Finanšu sektora attīstības padome aizliegs čaulas kompānijas (papild.) 5

Komentāri (5)

Pandora 21.03.2018. 20.54

Dārgā Dana un mazliet lētākais Māris tomēr varēja zināt, ka Latvijas likums nepazīst “kompānijas” vārda. Tāpēc nevar būt ne čaulas, ne čaumalas, ne gliemežvāka kompāniju. “Kompānijas” vārdu pazīst pirmām kārtām alkoholiķi un dīkdieņi.

Tāda savāda tā automātiskā datu apmaiņa ar Krieviju. Tur, kā zināms, valda bandīti. Vai FM pratīs pareizi lietot plusa un mīnusa zīmi? Ja Krievija teiks – “noziedznieks”, tad Latvijai (Eiropas priekšpostenim) jāsaprot, ka tas ir kliķes vajāts godīgs uzņēmējs.

Taču šāsdienas skaistums ir fotoattēlā! To noteikti saglabājiet, tas var noderēt rubrikā “Vaļas brīdī”. Virsraksts -“Šahs un mats vienā gājienā.”

+1
0
Atbildēt

0

kolpants 21.03.2018. 14.56

а не получится так, как в свое время было с ремонтом ферм? Якобы ЕС потребовал, что должны быть жесткие требования по внутреннему состоянию. Кто не будет отвечать-закроют. А потом оказалось, что это были рекомендации, а уже наши чиновники решили оформить в виде требований. Хорошо, сами фермеры догадались провести работу, доказать, что это рекомендации, а не требования.
Так и тут сейчас-не расшибли лоб и не перестарались бы!
Те же США, несмотря на борьбу с отмыванием, не стремятся закрыть свои оффшорные зоны типа Делавера.

+2
0
Atbildēt

0

tonijs 21.03.2018. 14.44

Ja Lemberga čaulas uzņēmums vairs nedrīkstēs skaitīt/saņemt naudu caur Latvijā reģistrētu banku, tas atvērs kontu kādas citas valsts bankā- Lietuvā, Šveicē vai Mozambikā, un turpinās darboties.

+5
0
Atbildēt

1

  QAnon > tonijs 21.03.2018. 21.18

  TECII 2. kārtas, LM, Citadeles, Gudrona dīķu, Stradiņa slimnīcas, AirBaltic un citu afēru figuranti nevarēs Latvijā veikt uzņēmējdarbību ar Latvijā nozagto naudu, jo patiesā labuma guvējiem vajadzēs izgaismoties.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

QAnon 21.03.2018. 14.07

Off-shore darbošanās sen bija jāaizliedz. Nav man sajūsmas par ZZS, tomēr pēc Vienotības prokremlisko zagļu un sodomītu plosīšanās, izskatās, lietas iet uz labo pusi. Par IeM, ĀM, EM un LM gan joprojām jāraizējas.

+2
-4
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: