Re-forma. Ne saturs 38

Komentāri (38)

nortonfinance2017 29.05.2018. 19.53

Vai jūs esat ar parāda pārskatīšanu vai administrāciju? Vai esat iekļauts melnajā sarakstā? Vai jūs cenšaties, lai tiktu galā ar ikmēneša maksājumiem? Vai jūs vēlaties iegādāties māju, automašīnu vai biznesa aizdevumu, bet jūs parāda pārskatīšanu vai administrēšanu? Ja jūs atbildējāt JĀ uz jebkuru manu jautājumu? Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]

0
0
Atbildēt

0

josephr395 04.12.2017. 21.03

Vai jums ir nepieciešams aizdevums. Mēs esam likumīgi un garantē kredīta aizdevēju. Mēs esam uzņēmums ar finansiālu palīdzību. Mēs izsniedzam aizdevumu līdzekļus personām, kurām vajadzīga finansiāla palīdzība, kuriem ir slikta kredīts vai kuriem vajadzīga nauda, lai nomaksātu rēķinus, lai ieguldītu uzņēmējdarbībā. Es vēlos izmantot šo datu nesēju, lai informētu jūs, ka mēs sniedzam drošu labuma guvēju palīdzību, jo mēs priecāsimies piedāvāt jums aizdevumu. Sazinieties ar mums, izmantojot [email protected]

0
0
Atbildēt

1

Sskaisle 04.12.2017. 10.55

kad tu uzdod jautājumu vai ārsti strādātu labāk, ja viņiem maksātu vairāk – pirmajā brīdī, man gribas nevs atbildēt, bet cirst pliķi un tad vēl pāris, bet – ja mēģini emocijas norīt un ieslēgt prātu, tad protams, nauda nav garantija , bet arguments gan.
Mans brālis , lai uzturētu sievvu un bērnu un otru gaidāmo bērnu – vienā brīdī strādāja 5 darba vietās. Pie tam – nakts dežūras slimnīcās viņiem negribēja apmaksāt, bet ieskaitīt, ka ar slodzes algu tas jau apmaksāts. Mēs ar mammu spriedām , ka vainīga brāļa sieva, ka tai tik naudu un naudu vajag, ka mums bail , ka brālis veselību nesabeidz
Bet ar visu – kā saka – sišanos – brālis jau to vien spēja sagrabināt- kā dzīvokli – ar 3 istabām un mašīnu un pilnu ledusskapi. Kopēji ceļojumi ģimenei bija ļoti reti.
Tagad viņš Zviedrijā pelna apmēram 5-7 reizes vairāk, ik pa pieciem gadiem – pusgada atvvaļinājums – pirmo jau izbaudīja. Protams, ka tur ir citas problēmas – viņš ir galv ārsts un viņam jāsadzīvo ar realitāti, ka tur ārsti var nenākt uz darbu ja jūtas mobingoti, bossingoti, vai ja jārisina personīgie jautājumi – tas tikai jāpasaka , jāpiesaka, un tā tur ārsti var darīt. Cita lieta, ka kādam to apbbižoto dr darbs tomēr jāizdara , bet – tas viss ir jo dāsni apmaksāts , ko nekādā gadījumā nevar teikt par Latvijas ārstu dzīvi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 04.12.2017. 10.46

Tonij, labrītiņ, es novērtēju Tavus centienus, bet mani sāk mākt aizdomas, ka tu mani esi piestiprināts trollis, kurš man staigā pakaļ un rausta aiz matiem, jo ar saldo pārīti bastu un signi es vairs nekomuniceju.

Man jau arī gribas mieru, bet nu variantu nav – jāvelk laukā zobens un jāvicinās atkal.
Par tiem cipariem – un par tiem linkiem par udžetiem, Tonij , nu padomā taču drusku Tu arī – ja mums medicīnā birokrātu aparāts ir lielāks, kā ārstejošo ārstu – ja tā var teikt – aparāts – tad tie nu būtu brīnumi – ja nebūtu vēl budžeti un birokrātiskie papīru kalni sarakstīti. Kas tiem birokrātiem , ko nezidomāt arvien jaunus pekstiņus , lai attaisnotu savu eksistenci un visu vainu uz cilveku pāragro miršanu uzliktu uz ārstiem.

Nu izlasi tepat otru rakstu https://ir.lv/2017/12/01/jaunais-likums-tikpat-impotents-ka-ministrijas-darbs

cilvēki no vēža mirst arvien vairāk un arvien jaunāki, atpalikuši vēža ārstēšanā mēs esam tieši par simts gadiem, bet budžetā par 2016.gadu – apaļi 4 milj eiro , kuri bija paredzeti onkoloģijai – nav izterēti – tu spēj iedomāties , cik jaunu cilvēku dzīves izdzisa priekšlaicīi, kamēr tās maitas maukas – bezatbildīgās – ietaupīja akkurāti 4 mijl eiro?

0
0
Atbildēt

2

  tonijs > Dusma 04.12.2017. 21.59

  Es cenšos Tev palīdzēt un pie reizes arī pats tikt skaidrībā. Aiz matiem kādreiz raustīju tikai tās meitenes, kas man patika.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Dusma 05.12.2017. 03.29

  “Saldais pārītis” ir tavs mīlulis, čekistu kucīte, Dombrovskis un vecais alkašs, Putļerasts, Junkers.

  0
  0
  Atbildēt

  0

edge_indran 02.12.2017. 11.11

Saturīgas reformas. Taisni vai kā vecajā šlāgerī:” Viss kārtībā, ak, cienījamā, kundze, – / viss kārtībā, tik….
Vija Beinerte: Ir pagājuši divdesmit septiņi gadi, kopš 4. maija vēsturiskā balsojuma. Atskatoties un ielūkojoties – kā vērtējat procesus valstī?
Egils Levits:”Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti.
http://www.la.lv/eksamenu-politikiem/

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.12.2017. 09.06

un pēdējais – arī absurdi – jau otro vai trešo gadu lasu, ka medicīnā ir interešu konflikts, ka rigvir holdinga valdes locekle Baltiņa ir amatpersona ministrijā – ka tas ir pretlikumīgi, bet paliek nemainīgi

vēl lasu, ka ministrijā jebkuri lēmumi tai pašā onkoloģijā tiek pieņemti nekonsultējoties ar praktizējošajiem speciālistiem –

nu kur vēl bandītiskāka, vēl padomiskāka ministrija – nu kā tā kā ir var būt?

kā var būt, ka miljardi tiek uzitceti ministrijai, kura pati neievēro -klaji pārkāpj labas pārvaldības normas?

labi – viss – jādodas dzīvē – bet mana uzstādītā dignoze ir ļoti konkrēta – mūsu sabiedrība slimo ar autoimūno saslimšanu – ar veselības ministrijas čaklu atbalstu un rīcību mēs paši sevi zinīcinam – tieši un konkrēti – dzenam kapā – būtu mana teikšana – es pa priekšu dzītu visus konkrētos atbildīgos – no ministrijas, no saeimas , no čekistu un oligarhu midzeņiem

+1
-1
Atbildēt

3

  BardainaisSigne > Dusma 02.12.2017. 14.13

  Baltiņa ir ministres padomniece nevis strādā ministrijā.Ministre var izvēlēties sev padomniekus no labu speciālistu vidus.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 03.12.2017. 18.15

  BS teica: Baltiņa ir ministres padomniece nevis strādā ministrijā.Ministre var izvēlēties sev padomniekus no labu speciālistu vidus.
  ………………
  Jā, bet šie padomnieki nedrīkst dot padomus jautājumos, kuros ir jāpieņem objektīvs lēmums un viņi nedrīkst vilkt segu uz savu pusi, kā tas ir Baltiņas gadījumā. Klasisks interešu konflikts.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 04.12.2017. 10.16

  Kādā veidā viņa velk segu uz savu pusi?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 02.12.2017. 21.09

  Dusma dusmojās: nu kur vēl bandītiskāka, vēl padomiskāka ministrija – nu kā tā kā ir var būt?
  ……….
  Domā, ka Satiksmes ministrija (Augulis), Zemkopības ministrija (Dūklavs) vai Tieslietu ministrija (Rasnačs) ir baltākas un pūkainākas? Te vismaz ministri- šķiet, jau no Circenes laikiem- cenšas kaut ko darīt, bet Ilze Viņķele ir gudra sieva- ja viņa saka, ka top brāķis, tad tā arī ir.

  Starp citu, netā atradu ministrijas prezentāciju par reformu, kas ļauj skaidrāk to saprast:
  http://www.vm.gov.lv/images/userfiles/Sabiedribas%20lidzdaliba/Ves_nozares_reformas_270417.pdf

  Dusma sapņoja: būtu mana teikšana…
  ……….
  Nākamgad būs, kad vēlēsim jauno (?) Saeimu.

  +1
  -2
  Atbildēt

  3

  BardainaisSigne > tonijs 03.12.2017. 12.04

  Gudra,gudra sieva,sevišķi kārlīšu pārģērbšanā par karlīnēm,un ministri cenšas darīt visu,lai mēs maksātu OIK par Krievijas gāzi .
  Jā,3% skaisļu un toniju joprojām balsos par Vienotību un zatleristiem,vai nobalsos par kādu no jaunajiem to atvasinājumiem,lai noturētu Latviju Krievijas orbītā..

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  La spada di Damocle > tonijs 03.12.2017. 12.59

  Ilze Viņķele ir gudra sieva
  ——–
  Par šo man irlielas šaubas.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Damokla zobens 03.12.2017. 13.10

  Juri, tas tu?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > tonijs 04.12.2017. 16.56

  “bet Ilze Viņķele ir gudra sieva”
  ————-
  Viņa ir pelnījusi vismaz uz savas ādas izbaudīt pašas sludināto dzimuma līdztiesību, proti salauztu degunu un izdauzītus zobus, no ikviena tēva, kura dēlus tā nolādētā padla gribēja pataisīt par bezdzimuma būtnēm.
  Es savukārt iestājos par visbaisākiem nāvessodiem ikvienam, kurš noziedzies pret latviešu valsti un tautu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  La spada di Damocle > Dusma 03.12.2017. 12.57

  Pirmo reizi mūžā 100% piekrītu Ilzes Viņķeles paustajam.
  Bet jautāums rodas, kā tas iespējams, ka politiķes viedoklis mainījies par 180 grādiem īsā laika periodā?
  Vai viņa ieraudzījusi Svēto garu un pārvērtējusi savu prettautisko, antisociālo politiku, esot Vienotības deputātei, labklājības (sic) ministrei?
  Vai tas ir vienkārš, prasts pirmsvēlēšanu populisms?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.12.2017. 08.57

savukārt, ko vēl es lasu un kas mani nebeidz izbrīnīt – ka ministrijas – acīmredzot atkla čekistu – oligarhu ietekmē sāk pārvērst valsti par kaut kādu privātu bandītisku uzņēmēju, kurš izmanto iespējas – savas tiesības pieņemt likumus un izmantot likumus savās – ne nācijas interesēs.
Piemēram, izrādās, ka nu jau ne tikai vairs literatūra ir eksportprece, kuras iziešanu pasaules tirgū atbalsta valsts ar mūsu visu naudu, izrādās, ka arī medicīnas nozares uzdevums ir nevis ārstēt un izārstēt saslimušos, pasargāt nosaslimšanas veselos, bet pārdot medicīnas pakapojumus un pildīt valsts budžetu. Šī mērķa sasniegšanai tad tiek īstenotas nodokļu atlaides, valsts investē pirvātos medicīnas uzņēmumos utt.

Un kā es saprotu no visām publikācijām, tad te ir viens no pamatskaidorjumiem , kāpēc sabiedrībai netiek minēti konkrēti skaitļi par veselības budžetu – politiķiem būtu tā kā neērti , ka sabiedrība ierauga šo bandītisko sistēmu – ka miljoni aiziet atbalstot pelnošās medicīnas kompānijas, kamēr nabagi turpina mirt. Izmeklējumi, zāles, ārstēšana – nabagiem par to nav pat , ko sapņot – ja nav nauda mirsti.

Tas ir tas traģiskais un tas biedējošais šai valstī –

+1
-1
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 02.12.2017. 21.18

  Dusma sprieda, kāpēc sabiedrībai netiek minēti konkrēti skaitļi par veselības budžetu…
  ……….
  Ielieku saiti uz detalizētiem veselības aprūpes budžetiem kopš 2012.gada, patīkamu pētīšanu! Uzraksti, ja kaut ko interesantu atrodi.
  http://www.vm.gov.lv/lv/ministrija/budzets/

  Par dārdzību Tev var piekrist- to Latvijas iedzīvotāji min kā galveno veselības aprūpes problēmu (skat. grafiku reformas prezentācijas 3.lapā).

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.12.2017. 08.47

kas attiecas uz reformu, tad – neesmu lasījusi nekādus konkrētus dokumentus, pieļauju domu, ka tā tomēr ir tāda specifiska lieta, ka pat ja es apņemtos to izlasīt, maz ko saprastu un izprastu, bet – es varu spriest par to, ko redzu kā ir dzīvē.

Vairāk kā pirms mēneša man nepārgāja klepus un sāka parādīties temp. , nolēmu,ka viss – pietiks ar sīrupiņiem – marš pie dr. Pieraksts bija tikai pēc 3 nedēļām tāpēc gāju uz akūto stundu. Biju viena no pirmajām, jo ierados pusstundu pirms tās stundas. Man priekšā jau sēdēja 3 jaunieši, bet pēc manis sāka nākt viens pēc otra – kā izmeklēts – visi jaunieši , visi melni un tievi un bāli. Saskaitīju, ka sākoties akūtajai stundai mēs bijām jau 13 cilveki. Skaidrs, ka es tiku – mani izklausīja, uzklausīja un palaida, bet …. kas ar tiem citiem?

Noskatījos oligarhu – konkrēti lemberga un zzs kontrolētā LTV1 raidījumu AP par ģimenes ārstiem. Kā sapprotu – uzdevums bija parādīt, ka ģā ir sliņķi, apzināti sabotē ministrijas izstrādāto – perfekto slimnieku glābšanas plānu utt. Saruna studijā parādīja, ka ministre uzklausīt ģā nav gatava, bet kā sacīkšu zirgs trīc par iespēju uzlikt sodu un atņemt tiem ārstiem to pašu naudiņu, ko šie pelna.

Tagad lasu, ka sākusies gripa , ka ir pirmie saslimušie, katru gadu lasu, ka mirst no gripas – un kā es saprotu – valsts dos miljardu – bet ne jau pacientiem, ne jau saslimušo glābšanai, bet tiem, kuri sēž siltos kabinetos, braukā smalkos komandējumos un smalki izdomā , kā sodīt ārstus, nevis glābt saslimušos.

0
-1
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 02.12.2017. 21.23

  Pret gripu ir jāpotējas. Ja es to nedaru (nedaru), tad tā pirmkārt ir mana atbildība. Nedomāju, ka oligarhi kontrolē LTV, gluži pretēji- LTV slaidi pasūtīja Lembergu, pārtraucot sadarbību ar Ventspili izklaides raidījumu veidošanā.
  http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ltv-partrauc-sadarbibu-ar-ventspili-raidijuma-latvijas-sirdsdziesma.a242264/

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > tonijs 03.12.2017. 12.42

  Jācer,ka pret zatlerismu un jebkuriem citiem kremļa atbalstītāju ismiem,kuri mēģina ielavīties Saeimā zem pretoligarhu lozunga, lielai daļai Latvijas iedzīvotāju izstrādājusies dabīga imunitāte un vēl viena pote nebūs nepieciešama.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  La spada di Damocle > tonijs 03.12.2017. 13.20

  Tikai prātā apdalīts potējas pret gripu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > La spada di Damocle 03.12.2017. 14.20

  Tikai prātā apdalīts var uzrakstīt tādu komentāru.

  Vakcinācija pret gripu ir ieteicama ikvienam, tomēr Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi īpaši aicina vakcinēties tos cilvēkus, kuriem saslimšana ar akūtām augšējo elpceļu infekcijām norit smagā formā un ir augsts gripas komplikāciju risks.
  https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/spkc-vakcinacija-pret-gripu-ieteicama-ikvienam-ipasi-riska-grupam-14186106

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.12.2017. 08.37

Mans iespaids ir tāds, ka saeimas deputāti nekad neiedziļinās risināmajos jautājumos, Ka to dara oligarhi, čekisti un viņu kalpi – partiju vadoņi, kuri ne vienmēr ir arī deputāti. Lūk, šie partiju vadoņi tad vispirms saņem norādījumus no saviem naudas tēviem, un savukārt,tos tālāk nodod saviem partijas biedriem – kā jābalso. Tā ir demokrātija, Latvijā, bet saprotu, ka līdzīgi tā darbojas visur citur. Tas man lieliski izskaidro , kāpēc piemēram, Janīna Kursīte, Līdaka , Kalniete S – Briselē – un kuri tur vēl deputāti – drukā grāmatas būdami deputāti, bet klusē – nav dzirdami kā politiķi.

Ja kāds saka , ka tā nav – man ir milzu ziņķāre – kā tad ir.

Ievērojiet vēl vienu lietu – vismaz tik cik es saņemos un izlasu , kāda speciālista viedokli – varu secināt, ka visas problēmas saknes – neprecīza, vai apzināti kroplīga likumdošana – vienmēr ved uz saeimu – vai tie ir čekas maisi, vai tā ir izglītība , vai medicīna, vai vid, vai oik – nu ir mums kā padlaikos – kad padomes skaitījās tautas vara, bet tautas vara bija vien lellis – kā teiktu Rainis – čekistu un oligarhu rokās

+1
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 02.12.2017. 21.35

  Dusma secināja, ka visas problēmas saknes – neprecīza, vai apzināti kroplīga likumdošana – vienmēr ved uz saeimu
  ………………
  Saeima nenokrīt no debesīm, to tiešās un proporcionālās vēlēšanās ievēl Latvijas tauta. Tā ka par to problēmas sakni vēl var pastrīdēties. Kad savulaik Tautas fronte kandidēja uz Saeimu, tika organizēti brīvprātīgie, kas staigāja pa dzīvokļiem un aģitēja par TF kandidātiem. (Es toreiz staigāju pa Miera ielu un aģitēju par Teikmani.) Iespējams, pienācis laiks atkal tā darīt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 03.12.2017. 12.12

  Pat nezinu,ko es padomātu,ja mani paša mājās kāds mēģinātu aģitēt balsot par zatleristiem.Labi,ka man mājās ir suns.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 03.12.2017. 12.18

  Es jau varu iet aģitēt ar savu suni, man ir VAS.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 03.12.2017. 12.34

  Gribi teikt,ka laikus jāiegādājas kādi spēcīgāki zatleristu atbaidīšanas līdzekļi?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 03.12.2017. 13.09

  Vari mēģināt, bet tas nelīdzēs, jo zatleristi ne no kā nebaidās un prot iziet cauri sienām.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 03.12.2017. 15.01

  Zatleristi ir atmaskoti un viņiem nav ieteicams rādīt savu degunu godīgu pilsoņu mājās.

  0
  0
  Atbildēt

  0

edge_indran 01.12.2017. 17.06

Jāpiekrīt, jo kuršu ķoniņu pēcnācēji jau tikpat labi trenēti, kā viņu pirmie priekšteči, kas momentā “pagūlās” zem Romas naudas mijējiem un “sumpuņu” Ordeņa.
Labi gan, ka vēl ir vismaz kāds, kas ar taisnu mugurkaulu vēlas staigāt.
“Pēteris Apinis: Vai Latvijai ir jāmaksā par brāķi, ja to rada Pasaules Bankas eksperti?”
Pasaules Banka prezentējusi dokumentu, ko sauc par Pasaules Bankas atlīdzināmiem konsultāciju pakalpojumiem: “Atbalsts veselības sistēmas stratēģijas izstrādei attiecībā uz prioritārajām saslimšanām Latvijā”. Savu pētījumu par Latvijas veselības aprūpes sistēmu un savus ieteikumus. Viss pētījums ir pilns banālām faktoloģiskām kļūdām. Šo kļūdu ir tik daudz, ka praktiski nevar akceptēt pilnīgi neko no šī darba. Bet šis “pētījums” Latvijas valstij izmaksā 1,3 miljonus eiro.
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/peteris-apinis-vai-latvijai-ir-jamaksa-par-braki-ja-to-rada-pasaules-bankas-eksperti.d?id=48234987

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > edge_indran 02.12.2017. 09.11

  jāmaksā jo esam ASV stratēgiskie partneri un tieši tāpēc – PB nekautrējas mums mācīt, ka jāglābj nabagi, bet par šo padomu paprasa vien pāris miljonus, kurus mēs pakalpīgi atdodama, tiem pašiem nabagiem ļaujot nomirt

  nu tā – tāda dzīve – kā ir – tā jādzīvo

  0
  0
  Atbildēt

  2

  edge_indran > Dusma 02.12.2017. 11.08

  Jāsvin. Kas vēl dzīvs, tas atcerējās E.Veidenbaumam 150!
  “(..) Un mēs, jaunā audze, tautas ziedi, / Skrienam, kliedzam līdz ar tumsoņiem,
  Un “kā maizi ēd, tā dziesmu dziedi!” / Likums iesāk palikt studentiem.
  Kauns bezgalīgs! Jo mēs skaidri redzam, / Kāds ir nolūks tautas vadoņiem:
  Strādāt, kalpot, ticēt kā pa vecam, / Cienīt kungus – programms visiem tiem.
  Un mēs sekojam, un godu dodam / Naudas maisiem, blēžiem riebīgiem,
  Un, ko mazāk turīgu mēs rodam, / Pieskaitām pie rupjiem “knubiķiem”.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 02.12.2017. 21.37

  Dzīvē daudz ir ceļi,
  Katrs no tiem ir labs.
  Ej, pa kuru gribi,
  Visur priekšā… prieks.

  0
  0
  Atbildēt

  0

tvverotajs 01.12.2017. 15.59

Piekrītu autores teiktajam.
Tik kur viņa bija tad, kad šo veselības apdrošināšanas koncepciju aktīvi bīdīja Vienotības partijas biedre, Veselības ministre Circene? Un, tieši pateicoties Vienotības frakcijai, šis projekts atkal ir celts galdā (nav būtiska starpība vai tiek skatīta IIN vai sociālā nodokļa samaksa).

0
0
Atbildēt

1

  edge_indran > tvverotajs 01.12.2017. 17.27

  “…– Latviju pasaulei vajadzētu ņemt par paraugu. Zemeslode jau tagad knapi spēj panest milzīgo cilvēku skaitu.”
  “Jākliedē uzturētais mīts par mūsu senču kalpības garu.” Intervija ar vēsturnieku K.Kļaviņu.
  Kaspars Kļaviņš (dz. 1968) ir vēstures zinātņu doktors, RTU profesors un LU Humanitāro zinātņu fakultātes pētnieks. (la.lv)
  =====================================================================================
  Visi šitenie sīkie gariņi – viņķelisti, circenisti, kļaviņieši – kuršo ķoniņu, kaupo un kangaru pēcnācēji, ir tai vietā, kur “brīvais tirgus” ar savu “neredzamo roku” viņus nolicis. Kautiņš pie
  “siles” tikai saasinās un saasinās.

  0
  0
  Atbildēt

  0