Labs laiks kritikai

3

Komentāri (3)

Sskaisle 21.01.2018. 10.37

bet nu labi – nav laika par pašu interviju uzrakstīt, bet ko rakstīt ir

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.01.2018. 10.32

vakar LTV1 noskatījos Gaismas raksti un …. kā lai saku – no vienas puses- jā tā ar mums latviešiem ir – mēs maļamies pa tumsu, pa pazemi – žēli īdam un nīdam, gaudojam – no gaismas nekā tur nav … no otras puses … vai tiešām autoriem neatradās spēka un godaprāta kat kam gaišākam – gaišām drēbēm, gaišām instalācijām , kādām notīm mažorā?

Vai tiešam par savu tautu un valsti spējam tikai tā – minorīgi žēli?

Manuprāt, tā dziļi simboliski bija tie kadri ar patreizējā valsts valdības vadītāja Kučinska izbrīnīto sejas izteiksmi – vai tiešām ir tik slikti …. jā kungs ir slikti un vēl sliktāk ….

Būtu mana teikšana – manos rakstos noteikti būtu harmonija – arī patiesais ikdienišķais gaišums un cerība un ticība ….

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.01.2018. 10.27

nū … savulaik man darbā bija jāapkalpo viens bijušais čekas virsnieks – tagad miljonārs, ES fondu saņēmējs, man bija tik pretīgi, gāju pie priekšnieces un teicu, ka negribu to darīt emocionālu apsvērumu dēļ, viņa man atbildēja, ka šai darbā emocijas jāprot ot savaldīt, ka viņai tādi gandrīz visi klienti

man bija tā – it kā ar varu jābučo plika slima žurka – man sevis žēl,kad to atceros ….

to rakstu apzinoties, ka nebūs godīgi no manas puses pārmest abām Andām konjunktūrismu …. Vai tad abas dāmas nezin slaveno šļāpina “daiļradi”? Šļāpins vadīja NN balvas komisiju – bet viņš taču bija tas , kurš bija tautpartijiešu zagļu runu utt rakstītājs , autors ….. tagad Gaismas rakstu audējs …vai tā situācija ar naudas saņemšanu no būcniekiem caur skandalozo ascdendum – satori barotni ?

Nu ir tā mūsu intelektuāļu un inteliģentu kolaborācija ar Latvijas valsts likumīgajiem bandītiem – sauciet to kā gribiet bet tas tā vienkārši ir un viss ….

Un tas ir tas drausmīgais …

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam