Mēs esam! 4

Komentāri (4)

Drosma 19.04.2018. 11.12

izlasīju KV eseju. Manuprāt, pietrūkst viena būtiska lieta.
Arī Londonas grāmatu festivālā – tas introvertums varēja tikt demonstrēts nevis ar sēdēšanu uz poda un spiešanu, bet ar latviešu unikālo, es pat teiktu ģenētisko poētisko pasaules uztveri. Ka būtībā ir kauna lieta, ka netika pieminēts, ka būtībā esam dzejnieku, dziedātāju un aktieru tauta.
Manuprāt, lūk šādā aspektā reklamēt mūs – latviešus un piesaistīt mums pasaules uzmanību ir daudz daudz grūtāk, bet būtu ar daudz lielāku atdevi uz abām pusēm – kā uz ārzemju tā uz vietējo publiku.
Tā pati Ingas Ābeles literatūra – tā jau ir īpaša nevis ar sižetiem, ar vēstījumu, bet ar poēziju – es teiktu tādu, kuras saknes ir tautas dziesmās .
nu labi – cik esmu lasījusi latviešu tautas dziesmas iztulkotas – galīgi nav tas – nu nav – tā kā – labi, ka cilvēki mācās un mēģina – varbūt izdosies

0
-3
Atbildēt

0

Drosma 19.04.2018. 09.56

mēgināju atrast šo sleju – nu nevaru -The Times Literary Supplement. Paskatījos vēlreiz LATVIANLITERATURE.LV arī tur saitīti neatradu. Kāpēc no vienas puses abi piesauc fake news laiku, no otras puses – tieši tam perfekti kalpo. Vai tiešām tie ir milzīgi resursi, piepūle – ielikt atsauci – lūk , ziņkārīgais lasītāj- šeit pats vari to izlasīt un spriest.
Bļedj – 2 miljonus jūs notriecāt un mums jāpārtiek no jūsu atraugām – tas nav ne godīgi, ne taisnīgi

0
-1
Atbildēt

1

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: