Greizo priekšstatu gūstā jeb nauda neaug kokos 13

Komentāri (13)

Pēteris Rūplis 22.10.2017. 08.38

Kadēļ visi pēkšņi aizmirsuši bonus malus sistēmu?? Vai tad viņai jau nebija šāds mèrķis segt “zaudējumus”?

0
0
Atbildēt

0

edge_indran 17.10.2017. 17.50

Skaidra bilde – pasaules finanšu sistēmā kredīts kā ekonomikas stimulators lielā mērā sevi ir izsmēlis, pašu kapitāla atdeve (ROE) samazinās, taču “mazīte ar sviestiņu” banksterus neapmierina – viņiem vajag arī “ikrus” un vēl, vēl, kaut ko eksotisku. Tāpēc jāliek “valstij” pastrādāt, pažmiegt savus nodokļu maksātājus:
” Latvijas Banka ir sadrukājusi 3,8 miljardus eiro, bet šī nauda stāv komercbanku kontos un vienkārši gaida, kad beidzot valstī sāks saimniekot kārtīgi, neraustīs nodokļus, atbalstīs uzņēmējus, īstenos reformas, sakārtos arī veselības nozari, intervijā LTV “Rīta panorāmai” sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.”

0
-3
Atbildēt

0

basta 17.10.2017. 11.18

Laba bilde. Kādreiz tā rotāja Berlīnes sienu, ar uzrakstu: “Test the best”, no plaši izplatītās cigarešu reklāma: Test the West.
Par lietu: Karteļi izputina valsti un apzog tās iedzīvotājus, tas īpaši izpaužās valsts pasūtījumos celtniecībā un ceļu būvē. Karteļu veidošanās iespējama tikai ja tos piesedz valdošās kremļa mauķeles , kurām to locekļi bagātīgi ziedo. http://kriminal.lv/component/k2/news/pajders-latviej-upravlyaet-mogushchestvennyj-klan-zakupok/168313-pajders-latviej-upravlyaet-mogushchestvennyj-klan-zakupok

0
0
Atbildēt

0

edge_indran 17.10.2017. 10.44

Iveta Buiķe:” Ļoti ceru, ka Latvijai nenāksies atgriezties tādā sistēmā kā bija PSRS,….”
======================================================================================
Visiem “PSRS sistēmas” pazinējiem atgādinājums par sistēmu, kas nepatika banksteriem:
” Puķu audzēšana pārdošanai ārpus padomju Latvijas robežām sākās 50. gados, savukārt 8. martā populāro tulpju masveida uzziedināšana Krievijas tirgum – 1962. gadā. Daži ar šīs smaržīgās un skaistās preces realizāciju nodarbojās pašu spēkiem, taču vairums izmantoja Dārzkopības un biškopības biedrību, kuras pamati likti 1958. gadā.
Latvijā padomju gados audzēja galvenokārt tulpes, narcises, lilijas, mežvīteņus, rozes un gladiolas. Droši var apgalvot, ka 80. gados Latvija bija viena no līderēm Padomju Savienības puķu tirgū. Tolaik igauņi specializējās gurķu, bet lietuvieši – kažokzvēru audzēšanā. Starp citu, sociālistiskajai valstij tas nepatika, tāpēc Lietuvas likumdošana ierobežoja oficiāli atļauto nutriju mātīšu skaitu audzētavā. Lai šo normu apietu, lietuvieši krātiņus turēja pāri robežai – Baltkrievijā.
Daži puķu audzētāji valsts darbā nestrādāja, citiem tā bija blakusnodarbe, kas tomēr deva ievērojamāko ģimenes budžeta papildinājumu. Bijušais Dārzkopības un biškopības biedrības vadītājs, politiķis Andris Ārgalis zina, ka lielai daļai Siguldā dzīvojošo ārstu un zinātnieku darbs ar puķēm bija tikpat svarīgs, cik pamatprofesijai atvēlētās diennakts stundas. Puķu audzēšana bija nopietna nodarbe ar solīdiem ienākumiem – Siguldā vien aptuveni 200 Dārzkopības un biškopības biedrības biedru savulaik Krājkasē noguldīja vairāk nekā 100 000 rubļu.” Puķu bizness padomju gaumē (Leģendas; senioriem.lv)

0
-2
Atbildēt

1

  Neblēj baram līdzi! > edge_indran 17.10.2017. 13.31

  PSRS – biznesa lielvalsts! Dažs labs tur ar tulpēm pat par miljonāru kļuva. Vismaz tā cenšas iestāstīt…

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  edge_indran > Neblēj baram līdzi! 17.10.2017. 16.19

  Iveta Buiķe:”….Jā, nepārklausījāties – valsts ir atbildīga.”
  =================================================================================
  Tas ir likumsakarīgi, ka valsts pārvalde sāk “piegriezt skrūves”, jo pašlaik viens otrs apjēdzis “brīvā tirgus” radītās negācijas:
  ” Pastāv tendence – virzīties atpakaļ uz Padomju Savienības sistēmu,” tā ekonomikas zinātņu doktors, Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vecākais padomnieks Māris PŪĶIS intervijā Neatkarīgajai (26.09.2017.)

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Neblēj baram līdzi! > edge_indran 17.10.2017. 16.27

  Tā bija kolosāla sistēma, ja valsts Tev nodarīja skādi, tad neko tai nebija jāsedz. Cilvēki cieta un ja protestēja, tad varēja nonāktu tur, kur saule nespīd.
  edge, neceri, ka te būs muļķi, kas uzķersies uz tavām izdomām par negācijām. Mani pilnīgi apmierina situācija, kad ja kāds mērglis, lai tā būtu valsts, man nodara skādi, tad viņam ta arī jāsedz nevis jānosūta mani uz Gulagu, lai neburkšķu.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  edge_indran > Neblēj baram līdzi! 17.10.2017. 17.16

  “Pēc ilgāka pārtraukuma atsāks skatīt Zolitūdes traģēdijas kirmināllietu.”
  TVNET,2017. otrdiena 17. oktobris.
  ================================================================================
  Tā ir “kolosāla” koloniālā demokrātija, ja “milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība” (A.Bērziņš, LV prezidents) netiek uzskatīta par tādu skādi, kad kāds nevis uz GULAG, bet tiešo uz ASM būtu jāsūta. Ja var gadiem “burkšķēt” pa tiesām, tad te tiešām nav jābrīnās, ka “cilvēki bēg no valsts ne tikai tādēļ, ka šobrīd neatrod sev iespējas un pielietojumu, bet arī tādēļ, ka neredz sev izredzes arī rīt.” (H.Tumans, vēsturnieks)

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  Neblēj baram līdzi! > edge_indran 17.10.2017. 17.46

  Kur tad Tu tā aizšļūci no jautājuma par OCTA prom, trolli?
  Ja būtu PSRS, tad Tu vispār neuzzinātu, ka kaut kur kāda Zolitūde ir sabrukusi. Komunisti Novočerkaskā apšāva protestējošos strādniekus un neko – avīzēs nerakstīja, pa televīziju nerādīja. Bija avārijas ar bojā gājušajiem un arī – ne čiku, ne grabu. Uzzināja, ja vispār, tad tikai, kas klāt bija un piederīgi.
  Meklē citus melus, lai slavētu darbaļaužu paradīzi, edge, šitie izgāzās…

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  edge_indran > Neblēj baram līdzi! 17.10.2017. 18.10

  VID mērķis ir līdz 2021. gadam dzēst reāli nepiedzenamos parādus miljarda eiro apmērā (Leta,2017. gada 17. oktobris)
  =================================================================================
  Miljardi “aizšļūc”…Nevar visus visur ne VID, ne CIP, ne KGB izkontrolēt – īpaši gadījumā, ja vairāk nekā puse valsts iedzīvotāju valsts aparāta birokrātus ne sevišķi mīl.
  Neko Latvijā būtisku noslēpt nevarēja, tāpēc katastrofas ( aviokatstrofa pie Liepājas 1967.g. 30.decembrī, tvaikoņa Majakovskij nogrimšana Daugavā 1950. g. 13.augustā,
  gāzes sprādziens daudzdzīvokļu mājā Jelgavā 1969.gada 12.janvārī, Ķeguma hidroelektrostacijas tilta sagāšanās) izmeklēja – un par sodu vainīgajiem atklāti paziņoja. Un nevajag te pēc terora aktiem Eiropā un ASV masu apšaušanas (piem. Las Vegasā) stāstīt senos “šausmu” stāstus – būtu labāk vēstures mācības apjēguši, citādi nākotnē var nebeidzamus “pērienus” saņemt.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Neblēj baram līdzi! > edge_indran 17.10.2017. 23.06

  Labāk nepūt pīlītes. Jā, par kādiem Rietumu diversantiem varbūt avīzes gānijās, bet kopumā avīzēs tikai labais tika rakstīts. Un par to, ka Gulaga vergi lielos objektus ar ar n-tajiem bojāgājušajiem uzcēla, par to vispār ne tikai rakstīt, čukstus runāt nevarēja. To tu, trolli, vari kādiem jaunuļiem stāstīt, cik labi bija PSRS, bet ne cilvēkiem, kuri tos labumus paši pieredzējuši.

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  edge_indran > Neblēj baram līdzi! 18.10.2017. 01.42

  Pieredzējis, auseklīšu veterāns, ha,ha, ha…Jaunuļiem stāstīs par pieredzētajiem labumiem, kad LV izrāvies 1. vietā Europā “Rietumu vērtību” ieviešanā:
  “Jaunākie statistikas dati par HIV/AIDS izplatību Baltijā liecina – Latvija ir apsteigusi Igauniju ikgadējo jauno HIV gadījumu skaita ziņā 2016. gadā. Tas nozīmē, ka Latvija kļuvusi par sava veida līderi šai ziņā ne tikai Baltijā, bet arī starp visām Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm, informē biedrības “Baltijas HIV asociācija” valdes priekšsēdētāja Inga Upmace.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  AK > Neblēj baram līdzi! 18.10.2017. 06.06

  tak edžiņš psrs laikā noteikti bijis kaut kāds nomenklatūrai piederīgais vai līdzīgas kārtas nodevējšļura, un tagad nevar pārdzīvot, ka jāstrādā tapat kā visiem un ka daudzi var nopelnīt vairāk un dzīvot labāk, bet viņam nesanāk.

  +1
  0
  Atbildēt

  0