Aizliegtais kongress 2

Komentāri (2)

Jānis Jansons 22.05.2018. 12.44

Paldies par rakstu, ļoti interesants! Cepuri nost šo trimdas latviešu jauniešu nepiekāpībai. Beigās jau izklausās, ka ar šo aizliegšanu latvieši pat ieguva papildus publicitāti un iespēju plašai pasaules auditorijai atgādināt par nežēlīgo un netaisnīgo Latvijas okupāciju.

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 10.05.2018. 12.08

Lieliski, par šo nezināju, paldies.
Toties labi atceros, ka mēnesi vēlāk veselu nedēļu Kurzemes debesīs bez pārtraukuma smirdēja sarkanarmijas transporta lidmašīnas, kas tukšā (varbūt ne gluži tukšā) atgriezās no Čehoslovākijas atbrīvošanas. Tātad piekāpšanās bandītam bija devusi tos pašus paredzamos augļus, ko parasti.
Biedrs Villijs Brants lieku reizi parādīja, ka sociāldemokrātija ar demokrātiju ir nesavienojama tāpat kā visi citi sociālisma paveidi. Kā jau tas patiesam sociāldemokrātam pieklājas.
“…Berlīnes senātam tika uzdots panākt…” – izteiksmīga ir bunderepublikas sociķu varonība demokrātiski izrīkot brīvpilsētas Rietumberlīnes demokrātiski vēlēto senātu. Ja jau saskaņā ar krieviem, tad gan drīkst, gan izdodas. Brīvi sveiks!
Nav šaubu par rietumu sociāldemokrātu spēju un gatavību turpināt līdzīgi, tiklīdz rastos nepieciešamība (tas būtu – kad krievs pieprasīs)

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: