Žurnālā: Latvijas kultūras grandi pret Imantu Lešinski 26

Komentāri (26)

altinyildiz 02.04.2018. 21.38

FSBešņiki ne tikai DP un SAB…
“Ikstena: čekas pārstāvis, kurš mani pratināja, joprojām strādā tiesu sistēmā”
http://www.delfi.lv/news/delfi-tv-ar-jani-domburu/ikstena-cekas-parstavis-kurs-mani-pratinaja-joprojam-strada-tiesu-sistema.d?id=49896753
Paldies LC tikumiskiem un ideoloģiskiem mantiniekiem, Vienotības prokremliskiem zagļiem un sodomītiem!.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 02.04.2018. 16.30

Varbūt tiešām manu atmiņu grāmatu “Gan jau rīts mūs atradis” normālā tirāžā varētu izdot kāda ārzemju latviešu izdevniecība. Grāmata oficiāli ir iekļauta LNB katalogā un nekā prettiesiska tajā nav. Tātad to var droši pārpublicēt. Būšu ļoti priecīgs, ja sekos kāds piedāvājums. Par honorāru var neuztraukties. Piekrītu izdot to nepretendējot uz autorhonorāru.
Cik saprotu, Latvijas izdevniecības vēl ilgi būs pretīmnenākošas.

+1
0
Atbildēt

1

  Drosma > Atis Priedītis 02.04.2018. 22.00

  kad lasīju Eglājas Kristsones Dzelzgriezējs , man radās iespaids, ka ārzemju latvieši čekistiem pārdevās ar lielāku prieku un atdevi, kā Dzimtenē palikušie un okupācijā dzīvojošie. Tā kā – es liekas cerības nelolotu. Ja padomājam un apdomājam, kāpēc VVF baidās no čekas maisiem ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 01.04.2018. 08.54

Esmu izdevis savu atmiņu grāmatu, kurā aprakstīts, ka čeka apstrādāja radošos cilvēkus 80.tajos gados. Visi notikumi ir patiesi. Pagājis gandrīz mēnesis kopš grāmatas publicēšanas un neesmu saņēmis nevienu pārmetumu, ka esmu melojis. Grāmatas “Gan jau rīts mūs atradīs” faila adresi var atrast manos draugiem un feisbuka profilos. Esmu devis atļauju savas grāmatas fragmentus publicēt. Pagaidām gan tikai portāls IrIr šo iespēju ir izmantojis.

+2
-1
Atbildēt

1

  Drosma > Atis Priedītis 02.04.2018. 09.27

  diemžēl ir tā, ka lielum lielā daļa grāmatas iespējamo lasītāju ir padzīti no Latvijas zemes, te palikuši vairumā tie, kuri visos laikos, visās varā pratuši laizīt un glaimot un no tā paratizēt ….

  diemžēl ….

  delfi.lv – domburs intervēja ikstenu – aicināja uzdcot jautājumus – bet manus jautājumus delfi izdzēsa – nutad par kādu putinu un staļinu var b ūt runa –

  Krievijā -Kemerovā gubernators atkāpās – pie mums visiem noziedzniekiem jauni projekti valsts apamksāti, jauni amati un viņu lakstīgalām literātiem – miljonu lietus – sava biznesa atbalstīšanai

  kaut kādu čekas upuru atmiņu grāmatas šais asinsdzīrēs nevienu varas elitē neinteresē ….

  skumji, bet fakts

  0
  0
  Atbildēt

  2

  lindab456 > Dusma 02.04.2018. 10.06

  > Dusma. Viss it kā pareizi, izņemot galveno – atmiņas, īpaši, ja tās ir fiksētas rakstiski, ir nozīmīgas, vitāli svarīgas.
  Nenorakstīsim tautiešus svešumā!

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Atis Priedītis > lindab456 02.04.2018. 16.34

  Paldies! Ceru, ka izdosies grāmatu publicēt vēlreiz, normālā tirāžā, lai to varētu nopirkt arī grāmatu veikalos. Par paša naudu izdotie 100 eksemplāri jau ir izdalīti draugiem, paziņām un dažām bibliotēkām.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > lindab456 02.04.2018. 22.04

  nezinu , pasaki man -kas tās atmiņas lasīs?
  Manā dzimtā emigrējuši ir gan intelektuālā , gan fiziskā darba strādātāji. Pārsteidzoši, ka tieši izglītotie un smalkie radi vairs neprasa ne latviešu grāmatas, ne presi. Prasīju brāļa sievai kā tad tā, viņa saka- zini , tā nostaļģija pēc Dzimtenes sāk zust, dzenam saknes jaunajās mājās, bērni mītnes zemēs sāk studēt, sāk precēties ar vietējiem. Latvijā atgrieztos kaut rītdien, ja vien būtu kaut jel kādas cerības, ka kaut jel kas mainās uz labo.

  Viņi taču tur ārzemēs tāpat lasa ziņas un komentārus . Nav taču dzelzs priekšskars, ka neko nezināja un valdības meloja. Tagad varas elites meli katru reizi ir kā uz paplātes. Jo vairāk nozog mums, jo sirsnīgāk taisnojas

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Dusma 02.04.2018. 13.52

  “Krievijā -Kemerovā gubernators atkāpās..”

  Dombrovskis ievēlās pie Prezidenta piepūties, kā gailis, bet iznāca nobimbājies un nomīzies. Bez Bērziņa kunga nodemonstrētā kompromata būtu premjerējis tālāk.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

altinyildiz 31.03.2018. 11.01

“..vai nu cietumā, vai nu stučīt,” saka rakstnieks Zigmunds Skujiņš”
.
Fufels, neviens Skujiņu cietumā nebūtu bāzis. Merkantīlie padlas, kolaboranti, izpelnījās privilēģijas attiecībā pret saviem daudz talantīgākiem, toties godīgiem, amata brāļiem. Latvijā noteikti bija cilvēki, kuri daudz labāk būtu pildījuši darba pienākumus, nekā Godmanis, Kreituss, vai Ģiņevičs. Ja neviens nestučītu, uz ārzemēm nesekmīgo vietā būtu braukuši labākie zinātnieki. Kas attiecas uz rakstniekiem un māksliniekiem, viņi ieņēma pozas, kādas pasūtīja klients, savādāk totalitārisma apstākļos nekā nebūtu varējuši sevi nopietni īstenot, tomēr daļa no tiem ar stučīšanu izpelnījās iespējas pacelties virs pārējiem: saņemt labākus dzīvokļus, biežāk mainīt mašīnas, labākas vasarnīcas un atpūtas namus un iespējas ceļot uz ārzemēm.

+1
-5
Atbildēt

3

  Drosma > altinyildiz 31.03.2018. 12.04

  šausmas – bet man tev pilnībā jāpiekrīt, naciķu nelieti – svētu patiesību raksti

  starp citu – tā inteliģences priviliģētība jau nāk no tava seksigā nodevēja ulmaņkārļa laikiem – arī toreiz Latvijas inteliģencei caur visāsiem kkf utt tika piešķirtas milzīgas naudas u privilēģijas salīdzinājumā ar nabaga pingvīniem reņģēdājiem

  tas, kas šodien notiek NA vadītajā kultūras nozarē ir visītākais un tiešākais latviešu kā kutūrtautas iznīcināšanas process –

  nomaini niku lai var teci cilvēcīgi uzrunāt – nelieti, pasaki man – kas mums lumpeņiem tiek no 60 milj? tās slapjās runas , cik ārzemēs nu visi sajūsmināti par latviešu kultūras sasniegumiem?

  tā ir tieši tā pati padlaiku tradīcija, ka sava tauta tik barota ar idejām un ķieģeļmaizīti, kamēr uz ārzemēm brauca glumi bļodlaižas čekas asinsdarbus laizoši inteliģenti

  tieši tas pats un vēl vairāk notiek šodien –

  lūk, tā nelieti –

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Dusma 31.03.2018. 13.09

  1934.gada 15. maijā, atlaižot Saeimu, kurā arī toreiz bija pilns ar nodevējiem: freibergām, zatleriem, vējoņiem, dombrovskiem, straujumām, rinkēvičiem, kozlovskiem un bordāniem, Ulmanis izglāba Latviju no iekļaušanas PSRS jau nākamo pāris gadu laikā, bet latviešu tautu no pilnīgas iznīcības.
  Ar vai bez KM, neskatoties uz Vienotības pūlēm dehumanizēt (rusificēt) Latviju, latviešu kultūra nekur nepaliks, bet ekonomikas graušana Ašerādena vadībā, valsts kriminalizēšana Kozlovska un citu Solncevas stipendiātu piesegā, Reira vērienīgā bērnu andelēšana uz ārzemēm, pat nepainteresējoties, kādās rokās tie nonāks un valsts tēla graušana, ko veic ĀM, gan ir nenoliedzams fakts.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Drosma > altinyildiz 31.03.2018. 12.15

  kamēr valsts apmaksāti – par cik tur miljiniem no mūsu naudas – siekalām šļakstot literāti Londonas grāmattirgū stāstīs , cik cieta padlaikos un cik mlabi šodien
  es zinu ģimeni ar 3 bērniem, kuri rūgti raudās , jo visa ģimene tiks izšķirta – vecāki lidos uz ārzemēm meklēt iespēju nopelnīt iztikai, kamēr bērni – visi 3 skolas vecuma – viens 1.klasē – tiks sadalīti pa radu ģimenēm –
  tāda netaisnība, tāda maucība un milzīgs žēlums par šo postu , kurā iedzīta mana tauta

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  fzss > altinyildiz 31.03.2018. 13.26

  nevajag deklarēties svētākam par Romas pāvestu-ja pie čekistu varas neliektos, tad tavi vienkārši salauztu, un taptu iznīcināts.
  svarīgāk būtu sūdus un asinis nomazgāt , un tālāk dzīvot kā cilvēkam pienākas !

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > fzss 31.03.2018. 13.54

  Nevienam, vismaz 70-80 gados, pie čekistu varas nebija jāliecās, vienkārši rāpuļiem gribējās lidot augstāk par putniem. Būtu tie mierīgi rāpojuši tālāk, neviens tos nelauztu un neiznīcinātu. Kad es atteicos no piedāvājuma sadarboties, kas man būtu ienesis liekus dažus tūkstošus rubļu mēnesī, kas 1984. vai 85. gadā bija normāla nauda, baidījos no čekas presinga un provokācijām, bet nekas tāds nenotika. Vienkārši kļuvu daudz uzmanīgāks, lai vēlāk, sēžot un nārām, nevajadzētu nožēlot, ka atteicos no čekas “draudzīgā” pleca.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

fzss 31.03.2018. 04.27

daudz vairāk vajadzētu uztraukties par prokremlisko domāšanu latviešu vidē ! vai tik zzs nav prokremliskāka par sc 😛

+7
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > fzss 31.03.2018. 10.33

  Vēl prokremliskāku kā Zatlera varza un tai pievienotiem vienotībniekēniem, nav iespējams aptvert. 9. maija svinēšana, latviešu varoņu – leģionāru piemiņas zvēriskā nīšana, koalīcija ar SC, čekas un Krievijas organizētās noziedzības apkalpošana, centieni panākt un apsteigt Krievijas valdošo partiju zagšanā, melošanā un sodomijā utt.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

fzss 31.03.2018. 04.25

katrs savu secina, un savu govi lecina….

0
0
Atbildēt

0

Pandora 30.03.2018. 23.05

Tabaka: “Latvija eksportēja manu talantu, un tam nebija nekāda sakara ar čeku. Es nebiju tādā līmenī, lai ietu un stučītu.”

Nē, nebijāt. Jūs bijāt, kā tagad teiktu, “noderīgas idiotes” līmenī. 1977. gadā Latvija… eksportēja? Latvija? 1977. gadā? Eksportēja?

Jūs nozaga un tirgoja. Jūs izstādīja.

+6
-1
Atbildēt

1

  Drosma > Pandora 31.03.2018. 12.05

  bingo !

  +3
  0
  Atbildēt

  0

andrejs 29.03.2018. 12.55

savu skatu uz pagātni un iespējamo sadarbību ar VDK atklāj ne tikai Skujiņš, bet arī gleznotājas Džemma Skulme un Maija Tabaka, dzejnieks Jānis Peters,
—————
Kurš tagad brīnās kā cīnītājam par LPSR suverenitāti un mūsu Atmodas tēvam 🙂 Peteram izdevās savu otprisku Krišiņu izaudzināt par (paša K.P. vārdiem runājot) pārliecinātu rusofīlu un šlesera pakalpiņu?

+7
-2
Atbildēt

2

  Jānis Lakijs > andrejs 29.03.2018. 13.27

  Latviešu padomju inteliģents, kuram sieva nav krieviete, nav nekāds inteliģents.
  /Latviešu pretpadomju sakāmvārds/

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Pandora > andrejs 30.03.2018. 23.17

  Dzīve varbūt Jānim Peteram ir sagādājusi sāpes, kas te nebūtu jāpiemin.

  Jānis Peters nav tajā maisā. Viņš ir citā – patiesu kolaboracionistu maisā.

  70. gadu Dzejas dienu bildēs redzams neglīts vīrelis… Varbūt saprata, ka ir neperspektīvs dzejnieķelis… Vara apsveica pilnīgu katru, kurš tajā laikā tajā maisā līda.

  +6
  -2
  Atbildēt

  1

  Drosma > Pandora 31.03.2018. 12.10

  Peteram ir ļoti loti skaista dzeja – ļoti, viņa Dzirnakmeņi bija un ir izcili, bet – viņš izdarīja izvēli – nevis ideja, nevis varonība, kas paredz iespēju mirt idejas dēļ, bēt ērta stukača un bļodlaižas dzīve

  Mums tiem, kam neko tādu čekisti nepiedāvāja, jo mums vienkārši nebija un nav tādu talantu, ko pārdot ne toreiz, ne tagad, ir vieglāk nosodīt , bet no otras puses – viņi – šie vājie cilvēki un lielie talanti tomēr ir piedod lūdzu – uz mūžiem piedirsuši mūsu tautas dvēseli – un tādas lietas vienkārši nedrīkst viņiem piedot –

  un jo īpaši – ja vēl liedzas, ja vēl nelūdz tautai piedošanu – tad nekādas piedošanas arī lai nebūtu ne šeit, ne mūžībā

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 29.03.2018. 09.18

“Ņevinovataja ja, on sam prišol!” 😀
Čekistiem esot auksta galva, karsta sirds un garas rokas.
Par pārējām anatomiskajām īpatnībām neizteikšos.

+5
-4
Atbildēt

0

J.šveiks 29.03.2018. 09.03

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: