Ilūzija par diženumu 4

Komentāri (4)

Sskaisle 25.01.2018. 17.23

biju domājusi, ka šo filmu neskatīšos, bet tad atcerējos TForda Viens – SINGL un noskatījos un man loti patika šī filma.
Bet – varbūt nepavisam ne par tēmu – bet vienmēr esmu apskaudusi bērnus, kuriem ir gudri vecāki , un turpinu apskaust – ļauni vai labi, bet ja tev ir tēvs , kurš spēj pateikt – Tev pašam izlemt , kā šo dzīvi dzīvot – tad jau tu esi laimes luteklītis, pat ja to neapzinies
http://www.lsm.lv/raksts/kultura/kino-foto-un-tv/riga-iff-recenzija-sauc-mani-sava-varda-ceriba-jus-satikt-tilta-otra-puse.a249997/

+1
0
Atbildēt

1

  Saulespuķe > Dusma 26.01.2018. 12.36

  Esmu vizuālists un tāpēc (protams, ne tikai) jūsmoju un izbaudu Toma Forda filmas. Vientuļais vīrs man šķita ļoti ļoti skaista filma un estētikas ziņā (kā es redzu pasauli) ļoti tuva. Tēma un vēstījums arī tika uztverti un akceptēti. Sauc mani savā vārdā skatīšos nākošnedēļ.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Saulespuķe 25.01.2018. 13.16

Pilnīgi un noteikti zinu, ka šo filmu nekad neskatīšos, jo ir kaut kāda filmas loģikas nepietiekamības kritiskā masa, kas padara skatīšanos neiespējamu, ko secinu no iepriekšējās pieredzes. Šoreiz iztikšu ar recenzijām.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.01.2018. 11.27

mums bija ļoti smaga padomju okupācija, mēs izjutām russifikāciju un padomizāciju – t.i., ka latviešiem bija jākļūst par daļu no laimīgās padomju tautas.

Mans jautājums varas elitei un konkrētāk NA kā tiešajiem izpildītājime – kāpēc nepilns miljons no valsts naudas tika dots filmai, kura nav uzņemta latviešu valodā, kurā nav stasts par latviešu vēsturi, kurā galvenās lomas nespēlē latviešu aktieri – kāpēc?

Ja runa ir par valsts naudas ieguldījumu komercpasākumā – vai tad loģiskāk nebūtu bijis to dot kāda Hoivudas vēriena porjektam?

Ja doma ir par nacionālā kino atbalstīšanu – tad , manuprāt, tāda kino ir jābūt nacionālam

+3
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: