Strīķe Nacionālo apvienību vaino “troļļu fermas” izveidošanā 74

Komentāri (74)

nortonfinance2017 31.05.2018. 16.27

Vai jūs esat ar parāda pārskatīšanu vai administrāciju? Vai esat iekļauts melnajā sarakstā? Vai jūs cenšaties, lai tiktu galā ar ikmēneša maksājumiem? Vai jūs vēlaties iegādāties māju, automašīnu vai biznesa aizdevumu, bet jūs parāda pārskatīšanu vai administrēšanu? Ja jūs atbildējāt JĀ uz jebkuru manu jautājumu? Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 10.04.2018. 07.15

es jau sen esmu atzīmējis , ka šis plānā galdiņu urbēju zupstrāts ( brūns) na ,ir čekistu organizēts un vadīts , ir jābūt galvā tērētam lai par viņiem balsotu , tāpat arī zēzēesesiešiem

+5
-4
Atbildēt

2

  andrejs > J.šveiks 10.04.2018. 11.32

  “jurim milleram” ir divi sapņi. Viens ir kā murgs, kas regulāri atkārtojas – čekisti izveidojuši nacionāļu partijas, kas traucē “vienotas “Latvijas tautas” veidošanai, murga laikā no “millera” pagultes ik pa laikam izlien Lembergs un dzied krievu častuškas. Millers izbīlī pamostas, par laimi saprot, kas tas bija tikai murgs un cenšas aizmigt…
  Otrs – saldais sapnis J.M. rādās no rīta – ziņu dienests Agonia. ru ziņo, ka krievija beidzot, beidzot (pēc ilgiem Agonia .ru solījumiem) tomēr ir sabrukusi. Puķins gāzts, bet spējis ar pāris palikušajiem uzticamajiem čekistiem aizlaisties ar beidzamo lidmašīnu uz Venecuēlu, pa ceļam nolaidies Ventspilī, lai glābtu no tautas dusmām savu vienīgo atbalstītāju Lembergu. Iestājas jauna laimīga dzīve – Krievijā demokrātija, Latvija beidzot ir atbrīvojusies no čekistu varas, un plaukst un zeļ.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > J.šveiks 10.04.2018. 12.29

  Ja esi pašrocīgi izrāvis aknas Dombrovskim uz Zatleram, iespējams, varēsi adekvāti pakritizēt arī Lembergu, bet ne vairāk.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 10.04.2018. 05.57

Redzu, ka žurnāla IR lasītājus nepieciešams iepazīstināt ar Jutas Strīķes partijas nostāju minētajiem lasītājiem svarīgā jautājumā
===========
“Mūsu izpratnē laulība var būt tikai savienība starp vīrieti un sievieti, kā tas laika gaitā sabiedrībā vienmēr ir bijis un kā tas šobrīd ir nostiprināts arī mūsu Satversmē. Mēs kā konservatīvie tik tiešām nesaprotam, kā par laulību iespējams saukt kādas savādākas savienības. Tā kā vīrieša un sievietes savienību ir iespējams reģistrēt laulībā, uzskatām, ka tāpēc nav vajadzīgs īpašs partnerattiecību institūts. Tāpat neuzskatām, ka turpinot attiecināt laulības jēdzienu uz savienību starp vīrieti un sievieti, kaut kādā mērā tiktu aizskartas seksuālo minoritāšu cilvēktiesības, jo jau šobrīd visi sadzīviskie jautājumi viendzimuma pāriem ir atrisināti citu likumu ietvaros.”
https://konservativie.lv/vertibas/
================

+2
-4
Atbildēt

1

  altinyildiz > Jānis Lakijs 10.04.2018. 12.38

  Uz politiķu solījumiem nevajag īpaši paļauties http://www.irlv.lv/upload/image_file/name/2011_10/32039/sc_zrp_fff-media_large.jpg jo īpaši ja tas sevi jau ir parādījis, būdams komunistu cūku un čekas sodomītu, LC, biedrs.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > altinyildiz 10.04.2018. 13.33

  Tas nav solījums,tā ir makšķere.Antonam tas it kā varētu nepatikt,bet pat viņš varētu saprast,ka tā ir tikai priekšvēlēšanu muldēšana un varētu par šiem arī nobalsot.Rekur jau rakstīja,ka ”Nevienam pret konservatīvu politiku nekas nav”.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 09.04.2018. 18.11

Nu re, “Antons” ieberzās ar JKP, tagad viņa vietā atsūtīta “Dusma” 😀

+2
-6
Atbildēt

1

  andrejs > Jānis Lakijs 09.04.2018. 22.28

  Krievu šunelis balso “po ponjatijam”, tāpēc programmas nelasa. Reiz šis Sc fans Druvieti bija ieskaitījis pie naciķiem. Laikam nešķita pietiekami prokrieviska lai būtu Vienotībā

  +2
  -3
  Atbildēt

  1

  Antons > andrejs 10.04.2018. 07.11

  Varat nomierināties, netaisos balsot ne par JKP, ne par NA.
  Bet, būtu ārkārtīgi priecīgs, ja NA elektorāts pēkšņi nāktu pie prāta, un nobalsotu par JKP, tā ir daudz adekvātāka par NA.
  Kaut, šaubos, patreiz nac. lauciņā notiek totāla degradācija.
  TBLNNK bija totāli korumpēta( tāpat, kā tagad NA), bet, tur vismaz to politiķu līmenis bija nesalīdzināmi augstāks.
  Tas ir Latvijas kauns un negods, ja konservatīvo daļe mums pārstāv NA.

  +3
  -2
  Atbildēt

  4

  Jānis Lakijs > Antons 10.04.2018. 07.51

  Nu tad tu, “Anton”, varētu kļūt par nacionālo un konservatīvo spēku uzlabotāju. Ja var nezin cik partijas izstaigājušais Bordāns, tad vari arī tu! Esi mūsu strīķe un jurašs – divi vienā!

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  andrejs > Antons 10.04.2018. 08.06

  TBLNNK bija totāli korumpēta
  ————–
  Kāpēc jaunā zvaigzne pie Latvijas politikas debesīm Strīķe nevienu nav atradusi un iesēdinājusi, kad viņai bija šāda iespēja?
  Sūdīgi savu darbu darīja, vai tomēr nebija ko sēdināt?

  +2
  -4
  Atbildēt

  2

  Antons > andrejs 10.04.2018. 09.09

  Kāpēc Striķe nav nevienu no TBLNNK “iesēdinājusi” – viņa to kādā savā intervijā pateica.
  1) t1āpēc, ka visi Latvijas likumi veidoti “valsts nozagšanas” un korupcijas veicināšanai, un nevienā Eiropas valstī nav jābūt tik lielai pierādījumu bāzei, lai “iesēdinātu” kādu korumpētu politiķi vai amatpersonu.
  2)tāpēc, ka mums par tieslietām kopš neatkarības atjaunošanas sākuma praktiski'( ar nelieliem pārtrauk.) atbild “nacionāļi”” – TBLNNK, tagad NA, tikko kā parādas kāds kaut cik godīgs ministrs, pat no viņu pašu partijas – viņš tiek atstādināts.
  Jo “sponsoru” nauda, amati, utt., utt.. mūsu pseidopatriotiem( un ne tikai viņiem) vienmēr pirmajā vietā, valsts intereses kaut kur tālu.
  3)Jo valstī sen iedibināta negatīovās selekcijas sistēma, kad visos amatos tiek nevis labākie un godīgākie, bet, pērkamie un ioetekmējamie, bez kādiem morāles principiem, tos, kam tādi ir, tā vai citādi no iespējas ko darīt atstumj, iebiedē, utt., toties “paklausīgos”stimulē( Šķēles teiciens – lielākos muļķos visos amatos…
  4)tāpēc, ka mums vairākums iedzīvotāju nespēj sarēķināt divreiz divi, un nespēj saistīt savu dzīves līmeni, nožēlojamu medicīnu (ne Lietuvā, ne Igaunijā nekas tāds nav),. utt., utt. ar korupcijas līmeni valstī.
  Mums labākais genofendas sen likvidēts, un tagad tas turpinās, pie varas godīgākie un kompetentākie netiek, jo sistēma tos atgrūž.
  UN, atšķirībā no leišiem un igauņiem, mums tas dzimtcilvēku gēns, tomēr, iekšā ir.
  Latvieši mirst, nesagaidot rindu uz operāciju, utt., bet neprotestē. Tā ka “kāpēc neiesēdināja – primitīvs jautājums, iemeslu ir moljons.

  +4
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Antons 10.04.2018. 12.55

  Likumus Latvijā taisīja tavējie nolādētie izdzimteņi: LC komunistu cūkas un čekas pidarasi. Nacionālpatrioti nevienu dienu nav bijuši pie teikšanas. Ja tieslietu ministram būtu iespējas novērst noziedzību un gādāt par valsts drošību: Zatlers, Freiberga, Kozlovskis, Rinkēvičs, Pabriks, Dombrovskis un Ušakovs ne stundu vairs nesodīti nebradātu svēto Latvijas zemi.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  lno > andrejs 10.04.2018. 09.43

  andrejs. Nu ko tu aklam padarīsi: tas neredz pat svaigāko ziņu, ka vakar atkal 3 notiesāti:):):)

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  andrejs > lno 10.04.2018. 10.42

  To lno
  Es runāju par to, ka neviens no “totāli korumpētajiem” (šuneļa vārdiem runājot) līdz šim nav aizturēts. Par iesēdināšanu tik tiešām lai atbild tiesas, bet Strīķe jau nu varēja vismaz vienu totāli korumpēto tēvzemieti aizturēt.
  p.s. Tie trīs – Meļķo, Livanovičs, Cvetkovs – neizklausās pēc nacionāļiem. Meļķo gan ir latvietis – mana kursabiedra bijušais priekšnieks.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > lno 10.04.2018. 10.45

  Starp citu, tos samudžinātos likumus pieņēma tieši LC un TP valdīšanas laikā. Tās bija partijas, par kurām IRša lielākais SC fans sakās esot tolaik balsojis.
  Nevienam nav noslēpums, ka Grūtups bija Šķēles grupējuma cilvēks.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > Antons 10.04.2018. 09.51

  ну..не знаю, какой там был уровень политиков, если так Ригой “нарулили” в главе с мэром из ТБ, что на следующих выборах даже в думу не попали, так “высоко” их оценил даже собственный избиратель.

  И, кстати, именно после их “руления” выборы выиграл ЦС

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Antons 10.04.2018. 12.47

  “…ja NA elektorāts pēkšņi nāktu pie prāta, un nobalsotu par JKP..”
  .
  Lai kremli pārstāvošie neostaļiniskie ekstrēmisti, SC, tiktu valdošā koalīcijā? Ņākamā Saeimā vēl tas nenotiks, bet līdz aiznākamai, domāju, jaunā ASV Rīcības Prezidenta administrācija Vienotībai, JKP un SC nemaz nedos nodzīvot.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Drosma 09.04.2018. 17.54

un sakiet vēl ka naciķiem nav troļļu ferma – nu re ku visi jau būs salasījušies un pieteikušies spindz te tā kā tāds lapseņu pūznis –

un par ko Latvijai tāds sods ?

+5
-4
Atbildēt

0

Antons 09.04.2018. 15.17

R.A. – startēt ar NA vienotā sarakstā nozīmē nolaisties līdz viņu līmenim.
Kas raksturo NA – totāla pērkamība, populisms, kas orintēts uz visaprobežotāko pilsoņu daļu, zems intelekts.
Kā JKP var iet vienotā sarakstā ar NA, jo taisni NA korumpētība un atkarība no sponsoriem bija jemesls JKP izveidei?
Nevienam pret konservatīvu politiku nekas nav, bet, NA ar konservatīvismu nav nekāda sakara, tā ir margināla partija, kas slima ar ksenofobiju, homofobiju, ir pilnīgi pērkama kurai ministri “lielākos muļķus amatā – Rasnaš vien ir ko vērts.
Labi, ja viņi vēl tiešām domātu, kā runā, bet, tā taču nav, tie ir ciniski politbiznesmeņi, kas zina, kā piesaistīt sava ne pārāk gudra elektorāta balsis.
Spekulēt uz patriotiskām jūtām un, tai pat laikā, pārdoties – sliktākais, kas var būt, par tādu “patritismu” jau saka – tas ir neliešu pēdējais patvērums.
Un, protams, iespēja tikt Saeimā un labi dzīvot.

+9
-8
Atbildēt

1

  lno > Antons 09.04.2018. 16.26

  Kāds portāls, tādi antoni:) Antons varētu pastāstāstīt visatpalikušākajiem, kuras ir tās intelektuālās partijas?:):):)

  +1
  -6
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > lno 09.04.2018. 16.32

  Es sapratu, ka Antons par intelektuālo partiju uzskata JKP.
  Vai tad ne?

  +2
  -4
  Atbildēt

  3

  Vahamurka > Jānis Lakijs 09.04.2018. 16.39

  Vēl interesantāk būtu uzzināt,ko Antons uzskata par konservatīvu politiku,pret kuru nevienam nekas nav.

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  lno > Jānis Lakijs 09.04.2018. 16.47

  Visus, kuri šeit šūmējas par NA ir vai nu blēži, vai idioti. Viņus ne tik daudz uztrauc NA blēdīgums, cik nacionālās nostādnes. Kurai partijai tad ir tās intelektuālās rezerves – atcerēsimies Vienotību:):):) Arī JKP nevar lielīties ar augstas klases speciālistiem. Viss šis burziņš organizēts, lai lietu ūdeni uz SC dzirnavām /īpaši izceļas trollis ģenerālis/. Muļķīgi apkarot vienam otru, ja vēlāk nāksies sēsties pie viena galda.

  +2
  -8
  Atbildēt

  6

  Jānis Lakijs > lno 09.04.2018. 17.01

  Bet šoreiz tak burziņu saorganizēja Strīķe no JKP ar savu sūdzēšanos par “NA troļļu fermu”.
  Neizskatās īpaši gudri no viņas puses pirms “sēšanās pie viena galda”.

  +3
  -4
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > Jānis Lakijs 09.04.2018. 17.07

  Lai gan no otras puses – varbūt Strīķe nemaz neplāno “sēsties pie viena galda” ar NA. Tad viņas rīcība ir loģiska.

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > lno 09.04.2018. 17.09

  Nu.arī tam ir zināma nozīme,kā figuranti sasēdīsies pie tā galda 😀

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  Drosma > lno 09.04.2018. 17.51

  õ – kas par loģiku !!!
  kremlis jau arī visus uzskata par neliešiem un pāridarītājiem , bet paši mūžīgie cietēji un apbižotie – nu kā izspļati naciķi
  nu ka tevi dabūtu rokā, ar kadiķkoku nopērtu – zini – ka tai Blaumaņa pasakā par tiem mazajiem velniņiem – beigās vēl krustu pārmestu un cilvēks iznāktu !

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > lno 09.04.2018. 18.31

  “Visus, kuri šeit šūmējas par NA ir vai nu blēži, vai idioti” – no augsta kalna skaisti skan.
  Ja vēl izdotos saprast, kā mūsu saule NA ar savām “nacionālajām nostādnēm” var un laikam arī varēs sēdēt pie viena galda ar tiem, ko ir un būs savēlējuši blēži vai idioti… Nu smaga gan nasta nesama.

  +5
  -3
  Atbildēt

  1

  lno > J.Biotops 09.04.2018. 21.05

  Nu Biotopa kungs varētu argumentēt ar ko NA sliktāka par citām:):):) Kuru tad vajadzētu īpaši sargāt ZZS, Vinotību? JKP taču arī Jums nav pa prātam. Par, progresīvie? Atliek sumināt pašu Biotopa kungu:)

  +1
  -6
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > lno 10.04.2018. 07.45

  “…Biotopa kungs varētu argumentēt …” – Šaubos, vai vērts turpināt diskusiju, ja esmu definēts kā idiots, pie tam manas patiesās domas arī jau atmaskotas (“…ne tik daudz uztrauc NA blēdīgums, cik nacionālās nostādnes…”)
  Atļaušos tikai skumji konstatēt šejienes patieso patriotu komunikācijas stila līdzību. Tā sakot – mugurkauls redzams. Ģenerāllīnija arī.

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  lno > J.Biotops 10.04.2018. 09.40

  Nebiju gan Jūs ieskaitījis idiots, jo, neskatoties uz jūsu fobijām, šoreiz uzbraucāt JKP ne NA. Mana doma bija vienkāršāka par vienkāršu: NA nīdējus neuztrauc partijas piedalīšanās valsts izzagšanā, bet nacionālie uzstādījumi.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > lno 10.04.2018. 02.43

  Pie viena galda, lai iedzertu tējiņu ar JKP saimnieku sagādāto poloniju vai “novičok”?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > lno 10.04.2018. 03.19

  “Viss šis burziņš organizēts, lai lietu ūdeni uz SC dzirnavām”
  .
  Piekrītu. ka tāds ir Potapovas mērķis. Čekas projekts, JKP, tika radīts, lai valdošā koalīcijā iedabūtu SC, pēc tam, kad Olšteina sirdsapziņas sešinieks izgāza Zatlera – Ušakova fašistiskā – neostaļiniskā valsts apvērsuma mēģinājumu.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  lno > Jānis Lakijs 09.04.2018. 16.55

  Nezinu, Antonam lielākais ienaidnieks NA:)

  +2
  -4
  Atbildēt

  2

  Drosma > lno 09.04.2018. 17.51

  toties naciķiem kremlis lielākais draugs !
  cietumā jūs salikt par maz būtu – godavārds

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > lno 10.04.2018. 08.17

  Nav jābūt gaišreģim, lai prognozētu, ka no cik necik latviskajām partijām vēlēšanās uzvarēs ZZS.Kādas 25 balsis viņiem būs. Vismaz 25 balsis atkal būs kolonistus pārstāvošajām vienai vai divām partijām. Situācija ir skaidra
  pārējiem jācīnās par atlikušajām 47 līdz 50 balsīm. Tur būs baigā grūstīšanās.
  Kāpēc Strīķe “izdomājusi” ka “troļļu fabrika” ir tieši NA, nevis V, parijiem vai visādiem tur progresīvajiem, vai tam pašam Kaimiņam?

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  Jānis Lakijs > andrejs 10.04.2018. 08.30

  Kāpēc Strīķe “izdomājusi” ka “troļļu fabrika” ir tieši NA?
  —–
  Un kāpēc Jūs uzskatāt, ka Strīķe kaut ko pati izdomā? 🙂

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > andrejs 10.04.2018. 09.53

  Kāpēc Strīķe “izdomājusi” ka “troļļu fabrika” ir tieši NA, nevis V, parijiem vai visādiem tur progresīvajiem, vai tam pašam Kaimiņam?

  Причина простая- по рейтингам выбирает более солидных противников. Сама же понимает, что смешно будет звучать – партия “за” наняла троллей. Конкурент, у которого рейтинг около 1%))

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma 09.04.2018. 11.25

tiešajā demokrātijā tomēr bija vieglāk, varēja tos neliešus satikt un sadot kā saka pa cepurēm tādiem,
tagad – jābakstās ar dakšām pa debesīm

+5
-5
Atbildēt

0

Drosma 09.04.2018. 11.24

protams, ka Strīķei ir taisnība. Ja ne mana biezā āda un dzīves rūdījums IR naciķu troļļi mani būtu ja sen nobeiguši. Un esmu pārliecināta, ka tieši šo naciķu -NA troļļu dēļ daudzi vienkārši ir pamukuši no virtuālās telpas.

izvērtējiet faktus . Kas notiek RD – ko vārdos un ko darbos atbalsta NA.

Vai kultūras dzīvē – kuru vada NA – tādi kremļa kurmji, ka spalva stīva paliek no šausmām.

Un ir tas tragiskākais tas, ka NA uzmetas par patriotiem – kamēr patiesībā ir īstākie tautas iznīcinātāji – tas ir vienkārši tragisk i°

Mēdeja ar savu traģiku var iet atpūsties kā saka –

+6
-3
Atbildēt

0

J.Biotops 09.04.2018. 08.02

Kliedzošais virsraksts pamudināja apraudzīt JKP mājas lapu – ko tad šie īsti pa jaunam konservēs.
Nekā tāda, ko varētu uzskatīt par politiska partijas principiem un/vai programmu, neatradu. Tukšs nosaukums, tikpat tukšas frāzes, pie tam juceklīgas. Parasta brigāde – mēs būsim labie, runāsim, kā tautai patīk, darīsim, kā sanāks (ja vispār sanāks).
Tādā ziņā ne labāka, ne sliktāka par citām politbrigādēm un nepavisam jau nu par NA. Varētu pat apdomāt, nebijušas brigādes galvgalī tādas zvaigznes, kā Strīķe ar Jurašu. Tas pārvelk treknu krustu, nekādus hipotētiskus lāpnešu troļļus nemaz nevajag.

+10
-6
Atbildēt

3

  kolpants > J.Biotops 09.04.2018. 10.00

  у них есть реальный шанс повторить как успех, так и падение партии Затлера.
  На волне протеста и медийных персон наберут голоса, получат места в Сейме-и вот тогда и начнется самое интересное..
  Будут ли у них спонсоры, которые начнут требовать отработку вложений…
  Начнутся ли внутренние трения, когда начнется дележка постов в комиссиях и т.д.?

  Ну и конечно, они же не должны быть наивными идиотами и должны понимать, что против их локомотивов и конкуренты и просто журналисты будут искать интересные факты, компромат и т.д.

  И это действительно будет (и уже выглядит) выглядеть несерьезно-все эти возмущения “как они смеют что-то против нас искать, они не имеют право, верьте нам на слово, мы супер!”

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  Drosma > J.Biotops 09.04.2018. 11.31

  nejaucies Biotop – tagad mēs purinam NA , tādi patrioti kā es Sabas ķēniņiene vai Tu Zālamans – un Tev sava pozīcija ir skaidri jānorāda , nevis te jāmētā cilpas, kā bēgošam zaķim 1

  +5
  -6
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > J.Biotops 09.04.2018. 11.34

  Vot vot,stājies vien dusmas troļļu brigādē iekšā.

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

andrejs 09.04.2018. 07.35

Agrāk te ļoti aktīvi troļļoja šleserasti – pikaso, brauns, abc, heinrihs, centrum – visus pat grūti atcerēties…. 🙂 Vai nav savādi, ka vienīgie, kam viņi savos komentos IRsī uzbruka, bija Nacionālā Apvienība

+3
-8
Atbildēt

0

andrejs 09.04.2018. 07.26

IRsī vienīgais trollis jau ilgus gadus bija vienotības zane. Tagad ir apmulsuma stāvoklī – nezin kam pieslieties, kas vairāk maksās.
Nu varbūt vēl no Sc troļļu fabrikas varētu būt dzeris, bet varbūt viņš ir vienkārši derīgais ….

+3
-8
Atbildēt

2

  Jānis Lakijs > andrejs 09.04.2018. 08.42

  Manuprāt, nosacīti derīgais 🙂
  Neticu, ka tādam kāds maksātu naudu.

  +4
  -3
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Jānis Lakijs 09.04.2018. 10.11

  Lai zvērīgi nīstu latviešu valsti un tautu, daudziem nemaz par to nevajag samaksu. Tādiem dzēriem tas ir ģenētiski iemantots un ieaudzināts, stāstot senču “varoņsāgas” par eiropiešu sievietēm nogrieztām krūtīm, dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem un uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  veesumS > andrejs 09.04.2018. 10.19

  …redzu, andrej, joprojām vēlies pārliecināt apkārtējos, ka zini – ko citi domā, jūt, kāda būs vai bijusi viņu rīcība, kādi ir viņu plāni vai motīvi….sarūgtināšu Tevi – Tavas fantāzijas par “apmulsuma stāvokli” nav ne plika graša vērtas…beigu galā Tu sevi apliecini kā mazo meža dīvainīti….
  …pat neteikšu, ka man Tevis žēl….ne Tu, ne Ēriks, kurš sevi apaudzējis ar neskaitāmiem segvārdiem portālā un tviterī, vai deģenerālis, kurš maina segvārdus kā piešņauktus kabatlakatus – ar savu tukšo vāvuļošanu nespējat vairot savu partiju atbalstītāju skaitu…vien aizbaidīt tos, kuriem saglabājusies kaut kripata saprāta….bet….varbūt tāds ir arī Jūsu uzdevums?….tad jāsaka, Jūs to veicat godam….

  +5
  -5
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > zanE 09.04.2018. 10.30

  Žēlotāja atradusies 😀 Nelej nu čugunu,pateicies labāk Irsim,ka dažiem te segvārdi jāmaina,jo tam,redz,nepatīk patiesība.Twiterī tādu cenzūru vēl neesmu to novērojis.

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

  andrejs > zanE 09.04.2018. 14.12

  Ir novērots, ka zane ” pārejas brīžos” kaut kur pazūd. Zini, tu mums pietruuc…
  Tad tomēr paliec pie Ķīnas ābola krāsas? Jāizsaka tev kompliments – esi gudrāka par intelektuāļiem, domas gigantiem un demokrātijas tēviem Lupatiņa un Co un Pindacīšas!
  Bet ar domubiedru piesaisti jums pavisam švaki, tas gan jāatzīst….

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

Antons 09.04.2018. 06.36

Tas jau nebūtu nekāds pārsteigums, NA no Krievijas ņem piemēru ne pirmo reizi, ņemsim kaut vai to ksenofobisko un tumsonīgo “tikumības” likumu, ko MA kopā ar SC pilnībā nokopēja no Krievijas Domes att. likuma.
Mentalitāte un vērtības NA un tiem Krievijas deputātiem jau neatšķiras, t’\apat liekulības pakāpe, atšķiras tikai valoda.
Un JKP NA uzskata par savu tuvāko konkurentu.
Kaut, es NA vietā sevišķi nesatrauktos, Latvijā pietiekami daudz nedomājošu indivīdu, kas uzķersies uz šo polibiznesmeņu patriotisko makšķeri, lai balsotu par JKP, jābūt nedaudz gudrākam par NA elektorāta vidējo līmeni.

+10
-4
Atbildēt

3

  rinķī apkārt > Antons 09.04.2018. 07.03

  …lai balsotu par JKP, jābūt nedaudz gudrākam par NA elektorāta vidējo līmeni…..+++NA un JKP politiķiem būtu jābūt gudrākiem “par vidējo līmeni”, lai saprastu, ka, ja ir vēlēšanās izveidot ietekmīgu uz konservatīvām vērtībām orientētu partiju, tad uz šīm vēlēšanām ir jāiet ar vienotu sarakstu. Pretējā gadījumā konservatīvi noskaņotam vēlētājam nāksies balsot, vadoties no partijas pirmsvēlēšanu reitinga rādītājiem.

  +4
  -3
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > rinķī apkārt 09.04.2018. 10.58

  Kādas konservatīvās vērtības LC komunistu cūku un čekas sodomītu izauklētam kurmim Bordānam, krievu militārista, GRUšņika meitai, Aņkai Potapovai un kontrabandistu jumtam, bargās krievenes vīrelim, Jurašam? Tiks pie siles, turpinās Vienotības pederastijas – pedofīlijas lobiju, negausīgo zagšanu, UA dalīšanu krievu bandītiem un čekistiem. Vienalga, nedod Dievs, nākamā Saeimā būs teikšana Vienotībai vai JKP, pāreja uz izglītību valsts valodā un čekas maisu atvēršana tiks nolikta vistālākā plauktā un no ietekmīgākām silēm turpinās rīt Rinkēvičs un Kozlovskis.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  Jānis Lakijs > Antons 09.04.2018. 08.44

  “Visi Latvijas pilsoņi kopā veido Latvijas tautu jeb politisko nāciju, un ir jātiecas uz to, lai ikkatrs būtu Latvijas patriots. Tie pilsoņi, kas etniski nepieder latviešiem, tradicionāli Latvijā tiek uzskatīti par mazākumtautību pārstāvjiem, un mazākumtautības vēsturiski vienmēr tikušas atbalstītas. Taču neviena mazākumtautība nevar būt privileģētāka par citām, tāpat kā neviena mazākumtautības valoda nedrīkst būt privileģētāka par pārējām.”

  +2
  -5
  Atbildēt

  1

  Antons > Jānis Lakijs 09.04.2018. 15.26

  Nevajag dzīvot pasakā.
  Jebkura valsts spiesta rēķināties ar “mazākumtautību”, ja tā satāda ap 40% no visiem pilsoņiem.

  +2
  -4
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > Antons 09.04.2018. 15.39

  Savas pretenzijas, “Anton”, šajā jautājumā vari iesniegt Bordāna, Strīķes un Juraša Jaunajai Konservatīvajai Partijai. Citātiņš par to, ka “neviena mazākumtautības valoda nedrīkst būt privileģētāka par pārējām”, ir no viņu partijas vēlētāju makšķerēšanas lapas 😀
  https://konservativie.lv/vertibas/

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Antons 09.04.2018. 10.32

  Vienotības un kremļa valdošās partijas tikumu kopība
  https://www.youtube.com/watch?v=ZWPgJs4j0rw
  Par pederastiem Putinam pietuvoto vidū
  https://www.youtube.com/watch?v=qcQ0g7ggcck

  0
  -4
  Atbildēt

  0

kolpants 08.04.2018. 22.57

Ну Стрикей в силу ее предыдущего места работы надо было бы знать, что тролли вовсе не придумка Москвы.

Хотя сейчас латышским политикам очень удобно работать-чуть что, вали все на русских и Москву и все.

0
-3
Atbildēt

0

rinķī apkārt 08.04.2018. 22.02

Protams, to,, ka pastāv “troļļu fermas”, šādu faktu neviens vairs neapstrīdēs, bet diez vai NA kā politisks spēks veido savu “troļļu fermu” 🙂 Troļļi – viltus profili nodarbojas ar globālākām lietām. Divu tādu partiju savstarpēja sāncensība, kuru programmas galvenajos punktos ir praktiski līdzīgas, tas nav tas, kas spētu ieinteresēt troļļu fermas uzturētājus. Es noticētu versijai par troļļiem tad, ja šāda masveidīga parazitēšana mājas lapās skartu abas partijas.

Drīzāk šādus “uzbrukumus” veido kādi aktīvie “savas” partijas fani, kuri guži kā Rīgas Dinamo Jurčiks, bez domāšanas ir gatavi uz visu, lai pateiktu savu “pēdējo vārdu” 🙂

+3
-5
Atbildēt

0

veesumS 08.04.2018. 21.54

…nebūtu nekāds pārsteigums, ka Strīķei ir taisnība….līdz šim NA galvenais ienaidnieks un konkurents, ko mērķtiecīgi centās apkarot, bija Vienotība….ne Saskaņu, ne zaļzemniekus, bet tieši Vienotību….tagad bīstami NA iesildītās vietas apdraud JKP, tāpēc jau krietnu laiku soc.tīklos pret JKP nomelnošanas kampaņu izvērš gan paši NA partijnieki, gan viņu atbalstītāji….tuvojoties vēlēšanām, pilnīgi iespējams, ka tādas kampaņas no NAšistu puses tikai pieaugs…

+17
-1
Atbildēt

4

  tonijs > zanE 08.04.2018. 22.01

  Šajā portālā šie troļļi ir sen zināmi. Drīz paši pieteiksies.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > zanE 09.04.2018. 02.00

  Čekistu publiski piesmietais morālais kroplis, bankrots Dombrovskis, izrēķinājās ar Grendes kundzi, kolorado lentenis, taukmūlis Straujuma, ar Cilinska kungu, čekas ņedobitoks, Štokenbergs, apmeloja Dzintara kungu. Vienotības kremļjaģas par saviem tuvākiem domubiedriem izvēlējās pēdējās padibenes, ZRP saskaņiešus. Katrs no jums, neliešiem ir atbildīgs par Putina kuces, Zatlera, definēto “mazo fašistu valsteli” un latviešu grūtnieču dedzinātāja, Vasjkas Kononova, pasludināšanu par upuri. Ko tad tu, darba nespējīgā senākās profesijas veterāne, gaidīji?
  Protams, JKP nav nekāda “konservatīvā”, bet tāda pat latviešus nīstoša prokremliskā liberastu varza, kā Vienotība.
  Es paļaujos, ka jau visā drīzumā atjaunotās Latvijas Politiskā policija noskaidros visu par krievu militārista meitas, Potapovas, uzdevumiem ienaidnieka aizmugurē, Latvijā un par noziegumiem pret latviešu valsti tiks atjaunots nāvessods.

  0
  -10
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > altinyildiz 09.04.2018. 08.09

  Kā troļļus piemin, tā ģenerālis klāt.

  +7
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > J.Biotops 09.04.2018. 10.40

  Atkal saēdies koprofāga, dzēris49, ceptās pankūkas? Nedomā, ka ASV spēriens par Krievijas mīksto pavēderi, mūsu prokremlisko šļuru, beigsies tikai ar ABLV, Rietumu bankas un Rimševiča nedienām. Čekistu piesmietais morālais kroplis, Dombrovskis, nolādēs ne tikai to dienu, kad pirmo reizi paņēma rokā čekista daiktu, bet arī kad māte to laida pasaulē.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > zanE 09.04.2018. 07.40

  Zane, kāpēc “labēji centriskā”, eiropeiskā, liberālā partija Vienotība savās rindās uzņēma bijušo “taukmūli” prokrievisko sociķi pabriku un viņa domubiedru Štokiju?

  +2
  -6
  Atbildēt

  1

  tonijs > andrejs 09.04.2018. 14.25

  Kāpēc uzdodot jautājumu, cilvēki uzreiz ir jāapkarina ar melīgām un nievājošām birkām? Tas neliecina, ka jautājuma uzdevējs gribētu saņemt atbildi- tātad trollis.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > tonijs 09.04.2018. 15.49

  Strīķe Nacionālo apvienību vaino “troļļu fermas” izveidošanā,tātad pati trollene.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  tonijs > Vahamurka 09.04.2018. 16.18

  Bet tie nav meli, tā ir patiesība, kam tu pats esi vislabākais pierādījums.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > tonijs 09.04.2018. 16.23

  Un kam tu esi pierādījums?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > Vahamurka 11.04.2018. 23.55

  Tam, ka meli un troļļošana neiet cauri, ja cilvēkam galvā ir smadzenes nevis zāģu skaidas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  lno > zanE 09.04.2018. 17.09

  Zanei V troļļu atbalsts:):))

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: