Ašeradens: OIK sistēma neizdevīga; EM rīkos procesa un uzņēmumu auditu 19

Komentāri (19)

kolpants 21.12.2017. 22.10

Uz komisijas sēdes vadītāja Ingmāra Līdakas (ZZS) jautājumu, cik šie auditi maksās, Ašeradens atturējās nosaukt konkrētu summu, vienīgi norādīja, ka tas nebūs lēti.

Ну красавцы!!! Еще и бабла срубят! а потом сделают заключение, что ОИК выгодна, но детали расчетов закроют уже классическим “не можем разгласить без согласия обеих сторон”.

Надо же, журналистам достаточно было сравнить цены на электричество и стало понятно, что в Латвии предприятия из-за ОИК переплачивают, а министерству аудиты нужны! Да еще и не один!
А че, схема отработанная! Экспертам мирового банка несколько сот тысяч евро за анализ налоговой системы заплатили, в итоге все равно все иначе сделали.

Ах да, у нас же есть сейчас идеальный повод сразу затыкать рот:
1. в России еще хуже
2. кто критикует действия официальной Латвии, тот рука Москвы и Путина
3. поэтому молчать!

+1
0
Atbildēt

1

  La spada di Damocle > kolpants 22.12.2017. 11.49

  Izskanēja, ka tas cirks tiek taisīts, lai novāktu liekās mutes, un oligarhi, savējie varētu turpināt kāst tautu ilgi un laimīgi, citādi pārāk daudz bauri sasēdušies uz OIK un tas apdraud oligarhu peļņu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 20.12.2017. 22.25

tv24 ir raidījums – atkal neprotu saiti da būt, kuru vada Endziņš un klausos un vienkārši nespēju nepateikt, ka būtībā Latvijas valsts ir likumīgs bandīts

uzņēmēji pilnām mutēm – bikis un simanovics abi saka , ka OIK izmaksas jāuzņemas mājsaimniecībām, jo algas tiekot celtas un tas būšot tikai godīgi, ka uzņēmējiem vienīgiem nav jāatbild

bet kā tomēr būtu ar tiesiskumu ? Ka vainīgie tiktu saukti pie atbildības, ka viņi par šo zagšanu samaksātu ar saviem īpašumiem ?

Jeb Latvijas valstī pat uzņēmēji spēj tikai domāt kategorijās – kurš vājāks, no kura vieglāk paņemt un kurš nespēs runāt pretī

Hallo – čekistu kalpi – tad kas notiek Latvijā?

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.12.2017. 18.06

nu es šo ziņu vērtēju kā kārtējo – pacieties debesīs labāki būs

nu neies čekisti no savām privilēģijām – tiesībam mūs apzagt tā vienkārši atteikties

maksāsim dārgāk par benzīnu, arī par elektrību – nu redz – nu te nu mēs esam – čekistu lielvalstī –

vot būtu es par čekisteni piedzimusi – ar pistoli un ādas mētelī – sēdētu tagad Maiami uz lievenīša un diktētu saviem kalpiem rīkojumus – kam naudu iegrūst, kam pa muti sadot

tagad nekā – gaidi jauno elektrības rēķinu un grauz savus konservus – kurus sapirku ,kad gaidīju tos ZAPAD māčību iekarotājus –

eh – netaisnība netaisnības galā , ko citu teikt –

+2
-3
Atbildēt

0

tonijs 20.12.2017. 16.59

Laba ziņa, lai veicas. Auditu izmaksas ir jāsedz nevis valstij un nodokļu maksātājiem, bet gan OIK krāpniekiem.

+4
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > tonijs 20.12.2017. 18.08

  Debess – svētais Naivum Tonij – nu tiešām – nu trūkt vārdu cik tu NAIVS

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 20.12.2017. 18.14

  Es neesmu naivs un pēc pāris gadiem man būs savs vēja ģenerators vai saules baterijas, un es nekādus OIK nemaksāšu, bet Tev gan būs jāmaksā. Un tad vēl pēc pāris gadiem nopirkšu elektromobili, un benzīnu man arī nevajadzēs, lūk tā.

  +4
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tonijs 20.12.2017. 22.34

  piedod – ja tas tā turpināsies kā šobrīd , tad pēc pāris gadiem – ja mani neapprecēs un no šejienes neaizvedīs kāds stalts vikingu pēctecis, man šeit izdzīvot nebūs iespējams – jo valsts ir darījusi visu, lai sociāli neaizsargātie spētu nomirt vismaz desmit dažādos veidos – es principa pēc atteikšos no elektrības , ja man palielinās maksu arz jauno gadu, tā būs mana atbilde uz valsts atb alstīto bandītismu – lai aizrijas un pēc iespējas ātrāk un letālāk visi likumīgie bandīti !

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 20.12.2017. 22.51

  Tad Tev pie datora jāierīko kājminamais strāvas ģenerators- kā gan savādāk Tu varēsi rakstīt te savus dusmīgos komentārus, ja Tev mājās nebūs elektrības?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

basta 20.12.2017. 16.47

Opanāāā,. neizdevīga!!! Kad jobanie gazpromizatori, lai viņi nosprāgst un viņu dzimtas iznīkst: Dombrovskis, Kampars, Pavļuts un pac Ašerādens, pēc savu čekas kuratoru rīkojuma dalīja iespējas noziedznieku firmām saņemt OIK par no gāzes, vai neizmantojot siltumu, saražoto elektroenerģiju, tad bija izdevīgi, kad talantīgie un drosmīgie TV3 žurnālisti atklāja šīs valsts nozagšanas shēmas, pēkšņi ķluva neizdevīgi.

+1
-4
Atbildēt

1

  La spada di Damocle > basta 22.12.2017. 11.56

  Kurina Putina gāzi, bet latvieši tik maksā OIK un “patriots” Ašeradens ir pārsteigts, tikko no koka nokrita. Forši Vienotības Kampars, Ašeradens liek bauriem maksāt klaušas par piespiedu Putina gāzes kurināšanu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 20.12.2017. 16.45

p/s
ašerādens jaun bija nobijies , ka bija gatavs raut praķi no ministra kabineta , bet laikam mafija nolika pie vietas , pateica stāvi rāms , te neviens neko nevar izdarīt , paliks ka bijis norunāts un samaksāts , partijām taču visiem bija jāziedo obligāti , arī mārtinzons ir ziedojis simt tūkstošus , kā nekā 10 gadu laikaa iegūs 43 000 000 eu ja te kādu noziegumu atklātu , tad visas partijas kurās barojušās no šīs noziedznieku izshēmotajām darbībām , būtu jāizformē.,

+1
-3
Atbildēt

2

  J.šveiks > J.šveiks 20.12.2017. 16.47

  audits jāsāk ar ekonomikas ministriju , tad arī varēs sākt no viena gala slēgt roku dzelžos vainīgos tautas aptīrītājus.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > J.šveiks 20.12.2017. 17.00

  “tad visas partijas kurās barojušās no šīs noziedznieku izshēmotajām darbībām , būtu jāizformē”
  ————-
  Varbūt tomēr ne visas, kas saņēmušas ziedojumus, bet konkrētā, kas par noziedzniekiem doto iespēju nežēlīgi apzagt patērētājus, saņēmusi algu, ko izsaka noteikta summa. Lembergs te “ņi pri čjom”

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

J.šveiks 20.12.2017. 16.40

mums taču sen pastāv būvniecības likums , kurā skaidri un gaiši noteikts kā pieņemami ekspluatācijā jaunuzbūvēti objekti , kamēr būvvaldē uz galda nav apstiprināts akts par objekta pieņemšanu ekspluatācijā , tāda objekta nav , ko te ekonomikas ministrija jaunu grib izdomāt ?
https://likumi.lv/doc.php?id=269164
8. sadaļa atticas uz būves pieņemšanu ekspluatācijā
noteikumos arī minēts kas un kā kontrolē būvniecības gaitu , atšķirīgi var būt tikai ar valsts noslēpumu saistītu aizsardzības ministrijas pasūt’tas būves , bet te izskatās ka šīs būves kuras saucas koģenerācijas elektrostacijas būvētas ārpusbūvniecības likuma un noteikumiem , viss kas atiecās uz būvniecības likumā minētajiem pantiem ir izstrādāts ekonomikas ministrijā un apstiprināts ar ekonomikas ministra parakstu , par to katrs var pārlicināties, izšķirstot šo saiti līdz galam , vai tiešām ekonomikas ministrijā sēd tādi auni , kuri domā ka var vienkārši savus likumus ignorēt , tad nav ko brīnīties par Zolitūdi , visa tā sistēma ir līdzīga izšķidušam pīļku sū*am rīta rassā , faktiski rīcība kvalificējama kā noziedzīga , tas pats par zemes dzīļu izmantošanu attiecība uz naftas ieguves izpēti un ieguvi ar ir ‘;sīs pašas nejēgu ministrijas paspārnē , tur taisni tāpat iegūst naftu milj eur vērtībā bet tas viss uz izpētes pamatiem , vai mums valsti ir vai nav drošības iestādes , kuras kautko sajēdz no valsts izlaupīšanas un kuras var saklēgt roku dzelžos tik acīmredzamus valsts izlaupītājus?

+1
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > J.šveiks 20.12.2017. 20.31

  Auni ministrijā? Kā nav kauna! Nav te ko kasīties uz būvniecības likumu un būvnoteikumiem, tie pieņemti un darbojas labu cilvēku interesēs. Un nedarbojas, kad vajag tikpat labiem.
  Nesen viena uzņēmēju pārstāve tālrādē nosauca rindas kārtībā trīs lielākos uzņēmējdarbības traucēkļus Latvijā:
  1. OIK;
  2. būvniecības papīru (projektēšana, celtniecība, nodošana) pārmērīgās prasības;
  3. maksātnespējas procesu administrēšana.
  Kā redzam, vagonbūves enerģētiķus būvniecības birokrātiskās prasības neskar. Nav jau nekādi tur investori uzbāzīgie vai vienkārši privātmājas remontētāji, ko par papīru trūkumu var iedzīt stāvus zemē.
  Vai kāds vēl šaubās, ka EM vadās pēc likumu gara, nevis burta? Nu nesēž tur nekādi auni, kurš netic, var ieiet apskatīties!

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > J.Biotops 20.12.2017. 22.30

  es skatījos ltv1 kultūras ziņas, kur Zaiga Gaile saka – kur 6 milj , kuri tika iegulsdīti Tabakas fabrikas remontā ? Kur ?

  Piedodiet – griezies uz kuru pusi gribi – visur ir valsts – Latvijas valsts atbalstķīti bandīti !!!!
  tad par ko ir runa ? Tad mana balss portalā ir jāvāc paraksti. lai mūs pievieno Zviedrijai vai vismaz Igaunijai un lai čekistus beidzot saliek cietumos – es nereduz citu iespēju, kā izdzīvot Latvijas valstij un tautai.

  Medicīna – piedodiet – nu bandīti ar skalpeļiem un tabletītēm rokās, kā uz mirstošo rēķinu pelnīt, nevis ārstēt nāciju – nu kas notiek?

  Intervija ar VVF 1:1 – viņa saka, ka Āfrikā ir valsts – bandīts – ar ko Latvijas valsts atšķiras no Āfrikas bandītiem? Baltādainie un

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > J.Biotops 21.12.2017. 06.16

  kur rāvāt ka kasos uz būvniecības likumu? es tikai norādiju , kā var pieņemt būves apejot šo likumu , iespējams pat būvēts , jo vietām pat nekas nav uzbūvēts , laikam esat ekonomikas ministrijas klerks , ka esat aizvainots, starpcitu vadoties pēc jaunā būvniecības likuma strādāju arī patreiz , un nevienam nesmu teicis , ka tas būtu aplams, nobeidzot komentāru , Jums vajadzēja rakstīt “kurš netic, var ienākt apskatīties”

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > J.šveiks 21.12.2017. 09.19

  Nebiju pamanījis, ka Jums tādas grūtības ar ironijas uztveršanu. Pēc Ziemassvētkiem labošos.
  Arī man nākas strādāt “pēc būvniecības likuma” un no tā izrietošiem būvnoteikumiem. Tajos esošas aplamības ik dienas uz savas ādas izjūt ne tikai es, bet arī mani klienti un partneri. Auni tātad. Vesels bars. Jums arī visu to jaukāko jaunā gadā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0