Aug ZZS reitings, samazinās “Saskaņas”, “Vienotības” un NA popularitāte 55

Komentāri (55)

Janis Straupe 06.02.2018. 23.43

mana pazinu loka zzs reitings atbilst nullei

0
0
Atbildēt

0

_Lamata_ 31.01.2018. 22.37

SKDS absolūti nav vainojams uzrādītajos reitingos. Aptaujas parasti pasūta partijas , lai zinātu ar ko rēķināties un ko pasākt, lai pievilinātu vēlētājus.Šīs aptaujas praksē nedarbojas, jo respondenti ne vienmēr saka taisnību par ko vēlēs, bet atbild, ka nav izlēmuši. Tieši šie neizlēmušie arī ir pārsteigumu vaininieki , kad saskaitītas balsis. Manuprāt, ir muļķīgi veikt šādas aptaujas gan pirmsvēlēšanu laikā, gan arī vēlēšanu dienā pie iecirkņiem. Tad jau labāk zīlēt kafijas biezumos.

0
0
Atbildēt

0

veesumS 30.01.2018. 15.27

…sabiedriskais medijs neatlaidīgi un mērķtiecīgi turpina saviem skatītājiem skalot smadzenes…pupu mizas par Kaktiņkantora manipulācijām, briesmīgākais ir tas, ka Latvijas Televīzijas ziņu raidījums neizskaidrojamu mērķu vadīts piedalās šādās manipulācijās….
…interesanti, kādi ir LTV pasūtījuma līguma nosacījumi, šķiet līgumssods par atteikšanos no Kaktiņkantora pakalpojumiem LTV draudētu ar milzīgām soda naudām, citādi nav iespējams izskaidrot LTV “laulību” ar SKDS….
…kā notiek manipulācijas ar aptaujas rezultātiem?….LTV neuzskata par nepieciešamu izpaust, kad aptauja notikusi…pirms pāris mēnešiem mums mēģināja iesmērēt vairāk kā mēnesi vecas aptaujas datus ar vēstījumu – ” ja Saeimas vēlēšanas notiktu rīt, vēlētāju balsis sadalītos attiecīgi…”
….kāpēc tā ir manipulācija?….mēneša laika, pat pāris nedēļu laikā – politiskie notikumi attīstījušies galvu reibinošā ātrumā, bet mums tiek paziņoti “jaunākie” partiju reitingi ar piebildi, “ja Saeimas vēlēšanas notiktu rīt…”….kāds tad ir vēstījums?….lai, cik satricinoši notikumi notiktu valstī mūsu sabiedriskais medijs, kurš tiek uzskatīts par visuzticamāko valstī – paziņo, viss notiekošais tāds nieks vien ir, redz, kur jums jaunākā dati, vēlētājs par partiju balsos nesatricināmā pārliecībā…guli, vēlētāj, mierīgi….valstī viss ir kārtībā….
….sevi un sabiedrību cienošs sabiedriskais medijs korekti piebilstu, ka aptauja veikta laika periodā no līdz un vēlētāju attieksme dotajā brīdī attiecīgi sadalījusies uzrādītajos procentpunktos….
….kamēr sabiedriskais medijs turpinās strādāt tik pavirši un bezatbildīgi, šādu partiju reitingu paziņošanu varēs uzskatīt par vēlētāju apzinātu muļķošanu….

+4
-2
Atbildēt

2

  BardainaisSigne > zanE 30.01.2018. 16.43

  A kas tad mēneša laikā tāds noticis?Mums tak nevienas citadeles vairs nav,ko atdot par sviestmaizi.Liepājas Metalurgs varbūt atsācis strādāt?OIK par TEC II elektrību samazināja no 1.janvāra,to mēs sajutīsim tikai tagad.

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  kolpants > zanE 31.01.2018. 11.55

  Ну такая придирка больше похожа на попытку оправдать низкие рейтинги своей партии).
  Ну нереально делать опрос и указывать, что это прям вчерашние результаты. По простой административной причине-делают опрос, потом обрабатывают результаты, потом посылают заказчику, тот их проверяет и дате заключение “принять или нет”. Вот в итоге и месяц

  0
  -1
  Atbildēt

  0

J.šveiks 30.01.2018. 12.55

man gan nav žēl , ka krievi lūr savu zombējošo tv , lai tak lūr un paliek par muļķiem , lūr jau pārsvarā vecie okupanti , jaunie jau tām pasakām netic, atceros kā piecdesmitajos gados mans tēvs klausījās amērikas balsi , jo nez ko cerēja , ka nāks angļi un padzīs krievus , jo viņš bija nobijies , ka izsūtīs , jo bija dienējis 19. divizijā , tagad vecie krievi gaida to pašu ka pūķins viņiem atdos zaudēto un pievienos pie impērijas , šosdien jau par skolām ar bļau vecie krievi, krievu deputāts skaidrio pateica , kā to repormu ieviesīs ja tikai retais krievu skolmeistars kautko murmulē latviski, jaunie krievi jau vars sen netic leģendām un pūķinam , pūķins pats tv pateica , ka cīņa ar korupciju novedīs pie maidana , skan smieklīgi , bet no tā šis mī..pardon nobijies ne pa jokam

+1
-2
Atbildēt

2

  rinķī apkārt > J.šveiks 30.01.2018. 13.10

  man gan nav žēl , ka krievi lūr savu zombējošo tv , lai tak lūr un paliek par muļķiem , lūr jau pārsvarā vecie okupanti , jaunie jau tām pasakām netic +++ tādās pašās ilūzijās mēs dzīvojām pirms 27 gadiem (1991), kad šodienas”vecie okupanti” vēl bija jauni, vai pusmūžā 🙂 bet nekas šajā ziņā nemainīsies arī vēl pēc nākošajiem 27 gadiem 🙂

  Atšķirībā no lielas daļas latviešu, krievu ģimenēs tiek ieaudzināta piederības sajūta savai tautai un dzimtenei – Krievijai.

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > rinķī apkārt 30.01.2018. 13.24

  Te nu jābrīnās,kāpēc nākamie koalīcijas locekļi ZZS un Saskaņa sinhroni nepalielina savus reitingus!Kur gan Putina TV ir nokļūdījusies?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > rinķī apkārt 30.01.2018. 22.11

  krievu ģimenēs tiek ieaudzināta piederības sajūta savai tautai un dzimtenei – Krievijai
  ————————-
  Progress. Vairs par boļševikiem (putinistiem, kremliniem, utt.) nerunā

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Jānis Lakijs > J.šveiks 30.01.2018. 14.29

  atceros kā piecdesmitajos gados mans tēvs klausījās amērikas balsi , jo nez ko cerēja , ka nāks angļi un padzīs krievus , jo viņš bija nobijies , ka izsūtīs , jo bija dienējis 19. divizijā , tagad vecie krievi gaida to pašu ka pūķins viņiem atdos zaudēto un pievienos pie impērijas
  ——–
  Labs salīdzinājums – tēvs, kas savā dzimtenē velti gaidījis palīdzību no Rietumiem, pielīdzināts vecajiem kolonistiem, kuri ieņemtajā teritorijā velti (?) gaida palīdzību no Austrumiem.
  Kaut ko tik dziļi patiesu spēj izdomāt tikai Vienotības elektorāts.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

vilburs 30.01.2018. 11.48

Neuzticos ne SKDS, ne Latvijas Faktiem, pārāk saistīti tomēr šie frukti ar politiķiem.
SKDS aptaujās vienmēr ļoti optimistiski rezultāti tiek uzrādīti ZZS. Ieteiktu aptaujas vērtēt kritiski. Kaut kādas tendences varbūt arī uzrāda objektīvi, bet tie gala cipari…..

+4
-2
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > vilburs 30.01.2018. 13.52

  Vienkārši vajadzētu atzīt,ka oligarhu sarunu zupiņa publikai nav garšojusi,un steidzami jāizdomā jauna receptūra,citādi pseidorietumniekiem pie varas netikt.

  +3
  -3
  Atbildēt

  1

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 16.36

  Ērik, ja tava sirdspuķīte, lembergs un zzs, turpinās valdīt Latvijā, tad:
  1. remigrācijas nebūs;
  2. gados jauni cilvēki turpinās izbraukt no Latvijas;
  3. bēdīgākais demogrāfijas scenārijs materializēsies.

  Vai tiešam tu nesaproti, ka pats šauj sev kājā??? Zāģē zaru, uz kura sēdi, etc

  Pagājušo vasaru nopirku nocenotu istabas augu. Tikai £2. Diezgan neveselīgs izskatījās.
  Sāku kārtīgu kopt un biju pārliecināta, ka augs atkopsies. Parasti man tas vnm izdodas. Bet šoreiz nē. Atklāju, ka manu puķi apsēduši mazi, nemanāmi parazīti.

  Uzsāku cīņu ar parazītiem. Neveiksmīgi.
  Parazīti nepadodas.
  Viņiem vienalga, ka līdz ar puķi paši arī aizies bojā.
  Tada ir parazītu daba.
  Un mana puķe iet bojā …

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 16.48

  Apskaties,vai podā nav ieviesušies gaiši zaļi zemesvēži ,kuri nograuž saknes.

  +1
  -3
  Atbildēt

  2

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 16.55

  nē, nav. Tie ir mikroskopiski parazīti, tādi, ka tu …

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 17.02

  Tur neko nevar darīt,mums ir atšķirīga parazītu klasifikācija.Bīstamākajā noteikti ieskaitīšu Vienotību,kura,aizsedzoties ar rietumnieciskiem saukļiem,grauž Latvijas saknes,tikai nākošajā kategorijā būs oligarhi,kuri nograuž kādu lapu,bet paša auga dzīvotspēju vēl īpaši neapdraud.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 17.12

  Ērik, ja tev ir laiks, izlasi šo grāmatu un padomā, kapēc ir tik ļoti dīvaina sakritība?
  Tā sarakstīta/izdota 2007.
  2008 gadā sākas notikumi Gruzijā, kas aprakstīti šajā utopija (kuru lasa putins). Pēc tam Ukraina …
  Citāts:
  Это восстание, в своей исторической сути повторяющее восстание 1649—1654 годов (в результате чего Восточная Украина и стала частью России), вспыхнуло под лозунгами воссоединения с Россией и отказа от политики форсированной интеграции в Европу и вступления в антироссийский блок НАТО под патронажем Америки и Польши. В итоге девять областей (Донецкая, Харьковская, Запорожская, Луганская, Днепропетровская, Херсонская, Одесская, Николаевская и Крым) объявили о непризнании украинской власти и вообще украинской государственности и о провозглашении Донецко-Черноморской республики. Они сместили представителей центральной власти (кроме перешедших на сторону восставших), выдвинули своих руководителей и объявили о референдуме о выходе из Украины и вхождении в Россию.
  http://thelib.ru/books/yurev_mihail/tretya_imperiya-read-3.html

  Izlasi, kas tur rakstīts par Baltijas valstīm, un labi padomā. Bez tam Izpēti, kas ir gramatas autors M.Jurjevs, ko viņs darīja 90 gadu sākumā, cik tuvs Kremlim un ko viņš pašlaik dara ASV.
  Ja kko nesaproti, tad centīšos īsumā pateikt – russia alkst redzēt Baltiju bez latviešiem, igauņiem un lietuviešiem. Putins jau sen izteica savu sapni/redzējumu par Eiroāzijas savienību/impēriju.

  Vai grāmata ir utopija vai plāns?

  Domā pats. Un vēl … latviešiem ir jāatgriežas, ja gribam savu valsti saglabāt. Bet pie zzs valdības pie eiropas pieradušie neatgriezīsies. Arī es … Un Kremlis to zina …

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 17.49

  Es ne tikai to saprotu,bet par to arī nepārtraukti runāju.Tāpēc man ir pretīga jebkura partija kas izsaka gatavību veidot koalīciju ar piekto kolonnu,kremļa satelītpartiju Saskaņu.UN,tādu gatavību līdz šim izteikusi ZRP un Vienotība,vairāk nevienu nezinu.

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 17.59

  žēk, ka tu Ērik, pievērs uzmanību tam, ko RUNĀ politiskās partijas.

  Varbūt beidzot nāc pie prāta un sāc VERTĒT PĒC DARBIEM UN BALSOJUMIEM SAEIMĀ.
  ZZS nevienu reformu nav realizējusi. Stagnāti, veci komunisti. Brigmanis sevi sauc par kristīgu cilvēku. Kas tas tāds vispār ir?! Muļļa tas Brigmanis ir! Sekls pielīdējs un ļoti savtīgs cilvēks. Un tu tādam dod varu un vertē pēc tā, ko viņš saka …

  ZZS NEVEIDOS KOALĪCIJU AR SC, TIKAI SAEIMAS LIKUMI BŪS TIKAT SŪDĪGI UN VĒRSTI PRET TAUTAS INTERESĒM, KĀ LĪDZ ŠIM!!!

  ZZS SADARBOSIES AR SC BALSOJUMOS, KĀ TO DARĪJA LĪDZ ŠIM!

  TU ESI PARAZĪTS AR LIELO BURTU, ĒRIK!

  +4
  -2
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 18.06

  Pirmkārt,koalīcijas taisīšana ar Saskaņu nebija tikai runas.Otrkārt,es vērtēju pēc darbiem.Kas tas bija,ja ne tiešs mēģinājums pakļaut mūs lielākai Krievijas ietekmei -uztaisīt elektrības ražošanu no Krievijas gāzes un vēl par to uzlikt OIK,kā izdarīja Kampars?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kā rezultātā vēl varēja izmānīt naudu no valsts budžeta Liepājas Metalurgā?!!!!!!Tā nav tieša valsts sakņu postīšana?!!!

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 18.15

  labi! Turpini atbalstīt savus favorītus. Un sekas tu redzēsi!
  Man vairs nav nekādas intereses tevi pārliecināt. Brīdināts esi.

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 18.18

  Mani favorīti ir NA vai jebkura cita nacionāli orientēta partija,kas grib un spēj saglabāt Latviju latvisku,citu mērķu man nav.Vienotības saimniekošanas sekas mēs jau redzam tagad.

  +1
  -4
  Atbildēt

  2

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 18.38

  Kas spēj …
  Fakts: latvieši ārvalstīs ir piedzimuši vairāk, nekā Latvijā.

  Nu, vai spēj?
  Nē, nespēj.
  Bet tev šķiet, ka par oligarhiem nav jārunā. Veca zupa esot …
  Tu esi pretrunā pats ar sevi!
  Izglītotie joprojam aizbrauc no Latvijas, jo VIŅUS NEAPMIERINA LATVIJĀ NOTIEKOŠIE PROCESI.
  Vai gribi zināt, ko viņi vēlas? Viņi vēlas dzīvot tā, kā dzīvo rietumvalstīs, kur nav korupcijas. Par ko bija vecās zupas stāsts? PAR POLITISKO KORUPCIJU! Bet tu par to nevēlies runāt. Ārvalstīs mītošie gaida justice. TAISNĪGUMU! Ja nebūs, neatgriezīsies!

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 18.58

  Es vēlos runāt par daudz ko,vispirms par lielākajiem valsts nozagšanas darījumiem-Citadele,Liepājas Metalurgs,OIK,Stradiņu jaunā korpusa brāķa atmaksa,gudrona dīķi,pasažieru vilcienu iepirkums…bet to jau organizēja Vienotības darboņi…bet par viņiem jau nedrīkst…Jā runā par Lembergu,tikai par Lembergu un vienīgi par Lembergu…

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 19.03

  Jarunā ir par politisko korupciju!
  lembergs ir centrālā persona šai stāstā, kurš vēl ir pie varas. Kad lembergs vairs nebūs pie varas, tad diaspora droši atgriezīsies, jo redzēs, ka muļķu zemes iemītnieki beidzot ir atguvuši sapratu!
  Un tad …sakārtosim gan gudrona dīķi, gan visas pārējās nebūšanas. lembergs ir vēzis, kas jāizoperē. Punkts.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 19.08

  ja lembergam vēl būtu kaut kripatiņa veselā saprāta, viņš pats aizietu no politikas. Bet parazītiem ir tāda daba … neredzēt, ka viņš ir parazīts.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 19.16

  Atgriežamies atpakaļ pa apli.Centrālā persona šajā stāstā ir Vienotība kā vadošā partija, ilgus gadus.Ja viņiem būtu veselais saprāts viņi kolektīvi aizietu no politikas un es uzreiz sāktu kritizēt nākamo vainīgo.Bet parazītiem jau ir tāda daba,atkal rāpties pēc varas,daloties un veidojot ”jaunas” partijas un ar ”oligarhu sarunām” mēģināt atjaunot savu ietekmi.Es ceru,ka jau tad,kad Vienotība vairs nebūs pie varas,daži jau sāks atgriezties.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 19.38

  tas esi tu, kas griezies pa apli! 🙂
  es esmu turpat, kur biju!
  zzs un lembergs ir pie varas daudz ilgāk un radīja sistēmu.
  Aivars būs prom, visi atviegloti uzelpos, tapat, ka toreiz Ventspilī, kad paps sēdēja cietumā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  tara > tara 30.01.2018. 19.43

  nesen lembergs paziņoja, ka vislielakais drauds Latvijai esot emigrācija. Tad nu lai tak upurējas beidzot tautas laba un aiziet!

  ES SVINĪGI APSOLU ATVEST MAJĀS DAUDZUS, JO DAUDZUS, JA LEMBERGS BŪS PROM NO POLITIKAS!
  Deal?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 19.45

  Kas Vienotībai traucēja izmainīt sistēmu?Vai viņi kā valdošā partija vispār mēģināja izmainīt sistēmu?Tieši otrādi,viņi izmantoja šo sistēmu Latvijas graušanai vēl neredzētos mērogos.Turklāt centās šajā darbā piesaistīt Saskaņu,ar ko kļuva daudzas reizes kaitīgāki par Lembergu.

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > Bārdainais Signe 30.01.2018. 19.47

  Ja tie (cenzēts) no Vienotības paliks pie varas,es pats aizbraukšu.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 19.49

  Tagd pie varas ir zzs 🙂

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  tara > Bārdainais Signe 30.01.2018. 19.48

  lembergs traucēja.
  Es lieliski atceros 2008 gada Brigmaņa seju Saeimā, kad vajadzēja pieņemt smagus lēmumus. Tad Vienotība bija gana laba visiem, ko?!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 30.01.2018. 19.51

  Tad tiešām likās,ka būs labi,Vienotības īstā seja parādījās nedaudz vēlāk.

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > Bārdainais Signe 30.01.2018. 19.53

  Tagad pie varas ir ZZS un cilvēki palikuši optimistiskāki,es to jūtu apkārt,no uzņēmējiem,kas runā pa TV.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  veesumS > Bārdainais Signe 30.01.2018. 22.05

  …ha, ha…”cilvēki palikuši optimistiskāki,es to jūtu apkārt,no uzņēmējiem,kas runā pa TV”….
  …atraujies no zombijkastes ar pozitīvisma reklāmām no sarkanzaļo komunistiem…parunā ar tiem cilvēkiem, kuri netiek zombijkastē, bet apzinīgi dara savu darbu un apmaksā finanšu ministres radītās dāvaniņas Latvijai….
  …brauc, Ērik, prom…ar visu Lembergu un sarkanzaļo komunistu varzu…jūs esat sa***uši visu, ko varējāt…
  ….kad Tavi elki pazudīs no Latvijas politikas, tad apsolu kā Tara – atvest atpakaļ tos, kuri pameta valsti Lemberga un viņam līdzīgo rijības dēļ….
  …brauc, Ērik, brauc….palīdzēšu Tev čemodānus sakrāmēt….

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > zanE 30.01.2018. 23.07

  Vajadzētu vispirms izrēķināt,cik daudz aizbraukuši Lemberga,cik Vienotības dēļ,pirms nodarboties ar demagoģiju.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > tara 30.01.2018. 22.15

  Fakts: latvieši ārvalstīs ir piedzimuši vairāk, nekā Latvijā.
  —————–
  Paldies “veiksmes stāstam”…

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  tara > andrejs 30.01.2018. 23.34

  runa ir par to, vai viņi atgriezīsies Latvijā. Tāda iespēja ir.
  Ko tu,Andrej, izvēlies? lembergu vai tūkstošiem Latvija atgriezušos Latvijas pilsoņus ar visiem mazulīšiem, dzimušiem ārvalstīs?

  RUNA IR PAR TAVU BRĪVO IZVĒLI!

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > tara 31.01.2018. 12.42

  Lūk,lūk,visi uz ārzemēm aizbraukušie neieredz Lembergu,tas ir vienīgais iemesls viņu aizbraukšanai,es reiz redzēju tādu Vienotības organizētu aptauju ar 99,9 % pozitīvu atbilžu.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  tara > Vahamurka 31.01.2018. 16.05

  Visi uz ārzemēm aizbraukušie NEIEREDZ POLITISKO KORUPCIJU!
  lembergs ir politiskās korupcijas SIMBOLS UN SATURS.
  Jūs to lieliski zinat, bet vajag taču pamuldēt, ko …
  Jūs zogat manu laiku! Nedariet tā vairs, labi?!

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 31.01.2018. 16.46

  Es nepakļaušos tukšai muldēšanai,Lembergu par simbolu uztaisījuši paši dižzagļi,lai visus izsaimniekošanas un krāpšanas nodarījumus norakstītu uz vienu pašu Lembergu,uztaisot viņu par vienīgo grēkāzi,lai paši varētu turpināt netraucēti zagt un pārkrievot.Tu kalpo šiem zagļiem ,kuri cenšas cilvēkiem čakarēt smadzenes.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  tara > Bārdainais Signe 31.01.2018. 17.56

  Par politiskās korupcijas simbolu lembergu ir padarījis LEMBERGS PATS.
  Ar savu alkatību, varaskāri, etc.
  Par krievu valodas saglabāšanu Latvijā iestājas tieši lembergs
  https://www.youtube.com/watch?v=LMzL-qa4KwU
  Lembergs: “Ierosinājums pāriet uz mācībām tikai latviešu valodā ir provokācija”

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tara 31.01.2018. 21.03

  Tieši tāpēc Lembergs man nav nekāda autoritāte,kā te vesels troļļu bars te mēģina pasniegt.Bet par lielāko ļaunumu,kurš jāizmēž no skatuves vispirms,es uzskatu Vienotību ar visām tās indīgajām atvasēm.Viņu uzdevums – graut Latviju,aizsedzoties ar rietumnieciskiem saukļiem,lai cilvēki viltos rietumos,viltos par neatkarību un gribētu atpakaļ pie Krievijas

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  vilburs > Bārdainais Signe 31.01.2018. 12.41

  Nu gan Tu bārdaini kul tukšus salmus. Ja runājam, kas ko labu izdarījis nacionālā ziņā tad tas ir Vienotības “melnais kārlis”- K.Šadurskis. Viņš kā izglītības ministrs ir konsekventi gājis uz izglītību Latvijā valsts valodā. Prātīgi, pakāpeniski, bet viss notiek. Turpretī NA sākot jau ar Grīnblatu deviņdesmitajos- neko, tikai tukša muldēšana. NA pat vairs nepretendē uz izglītības ministriju, svarīgāk viņiem ir pieskatīt maksātnespējas administratoru labsajūtu tieslietu ministrijā.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > vilburs 31.01.2018. 12.53

  Vai tad jau metuši plinti krūmos?Pirms kāda laika Parādnieks gan runāja ko citu:Pašreiz valdības koalīcijā esošā Nacionālā apvienība (NA) pēc nākamgad gaidāmajām vēlēšanām vēlas vadīt Labklājības ministriju (LM), kā arī Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), to intervijā Latvijas Radio atzina Saeimas deputāts Imants Parādnieks (NA). http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/paradnieks-nacionala-apvieniba-velas-vadit-labklajibas-un-izglitibas-jomu.a260474/

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma 30.01.2018. 10.29

un kolpants – pareizi norādīja – lattelecom no peļņas vien 20% – toties kremlim labi – kā saka – tauta gar zemi un atplestām kājām – nāciet un drāziet

0
-1
Atbildēt

0

Drosma 30.01.2018. 10.28

nū – nezinu nezinu – tomēr – Latvijas valstī oficiāli ir atļauta tikai Krievijas – t.i. kremļa un putina propaganda – tiek translēti ar valsts a/s lattelcom starpniecību visi kremļa kanāli , tā tiek pamatota ar sabiedrības pieprasījumu – tad par ko vispār ir runa?

tāpat par statisku – aptaujām – ik pa laikam medijos ir ziņas – ka lembergs ir populārkais politķis, nesen skatījos tiešo runu – tur nomācošs vairākums balsoja to, ka lembergs poitikā nedrikst būt

te viena dāma rakstīja un es piekrītu , ka būs tā, ka balsos par tiem, kuri reali maksās uz ķepas – kam pietiks ar 10 eur, kam ar 100 , kam 1000 un kam tos milonus vajadzēs – tā arī visa mūsu politika

0
-1
Atbildēt

1

  kolpants > Dusma 30.01.2018. 10.41

  ну не будьте такой наивной! Во-первых, при желании государство может блокировать канал, как это было в случае к РТР или каким-то другим.
  Во-вторых, убери латтелеком эти каналы со своего пакета, и многие их просто начнут смотреть через интернет. Это же не времена СССР и железного (информационного) занавеса.
  Неужели думаете, что после запрета трансляции 1 канала или НТВ русские начнут массово смотреть Панораму на LTV1 ?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > kolpants 30.01.2018. 10.46

  ne par to ir runa !!!

  vai tad kāds grasās aizliegt kaut vienu krievijas tv kanālu?

  vai NA patriotiem ir kaut minimāla interese par cīnīšanos pret kremļa propagandu ?

  protams, ka nē – jo tad būtu kā tai anekdotē – kad ragana mežmalā kliedz – palīgā palīgā – izvaro – cilvēki saskrien – kur , kas izvaro – ragana dusmīga – neļauj pasapņot

  ko gan mūsu politiķi darītu, ar ko tautu baidītu , ja kremlis te nebūtu klāt?

  par to ir runa – vispārējā melu un bandītu paradīze – tāda ir Latvijas valsts, pat valsts svētki uztaisīti par legalu iespēju elitei zagt

  nu tā –

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Dusma 30.01.2018. 10.53

  Ну как не борются, борются с пропагандой. Только при этом так умудряются бороться, что еще хуже получается. То реформа школ, то стукаческое приложение сделают “друг языка”.

  Кстати, в пакетах Латтелекома очень много и европейских и латвийских каналов. Не знаю, с чего вы решили, что только российские.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > kolpants 30.01.2018. 10.59

  beidz ņirgāties kolpant – nāk te un orgasmo par mūsu nelaimēm – mūsu bojāeju

  0
  0
  Atbildēt

  0

Kristīne Kozlova 30.01.2018. 09.53

“Bravo” Vienotība,JKP un Par! Tas. Tas nu ir izdarīts-visi aiz strīpas…Vai tiešām nav prāta un spēju vienoties par 1 liberāli-proeiropeisko sarakstu, noalgot normālus PRstus un beidzot uzsākt kampanu…Jūs vedat LV uz sarkano koalīciju!!!

+1
-3
Atbildēt

2

  kolpants > Kristîne Kozlova 30.01.2018. 10.39

  Не волнуйтесь, уже начали. уже появились первые статьи “как бы размышлений” лояльных Единству журналистов “как ЦС может захватить власть” и “на СЗК и НО надежды нет”.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > Kristîne Kozlova 30.01.2018. 13.56

  Kā,vai tad šitā oligarhu komisija nemaz nebija priekšvēlēšanu kampaņa?Kas tad tas bija?

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: