Žurnāls atklāj miljonu shēmotāju lietas un tiesnešu nelikumības 8

Komentāri (8)

josephr395 04.12.2017. 20.59

Vai jums ir nepieciešams aizdevums. Mēs esam likumīgi un garantē kredīta aizdevēju. Mēs esam uzņēmums ar finansiālu palīdzību. Mēs izsniedzam aizdevumu līdzekļus personām, kurām vajadzīga finansiāla palīdzība, kuriem ir slikta kredīts vai kuriem vajadzīga nauda, lai nomaksātu rēķinus, lai ieguldītu uzņēmējdarbībā. Es vēlos izmantot šo datu nesēju, lai informētu jūs, ka mēs sniedzam drošu labuma guvēju palīdzību, jo mēs priecāsimies piedāvāt jums aizdevumu. Sazinieties ar mums, izmantojot [email protected]

0
0
Atbildēt

0

edge_indran 01.12.2017. 00.49

Žurnāls vēlreiz un vēlreiz apstiprina esošās sistēmas (iekārtas) reālijas. Viss pareizi, ja nenotiks kāda globāla kataklizma (super-puper dižidižā dižķibele), tad sistēma turpinās darboties ierastajā režīmā, bet žurnāls turpinās celt gaismā apstiprinošus piemērus. Tā jābūt :
“Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” Dr. hist. Harijs Tumans: Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī.

0
0
Atbildēt

0

rinķī apkārt 30.11.2017. 20.34

vitalisvita – vainīgs vēlētājs 🙂

+1
-1
Atbildēt

0

Antons 30.11.2017. 14.08

Un kāpēc Latvijās nepiemēro praksi, kas ieviesta daudzās Rietumu valstīs – ja tiesnesis ir aizdomīgs, bet, pieķert to pagrūti, tādiem vienkārši uztic tikai salīdzinoši maznozīmīgas lietas, kur korupcijas iespējas ir minimālas?
Un vispār, ja AT atceļa piecus kāda tiesneša lēmumus, tad tas var licināt vai nu par korumpētību, vai tiesneša nekompetenci, un tad ko viņš vēl arvien dara tiesu sistēmā?
Kaut, saprotams tiesnešu korporatīvā solidaritāte ir milzīga, tikko kā kādu pieķer, tūlīt sekos bļaušana par tiesu neatkarības ierobežošanu, kaut, tiesu neatkarība ir traktējama kā neatkarība no izpildvaras un lēmējvaras, nevis, neatkarība no likuma .

+7
0
Atbildēt

2

  basta > Antons 30.11.2017. 14.49

  “Un kāpēc Latvijās nepiemēro praksi, kas ieviesta daudzās Rietumu valstīs…”
  —————
  Lai Krievijas FSB paliek bez savas tiesas Latvijā, lai miluši, lasmaņi, miķeļsoni, stabiņas, vaškēviči un magones gaidītu tiesas dienu esot aiz restēm? Ierosini vēl ieviest kārtību Solncevas stipendiātu vadītā IeM….!

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Antons 30.11.2017. 15.15

  JA NEVARI PATS IZDOMĀT – VARU ATBILDĒT
  TĀPĒC, KA LATVIJA NAV TIESISKA VALSTS

  Ko vēl neasaproti – jautā, atbldēšu

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  vitalisvita > Dusma 30.11.2017. 20.10

  Un kāpēc tad tā ” LATVIJA NAV TIESISKA VALSTS”? Kas pie tā vainīgs?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  edge_indran > vitalisvita 01.12.2017. 00.55

  Kas vainīgs? Ko darīt ? Kur ir manas brilles?
  Pavisam nesen tak’ viss bija skaidrāks par skaidru – tiesiska valsts, kura uzņemta SVF (1992), kuru uzņems Eiropas Savienībā, NATO un OECD. Nekādu kampēju vai oligarhu, kur nu vēl korumpētu tiesnešu:
  “….Mēs esam stipra tauta! Sakiet, lūdzu, visi kopā – mēs esam stipri! Mēs esam diženi! Mēs esam raženi! Mēs esam skaisti! Mēs zinām, ko mēs gribam! Un ko mēs gribam, to mēs varam ! Ko mēs varam, to mēs darām!
  Mēs iesim un darīsim visi, lai Latvija būtu skaista, lai Latvija būtu dižena, lai Latvija būtu varena, un ne tikai tauta, bet arī valsts! Un ne tikai hokeja spēlēs, bet varbūt arī Dziesmu svētkos mēs varētu teikt: Latvija, Latvija, Latvija! ”
  Valsts prezidentes runa Dziesmu svētku noslēguma koncertā Mežaparka Lielajā estrādē, 2001.gada 29.jūlijā

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: