armija tagad ņemās taisot penzionēšanās reformai pozitīvisma kampaņu. Tev ,dusma, nav jāiet palīgā savējiem?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > vvilums 30.06.2018. 12.02

  Kurā galaktikā ir Krievija un kur nacionālsociālisms? Starpetniska varza, negatīvā selekcija, kurai pat neinteresē savas saknes, kuru satur kopā varmācīgi uzspiesta ideoloģija, mākslīga valoda un naids pret visu dzīvo uz planētas un atbildība, protams, par zvērībām WWII, neskaitāmos lokālos karos un terora aktos un etnocīdos. Varbūt sociālšovinisms, jeb sociālrusisms, kaut arī Krievija, atšķirībā no Trešā reiha, nekad nav bijusi sociāla valsts.
  Par Trampu, kurš “steidza visus samierināties ar krimas okupāciju”, tas nu gan man ir kas jauns. Vai tas no tās pašas kloākas, no kurienes nāk NA un SC “kopīgie balsojumi”?

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > vvilums 30.06.2018. 15.04

  “To portālam «BuzzFeed News» atklājuši divi avoti diplomātiskajās aprindās, kuri vēlējās saglabāt anonimitāti.”
  ————–
  Esmu pietiekoši lasījis par Trampa kunga teikto, kas izrādījies vai nu Clinton News Network fake news, vai izrauts no konteksta. Mani pārliecina ASV sankcijas, kurām tā pretojās Pirmais ASV Pederastu prezidents, Obama, Javelin Ukrainai un ASV vēršanās pret Krievijas organizēto noziedzību un čeku apkalpojošām bankām, kuras, pateicoties mūsu prokremlisko varturu kolaborācijai, varēja ilgstoši mazgāt naudu, finansēt starptautisko terorismu un tirgot UA, nodrošinot no Krievijas atsūtītiem bandītiem un čekistiem netraucētu pārvietošanos Šengenas zonā. Tas, ka ASV tagad puikas, tikai paziņojot, ka ir ar īpaši īpašām vajadzībām, vairs nevar iet meiteņu tualetēs, arī nav slikti.
  Freibergas, Streipa un citu galējo neliešu sarīkotā histērija uzreiz pēc vēlēšanām, kad tie saprata, ka par jaunu “restart” Putins var nesapņot, manī viesa cerības, ka lietas mainīsies uz labu un mana valsts tuvākā laikā vēl netiks iznīcināta.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > vvilums 02.07.2018. 13.20

  Tiem, CNN un RT izkārnījumu ēdājiem, kuri bija sapriecājušies par iespēju, ka ASV varētu atzīt Krimas aneksijas likumību:
  https://www.youtube.com/watch?v=i7u80iv2LhE

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: