ABLV pašlikvidācija – vai var būt saikne ar Bunkus slepkavību? 3

Komentāri (3)

Drosma 14.06.2018. 11.16

varu liecināt tikai to, ka visi tie cilvēki, ar kuriem esmu runājusi par MNA – NA – par Rasnaču =TM – LR – Bunkusa slepkavību – es un man zināmie cilvēki uzskata, ka visi ir visciešākajā mērā – ciniski un aukstasinīgi – saistīti ar bandītismu – cilvēki liek vienlīdzības zīmi starp valsti un bandītiem

ja NA būtu goda partija – viņi paši atsauktu savu ministru

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/13.06.2018-tiesa-runa-kas-kontrole-maksatnespejas-nozari.id132895/

+2
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Dusma 14.06.2018. 11.51

  Varētu jau atsaukt, tikai kas Rasnača kunga soģi, ir paši? Ja Vienotība būtu aizlaidusi biogāzē Dombrovski, Kamparu, Pabriku, Ašerādenu, Reiru, Rinkēviču un Kazlovski, tad Rasnača kungam varētu pieminēt viņa pārvesto skapi, jo cita nekā jau nav.
  p.s. tu esi reti debila, prātu izkūkojusi nodzīta šaļava, ja esi iedomājusies, ka ES valstī, neskatoties uz visu mūsu spēka struktūru vadītāju pakļautību kremlim, uz izdomātas apsūdzības pamata, kādam varētu piešūt slapju lietu.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

altinyildiz 14.06.2018. 09.52

Saprotama lieta, ka Krievijas organizētā noziedzība un FSB caur savas ietekmes aģentiem, čekas nopirktiem un sakompromitētiem politiķiem, darīs visu, lai varētu izņemt no savas bankas savu naudu, bet pārējiem noguldītājiem 100 000 kompensēt nāktos valstij. Jau minēju, ka man piedāvāja uzvārīties, sameklējot ABLV noguldītājus, kas grib izņemt savu naudu, apejot citus. Ja ASV mums ir patiess partneris, uzliktu bankas likvidācijai virsū kāju un neļautu aizplūst pa kreisi nevienam sū.
Tas, ka šai lietā bija iejaukts Vienotības cilvēks, Bunkus, pilnīgi iespējams.
p.s. Godmanis un Slakteris novilcināja Parex kontu apturēšanu, ļaujot čekistiem un bandītiem no bankas izņemt prāvus līdzekļus.

0
-3
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: