Migrācija: par arābu kopienu Detroitā 4

Komentāri (4)

basta 02.11.2017. 12.22

Katra publiska velkomista, kurš savā mājoklī nav izvietojis nēģeru ģimenīti, dienām jābeidzās dziļā, nēģeru pilnā bedrē, kur tas kļūs par seksuāla apmierinājuma objektu un barību, tam, kurš ir, tam istabā ar mīkstām sienām un durvīm bez rokturiem. Sabiedrībai nav mūžīgi jāpiecieš, tās nīdēju, morālo kropļu, klātbūtne.

0
0
Atbildēt

0

mooi 02.11.2017. 01.49

Deaborn vairs nav ASV , bet Arābija, kur notiek pat meiteņu apgraizīšana un tur jau valda Sharia law. Tā kā tur ir vairāk problēmu kā ieguvumu, Internets ir pilns ar to, kas patiešām notiek Deaborn, nevis šis liberālžurnālistes raksts par to, cik labi integrējušies ASV. Īslams neļauj integrēties , kad beidzot to sapratīs mūsu noziedzīgie politiķi?

+2
0
Atbildēt

0

rinķī apkārt 01.11.2017. 12.52

Nesaprotu, kādai mērķauditorijai Latvijā ir domāts šis raksts? Kādas paralēles tiek vilktas? Ja nekādas, tad vāciešiem ir labs teiciens , kuru var lietot šādu pārdomu sakarā – ” das ist nicht mein Bier..”, tulkojumā – tas nav mans alus, jeb – tā nav mana problēma. Tā ir Trampa problēma, kā tiek risināta arābu problēma Deitrotā :)

0
0
Atbildēt

0

basta 01.11.2017. 12.24

Uz otrdien Manhetenā pastrādāta terora akta fona, velkomisks rakstelis par mauriem, pašā reizē. Atceros pacilājošo stāstu LR1 par Sīrijas lupatgalvu, poliglotu, kurš 8 mēnešus Muceniekos ēdot latviešu maizi, tā arī nav papūlējies iemācīties kaut dažas frāzes izteikt latviski. Nevar neviens vīriešu kārtas īpatnis no 10 – 70 gadu vecumam, kurš spējīgs turēt rokās automātu, tikt atzīts par bēgli. Ja tas vēlas, lai viņa ģimene ir drošībā civilizētās valstīs, lai maksā karojot pret Asadu, vai citur, kur to nosūtīs. Ja kritīs kaujā viņu paradīzē jau gaida 72 jaunavas.

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam