Vējonis: nav pārliecības, ka tiesu vara gatava pati kritiski vērtēt tiesnešu darbu 23

Komentāri (23)

No Pārdaugavas 08.12.2017. 11.10

Nav pārliecības, ka te būtu kāds īsts “valsts vīrs”…

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 07.12.2017. 18.34

kamēr lembe vērtēs un ieliks amatos tiesībsargus , tikmēr tava parliecība vājon būs kaķim zem astes

+1
-1
Atbildēt

1

  basta > J.šveiks 08.12.2017. 14.20

  Vai nebaidies aizvainot Vienotības saimņiekus: Meļņiku, Zaharjinu, Savicki, Rāvi, Korenu un citus čekas un Krievijas organizētās noziedzības ietekmes aģentus, ka ne viņu, bet Lembergs vadībā Vienotība un SC pastrādā visus noziegumus pret latviešu tautu un valsti? Vai apgalvosi, ka Lembergs salika pie silēm čekas kājslauķus un Solncevas stipendiātus: Maizīti, Mežvietu, Rinkēviču un Kazlovski?

  0
  0
  Atbildēt

  0

edge_indran 07.12.2017. 16.44

Viss nāk un aiziet tālumā, un sākas viss no gala.
Kas savu vēsturi nezina, nesaprot vai ignorēt, tas atkal un atkal atkārto savas kļūdas.
Smiekli nenāk, ja 1925.g. teiktais nav apjēgts pat 2017.g., kad par juristu, advokātu un bordānu skaits sen pārsniedzis pieprasījumu:
“Mēs jau pie vispārējām debatēm redzējām, ka likumība pie mums netiek ievērota. Pie Tieslietu ministrijas debatēm mēs redzam, ka tiesās valda vecu vecais uzskats, monarķistiskais uzskats, ka pat mūsu augstākās tiesās ir tā psiholoģija, kas ir nodibināta agrākos laikos, un mēs mūsu augstākās tiesas varam uzskatīt par zināmas šķiras tiesām. Daudzi lēmumi liek publikai domāt, ka mūsu tiesa ir šķiru tiesa, un tas ir tas, kas mūsu demokrātiskā valstī nebūtu ciešams. ” Raiņa Saeimas runa par kultūru, valsti un veikalnieciskumu. ( Fragments no Raiņa runas pirmās Saeimas 8. Sesijas 19. Sēdē 1925. gada 20.maijā. J.Rainis „Runas un intervijas” (Rīga, „Zinātne”, 1993)

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 07.12.2017. 14.20

interesanti – ministrs rasnačs no pagultes izlīdis vai tur vēl tup un trīc bailēs

bailēs no žurnālistiem, no kremļa kuratoriem , no latviešu tautas …

lūk tev gadsimta meli – NA

+4
-3
Atbildēt

4

  basta > Dusma 07.12.2017. 14.43

  Ja tieslietu ministram būtu nopietna teikšana, Vienotība tai amatā būtu ielikusi kādu no savējiem: pidarasu vai Solncevas stipendiātu. Tas nav iekšlietu ministra amats, kura rīcībā ir ES un NATO ārēja robeža, kontrole pār valsts teritoriju un sakari ar Krievijas un pašu organizēto noziedzību.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > Dusma 07.12.2017. 15.30

  Jā,tie tev tiešām iznākuši kārtīga čekista cienīgi meli,Rasnačs objektīviem žurnālistiem ir pieejams,vari noklausīties veselu raidījumu,kur Rasnačs runā par tieslietām: http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/tieslietu-ministrs-dzintars-rasnacs-par-tieslietu-jomu-un-valsts.a93998/
  Bet cilvēks jau var atkal uzskriet virsū tādam dulburim kā Rēders,Vienotības lobētāju žurnālā tādi noteikti var trāpīties.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Dusma 07.12.2017. 18.37

  Varbūt rasnačs tomēr ir uz gultas un vienkārši atpūšas pēc uzvaras pār galvenajiem nācijas ienaidniekiem gejiem un lezbietēm

  amizanti vispār zinot ar ko saldais pārītis basta un signe nodarbojas

  nu tādi patrioti nu

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 07.12.2017. 21.37

  Neaizmirsīsim arī Rasnača lielāko fobiju- rabarberu kātus.
  http://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/citi/pavedinati-un-apkaunoti-ka-nespetni-milnieki-izmantojusi-latvijas-zvaigznes.d?id=46827733&page=3
  Kā tik bailīgs un vairākos šaubīgos un nelikumīgos darījumies iesaistīts cilvēks var vadīt tik nopietnu ministriju?
  http://deputatiuzdelnas.lv/lv/arhivs/kandidatu-arhivs/dzintars-rasnacs.html

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  basta > tonijs 08.12.2017. 14.03

  Vai Rasnača kungam vajadzēja vecai sievai iedot purnā? Vai Freibergu, Zatļeru, Dombrovski, Kamparu, Zaķi, Rinkēviču un Kazlovski jau esi atdevis tārpiem, ka jūties kompetents pakritizēt Rasnača kungu?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

edge_indran 07.12.2017. 12.34

Ho, ho, ho, Delna-Providus joprojām uzdzīvo zaļi, jo sava gruntīgā sponsora paspārnē jūtas kā nieres taukos! Mācās, študenti, mācās no liberastiem!
” Sabiedriskās politikas centrs Providus, kura redzamākā pārstāve ir par politoloģi sauktā Iveta Kažoka, pērn [2013] ir piedzīvojis finansiālu katastrofu – tā no lielākoties nezināmiem avotiem nākošie ieņēmumi sarukuši vairāk nekā dubulti, taču organizācija ir sākusi tērēt vēl vairāk nekā iepriekš, kā rezultātā “noēdusi” gandrīz ceturtdaļmiljonu eiro. Taču Providus kategoriski atsakās sniegt jebkādu skaidrojumu par savām finansēm.”
https://pietiek.com/raksti/_providus__pern__noedis__ceturtdalmiljonu_eiro,_sarukuso__dotaciju__avotus_neatklaj

+1
-1
Atbildēt

1

  Mâris Keiðs > edge_indran 07.12.2017. 15.57

  Un kāds Jūsu komentāram sakars ar raksta tēmu?

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  edge_indran > Mâris Keiðs 07.12.2017. 16.38

  Vējonis: nav pārliecības, ka tiesu vara gatava pati kritiski vērtēt tiesnešu darbu.
  ================================================================================
  Vismaz raksta virsrakstu vajag izlasīt, tad komentārus komentāriem sākt rakstīt.
  Nu, kas kas gan spēs viskritiskāk izvērtēt- , ja ne (..)?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

BardainaisSigne 07.12.2017. 12.09

Ha,ha,ha,Delna zaudējusi Lembergam tiesā par reputācijas graušanu 😀 Izrādās,ka Delnai nemaz nav reputācijas,ko graut.

+2
-3
Atbildēt

0

edge_indran 07.12.2017. 11.59

Rainis:”…Es domāju, visā tautā laikam nebūs neviena, kas neaizrādīs uz to: «Jūs prasāt no mums likumību un jūs pirmie likumu neievērojāt; jums tam likumam vajadzētu piemēroties, bet jūs prasāt sev materiālus labumus.» Fragments no Raiņa runas pirmās Saeimas 8. Sesijas 19. Sēdē 1925. gada 20.maijā (Rainisj.: „Runas un intervijas” (Rīga, „Zinātne”, 1993)
=====================================================================================
“Zivs pūst no galvas” jeb “Kas no vēstures nemācas, to vēsture mēdz bargi pārmācīt”:
Jauni paskaidrojumi tiesai rāda – neraugoties uz trim nelabvēlīgiem tiesas spriedumiem, Vējoņa kanceleja pat nedomā laboties.
https://www.pietiek.com/raksti/jauni_paskaidrojumi_tiesai_rada_-_neraugoties_uz_trim_nelabveligiem_tiesas_spriedumiem,_vejona_kanceleja_pat_nedoma_laboties

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 07.12.2017. 10.50

te ir vēl viens šīs agresīvās un bezatbildīgās varas propagandas paraugs – Ruņģis gari skaidro kāpēc deputātiem ir jāpaceļ algas un kāpēc tie, kas pret to iebilst būtu sodāmi – liekami koncnometnēs, bet nespēj pateikt, kāpēc nepilnus trīsdemsit gadus pēc neatkarības mums nav tiesiska valsts un kā to panākt – piemēram , kā panākt, ka deputāti netikai saņem arvien lielākas algas, bet kā viņi atbild par saviem darba rezultatiem

un izstāstiet man žurnālisti , cik no valsts budžeta šim pļāpam tiek maksāts par mūsu smadzeņu skalošanu?

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/749042-bankieris_runas_ka_deputatiem_nedrikst_paaugstinat_algas_ir_kaitnieciba_pret_valsti

0
0
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > Dusma 07.12.2017. 11.40

  Jā,jā,tas pats ruņģis no Prudentijas,kurai Vienotības Velmers uzticēja atdot Liepājas Metalurgu Krimas čekistu firmai.Dusmai jau tādi vienmēr patikušu un viņa par tādiem visu laiku balso vēlēšanās.Kremļa atbalstītāja.

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.12.2017. 10.41

es domāju tā – par ko es šai valstij maksāju – atdodu nepilnu pusi no saviem ienākumiem?

Medicīna nu jau par 99 % ir maksas. Par savu privatizēto un par pašas naudu un dārgi uzturēto dzīvokli es maksāju papildus NĪN.

Savukārt , tiesu sistēma man atbild, ka māsīcu nosita , jo viņa bija dzērāja, kaut gan pats ārsts liecinieku klātbūtnē man apgalvoja ka viņa nebija dzērusi un to vēlāk apstiprināja morgas daktere, bet APgalabala virsprokurore man paziņo, ka ar savām sūdzībām es traucējot dabru, kurš patiesībā netiek veikts, un citiem vārdiem – apdraudu varmākas , kurš terorizē apkārtn jau gadu desmitiem mieru.

Kur es dzīvoju -Āfrikā vai Putina Krievijā – es vairāk sliecos domāt , ka putina Krievijā.
Neticu , ka es dzivoju demokrātiskā ES dalībvalstī , nē – neticu.

+1
-1
Atbildēt

0

Mantrausis 07.12.2017. 10.29

Tiesnešus nevar skatīt atsevišķi no sistēmas. Vaira un Solvita laikos, kad viena bija Prezidente, otra tieslietu ministre, no tiesnešu komandas dabūja trūkties. Pagājuši apmēram padsmit gadi un jau trešais pēctecis prezidents saka to pašu.
Problēma varētu būt apstāklī, ka tieslietas ir bizness, kas maz saistāms ar Satversmes butību – taisnīgumu (Nebūs tā, ka visi noritošie tiesu procesi notiek taisnības vardā! Ha! Tā nenotiek arī citur!), problēma ir Saeimas darbā un likumu izstādātājos (Cik cilvēku pirms balsosanas Saeimā vispār zina, par ko un kāpēc????), problēma ir sistēmā kā tādā. Mums piedevām ir valsts, kurā 27 gadus cītīgi tiek sargāti VDK ziņotāji, kas nez vai būs mainījuši spalvu vai tikumu. Pie tam, Satversmē nav noteikts, ka taisnība panākama tikai par labu naudu un labi algotu advokātu, kas ne katram ir pieejams. Domāju, ka ļoti daudzi sistēmā jūtas ērti + izmantojot hibrīdkara vai mazo, zaļo paņēmienus sabiedrībai pilina pa lāsei: “Mums ir ļoti demokrātiska un tiesiska valsts un, ja pērkams tiesību sargs par kādu ieinteresējas, neba viņs to dara velti!” Tikai – vārdu velti var tulkot gan – ne bez iemesla, gan – ne bez iepriekšējas vienošanās! Tā kā…

+1
-1
Atbildēt

1

  edge_indran > Mantrausis 07.12.2017. 12.02

  Nav un nevar būt bizness kāda problēma valstī, kurā valdošā ir liberastu (Zelta teļa) ideoloģija” Nav nekā jauna šai valstī:
  “…Kas tagad [1925] mūsu dzīvē ir tas valdošais, ja likumības atmosfēras mums tagad nav? Visu mūsu dzīvi tagad noteic veikals.”
  Fragments no Raiņa runas pirmās Saeimas 8. Sesijas 19. Sēdē 1925. gada 20.maijā
  J.Rainis „Runas un intervijas” (Rīga, „Zinātne”, 1993)

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

tonijs 07.12.2017. 09.23

Valsts prezidents Raimonds Vējonis teica: Diemžēl nav pārliecības, ka tiesu vara būtu gatava pati kritiski vērtēt atsevišķu tiesnešu darbu un nepieciešamības gadījumā izmantot likumos paredzētos instrumentus, lai negodprātīgus vai darbam nepiemērotus tiesnešus atsijātu no sistēmas. Tas būtu jāmaina.
……….
Tas noteikti IR jāmaina, nevis “būtu jāmaina”, un jo ātrāk, jo labāk. Lasu, ka tiesnešus vērtē reizi 5 gados- zelta dzīve! Manu darbu vērtē teju katru dienu un, ja sākšu haltūrēt, ātri palikšu bez darba. Tiesneši jāvērtē biežāk, vismaz reizi gadā, un stingri jāvērtē, un stingri jāsoda par nopietniem un/vai sistemātiskiem pārkāpumiem- līdz pat atlaišanai vai pat iesēdināšanai, citādi tur nekas nemainīsies.

+6
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > tonijs 07.12.2017. 10.44

  zini Tonij – es vakardien jaunajā Domuzīmes numurā izlasīju brīnīšķīgus grieķu autora – atceros tik vārdu – Adonis stāstus . Viens stāsts bija ar virsrastu – vajag cerību. Izcils. Pārfrazējot – es teiktu – vajag optimismu – par cik tu savu pārdotu Tonij? Ne visu , bet kaut nelielu daļu.

  Kaut kādā mērā es Tevi apbrīnoju un apskaužu – nopienti …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 07.12.2017. 11.29

  Es neesmu Tims Tālers un savu optimismu nepārdodu ne par kādu naudu, bet daļu varu iemainīt pret daļu Tavu dusmu. Dažreiz tās tomēr noder.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: