Vēstule no Ukrainas: Par vārda un piketu brīvību un tās robežām Ukrainā 4

Komentāri (4)

edge_indran 20.12.2017. 20.17

“Brīvība vicināt rokas beidzas tur, kur sākas kāda cita deguns, teikts amerikāņu sakāmvārdā.”
Kas sāks vicināt rokas banksteru priekšā- tas ātri vien beigs rokas vicināt, atgādina amerikāņu realitāte:- Occupy Wall Street (OWS) was a protest movement that began on September 17, 2011
……
Ja kas, tad News One tiešraide brīvi pieejama You Tube. Katrs var paskatīties, novērtēt vārda brīvību, atcerēties notikušo Latvijā 1988. – 1991.g. Ukrainā revoļūcija kā nebeidzās tā nebeidzās….

0
-1
Atbildēt

0

rinķī apkārt 20.12.2017. 14.26

Rakstā minētajai 1. situācijai nav nekā kopēja ar pārējām divām. Pirmajā situācijā ir klaji redzama valstij naidīgu spēku centieni no iekšienes šo valsti “demontēt”, pārējām divām sadzīvisks raksturs.

Tas, ka „News One” atrodas pašā Kijevas centrā un darbojas pret valsti, tikai norāda par šīs valsts vājumu, pateicoties kam valsts ienaidniekam tiek dota iespēja stiprināt savas pozīcijas. Srausa politika, kuru atliku likām var pamanīt arī Rīgā un kam nav nekāda sakara ar vārda brīvību. Sekas šādi piekoptai “vārda brīvība” ir soli pa solim ienaidniekam atdota vara.

+1
-1
Atbildēt

2

  basta > rinķī apkārt 20.12.2017. 15.25

  Kamēr Ukrainas prezidentam ir saldumu fabrikas ienaidnieka teritorijā, bet IeM vada prokremlisks mērglis, Ukrainas patriota, Čečenijas kara varoņa, Aleksandra Muzičko, slepkava, Ukrainas kazlovskis, Avakovs, viņiem nav daudz vairāk izredžu, kā mums.
  Tur vismaz neviens nolādētais izdzimtenis, pidars, neatļaujas uzgāzt savu zvērisko naidu uz Ukrainas varoņu, UPA karotāju, svēto piemiņu un to atzīmē valstiskā līmenī, ir atvērti čekas maisi, tiek veikta izglītības reforma, izspiežot no tās absolūtā ļaunuma atribūtu, krievu valoda un daudz cita, par ko mēs varam tikai sapņot. Viņiem ir Saakašvili, kas karo pret korupciju un, ja vien prokremliskie izdzimteņi viņu nenogalinās, varēs pakalpot ukraiņu tautai un “Labējais sektors”, kas uzrauga Avakova bandītus miliču formās un viņa piesegtos kontrabandistus.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  tonijs > rinķī apkārt 22.12.2017. 21.56

  Un uz ko norāda Krievijas TV kanāli, kas iekļauti visās Lattelecom TV paketēs? Tiesiskā valstī, kāda vēlas būt gan Latvija, gan Ukraina, nevar aizliegt nevienu TV kanālu bez nopietna pamatojuma. Tātad vispirms ir jāpierāda, ka tā dūre tiešām tūlīt trāpīs pa tavu degunu, un tad var arī aizliegt. “Klaji redzams” nav nekāds arguments.

  0
  0
  Atbildēt

  0