Superstārs un viņa komanda 2

Komentāri (2)

Andrejs Zagorskis 20.05.2018. 12.59

Te viens raksts par privātu skolu Vācijā, kura ieguva pirmo vietu starp pārējām Vācijas skolām. Uzmanības vērts ir fakts, ka šajā skolā puse skolnieku mācās ar īpašajām vajadzībām. Šādas mācību iestādes (klases), kurās veselie bērni mācās kopā ar bērniem, kuriem ir nepieciešamas speciāla aprūpe (garīga vai fiziska) Vācijā sauc par Inklusion klasēm. Vācijā vecākiem, kuru bērniem ir nepieciešama īpaša aprūpe ir tiesības izvēlēties, sūtīt savus bērnus speciālās skolās, vai arī parastās skolās kopā ar veseliem bērniem, kurās ir Inklusion klases. Šādās klasēs katrs bērns tiek nodrošināts ar papildus skolas asistentu, kurš palīdz šim bērnam integrēties klasē un dzīvē. Atsevišķi priekšmeti tiek mācīti arī divos līmeņos, kur vājākiem bērniem ir vieglāka mācību viela, bet spēcīgākiem, atbilstoša viņu līmenim. Galvenā ideja šādām Inklusion klasēm ir palīdzēt bērniem ar speciālajām vajadzībām integrēties reālajā dzīvē, kā arī likt veselajiem bērniem pieņemt citādāko un mācīties sadarboties ar savādāk domājošiem.
Un šī skola šobrīd ir pirmā bezdelīga, kura ir pierādījusi, ka Inklusion skolas vispusīgā attīstības ziņā var būt pat labākas par parastām skolām, kurās nemācās skolnieki ar speciālajām vajadzībām.
http://www.spiegel.de/lebenundlernen/schule/greifswald-deutscher-schulpreis-fuer-inklusive-privatschule-a-1207630.html

0
0
Atbildēt

0

ingrida 28.04.2018. 19.24

Hei, atbildīgie ierēdņi! Nu paņemiet lūdzu sev palīgos darbinieku, kas pats ir piedzīvojis šādu situāciju – varbūt pamanīsiet pavisam citus risinājumus, citas iespējas. Risinājumi ir jāmeklē pie cilvēkiem, uz kuriem tie attiecas.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: