Cita acīm ieraudzīt sevi. Pārdomas par atvērtību Latvijā 44

Komentāri (44)

Drosma 02.07.2018. 09.45

arī no delfiem un arī taisnība, jo savulaik man apstiprināja brīvprātīgo darbu Marseļā , bet es atteicos – tur esot jāsēž dzīvoklī – tur rīkles griežot tā kā skan un par to neviens ne ziņo, ne kā citādi reaģē

$ 02.07.2018 07:47
Autor, pastaigā pa Maeseļu, un tavs multikultj izplēnēs, ja paliksi dzīvs.

+1
0
Atbildēt

0

Drosma 02.07.2018. 09.43

Pārkopēju no delfiem

Žulis 02.07.2018 07:44
Ja pieņem, ka šis nav pasūtījuma raksts, bet tā autora viedoklis, tad jāsaka, ka diskutēt ar viņu nav iespējams, jo nevar cilvēkam bez savas tautības un Tēvzemes nojēgas iestāstīt kas tas ir. Līdzīgi būtu aklam mēģināt stāstīt, kas ir gaisma un kurlam, kas ir skaņa. Pat ja teorētiski gaismas un skaņas definīciju viņš zinātu, kā lai viņam pastāsta, kas ir mūzikas žanri vai gaismas krāsu rotaļa saulrietā.
Kas attiecas uz tiem tā saucamajiem bēgļiem, tad nez kādēļ Kadafi un Huseina laikā tādu “bēgļu” nebija. Ja jau Rietumvlastis, pretēji ANO pieņemtajiem starptautiskajiem likumiem militāri iejaucās šo neatkarīgo, valstu iekšējās lietās un sagrāva tur pastāvošo kārtību, tad arī lūdzu esiet tika laipni un likvidējiet to savu radīto haosu. Panākat, lai tur uz vietas būtu tā jūsu sludinātā demokrātija un tiesiskums, lai cilvēkiem nav jābēg no savas zemes un tur tagad valdošās varmācības un noziedzības. Jau sen ir zināms, ka mākslīgi eksportējot uz citām valstīm revolūcijas un iekārtu maiņas nekas labs nav sasniedzams. ANO statūti to kategoriski aizliedz. Katrai valstij ir patstāvīgi jāiet savas attīstības un pilnveidošanās ceļš. Tās ir valstu un tautu neatņemamas tiesības. Iznīcināt valstīs pastāvošo iekārtu, liekot miljoniem cilvēku klīst pa pasauli – lūk tas ir īstais noziegums. Sagrāvuši valstiskumu Āfrikas valstīs, šīs pasaules varenie tagad izmanto šo valstu iedzīvotājus, lai grautu valstiskumu Eiropas valstīs. Un tādi nelietīgi ( jeb saprašanā akli) cilvēki, kā šī raksta autors, šim procesam dzied slavas dziesmas un pamāca mūs, kā vēl vairāk “atvērties citādajiem”. Tā, lūk, būšot tā īstā žēlsirdība un humānisma apliecinājums.

+1
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 02.07.2018. 10.23

  Žulis teica: Ja jau Rietumvlastis, pretēji ANO pieņemtajiem starptautiskajiem likumiem militāri iejaucās šo neatkarīgo, valstu iekšējās lietās un sagrāva tur pastāvošo kārtību, tad arī lūdzu esiet tika laipni un likvidējiet to savu radīto haosu.
  …………………..
  Rietumvalstis to jau arī dara. Komentāra autors kautrīgi noklusē Krievijas lomu, tai pastāvīgi iejaucoties citu valstu iekšējās lietās (Sīrija) un pat okupējot teritorijas (Ukraina), ko nedara neviena Rietumvalsts.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 01.07.2018. 13.41

Kāda tur maksa? Nolādētie curiki, kuri Krievijas FSB uzdevumā morus no Lībijas krastiem ērti nogādā līdz Itālijai, Francijai vai Spānijai, noteikti Āfrikas vidienē veic arī to rekrutēšanu un palīdz tiem nokļūt līdz Vidusjūrai. Nedrīkst aizmirst arī milzu naudu, ko Eiropas valstu valdošās komunistu cūkas, lai viņu tuvinieki noslīkst viņu acu priekšā, no nodokļu maksātāju līdzekļiem maksā interventiem, kuri jau uz vietas, lai tie varētu finansēt savu radu pārcelšanos.

+2
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > altinyildiz 01.07.2018. 13.54

  Tas bija veltīts Vienotības velkomistu fanātam, J.Biotops.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

mooi 01.07.2018. 12.05

Rādās, ka autors nepārzin ne vēsturi, ne ģeogrāfiju, ne ko saprot par šo tēmu, bet raksta. Viss emocijās balstīts, ne izpratnē. Kad šie globālisti kā autors iemācīsies kritiski un loģiski spriest, kad? Tos, kuri to prot šādi ‘autori” sauc par populistiem. Āfrika ir daudz lielāka kā Eiropa, Arābu valstis ir lielākas par Eiropu utt. visiem nevar pietikt vietas Eiropā. Eiropa jau tā ir pārapdzīvota. Vai autors runā par tiem “bēgļiem”, kas izgrūž sievietes no laivām, ja laiva ir par smagu? Iedomājaties, miljons jaunu vāciešu vīriešu ierodas kādā Āfrikas valstī! Vai tā nav invāzija? Vai autors runā par “bēgļiem”, kas melo par savu izcelsmes valsti, vecumu, kas šķērso 10 valstis, kurās nav karu, lai tikai nokļūtu visbagātākajā? Vai autors pusi Eiropas grib pārvērst [ar getto, kā tas jau ir Zviedrijā? Vai regulāra skābes liešana sejās Anglijā gājējiem ir daļa no migrantu kultūras, domā autors? Āfrikā pagrimums sākas tieši ar to laiku, kad valstis ieguva neatkarību. Visa Āfrika ir neatkarīga, ko viņi bēg uz Eiropu pie autora saucamajamiem kolonizatoriem?! Trojas zirgs. Autors maz zina un saprot, bet raksta.

+6
-2
Atbildēt

1

  altinyildiz > mooi 01.07.2018. 13.52

  Invāzija ir poļu santehniķi Francijā, vai lietuviešu laukstrādnieki Lielbritānijā. Kas notiek pēdējos gados, to sauc par intervenci, vai iebrukumu, ko palīdz īstenot kremļa nopirktie un sakompromitētie savu valstu un tautu nodevēji, kuri nav pelnījuši kripatiņu žēlastības, kuriem pirms eksekūcijas būtu jāuzzin, ka palikuši pēdējie savās dzimtās.
  Miljons tādu izdzimteņu dzīvības nav vienas eiropieša bērna asariņas vērtas

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 30.06.2018. 22.35

es patiešām nesaprotu,kas notiek pasaulē – no vienas puses amerikāni ar krieviem lēnām kļūst par draugiem, šķiet, ka delfos jau lasīju ziņu, ka kāds tur nato ģenerālis ziņojis, ka krievi vairs neizplatot melu propagandu

no otras puses Tramps kliedz , ka vajag bruņoties vajag bruņoties – bet Svētā Debess – ja jau ienaidnieki nebūs vairs – priekš kam breuņoties?

ja ar Zkoreju varēja sarunāt – ar Ķīnu un Irānu nevar?

0
-2
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 30.06.2018. 22.57

  Dusma teica: delfos jau lasīju ziņu, ka kāds tur nato ģenerālis ziņojis, ka krievi vairs neizplatot melu propagandu
  …….
  Visticamāk šī ziņa ir krievu melu propaganda.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 30.06.2018. 22.30

Tonij, par sarunāšanos – baigi laba saruna ir jūnija Rīgas Laikā – Pjatigorskis sarunājas ar Tīronu. Tīra bauda – zelta klasika. Bet – cita starpā – Pjatigorskis saka, ka saruna ir iespējama tad, kad ir zināšanas, tie dialogi , kur runā divi, kuri zin viens par otru mazāk neko nenozīmē. Ka mūsu sarunās pietrūkst spējas klausīties un pietrūkst, tas kā saka Pjatigroskis – padomāsim.

Nu mūsu sabiedrībai netiek dota iespēja sarunāties par bēgļiem , tieši tāpat kā par čekas maisiem mēs nerunājam, bet vai die kā vajadzētu. . Savukārt, Lampu , cik paklausos – labi, ka ir, ka sarunājas, bet mani neviena Lampas saruna nav aizskārusi, ne manas tēmas, ne mani cilvēki.
Savukārt, mēs noteikti satiksimies – bet iepriekšvienosimies par kādām tēmām nerunāsim.

+1
-1
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 30.06.2018. 23.00

  Jā, parunāsim, par ko nerunāsim.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 30.06.2018. 22.23

tad es lasu, ka Latvija esot to 14 valstu skaitā, kuras uzņems atpakaļ bēgļus no Vācijas, intersanti – kā tad tas notiks, kā to izdarīs – kā tu tos bēgļus, kuri cerēja tikt labklājībā – piespiedīsi dzīvot mūsu nabadzībā –

tā kā te jau pa medijiem sprieda, ka valsts – tātad mēs visi nabagi – maksāsim viņiem Rīgā par dārgajiem dzīvokļiem un uzņēmējiem valsts – mēs tātad, piemaksāsim par to, ka viņi vispār izrāda vēlmi strādāt ?

Tas ir normāli? Mūsu cilvēki – Latvijas pilsoņi spiesti pamest valsti, vslsts viņus neatbalsta, bet kaut kādus labākas dzives meklētājus mēs priviliģēsim ?

Tas ir normāli ? Politiķi ar draudziņiem saņems par bēgļu biznesu miljardus, bet mums padizļināsies nabadzība, tie paši pārsimts tūkstoši vēl ātrāk apmirs vai aizmuks

nebalsošu ne par vienu pašu, kurš merkelei solījis pakļauties islamizācijas lietā –

ja, kas balsošu par sasodītjiem naciķiem – neliešiem, bet tad tikai tāpēc, ka nav izvēle

+2
-2
Atbildēt

0

Santa Gāršniece 30.06.2018. 22.22

Labākais, ko esmu lasījusi par šo tēmu latviski.

+1
-5
Atbildēt

0

Drosma 30.06.2018. 22.17

vispār labs raksts – tur ir uzsvērts, ka bēgļu problēma rada briesmas ar to, ka tā tiek menedžēta tikai no augšas vai tikai no varas pozīcijām, ka par bēgļiem būtu jāspriež un jāpieņem lēmumi visai sabiedrībai kopīgi, tad arī atbildība un noskaņojums būtu pavisam citāds.

http://www.spiegel.de/kultur/gesellschaft/eu-fluechtlingsdebatte-seyla-benhabib-das-sind-aufgewaermte-faschisten-a-1215277.html

+3
-1
Atbildēt

0

lindab456 30.06.2018. 21.11

Rakstam eksaltēti liekulīga pēcgarša. Nu ko – es un viņi; jebkurā brīdī dzīve var apmest kūleni un es var kļūt par viņi. Lai ieraudzītu sāpes un skumjas acīs nav jābrauc līdz Romai. Pietiek nokāpt no “torņa”, bet būt starp nosacīti savējiem nav tas pats, kas būt starp svešiem, var izrādīties, ka durvis aiz sevis aizvērt neizdodas. Arī mums ir savas stacijas un patiltes ar eksistenciāliem “izaicinājumiem”. Nerakstīšu par bērniem, kas 21. gs. Latvijā nezin ko nozīmē pilnvērtīgi paēst, nekad nav bijuši Zooloģiskajā dārzā vai apmeklējuši teātri, par cilvēkiem, kas 21. gs. nomirst tā arī nesaņēmuši medicīnisko palīdzību vai par “sāpēm acīs”, kad operēts tiek bez atsāpināšanas, jo anestezeologam ir “pofig”, par slimniekiem, kas sapūst iestumti tālākajā palātā, jo ir kļuvuši par upuri sepsei ,pēc atkārtoti izmantotiem instrumentiem. Tas par ko gribēju rakstīt ir aizspriedumi un vienpusīgums, kas nepiestāv rakstam, kuru paraksta – Dr. art. “…Eiropai uzbrūk citādais…”(D.H.). Latvijas kontekstā, kas ir – citādais? Varbūt, citādais ir kāds nenosakāma vecuma latviešu pāris, otro roku apģērbā, ar skumjām acīs, bet inteliģenci sirdī, kas sestdienas vakarā roku rokā dodas uz lielveikalu kā ekskursijā un nejūtas savā zemē starp savējiem piederīgs? Bet, varbūt, citādais ir brīvais, klīstošais, universālais globālists, piem., ar saknēm ofšoros un sajūtu kā mājās visur?

+6
-1
Atbildēt

0

rinķī apkārt 30.06.2018. 15.54

Sajūsmināti par globalizāciju var runāt krievi, vācieši, angliski runājošie ļaudis, uc Viņiem, kā jau lielajām tautām , pieder katrai kāda pasaules daļa, kurā gan angļi, gan krievi, vācieši un franči jūtas ērti un neapdraudēti. Uz latviešiem šis “laimes stāsts” neattiecas.

Bet par to, ka latvietim būtu jājūtas atbildīgam un vainīgam aziātu un āfrkāņu priekšā… hercogam Jēkabam gan kādu brīdi piederēja kaut kādi zemes pleķi “aizjūrās”, bet hercogs Jēkabs nebija latvietis. Viņš gan iemitināja mūsu senčus kā dzimtcilvēkus savos tālajos īpašumos, kur šie ļaudis visi aizgāja bojā. Tā kā – nevajag. Lai krievi atbild par nodarīto Sibirijā , Vidusāzijā, Kaukāzā , Baltijā utt, vācieši , franči un angļi , lai kārto savus rēķinus, kolektīvā atbildība te neder.

Bet par kultūras dažādību muslimu pārņemtās teritorijās nav pat jēgas sākt runāt. Par pašapziņu ar kādu viņi ierodas savās jaunajās mītnes zemēs, kā viņi bez mulsuma spēj saglabāt savas ierašas svešā vidē, par to gan būtu vērts aizdomāties

+4
0
Atbildēt

1

  Drosma > rinķī apkārt 30.06.2018. 22.40

  nato esam, es esam – tad nekur nespruksi – būs vien līdzjādarbojas

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 30.06.2018. 09.57

cits to neuzrakstīs, jāraksta man – katru dienu lasu, ka Vācijā bēgļi izvaro kādu sievieti, visbiežāk pēc tam nogalina, kā vienreizlietojamu lietu

nekad vēl neesmu lasījusi, ka vācieši izvarotu bēgļu sievietes – nekad …

par to žurnālisti nerakstīs, protams – tik nosauks mūs par baltajām rasistu cūkām

+4
-2
Atbildēt

0

Drosma 30.06.2018. 08.40

par citādo …. no Londonas mani apciemoja audžubērns
klausās manā datorā mūziku – bet tikai melno cilvēku mūziku un tādu depresīvu, nomācošu un es kaut kā savā vientiesībā tam bērnam saku, ka varēja jau vismaz gaišākas drēbes uzvilkt, ka citādi tik acu un zobu baltumi nozpīd viss cits saiet kopā vienā mellumā

kā mans bērns, kā saka uzvilkās – vai es domājot, ka melnie nav cilvēki? vai es domājot , ka viņiem jāģērbjas kā es gribot, nevis kā viņi paši un apmēram tādā garā
kad es atžirgu es tā arī pateicu – vai tāpēc , ka viņi ir melnie es nedrīkstu par viņiem izteikties? nu ir viņi melnām sejām un saplūst viņu sejas ar drēbju un vides melnumu – nu man par to vainīgai jājūtās ? Nu asi mums tur gāja

Reiz biju Stambulas lidostā un nonacu tādā milzīgā nepārskatāmā zālē , kur bija pilsn ar cilvēkiem un attiecībā apmēram – baltādainie pret brūnādainajiem – 1 :9 un es tur stāvēju, viena lieta, ka neziņā vai pareizajā rindā stāvu, otra lieta – viņi visi skatījās uz mani – man sejā – tas bija ziemā , kad biju bāla un bez kosmētikas jo pēc nakts lidojuma un nogurusi un es domaju, ko viņi par mani domā caur pierēm manī skatoties- ka es pēc piena ķiļķena izskatos – to viņi domāja

un tad es spriedu redz kā ir – mēs nedrīkstam uz viņiem skatīties – uzreiz esam rasisti – viņi gan drīz gan skatīties, gan aprunāt ….

bet vispār es jau to pasen lasīju , ka baltādainie un zilacainie izzudīs – paliks kā tādi relikti evolūcijas gaitā – tā kā jādomā, ka tieši tas šobrīd notiek un varam spirināties cik gribam, kam jānotiek notiksies

+4
-2
Atbildēt

0

Drosma 30.06.2018. 08.29

kas mani uztrauc, kas mani dara nemierīgu ir valsts varas meli par bēgļiem

pēdējais, ko es lasīju un redzēju – bija manikīrētās un pedikīrītās , smalki izpucētās bēgļu sievietes ar saviem bērniem – fotomodeļiem – kur vieni un tie paši bērni izrādījās ar daudziem un dažādiem vecākiem –

jā – un ziņa par vietējo sievieti, kura savus mazgadīgos bērnus vienus atstāja mājās , jo strādāja naktsmaiņā

jā un tad šis klusums no Muceniekiem – nav ne jausmas cik tad miljoni mūsu naudas tur ir ieguldīts, cik autoparki un valsts aģentūras bēgļu smalkai apkalpošanai ir nodibinātas – citiem vārdiem – cik mūsu pašu skolas, bibliotēkas, slimnīcas un sabiedriskā transporta maršruti ir slēgti – cik mums naudas ir atņemts lai to atdotu bēgļiem, kuri nemaz nav bēgļi
kāpēc par to mums nestāsta? Tas ir kārtējais negodīgais valsts bandītisms

jā un kā tad tur palika, ka bēgļiem māca tikai krievu vai latviešu valodu ? tas bija atsevišķs gadījums jeb tā ir norma

meli , viss ir meli , ļauni, slikti meli

+4
-2
Atbildēt

0

J.Biotops 29.06.2018. 21.32

Lasu uzmanīgi un domāju līdzi:
1. “…apgrūtina piekļuvi darba tirgum…” – Jūs to nopietni?
2. “…glābjoties no ilgstošiem kariem, etniskiem un reliģiskiem konfliktiem…” …kurus paši izraisījuši un nes līdzi.
3. “…kļūst par globālās ekspluatācijas, totalitārisma, fundamentālisma piespiedu dalībniekiem…” – kurš viņus “piespiež” un ekspluatē (!!!) pašu dzimtajās zemēs? Ja ciltsbrāļi, kuri nāk pa šo pašu taku, tad – no mūkam?
4. “…dzīvoju telpā, kurā drīz apritēs pirmais gadsimts bez kara, vardarbības un sāpēm…” – pirmkārt pārspīlēts, otrkārt – vai man jājūtas vainīgam par to, ka mori savās zemēs griež viens otram rīkles, bet pie mums var ēst dabūt?
5. “…spēj iekrāsot mūsu telpu citādā tonī…”- tiesa gan. Spēj pārkrāsot tajā pašā tonī, no kura krāsotāji bēg prom. Bet tas tonis tik smuks… jāievieš jau bērnudārzos.
6. “…tālos kontinentos palīdzēja glābt tūkstošiem trimdā un bēgļu gaitās nonākušo Latvijas iedzīvotāju dzīvību un pašcieņu…” – vai ir zināms kaut viens gadījums, kad latviešu trimdinieki mītnes zemēs prasījuši brīvdienu Jāņos, darba devējam runāt latviski un pieņemt dievturību, restorānos pasniegt zirņus ar speķi ne tikai sev, bet visiem ēdājiem, sievietēm ģērbties lindrakos un villainēs… nu vispār – lai dzīve būtu, kā latviešiem pieņemts? Bērnudārzos, skolās, transportā u.t.t. (alllahū akbarrrr…)
7. “…Bēgļa skumju piepildītās acis…” – sevišķi skumjas acis ir jaunajiem vīriešiem spēka gados kas pārrāpušies pār 8 metrus augsto žogu ap Spānijas pilsētu Ziemeļāfrikā Melilja. Nu tik skumjas, ka jālēkā danceniski, jāsit plaukstas un jābļauj. Lai ātrāk pienes ņammu.
8. “…vieta arī globālai līdzjūtībai un aktīvai solidaritātei…” – par līdzjūtību jāpamāca Ķelnes neaptēstās sievietes, kurām birģermeistariene ieteica staigājot savā pilsētā neatpalikt no grupas. Solidāri.

+7
-2
Atbildēt

0

altinyildiz 29.06.2018. 13.48

Neviens svešas kultūras vīriešu dzimtas īpatnis vecumā no 10 – 70 gadiem, kurš ir spējīgs turēt rokās Kalašņikovu, nevar tikt uzskatīts par bēgli, ar ļoti retiem izņēmumiem, izglītotu un kulturālu cilvēku, kas tiek vajāti pēc politiskās pārliecības, kas sastādītu tikai dažas desmitdaļas promiļu esošo “bēgļu”, turklāt ar noteikumu, ka tie pilnībā integrējas homo sapiens sabiedrībā, proti atsakās no savas viduslaiku reliģijas, ierašām un valodas. Visi nolādētie izdzimteņi, kuri Putina uzdevumā Āfrikā izveidojuši džihada pabalstu migrantu vervēšanas punktus, kuri tiem sagādā ērtu bezmaksas transportu no Lībijas krastiem uz Eiropu, kuri būtiski pazemina krietno eiropiešu dzīves līmeni, atraujot viņiem dzīves telpu un iznīcinot gadsimtos izveidojušās tradīcijas, ir pelnījuši vismaz ar visām viņu ģimenēm bez kādiem līdzekļiem un rīkiem tikt izsēdināti karojošas Āfrijas valsts krastā. Tie ir Merķele, Olands, Makarons, Briseles vadība un vēl daži desmiti tūkstoši citu prokremlisko lopu, eiropiešu nīdēju.
Un lai priekš tiem nekad ellē neiestātos enerģētiskā krīze!
https://mg.co.za/article/2017-02-24-00-refugee-regrets-merkel-selfie

+7
-2
Atbildēt

0

Drosma 29.06.2018. 13.14

STARP CITU – ES TO NEZINĀJU, BET ATKAL ZDF UZZINĀJU – kur pēkšņi uzradās Somālijas pirāti? Izrādās – tur notika tik intensīva nozveja, ka zivis , ko zvejot vairs nebija , bet tiem cilvēkiem kaut kas jāēd un kaut kā jādzīvo bija – nu tad sāka nodarbties ar pirātismu

starp citu – vācu medijos es bieži lasu, ka Vācijā izzūd – soli pa solim – tiesiskums un sociālais taisnīgums

Vai Hanova kungs – pēc tam, kad ir izildījis svēto sabiedrības kaunināšanas darbu – varētu mest skatienu nākotnē un izteikt prognozes, kā dzivos tie miljoni Eiropā, kuriem nebūs ne darba , ne mājokļu? Vai glābēju instrukcijās , gluži kā avioreisu drošõības instrukcijās netiek mācīts , ka vispirms tev pašam jāpaliek ar skaidru prātu un drošību, lai izvērtējot riskus glābtu citu ?

vai no mums – eiropiešiem netiek prasīts fanātisms – humānisma vietā, pie tam – manipulējot ar mums, melojot mums

+5
-2
Atbildēt

0

Drosma 29.06.2018. 12.30

starp citu, es vakardien līdz spēka izsīkumam staigāju pa Maskavas forštati Rīgā – iepazinu ebreju mantojumu Rīgā. Mēs bijām kādi 30 cilvēki, kuriem tas bija svarīgāk, kā peldēties jūrā ….

bet gluži kā militārisma apoliģētiem , arī tādiem runas vīriem kā Hanovam – nelietīgi antihumānisti ir vajadzīgi kā maize , ko ēst – jo ko gan viņš kauninās, ko nosodīs , kam pārmetīs un par ko naudu saņems , ja nebūs citādi domājošie, alternatīvie utt

tā kā es saku nē bēgļiem un attieksme pret bēgļu jautājumu būs viena no izšķirošām, kad izdarīšu izveli par ko balsot

Es saku, ka tiem, kuri Āfriku izlaupa – jādod nauda tur esošajiem cilvēkiem, nevis humānisms un solidaritāte ir jāprasa no Eiropas cilvēkiem, tiem, kuri smaga strādā , kuriem nav ne nafta, ne urāns, ne saules enerģija

citiem vārdiem – ir jāprasa sociālais taisnīgums – ar to sākas humānisms

+4
-1
Atbildēt

0

Drosma 29.06.2018. 12.25

starp citu – tai zdf filmā un vēl otrā par ASV karabāzēm – piemēŗam, Okinavā , vairākkārt izskan doma, ka ļoti bieži ir tā, ka konflikti un terorisms apzināti tiek eskalēti –

uzrakstiet mums -žurnālisti – kāds ir militārais budžets katrā no valstīm, ko militārie konflikti ir atrisinājuši ?
Vai sarunas ar Kimu neparāda, ka pa ar maigi sakot – nelīdzsvarotu vadoni var vienoties?
V

Atbildiet man – kur tiktu likti un no kā pārtiktu militārās industrijas haizivis, ja pēkšņi strauji samazinātos militārie konflikti pasaulē .

+2
-2
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 30.06.2018. 14.09

  Ieroču bizness ir viens no ienesīgākajiem, tāpēc valstis, kuras ražo ieročus, nav ieinteresētas, lai militārie konflikti samazinātos. Gluži pretēji – tās veicina šos konfliktus. Spilgts piemērs ir Krievijas iesaistīšanās Sīrijas konfliktā, kas tai ļauj prasīt arvien jaunus budžeta līdzekļu militāriem mērķiem un izmēģināt jaunus ieročus.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 30.06.2018. 22.10

  nezinu gann, vai tad ieročus neražo privātkompānijas, vai runa nav par bagātiem onkuļiem , nevis nācijām?
  patiešām nezinu

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 30.06.2018. 23.08

  Lielākie Krievijas ieroču ražošanas uzņēmumi vai nu pieder valstij, vai arī valstij tajos ir noteicošā ietekme.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Defense_industry_of_Russia#Companies

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 29.06.2018. 12.21

Jā – Hanovam būtu bijis jāsāk ar atbildi uz jautājumu – kā viņš sāk komentē , ka visvairāk bēgļi ir no vienas no bagātākajām Āfrikas valstīm – Nigērijas
Viņiem nafta ir vairāk kā Latvijā kokiem lapas – kam tiek tās bagātības – vai Mali un Zahel zonas okupācija – ja tur nebūtu nafta, urāns, zelts utt. – viņi amerikāņi un eiropieši tur cīnītos pret teroristiem?

Ja Afganistānā nesāktos zelta narkotiku ceļš – tur būtu NATO ?
Kā tad tā – Zkorejā saražo atombumbas un mierīgi ar Kimu vienojas , ka nu lūdzu nē un KIms saka – labi nē, bet Āfrikā pa tuksnesi tramda teroristus – nevis ar viņiem sarunājas …

nu kā lai saka – ja labi maksā – tad loti ļoti daudzi ir gatavi melot , gatavi sevi iztēlot par humānistiem un citus par necilvēkiem , bet tā nav – Hanova kungs – stāstiet mums visu patiesību , ne tikai savu – dāsni apmaksāto

+6
-3
Atbildēt

0

Drosma 29.06.2018. 12.16

Hanova kungs nodara mizlīgu ļaunumu bezatbildīgi jaucoties ar jēdzieniem un šķaidoties pa labi u n pa kreisi ar pārmetumiem.
Latvija, gluži tāpat kā neviena cita ES dalībvalsts nav atteikusi patvērumu tiem bēgļiem, kuri patiešām bēg no kara. Problēma ir cita, ka ES ierodas ekonomiskie bēgļi, kuri atņem dzīves telpu – tai pašā Vācijā ir nenormāli cēlušās īres maksas un paši vācieši – nabadzīgākie, sociāli neaizsargātakie tagad ir spiesti dzīvot uz ielas , ir nenormāli pieaugusi kriminalitāte – un tieši tāda, kuru rada atšķirības kultūrās – izvarošans kultūras rezultāti. Un vēl viena lieta – Eiropas pilsētas islamizējas, savās mājās mēs kļūstam par svešiniekiem, par citādajiem un būtiski !!!! – nevēlami citādajiem islāmiskajās kultūrās.

https://www.youtube.com/watch?v=C9PIXOA7EBM – bagātie tēvoči – privātpersonas nežēlīgi ekspluatē Āfriku, bet mūs nabagus lamā par necilvēkiem, jo mēs lūk, neesam gatavi paši nomirt , lai atdotu dzīves telpu no Āfrikas bagātībām padzītajiem nabagiem.
Tāpat – pilns jūtjūbis ir ar info par to, kā tiek manipulēts ar humānisma un terorisma jēdzieniem, kā it kā pakarojot terorismu – īstenībā tiek noslepkavoti tie, kuri vēlas paši būt kungi un noteicēji savās zemēs

+7
-3
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 29.06.2018. 17.46

  Dusma teica: Vācijā… ir nenormāli pieaugusi kriminalitāte…
  Žurnāls IR saka: Bēgļu uzņemšanas pretinieki biedē ar kriminalitāti un nekārtībām, taču Vācijā, kura kopš 2015. gada uzņēmusi vairāk nekā miljonu patvēruma meklētāju, noziedzības līmenis ir zemākais pēdējo 25 gadu laikā. https://ir.lv/2018/06/21/nebaudams-piedavajums

  Amica Dusma sed magis amica veritas.

  +1
  -4
  Atbildēt

  3

  Drosma > tonijs 29.06.2018. 18.05

  LUEGE PRESSE – esi dzirdējis? melu presse
  PĒC NOTIKUMIEM ĶELNĒ , KAD VISI VARAS ORGĀNI SLĒPA NOTIKUŠO – TEV NAV KAUNS TĀ MELOT ? LABI – NE TEV MELOT, BET NAV KAUNS TICĒT MEĻIEM?

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 30.06.2018. 14.19

  Morica uzskata, ka spēja satikties dzīvē un aprunāties arī mūsdienās ir liela vērtība un mācīšanās komunicēt ir liels darbs ar sevi – cilvēkam esot jāpaskatās sevī un jāsaprot, vai nav problēmu. “Viedokļu apmaiņa gadījumos, kad cilvēkiem ir pretēji uzskati, parasti aiziet līdz personīgam līmenim, bet tas nav tikai Latvijā, tā ir kopēja problēma,” norāda Morica. Viņasprāt, spējas distancēties no personīgā viedokļa un intelektualizēt sarunu mums pietrūkst, bet to var iemācīties.
  https://www.diena.lv/raksts/sestdiena/tema/sarunaties-jamacas-14200311
  Dusma, mums ir jāsatiekas dzīvē un intelektuāli jāaprunājas.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > tonijs 29.06.2018. 18.35

  Izmantojot mūsdienu tehniskās iespējas, arī Latvijas noziedzības līmeni varēja būtiski samazināt, tikai diemžēl mūsu “noziedznieku ķērāju” apziņa nav pārkāpusi 89/90 gadu slieksni, bet viņu simbioze ar organizēto noziedzību ir sasniegusi vēl nebijušu Saskaņu &Vienotību. Atceros miliču nevarību noķert krievu fašistēnus, kuri rīkoja vandālisma aktus igauņu skolā un žīdu kapos, bet milicijas brauciens līdz izstādei “Maidana cilvēki” 20 minūšu garumā, kuru demolēja krievu fašistu lopi, ir pelnījis godpilnu vietu kriminālistikas vēstures grāmatā.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > tonijs 29.06.2018. 21.45

  No Austrijas Parlamenta 2004. gada decembra sēdes: “(..)von den 2 600 jüngst in Wien angezeigten Drogenhändlern 1 500 Afrikaner waren, von denen 1 470 – das sind 98 Prozent – ein laufendes Asyl-verfahren haben.” http://www. http://www.parlament.gv.at/pd/steno/PG/DE/BR/BRSITZ/BRSITZ_00717/SEITE_0042.html?P_PM=SEITE_0042 parlament.gv.at/pd/steno/PG/DE/BR/BRSITZ/BRSITZ_00717/SEITE_0042.html?P_PM=SEITE_0042
  Latviski tas skan: no pēdējiem 2600 apsūdzētajiem narkotiku dīleriem Vīnē aptuveni 1500 bija āfrikāņi, un no tiem – 98% bija tādi, kuru “patvēruma” lietas atradās izskatīšanas stadijā. Šovasar kārtējā plaša mēroga operācijā pret narkotiku dīleriem jau aptuveni 80% no apcietinātajiem dīleriem bija āfrikānu “bēgļi”.

  Tagad jautājums – kāpēc man nācās izmatot tik vecu ziņu?
  Atbilžu varianti:
  A. Morīši ar skumjajām actiņām strauji labojušies.
  B. Policija un presei vēlēts par “bēgļu” noziedzības statistiku turēt muti.
  Kuru izvēlamies par ticamāko?

  +5
  0
  Atbildēt

  0

AK 29.06.2018. 07.36

Eiropā nav bēgļi. Eiropā ir ekonomiskie migranti, kas turklāt ir nelegāli robežpārkāpēji – tātad noziedznieki. Un no absolūti svešas un būsim godīgi – normāla eiropieša skatījumā – atpalikušas un mežonīgas kultūras. Un tie kas ierodas pie tam ir no zemākajiem slāņiem. Līdz ar to jo lielāka šādu cilvēku masa, jo lielāka kopējā degradācija.

+11
-2
Atbildēt

2

  tonijs > AK 30.06.2018. 14.23

  Dzenovska domā, ka Latvijas publiskā telpa dažkārt liecina par zemu dialoga kultūru. Viņasprāt, lielas daļas cilvēku komunikācijas balstās uz bailēm un agresiju.
  https://www.diena.lv/raksts/sestdiena/tema/sarunaties-jamacas-14200311

  +1
  -2
  Atbildēt

  2

  Jānis Lakijs > tonijs 30.06.2018. 15.16

  Pirmkārt. tu manipulē ar citātiem.Lūk, Dzenovskas teiktais:
  “Viņa domā, ka Latvijas publiskā telpa dažkārt liecina par zemu dialoga kultūru. Taču tas ir JĀIELIEK ARĪ GLOBĀLĀ KONTEKSTĀ, proti NE JAU LATVIEŠIEM VIEN kā gadās. Viņasprāt, liela daļa cilvēku komunikācijas balstās uz bailēm un agresiju.”
  https://www.diena.lv/raksts/sestdiena/tema/sarunaties-jamacas-14200311
  Otrkārt, arī Sorosa fonda DOTS pasākums FestivālsLAMPA ir jāieliek globālā kontekstā, kur tam īstā vieta.

  +4
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > Jānis Lakijs 30.06.2018. 22.05

  Un ko tas globālais konteksts maina? Ja citi ir bailīgi un/vai agresīvi, tas nav attaisnojums latviešiem. Nepatīk Soross? Lembergam arī nepatīk. Esi lemberdzēns?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > tonijs 30.06.2018. 22.21

  Nu, lūk. Pieķēru tevi melus, un tu nevari izdomāt neko gudrāku kā apsaukāšanos 🙂

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  Drosma > Jānis Lakijs 30.06.2018. 22.37

  jāni – nelieti , tu izbeidz aiztikt Toniju, viņš tik un tā ir gudrāks un labāks par tevi un nekad tik un tā nemelo

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  tonijs > Jānis Lakijs 30.06.2018. 23.21

  Pirmkārt, es neko nesameloju. Otrkārt, lembērdzēns (tāpat kā siguldēns) nav nekāda apsaukāšanās.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > tonijs 01.07.2018. 11.40

  “…lielas daļas cilvēku komunikācijas balstās uz bailēm un agresiju…” Atļāvos šeit ierakstīt dažus citātus un jautājumus. Ar patiesu interesi izlasītu, kuros no tiem redzama agresija, kuros – bailes. Un atbilstošus pretargumentus, nevis apcerējumu par manas komunikācijas īpašībām.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > AK 01.07.2018. 11.41

  “…tie kas ierodas pie tam ir no zemākajiem slāņiem…” tam nu nekādi nevaru piekrist.
  Moru zemākajiem slāņiem nav līdzekļu ceļam un nav pat zināšanu, uz kuru pusi jāiet. Ceļveži – cilvēku kontrabandisti – apkalpo tikai maksātspējīgos.
  Pēdējos 10 gados pieaugot apgrozījumam, cenas ir būtiski kritušās, tomēr joprojām paceļamas tikai vietējo augstākajai sabiedrībai un pat tiem dažreiz vienīgi ar cilts padomes lēmumu. Pavērsimies kartē, parēķināsim attālumus, ceļa laikus, pārtikas (pat Āfrikā ne visur tā ir par velti) un transporta (laiva, veste, instruktāža par uzvedību…) izmaksas. Pat tuvākajiem Ziemeļāfrikas “zemāko slāņu” moriem ne visiem tas pa kabatai.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: