Vai esam gatavi gaidīt mācīties gribošo darbinieku vēl ilgāk? 3

Komentāri (3)

J.Biotops 20.06.2018. 12.20

Nav te ko kasīties! Pavisam nesen patriote b.Rībena jau izskaidroja, ka Latvijai vajag audzināt garīgus un laimīgus bērnus, nevis uzspiest kaut kādas vergturu prasītas, bet nevienam nevajadzīgas gudrības.

0
0
Atbildēt

0

Drosma 20.06.2018. 10.37

cilvēks strādājis 200 dažādus darbus – nu tas ir kaut kas …

I moved probably at least 50 times in my life and I’ve had well over 200 jobs. And no matter where I go or what I do, I’ve always had those paper clippings with me,” he says.
https://www.bbc.com/news/stories-44242626

0
0
Atbildēt

0

Drosma 20.06.2018. 10.13

tagad par šo jautājumu daudz raksta, bet es kā darba ņēmēja varu teikt, ka Latvijā mēs esam abolūti neaizsargāti. Man piemēram, ir tāds darbs, ka brīžiem nav ko darīt – grauz nagus, sūkā pirkstus, vai lamā naciķus. Bet – ja ir darbs – tad sēdi un rukā kaut līdz 2 naktī. Viss. Un tev neviens par to nakstdarbu nepiemaksās ne eirosentu. Nepatīk – durvis ir vaļā – zūdi miglā. Tāpat vari zust miglā un pazust, protams, ja sāksi protestēt , ka nav silts, vai ir karsts un grūti elpot, vai nav wc tualetes papīrs.
Gandrīz katru otro gadu es beidzu kādus valodas kursus, jo vairāk valodu zinu – jo labākus pakalpojumus varu sniegt mūsu klientiem, bet vid vel nekad nekad nav kompensējis manus izdevumus par papildus izglītošanos.

Un vēl es domāju tā, ka neviens darba devējs Latvijā neiespringst – vergi izmantošanai ir cik tik uziet , labi darbinieki gan nav – to ir trūkums – tie turas tikai pie labiem darba devējiem – es pat teiktu – cilvēcīgiem

+1
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: