Atvaļinātais ģenerālis Hodžess: ASV bāze Polijā šķeltu NATO 13

Komentāri (13)

J.šveiks 06.06.2018. 21.38

Polijā tā vajadzīga kā zaķim stopsignāls, bāzēm jābūt pie krievu robežām , Liepājā , vēl kautkur Igaunijā, tad tām būs jēga

0
0
Atbildēt

1

  ak > J.šveiks 09.06.2018. 20.31

  Neaizmirsīsim, ka Kēnigsberga un apgabals, kā arī Baltijas jūra pilna ar Krievijas karaspēku un draņķa ieročiem. Bāzes izvietošana minētajās vietās stipri izskatītos pēc galvas bāšanas cilpā. Par neostaļinistiem var pateikt vienīgi to, ka viņi gatavi izcepināt elles ugunīs pārdesmit miljonu dzīvību, lai sasniegtu savas murgainās ieceres. Amerikāņu ģenerālis, vispirms, ir Amerikas patriots. Mums jābūt savas zemes patriotiem, jābeidz lēkāt tūdaliņas, rūpīgāk jāpiedomā un jāpiestrādā pie VISU Baltijas valstu vienotības ieklausoties dažnedažādajos mājienos un aicinājumos. Vēl jo vairāk – šim nolūkam ir radīti padsmiti dažādu organizāciju, par kuru aktivitātēm neko nedzird. Bet kas to dos! Acīmredzot, pašlaik kādiem ir labi tā kā ir.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 06.06.2018. 09.31

“Pagājušajā mēnesī Polijas ziņu portāls “Onet” rakstīja, ka Varšava piedāvājusi Vašingtonai pastāvīgi izvietot Polijas teritorijā ASV armijas mehanizēto divīziju kā atturošu faktoru pret Krieviju, paužot gatavību par to maksāt līdz diviem miljardiem dolāru.”
=====
Tie ir vācu-austriešu uzņēmumam piederošā ziņu portāla “Onet” meli.
Polijas valdība nav piedāvājusi maksāt divus miljardus dolāru par amerikāņu divīzijas pastāvīgu izvietošanu Polijas teritorijā.
Polijas valdība sola izbūvēt šādai pastāvīgai amerikāņu karabāzei nepieciešamo infrastruktūru divu miljardu dolāru vērtībā.

0
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 06.06.2018. 07.34

Ģenerālis Hodžess pagājušajā mēnesī avīzē “Frankfurter Algemeine Zeitung” jau sniedza vērtīgus padomus vāciešiem, kā aizbāzt muti kašķīgajam Trampam, kurš prasa, lai visas NATO dalībvalstis tērē aizsardzībai 2% no sava IKP.
Hodžesa recepte – vāciešiem vajagot aizsardzības tēriņos ieskaitīt “divējāda pielietojuma infrastruktūras” izmaksas. Konkrētais padoms – būvējiet vairāk autobāņu, un neviens neiedrošināsies jums uzbrukt.

+1
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > Jānis Lakijs 06.06.2018. 07.58

  Neaizmirsīsim, ka savu recepti Hodžess nošpikojis no Latvijas.
  Ar tādiem pašiem tekstiem daži “aizsardzības” ministri aizsardzībai paredzēto naudiņu novirzīja ar aizsardzību nesaistītiem būvdarbiem, no kuriem labi ļaudis varēja labi uzvārīties. Jebkura sporta zāle varēja tik ieskatīta aizsardzībā, jo tajā būs bērnībā trenējies arī kāds jaunkareivis. Īpašs jaunievedums bija militārās terminoloģijas ieviešana ekonomikā –terminu “otkat” senāk lietoja artilērijā, tagad to zina visi.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 05.06.2018. 16.10

Es visu laiku to saku un rakstu – Eiropai vajag savus bruņotos spēkus. Viss.

Šitie ģenerāļa argumenti mani absolūti nepārliecināja. Elle un indija – putins apkauj savus kaimiņus, okupē teritorijas, bet NATO ģenerālis baidās , ka Krieviju provocēs bāze Polijā

lai iet pa gaisu tādi sūda ģenerāļi – mums vajag savus spēkus , uz kuriem varam paļauties

+2
-2
Atbildēt

2

  J.Biotops > Dusma 05.06.2018. 18.40

  Mēģinu iztēloties, kā uz kārtējo Krievzemes agresiju reaģēs tādi Eiropas bruņotie spēki. Jau amatu sadalījums, kas taps ilgā politiskās diskusijās, paredzams dikti draudīgs miermīlīgai Krievijai un ar dziļu izpratni Baltijas problēmās. Vienmēr zinās, kuram jau bez kāda kara likt paklusēt.
  Virspavēlnieks būs kāds Centrālāfrikā pieredzi uzkrājis franču ģenerālis (Francija jau sen pati prasās), jūras spēkus komandēs itāļu admirālis (viņiem kādreiz bijuši labi kaujas peldētāji), gaisa spēkus komandieris nāks no Grieķijas (pieredze aviācijā visilgākā, kopš Ikara kritiena laikiem) izlūkošanu rotācijas kārtībā vadīs bulgāri (tiem burti gandrīz kā krieviem) un maltieši (neuzpērkamie), tanku karaspēku komandēt pienāktos Beļģijai vai Spānijai (lai izšķir savā starpā, pieredze jau uzkrāta)
  Tie jaunie eiropieši, nu visādi baltieši un citi slāvi, kā jau tādi demokrātijā neaptēsti, varēs piegādāt karavīrus un jaunākos virsniekus, kad Francija iepīsies kārtējā ķezā kaut kur Āfrikā.

  (Tas amerikāņu ģenerālis nav tik dumjš, kā viņu te mālē un nepavisam ne pustik labvēlīgs Krievijai cik visādi Eiropas mutes bajāri)

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > J.Biotops 06.06.2018. 09.08

  kā tev kauna nav, biotop ? tu kremļa mērkaķi sasodītais !

  kā tad NATO Tramps NATO labākajiem partneriem ES sankcijas liek?
  kā NATO turku ģenerāļi bēg pie NATO grieķu ģenerāļiem?
  TEV KAUNA NAV NELIETI!

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Dusma 06.06.2018. 09.42

  Dusmupūcīt, sirdsmīļā – Tev arī jauku dieniņu!
  Vai man atgādināt, ko biedrs Širaks mums reiz teica par izdevību paklusēt? Vai to, ko Latvijai nozīmē Makrona sapnis par Eiropu no Lisabonas līdz Vlaģī-vastokai?
  Par Itālijas jaunās valdības idejām un citu dienvidu (un ne tikai) eiropiešu murgiem pate palasīsi. Par visādām Vāgernknehtēm un citām gara radiniecēm arī.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Drosma > J.Biotops 06.06.2018. 09.47

  vai kā Tev pēriens prasās , vai dieniņ vai dieniņ
  Protams, ka no Makrona bail – Latvija ir izzagta un padarīta par mēslu čupu – kā nākt Makrons tā visiem bandītiem pa biksēm – lūk no kā tu baidies –
  man tagad nav laika, bet viens tev jāsaprot, ka tu tagad putinam pasniedz putkrējumu ar zelta rozīnēm un es to nekadi nevaru atbalstīt

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Drosma > J.Biotops 06.06.2018. 09.55

  šorīt pa radio ziņoja, ka mūus maksātnespejas administratori – politiķu barotavas -valstij nozagušas nepilnu miljardu !!!!!

  saprotama lieta, ka nu Makrons sliktais un ļaunais – par putinu sliktaks – jo ja būs Makrona kārtība – tad jau mūsu maukas nevarēs tā zagt –
  nu zini, biotop – nodevējs – citādi pr tevi nevar pateikt

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Dusma 05.06.2018. 20.29

  Es ceru, ka Junkeram, Dombrovskim un Tuskam, atgādinās par “ES bruņotiem spēkiem” pirms tos uzmauks uz mietiem Briseles Vecā tirgū. Hodžess ir atvaļināts ”generālis, kurš, droši vien, uztaisīja karjeru, kad Baltā namā saimniekoja melnādainis.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

altinyildiz 05.06.2018. 09.23

Kaut kā nebiju pamanījis, ka Krievija būtu uzņemta NATO. Izrādās, ka arī ASV armijā ir savi kalniņi, bergmaņi un rublovski un tur ir nopietns darbs FIB.

+1
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: