Pret Latviju varētu sākt pārkāpumu procedūru par nepietiekamu pārstrādāto atkritumu apjomu 4

Komentāri (4)

basta 14.11.2017. 20.48

“Šajā Eiropas fondu plānošanas periodā 41 miljons eiro ir atvēlēts atkritumu atkārtotas izmantošanas un pārstrādes uzlabošanai”
—————-
Kam domāti tie miljoni, Rāvim, Meļņikam, Zaharjinam, vai Savickim? Ar to naudu būtu pietiekami kredīta garantijām uzņēmējiem iekārtu, kas gadā dīzeļdegvielā, koksa oglē un gāzē pārstrādātu vismaz 200 000 tonnu plastmasu un riepu. Tas gan nekādi nesaskan ar Gazprom apkalpojošo kremļa mauku plāniem. Tiem labāk ja polimēri tiek sadedzināti dabā, radot ekoloģiskās katastrofas.

0
0
Atbildēt

0

Drosma 13.11.2017. 15.55

cik es esmu lasījusi medijus – tad atkritumu biznesā valda čekistu – oligarhu kompānijas
Tāpēc ir tā, ka mums nav ne pudeļu nodošana, ne atkritumu škirošana, toties esam kļuvuši par Eiropas atkritumu spaini , oik bandītu upuriem – un pag, kas vel tur bija – ā Kundziņsala – Rīgas indētāja – nu jāliek klāt arī piejūras mežu apdraudētība – kā saka – pilna buķete

Traģiskākais – ka ja būs sods, neba nu čekisti = oligarhi to maksās.

Un kā ir – ir cerība uzzināt vai Eiropas atkritumu vešana uz Latviju ir pārtraukta, vai miljonīgie sodi par riepu dedzināšanu ir samaksāti, vai Kundziņsalā tiks uzlikti filtri dūmvadiem – vai kā saka – nav, ko cerēt, ka cepts gailis sāks runāt.

0
0
Atbildēt

2

  BardainaisSigne > Dusma 13.11.2017. 16.07

  Taisnība,skaisle iebalsoja Vienotību un Vienotības Kampars uztaisīja OIKu no krievu gāzes ražotai elektrībai.Daudzbalsīgs sabiedrības fui skaislei!

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > Dusma 13.11.2017. 23.14

  tu par tiem izdzimteņiem, čekas atsūkātājiem, balsoji.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: