Putniņš: Nav ko apvainoties, ASV ir tiesības aizsargāt savu valūtu 4

Komentāri (4)

murrey 18.03.2018. 01.51

[Tas ir jautājums, kurp virzās mūsu bankas, cik lielā mērā bankas turpinās izmantot dolārus.]
ABLV piemērs rāda, ka FinCEN ierosinājums liegt bankai piekļuvi ASV finanšu sistēmai faktiski nozīmē tās biznesa galu.
Tikai ierosinājums…
Tās ir sekas $ kundzībai un laiks to mainīt. Kur vien iespējams centīsimies iztikt bez $, lai vismaz nestiprinātu to vēl vairāk! Ir taču arī citas valūtas, kā €, mārciņa, jēna, zelts, galu galā. Panāksim, lai tikai ECB ierosinājums liegt piekļuvi Eiropas finanšu sistēmai varētu nozīmēt bankas ASV galu! Pārspīlējums, protams, bet viss tomēr atkarīgs no mums katra atsevišķi un visiem kopā. ABVL banku tomēr nogremdēja paši klienti, dažu dienu laikā izņemot 600 miljonus!

0
0
Atbildēt

1

  tonijs > murrey 18.03.2018. 09.00

  Nav nekādas dolāra kundzības- tā ir pasaulē populārākā/norēķinos visvairāk izmantotā valūta un tas tā ir izveidojies vēsturiski, un ASV savu dolāru nevienam neuzspiež. Tam ir stiprs segums- ASV attīstītā ekonomika, tāpēc visi (arī tie, kas dolāru publiski kritizē kā Krievija) labprāt iegādājas ASV parādzīmes un veic tajos starptautiskos norēķinus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 16.03.2018. 16.26

Nu, nav daudz tādu valstu, es pat nezinu, kur Eiropā procentuāli tik lielā apmērā tiktu ielaistas iekšā amerikāņu firmas, kuras pēc saviem standartiem un savas metodoloģijas tādas pārbaudes veiktu.

Да, это было заметно, что США тут особо не церемонились, как у себя дома хозяйничали. И пофигу им, что у нас другое законодательство – хозяин сказал “хочу”, послушные слуги выполнили. И неважно, что США отвечает только за доллары, а потребовали ВООБЩЕ ограничить работу с нерезидентами до 5%.
Во смешно будет, когда эти нерезиденты всплывут в банках США, а наши только утрутся.

Вишь, в статье не самому популярному порталу босс Футкука уже немного пожаловался ” а где же дальнейшие расследования, где начало и конец цепочки”. Но погромче такое заявить публично смелости не хватил-это же считай уже как Хозяину возразить..

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 12.03.2018. 09.45

nav ko apvainoties , interesanti ko putniņš darījis lai apturŗtu nelikumīgās darbības , proti naudas atmazgāšanā, neticu ka bija tik stulbs ka neredzēja šo milzu naudas plūsmu caur Latvijas banku nerezidentu kontiem , ka to tikai Amērikā pamanīja .

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: