Reigans un Putins 4

Komentāri (4)

altinyildiz 14.03.2018. 14.28

Izcilākais ASV prezidents Reigans apsolīja atstāt krievus bez biksēm un solījumu izpildīja, Trampa kungs ir nolēmis iespert pa Krievijas mīksto pavēderi – Latvijas valdošo kleptokrātiju un sodomiju, vēršoties pret kremļa pakalpiņu sponsoriem: ABLB un Rietumu banku un ar to tas viss nebeigsies.

0
-2
Atbildēt

0

veesumS 14.03.2018. 09.27

….Nāgela kungs, vai Okupācijas muzejs jau gatavs?….vai ta’ simtgade Jums nebija jāsagaida jaunā kabinetā?….nu jau būs gandrīz gads, kā neesmu dzirdējusi Jūsu vaimanas un NA organizētās protesta akcijas….tāds biedējošs klusums…vai tāpēc, ka piebūves tapšanas uzraudzība tagad Nacionālās apvienības rokās?…..

+2
-2
Atbildēt

1

  Vahamurka > zanE 14.03.2018. 10.20

  Varbūt labāk pastāsti par šo:PA vadītājs informēja, ka valsts kopējā prasījuma summa pret “KVV Liepājas metalurgu” patlaban ir 62 miljoni eiro plus soda nauda. “Patlaban izsludinātas sešas izsoles, kurās izsola mantu, kas ieķīlāta par labu PA meitasuzņēmumam SIA “FeLM”, un izsoļu kopējā sākumcena ir aptuveni septiņi miljoni eiro. Patlaban negribētu spekulēt, par to, kādu summu izsolēs izdosies atgūt, taču tā netuvosies 60 miljoniem,” sacīja Loginovs. http://www.la.lv/liepajas-metalurga-izsoles-necer-atgut-visu-valsts-prasijuma-summu/

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Vahamurka 14.03.2018. 14.21

  Kamēr Zaharjins ar Dombrovski nebija sākuši izvazāt LM aktīvus, tā vērtība krietni pārsniedza valsts garantētos 60 miljonus, tagad, kad tur ir paplosījies Prudentija, Velmera un Vienotības čekas kuratoru izraudzītais “investors”, Krimas čekisti, no kādreizējā Latvijas rūpniecības flagmaņa nekad daudz nav atlicis.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: