Tēta projekts 26

Komentāri (26)

kārlisr 19.11.2017. 17.53

Skarbi, bet labi. Gribas paslavēt ne tikai Justīni, bet arī LSM komandu, kas šo projektu atbalstījuši. Prieks.

0
0
Atbildēt

1

  tonijs > Millija Upatniece 19.11.2017. 20.01

  Es īsti nesaprotu, kāds labums vai prieks no tā, ka visa Latvija tagad uzzināja, ka Justīnes tētis dzer. Šķiet, vienīgais labums ir tāds, ka Justīne projekta gaitā ir satuvinājusies ar tēti.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 21.11.2017. 12.35

  Es domāju, ka Justīne aktualizēja problēmu – nē, problēmas. Mums ir nenormāli daudz problēmu, par kurām valsts neliekas ne zinis.

  Piemēram, pietrūkst darbaspēka, būšot jāieved. Bet – tie būs vergi, kuru darbs un beztiesiskums šeit tiks izmantots.
  Piemēram, izrādās, ka Rīgā nekur vairsnav VID filiāles un ka viss ir paredzēts tika elektroniski, bet …. vai Rīgā – nerunājot nemaz par Latviju – visiem ir pieeja internetam? Visiem ir zināšanas iemaņas birokrātijas izdomājumu apjēgšanai ?

  Man VID atbildēja , ka man ir pārmaksa par iepriekšejo gadu un tāpēc man vairāk nepienākas, bet man VID ir pārskaitījis 50 eur – kur, kādā veidā ir pārmaksa?

  Tu raksti , ka vair izdzīvot par 500 eur, zini – es arī izdzīvoju, jo – bērni man izauguši, bet par mammu , kurai valsts pensijā maksā nepilnus 300 eur gādā brālis. Es mammai uz svētkiem nu jau sen vedu tikai svecītes un puķītes. Un ambīcijas pasaules iekarošanai man nav. Pirms 2 gadiem mani skandināvu radi man sadeva lielo koferi ar loti loti labām drēbēm – es tikai kādu apavu nopērku – viss – iztieku.

  Bet kolai dara tie, kuriem bērni, , kuri vecie un slimie jāuztur, kuri necilvēcigos apstākļos sabeidz veselibu un pēc tam visu naudu atdod ārstiem?

  Saproti – mums joprojām priekšlaicīgi mirst cilvēki, kuri vēl varētu dzīvot un strādāt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 21.11.2017. 19.54

  Tavs bērns jauki un patriotiski pateica, ka ir daļa Latvijas. Mēs katrs esam daļa valsts un līdzatbildīgi par to, kas tajā notiek. Ja valsts nedomā, tad jādomā mums pašiem. Par bērnu uzturēšanu jādomā jau pirms to radīšanas, jo pirmkārt tā ir vecāku atbildība. Arī par savu veselību katram jārūpējas pašam. Jā, valstij ir jārūpējas par tiem, kuri paši par sevi nespēj parūpēties un kuriem nav tuvinieku. Valstij ir jānodrošina medicīnas aprūpe tiem, kuriem tā nepieciešama un kuri nespēj par to samaksāt. Pirmās brīvvalsts laikā cilvēki vaicāja- ko es varu dot valstij. Tagad vairākums uzdod pretēju jautājumu.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 21.11.2017. 20.57

  nu man šodien ar Tevi uznāca atklāsme – vai nu tu esi dainis īvāns vai kā dainis īvāns, pat nav svarīgi – skaidrs, ka esi ausekļu latvietis un tie jau ir tādi – stāsti cik gribi, ka ir slikti , bet viņiem – t.i. tev- kā pret sienu – kā pa to zvaigžņu firmamentu sāka, tā vairs realitātē atgriezties nespēj

  un šitie visi, kuri dzīvo ārzemēs, bauda ārzemju priekus un tad zvēr , ka mīl Latviju – nu to es arī sapratu – nu jau sen, bet tagad par savu bērnu arī to saprotu – es tikai samulsu – jo mūsu ģimenē – t.i. – es ar savu mammu tā nerunāju – es Latvija, vai mēs Latvija – bet redz – visi šie auseklīši – tie visi tā runā

  un kas no tā mainās? labāk saukt, ka slikti un likt cietumos vainī

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 21.11.2017. 21.08

  Es neesmu Dainis Īvāns, bet man ir tikai viena dzīve un es negribu tās atlikušo daļu nodzīvot, vaimanājot cik viss ir slikti, jo viss jau nemaz nav slikti. Realitāte ir tāda, ka man ir darbs, jumts virs galvas, ir ko ēst un ko mugurā vilkt, arī veselība turas. Tā kā es esmu daļa valsts, tad stāvokli valstī vispirms vērtēju pēc tā, kā iet pašam.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 21.11.2017. 21.21

  nu tad dzīvo ilūzijās, ka viss ir labi
  un es pavisam neesmu daļa no šitās čekistu apsēstās valsts

  mana īstā patiesā Latvijas valsts vel nemaz nav dzimusi un nav zināms vai vispār piedzims

  18.11. ejam pa staro Rīga objektiem un man prasa – kas tas par krievu caru pretī MK – nu uz tā postamenta- pēkšni biju aizmirsusi šim vārdu, tik atceros, ka Panasenkovs teica, ka esot bijis pedofīls un vājš stratēgis – tagad atceros de tolli

  nu ? Tev ir labi un Tu tik pogo – labi labi, bet kāpēc tur ir piemineklis sliktam krievu karavadonim, bet nav piemineklis ne Jānim, ne Konstatnīnam Čakstēm – pat kapos Čaksti čekisti nomāc

  nē un – ir slikti un viss – un nedrīkst melot, ka ir labi

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 21.11.2017. 21.28

  Izlaidušies jūs tur Rīgā esat. Jums tur Staro Rīga, svētku salūti, bet vienalga nav labi. Es tikai bildīties netā apskatīju. Zini, arī man reizēm nav labi, bet, ja sākšu žēloties, man labāk nepaliks. Nu tā laikam izpaužas lielais līdzsvars dabā- ja ir tādi cilvēki kā Tu, tad jābūt arī tādiem kā es, un otrādi.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 21.11.2017. 22.06

  ko nu nīdi – toties Tu katru nakti zvaigznēs skaties un svētki tev ir , kad ziemeļblāzmu redzi
  un svaigais gaiss , ko tu tur elpo – buržujs sasodītais – mūs proletariātus te indē nost – kundziņsala un tad visas tās katlumājas bez filtriem

  saules gaismu nevar brīžiem redzēt, bet viņš no saviem laukiem nekaunās saukt, ka mēs te izlaidušies – nu? vai es pareizi saku, ka taisnības nav?
  labi, eju gulēt – pasūtu sev šonakt kaut ko skaistu un seksīgu

  ā – un krievi kaut kādu atommākon i vel mums pāri esot laiduši – lūdzu – starojam nu visi atkal, protams

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 21.11.2017. 22.23

  Jā, zvaigznes un svaigs gaiss- tas man ir gan, lielā daudzumā un par velti. Ja Tev nedod mieru tie neesošie pieminekļi Čakstēm, aizej aprunājies pie partijām (piemēram, NA). Viņi to varētu uzņemties, jo pirms Saeimas vēlēšanām tas būtu labs PR gājiens. Jaukus sapņus.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > tonijs 22.11.2017. 20.14

  Vislabākais piemineklis visiem brīvības cīnītājiem ir brīva un neatkarīga Latvija, ko mēs kopīgiem spēkiem, cīnoties pret čekistiem un citām nebūšanām, veidojam arvien labāku un skaistāku.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 22.11.2017. 21.19

  Tu taču neesi tribinē , nomierinies.
  Es kā reiz gribu cīnīties – lietas , problēmas saucot vārdā. Re ku justīne arī tā dara, Tu tikai Tonij, gribi kā veco laiku Pietuk Krustiņš – skaitīt gaviļu un sajūsmas peršas, kamēr nekas , patiešām pilnīgi un galīgi nekas nav vēl izdarīts.
  Labi darbu groziņš stāv tukšs, kamēr ļaunie m darbiem jau pilna valsts ēka piekrauta. Bet tu liedzies, un tas nav labi.

  Tātad – vispirms padodies un piekrīti, ka viss ir slikti un tad jākrata valdība – lai atdod naudu, ko no mums paņem , ja lietas nevar sakārtot.
  Lai dod man manu naudu atpakaļ – es pati ja ne vius, daudz ko izdarīšu

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 22.11.2017. 21.51

  Kā es varu teikt, ka viss ir slikti, ja krievam par šmaukšanos šodien atņēma medaļu un mūsējais būs olimpiskais čempions? Tā ir lieliska ziņa! Labi, tu pacīnies arī par mani, bet es pastrādāšu arī par Tevi. Daudz darba.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 22.11.2017. 22.04

  pietēlo čaklo, vai kā? Kas tas par intelektuālu darbu, ka tik vēlu vakarā jāstrādā?
  Pa dienu vaļojies pa dīvānu vai kā? Es izpildīju IQ testu ar izciliem rezultātiem un tagad dziļi apmierināta ar sevi iešu gulēt – jo rīt savukārt, man jāstrādā.
  Lūk

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 22.11.2017. 22.26

  Man ir brīvs darba režīms un slodze atkarīga no pasūtījumiem. Dienā strādāju savā saimniecībā. Apsveicu, nu tad paguli arī par mani.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 16.11.2017. 14.21

kas ir jāsaprot Justīnei, viņas ģimenei un mums visiem

vergturiem ir vajadzīgi nevis veci , saguruši onkuļi un pļāpīgas trauslas meitenes , bet šitādi labi noauguši un strādāt , bet nedomāt spējīgi melnie

Dabas bagātību ziņā Niģerija ir viena no bagātākajām valstīm pasaulē – bet dod vislielāko bēgļu skaitu pasaulē. Kāpēc? Kam tas izdevīgi?

Kas jauns bija info, kā itāļu mafija šos nabagus nostrādina …

tā kā – mums – nabagiem baro stāstus par humānismu, kamēr lielie – pavisam lielie kungi dzer šo civlēku asinis un dzīves

arī par Afganistanu lasīju – par 87 % pieaudzis opija magoņu lauku skaits un gan jau tad ražas arī …

nu tā – skarbi

un mūsu mauku vara – neba nu mūs aizstāvēs šajos izaicinājumos

http://www.focus.de/politik/ausland/400-euro-fuer-ein-menschenleben-moderner-sklavenhandel-in-libyen-cnn-enthuellt-schockierende-auktionen_id_7852689.html

0
0
Atbildēt

0

Silvi 16.11.2017. 11.27

Paldies par drosmi, par drosmīgo projektu! Atklāta un tieša kā latgaliete!

+2
-2
Atbildēt

2

  Drosma > Silvi 16.11.2017. 12.00

  velk uz kašķi? Labi, man nav iebildumu – izvillosimies . Ja latgalietes ir atklātas un tiešas, tad kurzemniece – vidzmenieces ir vēl atklātākas un vēl tiešākas, bet arī čaklākas

  Zemgalietēm ir tas viss dubultā un vēl ļoti bagātas un dūšīgas ir zmegalietes.

  Jācer, ka tagad Silvi ir apmierināta.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Ieva Alberte > Silvi 18.11.2017. 12.08

  Vai ne 🙂

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > Ieva Alberte 19.11.2017. 17.35

  vai ne 🙂

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 16.11.2017. 11.23

KAS JAUNS .LV ir noņemta meklēšanas opcija, nevaru atrast saiti, bet tur bija par bēgļu naudām, ka 3 milj dod ES, bet 7 milj no mūsu budžeta, ka bēgļi spļaudās un spārdās par Latviju, tikko saņem naudu – prom no Latvijas, te nemaz nedzīvo un to naudu te netērē, bet mēs tik maksājam, ka par šo naudu no mūsu budžeta ierēdņiem ir maksātas milzu prēmijas

Te ir tas skaidrojums nabadzibai un postam Latgalē .
Jautājums gudrākiem cilvekiem – kāpēc Justīnes tētim nav darbs, bet politiķi grib vest iekšā darbaspēku un NVS valstīm?

Mana atbilde ir – tāpēc, ka grib vest iekšā vergus, nevis darbaspēku.

Negribu šai bandītu valstij maksāt nodokļus, dzīvoju ļaunā un netaisnīgā valstī.

0
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 18.11.2017. 16.50

  Dusmas jautājums gudrākiem cilvekiem – kāpēc Justīnes tētim nav darbs, bet politiķi grib vest iekšā darbaspēku un NVS valstīm?
  …………….
  Paldies par jautājumu. Laukos vienmēr ir darbs, it īpaši ja ir sava sēta. Vienmēr ir kaut kas darāms pie mājas, kūtī vai dārzā. Arī algotu darbu laukos var atrast. To var mēģināt savienot ar iedzeršanu, bet ar alkoholismu tas nav savienojams. Man pazīstamam lielsaimniekam uz lauka palika nenovāktas 40 tonnas graudu, jo kombainieris piedzērās. Lētu darbaspēku valstī ved iekšā nevis politiķi, bet uzņēmēji, kuri uz tā rēķina gūst lielāku peļņu. Priecīgus svētkus.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > tonijs 19.11.2017. 17.40

  Iepriekšējā IR numurā bija apraksts par Kuldīgas novada Vārmes pagasta Garīšu saimnieku – Jāni Čeročinski. Lūk, mani radi kādu laiku pie viņa strādāja. Maksāja maz, bet maksāja vienmēr laikā, ienmēr tik cik nolīgts, un tik cik padarīts. Nav pretenziju. Bet – tās lielās tonnīgās konteinerkastes pāri sliekšņiem uzglabāšanas telpās vienam 70 – 80 kg vīriņam bija jāspēj dabūt pāri vienam. Tāpat kastes, kuras bija ap 30-50 kg smagas bija jācilā plauktos, arī tādos plauktos, kuri bija pāri galvai. Nakts darbs tika apmaksāts tieši tāpat kā dienas darbs, nekādas piemaksas.

  Cik ilgi Tu Tonij tādu darbu darītu par 500 eur mēnesī, nostrādajot vismaz 8 stundas dienā un naktī?

  Es nezinu kāpēc dzēra lielsaimnieka kombainieris, bet zinu, ka daudzi dzer aiz bezcerības , nevis izlaidības

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 19.11.2017. 19.44

  Šobrīd man ir iespēja pelnīt iztiku ar intelektuāla rakstura darbu, bet, ja tādas nebūs, esmu gatavs gan kastes cilāt, gan grāvjus rakt, jo rokas man ir un no fiziska darba nevairos. 500 eiro laukiem ir laba alga. Laukos dzer gandrīz visi vīrieši- daži biežāk, citi retāk. Iemesli dažādi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 16.11.2017. 11.14

cenšos saprast, kas notiek Latvijā un pasaulē un es saprotu tā, ka pasaules vareno interesēs ir padarīt pasauli par viendabīgu masu , par tizlu pusdebīlu pūli, kuru izmantot tikai kā vienu no šīs planētas resursiem savās interesēs un viss.

Katru dienu lasu par tām šausmām un netaisnībām, ko politiķi ir nodarījuši mums visiem pakļaujoties šai imigrācijas politikai. Latvija kā tāds kaujams jērs gaida savu kārtu, kad bagātās valstis jau būs noēstas, nonākušas vispārējā haosā, tad sāks bada pūļi plūst visur , kur vēl būs ko aprīt.

Kad Francijā notika vēlēšanas – es loti turēju īkšķi – pat lūdzos, lai uzvarētu Makrons, es baidījos no Lepēnas , bet tagad – tagad es pati balsošu par jebkuru spēku, kaut vai Putinu,kurš pateiks nē – musulmaņu imigrantiem, nē Eiropas islamizācijai.

http://www.delfi.lv/news/arzemes/turpmak-siriesu-somaliesu-un-citas-kopienas-bus-visas-es-valstis-intervija-ar-jaunas-dublinas-regulas-zinotaju.d?id=49452505

+1
-2
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > Dusma 17.11.2017. 11.26

  Vot vot,Putins tieši uz to cer,uztaisot IGIL un sadarbojoties ar Sorosu,skaisli jau šim izdevies apvest ap stūri..

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: