Vadzis ir lūzis

18

Komentāri (18)

Krotow 17.07.2018. 01.35

Saprotu, taču logu sišanu un grautiņu atbalstu neattaisnoju. Un par muļķīgas rīcības attaisnošanu pienākās sods. Ansis izmeklēšanas laikā no valsts aizbēga un vēl izrunājās. Tad nu ko – paglaudīt galviņu un pakratīt ar pirkstu, lai vairāk tā nedara? Cita lieta, ka grautiņa provokatori vēl joprojām uz brīvām kājām un tos diez vai vairs meklē.

0
-1
Atbildēt

0

Fridolins 23.06.2018. 17.16

Vadzi tas mīkstpēdiņš nolauza pats – rakstot ptvēruma pieprasījumu Čehijas varas iestādēm.

Tas nav nu tā – “Iedod vienu cigareti …”, bet gan pamats pilsonības atņemšanai.

Arī par iekaustīšanu Litomeržices cietumā Staburova ( profesore! ) melo. Bērziņš uzbrucis cietuma personālam un ticis savaldīts.

+6
-2
Atbildēt

0

vvilums 23.06.2018. 00.43

Tauta ievēlēja saeimu, un lai arī tā nebija ideāla, tā bija tautas izvēle. Ja Atols meta akmeņus saeimas ēkas logā , tad tas vienlaicīgi arī tautai sejā, jo tāda, kau arī nozombētas, bija viņas izvēle.

+6
-4
Atbildēt

1

  QAnon > vvilums 23.06.2018. 11.18

  Vai tad tavējie krieveļi nemeta akmeņus “tautas sejās”?

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

mumss 21.06.2018. 15.26

Nosacītā soda pārkvalificēšana par reālo (ar vēl kādu īpašu bīstamību) ir pilnīgi nesamērīga. Kas ir samērīgs sods? Kas ir nesamērīgs sods? Kurš to zina un var sakarīgi paskaidrot? Neviens. NEVIENS! Cik saprotu, tiesa tagad vairākumā gadījumu ir viens cilvēks. Ko valsts ieguva no šī otrā lēmuma un prezidenta atteikšanās cilvēku apžēlot? Tikai vairāk negatīvisma, mazāk ticības valstij un tās institūcijām, vispirmām kārtām – tiesu sistēmai. Jā, un mazāk patriotisma. Ne jau vairs no Anša puses – viņa pozīcija skaidri un saprotami fiksēta. Bet no tiem desmitiem (un viņus atbalsojošo simtiem) jauno, topošo, vai tikai tagad pieaugušo (un arī toreiz pieaugušo) cilvēku vidus, kas Ansi pazina, bija dzirdējuši viņa dziedāšanu, vai vienkārši sekoja lietai un vērtēja no sava viedokļa. Vai viņi tagad vairāk ticēs valstij, tās vadībai, tiesībsargāšanas institūcijām, cienīs un mīlēs tās? Jautājums diemžēl ir retorisks.

+8
-9
Atbildēt

0

J.Biotops 21.06.2018. 13.19

Lasu uzmanīgi un izlasu –
1. Ja manī nebūtu nokauts patriots, tad gan mestu akmeņus logos vēl kādu reizi.
2. Būtu zinājis, ka Meksikas galvaspilsētā zikas vīrusa nav, būtu ar ģimeni tur, bet nenokautu sevī patriotu (tas ir – huligānu) Laikam jātic.
3. “Biju Meksikā, varēju neatgriezties. Būtu dabūjis politisko patvērumu…” Meksika, no kurienes vietēji mūk uz ASV cita starpā arī augstās noziedzības dēļ, mūsu varonim būtu īstā vieta. Politisko patvērumu tur tiešām dabūtu – vietējiem varturiem (humāniem, ne tādiem kā nezvēri Latvijā)tā būtu unikāla iespēja pašreklāmai.
4. “Sanāca sadzīviskas domstarpības, viņa negaidīti izsauca «dūzeni»…” – komandante latvju dziesminiekam nu pavisam bez iemesla gauži pāri darījusi. Ir gan maita.
5. “…domāju aizbraukt uz Latīņameriku — varbūt izdotos dabūt citus dokumentus, varētu iebraukt ar tiem Šengenā…” Citiem “citi dokumenti” būtu smags kriminālnoziegums, bet es taču garīgi bagāts…
6. “…Es rēķinājos, ka dzīvoju tiesiskā valstī…” – sk. 5.punktu. Puisis 43 gados joprojām bērna prātā.

Pietiks. Jo kopumā tomēr puisīša uzskatus atbalstu. Paražu tiesības ir svēta lieta –mūsu sabiedrībā ir paraža tik izcili brīvdomīgus logu sitējus likt ķurķī.
Kad tiks ārā, jāprasa patvērums Meksikā, tur iedos. Ja biļetei nepietiek, var atrast tuvāku zemi.
Vēlu veiksmi šajā ceļā!

+14
-6
Atbildēt

0

Sskaisle 21.06.2018. 12.50

un vēl – man ļoti patīk Indras Sprances jautājumi –
lūk, to es uzskatu par labu žurnālistiku, bet – ideāli , manuprāt, būtu, ja žurnālisti intervētu tos dzejniekus un literātus, kuri medijos – publiskajā telpā pauda atbalstu Bērziņam

tad – no vienas puses – patiesi – bandīti sēž Garančas koncertā – kājas iepletuši vēderus izgāzuši

savukārt, viens nabaga dzejnieks – sēž cietumā –

un tomēr – vai ir tikai tāda šī patiesība un vai literārā elite tomēr nebija – nav atbildīga – par publisko viedokli kuru pauž

protams, protams – ir atsķirība vai atbalsta Haritonovu vai Bērziņu – un tomēr ….

un tomēr ….

+7
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 21.06.2018. 12.38

man, protams, ir viedoklis un –
1.pārmetums man ir medijiem – jo visu laiku tomēr bija ziņa par to ,ka nabags ir nepatiesi notiesāts. Es esmu virsrakstu lasītāja,domāju,ka tāda ir lielākā daļa – nu tad tai būtu jābūt pirmkārt, mediju atbildībai – nemānīt ar virsrakstiem – prast virsrakstā pateikt lietas būtību –

2.pārmetums – prezdienta kancelejai – tiem tur visiem algas ir paceltas griestu ausgtumos – bļedj – elle un indija – tieši viņiem – prezidenta cilvēkiem bija un IR – jāskaidro sabiedrībai 101 reizi – kāpēc tāds prezidenta lēmums – jo atkal – kad prezidents neapžēloja – es domāju – maita – cits nekas, bet kad izlasa pamatojumu – es mainu domas – es piekrītu viņa – t.i. – prezdienta argumentācijai – un nevis man nabagam , kam nav laika, bet prezidenta kancelejai kura tērē milzīgus mūsu resursus ir jāuzņemās atbildība par sabiedrības informēšanu, par sabiedriskā veidokļa veidošanu – un to tie slinkie seski nedara

3. – par protestiem – par ANSI BĒRZIŅU – es domāju tā, ka ir tiesibas mest akmeni saeimas logā – UN IR TIESĪBAS AR VECU OLU MEST UZ VISPĀR JEBKURU VARAS ELITES NELIETI utt – bet – tad ir jāuzņemas atbildiba – vai nu veikli jāmūk prom un jādzīvo labi tālu no Latvijas, vai ir jāsēž cietumā

godīgi – es jau nu ļoti labprāt fiziski piekautu vai visamz iekaustītu daudzus politiķus – ļti daudzus – bet es atbildīgi saprotu, ka par to man būtu jāsēž cietumā – un ka es tad tieši tāpat kā tie politiķi – pārkāptu likumu un ja es prasu atbildību no politiķiem – tad man pašai tā jāspēj uzņemties –

es labāk spārdos un spļaudos pa komentāriem – bet – ja mani saķertu – es spiegtu un kliegtu tieši tāpat kā Bērziņš – viss ir loģiski un secīgi ….

+2
-4
Atbildēt

1

  mumss > Dusma 21.06.2018. 15.34

  `un ka es tad tieši tāpat kā tie politiķi – pārkāptu likumu un ja es prasu atbildību no politiķiem`. Uzmanību, Dusma! Izskatās, ka Tev visi likumpārkāpumi ir identi, līdzvērtīgi. Bet nav taču. Ir milzu starpība, vai aizsvilies izsit kioska logu, vai arī uzcel būvi neatļautā vietā, vai pat valstij nozodz miljonus un miljonus? Neesi pamanījusi?

  +9
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > mumss 21.06.2018. 17.45

  tev nepareizi izskatās – jo man visi pārkāpumi, pirmkārt ir pārkāpumi

  +1
  -5
  Atbildēt

  1

  mumss > Dusma 21.06.2018. 23.50

  Nē, man pareizi izskatās – tev visi pārkāpumi ir pārkāpumi. Bez jebkādas diferenciācijas. Taču pat likumi un tiesa (tā vismaz saka) izvērtē pārkāpuma smagumu. Un diapazons te milzīgs.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 21.06.2018. 11.03

…Es esmu audzis, lasīdams Andra Kolberga un Gunāra Cīruļa romānus, es zinu, kas ir nosacīts sods. Es ar to rēķinos. Es tādu vārdu «probācija» vispār nebiju dzirdējis…. Un pienāk vēstule no kaut kāda Probācijas dienesta. Man tas vienkārši bija šoks! Kaut kādi jefiņi sauc uz tepiķa! Tīri psiholoģiski es to uztvēru kā norunas pārkāpumu. Jo nedrīkst tādas gadu desmitiem iegājušās lietas mainīt cilvēkam par sliktu….patriots šobrīd ir manī nokauts. …….es vairs negribu tik lielā mērā ziedoties Latvijai. ++++ Kāds var nosaukt vienu konkrētu lietu, kuru Ansis ir paveicis Latvijas labā. Kurš par tādu Ansi, pirms viņš iemeta akmeni logā, bija dzirdējis un vai par Anša sēdēšanu aiz restēm būtu uzrakstīts šāds raksts, ja ne izcelsme? :)

+8
-7
Atbildēt

3

  QAnon > rinķī apkārt 21.06.2018. 12.06

  Mest akmeni Saeimas logā, protams, bija naivi, taču es, atšķirībā no mūsu valdošiem 9. maija svinētājiem un latviešu varoņu – leģionāru piemiņas zvēriskiem nīdējiem, kam latviešu grūtnieču dedzinātājs, Kononovs, ir upuris, uzkatu, ka viņa rīcība bija nesalīdzināmai mazāks nodarījums, nekā krievu, kas šodien staigā uz brīvām kājām, marodierisms LB veikalā.
  Kaut arī TV3 paziņoja, ka par gaidāmo “lietussargu revolūciju” (grautiņiem) vēl dienu iepriekš runāja Bolderājas krievu skolā, DP pat nepapūlējās noskaidrot to organizatoru personības, jo domāju, ka tad būtu nonākuši līdz čekas izdzimteņiem: Pabrika un Štokenberga.

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > rinķī apkārt 21.06.2018. 13.55

  “…vai par Anša sēdēšanu aiz restēm būtu uzrakstīts šāds raksts, ja ne izcelsme? “ -atbilde nolasāma jautājumā.
  Ārpus uzmanības palicis kas cits – varoņdarbu materiālais aspekts. Ālēšanās kojās Čehijā (protams, pilnīgi skaidrā prātā) un vizināšanās pa Meksiku prasa tādu naudiņu, par kādas pelnīšanu Maskačkas muzikanta godīgajā darbā ir zināmas šaubas. Piedevām brašais tēva dēls bija iecerējis Meksikā dabūt viltotus praktiski lietojamus eiropieša dokumentus. Tāds pirkums ne katram profesionālam bandītam pa spēkam.

  +5
  -3
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > J.Biotops 21.06.2018. 15.08

  kā Tu zini? Visi tik gudri – zini – kad iešu partizānos, vai kad nolemšu kļūt par anarhisti – man tev būs konsultācija jāprasa

  atceries – meitene ar pūķa tetovejumu ? – kā viņai bija čoms – baigi gudrais – visu zināja

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Dusma 21.06.2018. 17.17

  Dusmupūcīt, nekas mums nesanāks. Ar tetovētām meitenēm nesatiekos, kostīmfilmās neorientējos. Par konsultācijām gan uzminēji – to, ko zinu, tiešām konsultēju, tas man maizes darba sastāvā. Dārgi un rinda gara.
  Bet to, par ko mana necilā piezīme, vari pati izlasīt tepat rakstā, tur nekas vairāk nebija jāzina.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > J.Biotops 27.06.2018. 12.37

  Ālēšanās kojās Čehijā (protams, pilnīgi skaidrā prātā) un vizināšanās pa Meksiku prasa tādu naudiņu, par kādas pelnīšanu Maskačkas muzikanta godīgajā darbā ir zināmas šaubas.
  —————
  manai meitai ir draudzene, izaugusi par riktīgu liberasti. 28 gadi, augstākā izglītība. Kopš skolas pabeigšanas strādājusi kādu gadu, nu jau divus gadus nekur. Braukā pa pasauli uz visādām konferencēm (Par kādu naudu?) , cīnās par sieviešu “tiesībām”, protams, arī pret LGBTQWERTY “diskrimināciju”, par dzīvnieku aizsardzību, nenormāli mīl bēgļus. Pluss vēl pārliecināta veģetāriete.
  Vīrs (patiesībā “draugs”) ārzemnieks. Tāds pats. 35 gadi, bez pastāvīgas nodarbošanās. Pa reyam strādā visdažādākos darbus – un “sapņo” par kinorežisora karjeru.
  Nesen atpūtās Antigvā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  MChuzzlewit > rinķī apkārt 21.06.2018. 16.47

  Ansi zināju kā mūziķi, kurš katru ceturtdienu muzicē folkklubā Ala – kopā ar apmeklētājiem dzied viņu izraudzītas dziesmas. Rēķinājos, ka jebkuru ceturtdienu var doties uz Alu un uzdziedāt kopā ar talantīgiem mūziķiem.

  Ar to nesaku, ka visa tā “brīvprātīgās trimdas” māžošanās būtu saprotama, bet pazīstams Ansis bija, arī ar “Maskačkas spēlmaņiem” izdevis vismaz divus albumus, kas lieliski atbilst manai gaumei – īstu tautas mūziku, XIX / XX gs mijas jautros gabalus.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam