Putins ir Krievijas pēcimperiālistiskās paģiras 13

Komentāri (13)

beerzeens 20.12.2017. 10.51

Jau 150 gadus Krievija ir teroristu perēklis.

1880. gadā K. Markss rakstīja F. Zorgem – “Vislabākie panākumi mums ir Krievijā. Tur ir teroristu centrālkomiteja …”

Kamēr Krievija nebūs pārcirtusi nabassaiti ar asiņaino komunistu režīmu tur nekas nemainīsies.

Pasaules bagātākās valsts iedzīvotāji grims vēl dziļākā nabadzībā un bezcerībā.

+5
0
Atbildēt

0

tonijs 19.12.2017. 20.42

Arī domāju, ka putinu ievēlēs, bet viņš pēc kāda laika, sajutis deguma smaku, notīsies un savā vietā ieliks, piemēram, Sobjaņinu. Krievijas ekonomikā jau ilgstoši valda recesija, naftas cenas nepaaugstinās, rietumu sankcijas darbojas, rezerves fonda līdzekļi izsīkst, lielākā daļa tautas dzīvo nabadzībā, tomēr pie visām nebūšanām lielākoties tiek vainoti sliktie Rietumi, dažreiz pašu ierēdņi, bet putins vienmēr ir labs.

+9
0
Atbildēt

0

Aivars B. 19.12.2017. 19.31

Par Krievijas iejaukšanos citu valstu vēlēšanās – prognoze, ka mēģinās nodarīt kaitējumu, uzkurināt galējos uzskatus. Pilnīgi piekrītu. Latvijā tas būtu uzkurinot nacionālistus, gan krievu, gan latviešu.
Jo lielāks troksnis un kašķēšanās, jo Krievijai vairāk patīk. Tāpēc sagaidāms, ka uz vēlēšanām gan krievu nacionālisti, gan NA kašķīgākie kadri stipri aktivizēsies.

+7
-3
Atbildēt

2

  basta > Aivars B. 20.12.2017. 04.36

  Kur tu, defektīvais zatļerast, izrāvi krievu nacionālistus. Nacionālisms ir tikai visaugstāko organismu prerogatīva . Krievi ir tādi pat, kā tu, Putina kuce Zatļers un citas padibenes. Par Eiropas nacionālistiem gan vari būt drošs un tava un citu koprofāgu dzīve kļūs par elli.

  0
  -7
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > Aivars B. 20.12.2017. 10.06

  Latvija ir latviešu mājas,tāpēc latvietim Latvijā būt nacionālistam nav nekas galējs,tas ir tikai dabiski.Krieviem Latvija nav etniskā dzimtene.No tā izriet,ka krievi Latvijā nevar būt nacionālisti,viņi var būt tikai kolonizatori,impēristi un šovinisti,kuri grib saglabāt okupācijas un rusifikācijas sekas.Līdz ar to mēģināt NA nolikt vienā plauktā ar interfrontistiem ir cūcība,koloniālisma apdziedātāju atrauga.

  +5
  -3
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 20.12.2017. 16.51

  Ēriks-gailis teica: Līdz ar to mēģināt NA nolikt vienā plauktā ar interfrontistiem ir cūcība,koloniālisma apdziedātāju atrauga.
  …………………
  NA un SC ir viena pāra zābaki. Ne viens, ne otrs politiskais spēks nav ieinteresēts valsts attīstībā un sabiedrības integrācijā. To mērķis- sabiedrības sašķelšana un naida kurināšana, lai uz tā rēķina iegūtu politisko kapitālu un vietas pie siles.

  +3
  -3
  Atbildēt

  2

  basta > tonijs 20.12.2017. 17.09

  “NA un SC ir viena pāra zābaki.”
  —————
  Un tomēr tavs mīlulis, Meļņika un Zaharjina pa riņķi laistais Putina smegmas baudītājs, Zatļers, ar savu čekas savākto spitālīgo varzu, bija zem SC sedziņas un visi valstij nozīmīgākie balsojumi: par Vējoni, silēm Rinkēvičam un Kazlovskim, čekas maisu sargāšanu un citiem, vienmēr ir bijuši Vienoti & Saskaņoti.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > tonijs 20.12.2017. 18.46

  Tā to cenšas iztēlot liberasti,kuriem nacionālisms traucē tautu sakņu apciršanas un sajaukšanas darbā.Patiesa integrācija iespējama tikai līdzīgi domājošu cilvēku starpā,kuriem ir kopīgas vērtības.Viena pāra zābaki ir SC un Vienotība,kuri negrib pieļaut uz nacionālām vērtībām balstītas viendabīgas sabiedrības izveidošanu.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

Aivars B. 19.12.2017. 19.18

Putins – Krievijas pēcimperiālistiskās paģiras ? Negribas īsti piekrist. Krievija vairs nav tā varenā impērija, kas kādreiz, tas pareizi. Bet Putins to nekādi nevar saprast, cer, ka varēs kā savā laikā Staļins ar Rūzveltu un Čerčilu pasauli ietekmes sfērās dalīt. Un Kremļa propaganda ir arī vienkāršos krievus nozombējusi ar dziesmām par Krievijas izcilību, īpašo lomu, varenību u.t.t. Viņi tam visam joprojām tic. Tāpēc pareizāk būtu teikt, ka viņi joprojām ir reibumā, paģiras vēl nav īsti sākušās.

+6
0
Atbildēt

0

J.šveiks 19.12.2017. 11.23

krievu žurnālists savācis pamatīgu dosjē , ar visām bildēm , par šo ne cilvēku , raksts garš bet paties interesants
http://agonia-ru.com/archives/14419
https://i.imgur.com/L1hSnMq.jpg

+2
0
Atbildēt

1

  Drosma > J.šveiks 19.12.2017. 12.21

  nezinu – kam tiek šie raksti par ļauno putinu adresēti – mums savi putini un savas kremļa lakstīgalas ir cik uziet

  cilvēki no Latvijas ir padzīti, zeme pārvērsta par atkritumu spaini , saeima pieņem likumus par budžetu, par kura miljoniem ministrei nav kauns paziņot, ka likums nekur neder – nav izpildams

  un man tagad jālasa un jātic, cik pie mums labi – jo redz putins vēl ļaunāks ir

  tiešām? es gan tā nedomāju – putins ir tiešāks un konkrētāks – putins pateica, ka čekists – tas ir uz mūžu – mūsu politiķi un dzjenieki mums te bāž ausīs tikumības un likumības likumus, kamēr paši nomaukojušies un nomuldējušies līdz bezjēgai

  katrā ziņā – bandīti ir bijuši visos laikos, visām tautām, visās sabiedrībās , bet domāju, ka maz ir tādas valstis kā Latvija, kuru tik atklāti vada bandīti

  āmen un seksīgu dieniņu

  +1
  -5
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > Dusma 19.12.2017. 15.35

  Tiešām,kāpēc gan mums lasīt rakstus par Putinu,ja mums pašiem ir tādas kremļa lakstīgalas,kā dusma,kura ar sev līdzīgiem kopistiski savēlējusi bandītus valdībā un nomuldējusies līdz bezjēgai,cenšoties nomelnot Latviju un latviešus…

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  PukitisL31 > Dusma 27.12.2017. 23.04

  Kurš tad ir padzīts no Latvijas? No jūsējiem tikai girss un arī tas pats aizlaidās, redzot, ka spīd kriminālieta. Par Eiropas latviešiem, kurš no jūsējiem pratīs izlasīt teikumu ”Brīva darbaspēka pārvietošanās ir viens no ES pamatprincipiem” tas vairs nav pirmklasnieks, bet, kurš šo teikumu sapratīs, tas ir garīgi vesels. Un jā, Putins ir ļauns. Apmēram tāds kā Hitlers, ar to atšķirību, ka Hitlera karavīri gāja karos Vācijas sūtīti, bet Krievija melo, ka karavīri esot atvaļinājumā, bet karadarbībai nepieciešamos automātus un smago tehniku pērk mednieku veikalos.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: