FM savu politiku skaidrošanai mediju publikācijām sadala 100 tūkstošus 2

Komentāri (2)

vvilums 11.10.2017. 18.50

FM tik tālu lietas samudžināja, ka jātērē tagad 100 tūkstošus sabiedrības apskaidrošanai, it kā medijiem trūktu sapratnes un jaudas tā pat visu izskaidrot.
Būs par valsts naudu sarīkota pirmsvēlēšanu kampaņa.

+3
0
Atbildēt

0

Drosma 11.10.2017. 17.32

Kā ir ar konkursiem – tā ir valsts uzturēta un atbalstīta korupcija.
Nav jau runa tikai par vienu būvniecības nozari, vai kā šajā gadījumā – kad čomi sakārtoja savējiem – tā ir valsts atbalstīta visaptveroša korupcija.

Un ir jāsaprot, ka ir naivi un muļķīgi gaidīt un sagaidīt, ka cilvēki cienīs valsti, kura iekasē no mums nodokļus, kura tērē naudu korupcijas apkarošanai – pati šo korupciju radot.

Manā nozarē, kurā es strādāju – visus valsts pasūtījumus izpilda divas – trīs firmas. Cik zinu tad divām no tām ir viens īpašnieks.

Visaptveroša liekulība,meli , krāpšana. Nu kāda var būt attieksme ?
Latvijas Radio – sabiedriskais medijs – zvēru – LR3 tiek apskatīti un vienlaicīgi reklamēti tikai divi preses izdevumi – NRA un Diena – likumsakarīgi, ka abus medijus un tātad – es spriežu, ka arī LR kontrolē oligarhi = čekisti.

Morāli un garīgi tas protams, ir terors arī pret mani – celt nodokļus, mācīt būt godīgai , kamēr pati valsts rīkojas kā bandīts – kā liels un bīstami bruņots bandīts

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: