Vēsture vīna glāzes garumā 6

Komentāri (6)

Sskaisle 02.02.2018. 12.35

turpinu šūmēties –
tāda mauku politiķu propaganda, ka es no biksēm varētu izlekt – un tas sabiedriskajos medijos!!!!

vakardienas raidījums – par trimas latviešu dibināto universitāti Ķibilds saka tā – nu kara laikā trimdā devās , lai glābtu dzīvību , tagad – labklājības dēļ –

tas ir drausmīgi – cilvēkiem nav nauda ar ko pabarot bērnus , nav nauda ārstam, cilvēki mirst priekšlaicīgi, jo nesaņem medicīnas palīdzību , bet viens nelietis nekautrējas apgalvot , ka cilvēki brauc no šejienes prom, labklajības dēļ – mauka nolādētais – tiesibas dzīvot un izdzīvotu un iespēja pabarot bērnus nav labklājība – tā ir zimisīga cīņa par tiesībam dzīvot – visi nelaiza kupres oligarhiem un nepardod dvēseli velniem – zagļi nolādētie – mūs jūs esiet apzaguši un tad vēl kauniniet , ka no jums bēgam
maukas !

CILVĒKI TURPINA MUKT NO ŠĪS ĻAUNUMA UN MELU VALSTS !

+2
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 01.02.2018. 11.31

un kā saka rozes zieds ir apgalvojums par tīgera lēcienu – kur nu kurš aizlecis – bļodlaižas dabūjušas radošās personas statusu – turi muti, slavē varu – kā ķibils , piemēram, un tev tāda dzīve par kādu tiešām var tikai sapņot
toties tie kuri nelaiza kurpes varai – tie no varas ir spiesti bēgt – un to arī dara

un tā ir tikai prasta propaganda – noliegt, ignorēt faktu par mūsu – latviešu tautas
straujo iznīcību – Neatkaīgas valsts apstākļos – tāds tīģera lēciens lūk

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 01.02.2018. 11.08

vai – stiprākā aizbilniecība pār vājāko …. mēs – kuri mocam savus bērnus, savus seniorus, sievietes – mums kā valstij ir tiesības prasīt no citiem to, ko mēs paši nedaram ?

zemiskie liekuļi – prasti liekuļi

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 01.02.2018. 11.07

jau savulaik rakstīju – kā saraudināju vienu kundzi – kurai par Janovska Solu es teicu, ka nepatika autora sludinātā padevība liktenim, žēlošanās un Rietumu vainošana – tā kundze iesaucās – bet Rietumiem bija jāaizstāv mūs …

piedodiet – kāpēc ? kādā sakarībā kaimiņam ir lielāka atbildība par mani kā man pašai ?
nē – tautas nozombēšana uz nespēju un tikai citu vainošanu

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 01.02.2018. 11.01

LTV1 kā oligarhu varas simbols Latvijā – tad , protams, tas ir gaismas stariņš – Ķibilda raidījumsi par vēsturi, bet … es klausos un es spriežu tā, ka tie atkal ir tādi oligarhu ideoloģijas pilni.
Baltijas barikādes – pasaules stabilitātes atslēga – raidījums sākas ar jautājumu – vai pasaule mums palīdzēja. Man uzreiz pretjautājums – vai tas bija pasaules pienākums mums palīdzēt?

Šajā intervijā Ķibilds attaisno latviešu kolaborāciju ar noziedzniekiem – čekistiem . Nu pagaidiet – kas tā par morāli ? Paši lakt savas tautas asinis, laizīt kurpes okupantiem – nevis idejisku apsvērumu dēļ, bet konkrētu materiālu privilēģēji dēļ un tad pēkšņi – UPS – pasaule – tu esi atbildīga par to , cik slikti mums te iet.

Tā ir vergu un neliešu ideoloģija, ko mums te tagad sludina – es esmu kategorsiki pret šādu mūsu tālāku – kā saka biedrs putins – močīšanu.

Jautājumam bija jābūt pavisam citam – cik Atmoda bija latviešu tautas vadīta un īstenota un cik – čekistu. Un noteikti bija – ir jābūt raidījumam – ko mēs ar Atmodu esam izdarījuši.

Tā kā piedodiet – nekādi nesspēju pievienoties pozitīvam vērtējumam , es saku – tieši otrādi – tā ir slēptā zombēšana.

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam