Ārvalstu investīciju ienākšanai Latvijā liela nozīme ir kapitāla tirgus piedāvājumam 6

Komentāri (6)

Drosma 29.01.2018. 10.32

kad autors radīja savu rakstu – nu bija taču viņam zināms par šo lietu, nu bija – nu kāpēc viņš to rakstā apiet – kāpēc mums – lasītājiem karina uz ausīm makaronus?

viņš tikai zaudē mūsu ticību un uzticību !

http://www.tvnet.lv/financenet/finansu_zinas/770861-norvik_ipasnieks_apgalvo_ka_spruds_un_augsta_amatpersona_no_vina_spiedusi_kukulus

+1
0
Atbildēt

0

Drosma 25.01.2018. 11.36

“Latvijā līdz ar dažādiem pasākumiem, kas vērsti uz ēnu ekonomikas un pelēko uzņēmumu mazināšanu, šī kultūras maiņa pakāpeniski notiek. ” – par šito es dzirdu pirmoreizi. Varētu lūdzu izvērstāk?

Cik es zinu – tad saeima nemaz negrasās pieņemt likumu par ziņotāju aizsardzību. Tai pašā oligarhu lietā būtu citas sekmes izmeklēšanā, ja zinātu, kaa valsts pasargās ziņotājus.

Tagad mums ir tikai Neo piemērs, ka valsti glābjot pats gandrīz cietumā nonāca.

Tāpat par aplokšnu algām – privātpersonu kontu kontrolēšana ir tikai viena neliela daļiņa , kas atklās vien niecīgu procentu no mērkaķu biznesa – kur citi – nopietnāki pasākumi?

Kur valsts varas korumpēšanās apturēšana , kur ģeneralporkuratūras tiesiskums?

nevajag te stastīt man pasakas – kāpēc lai normāli investori līstu alkatīgu čūsku bedrē , kāda ir Latvija – šsodien visi mediji pilni, ka Liepkalni ražošanu atvēruši Pērnavā ….

+1
-1
Atbildēt

2

  BardainaisSigne > Dusma 26.01.2018. 20.55

  Neveiksmīgs piemērs.Vajadzēja atrast kādu,kas ražotni ir aizvēris Latvijā,šoreiz atkal šāviens pēc piena,Liepkalni Latvijā neko nav aizvēruši.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 27.01.2018. 19.37

  Neveiksmīgs komentārs, Dusmai taisnība.
  ……………….
  Maiznīca «Liepkalni» sociālajā tīklā «Facebook» paziņojusi, ka daļu savas darbības pārcels uz Igauniju. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar atsevišķu valsts iestāžu totālu neieklausīšanos «Liepkalnu» kā vietējo Latvijas uzņēmēju viedoklī un atsevišķu valsts institūciju pastāvīgu uzņēmuma darbības apgrūtināšanu.
  http://www.tvnet.lv/apollo/arhivs/817590-maiznica_liepkalni_dalu_savas_darbibas_parcels_uz_igauniju

  0
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 27.01.2018. 22.32

  Nu un,ka viņi sūdzas un draud pārcelt?Visi sūdzas.Tik un tā vēl neko nav aizvēruši. http://www.liepkalni.lv/

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 27.01.2018. 22.36

  Dusma jautāja: kāpēc lai normāli investori līstu alkatīgu čūsku bedrē
  …………..
  “Mēs esam interesanti ar to, ka Latvija ir maziņa un veikla, un vienlaikus esam Eiropā,” atbild LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

  Sadarbojoties daudzām, arī pasaules līmeņa kompānijām, šogad Biķernieku trasē, Rīgā, varētu notikt pasaules līmenim atbilstoši bezpilota auto izmēģinājumi.
  https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/pukis-bikerniekos-planojam-izveidot-pasaules-limena-bezpilota-auto-izmeginajumu-trasi/

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: