Spēles 13

Komentāri (13)

Anonīms 10.09.2017. 16.14

vel tikai tāda nianse – Lemberga prezidents Vējonis nu ir pilnās burās – kā nabaga nepilsoņu bērniem netiekot nodrošinātas cilvēktiesības un netiekot piešķirtas pilsoņu tiesības – to pilsoņu, kuriem krievu valoda būs dzimtā valoda, bet Krievija – patiesā sirds dzimtene. Jo viņu vecākiem Latvijas valsts ir nodrošinājusi maksimālo vienkāršu procedūru , lai iegūtu pilsonību – ja neiegūst – tātad negrib

jā – kas gan ir vienas latvietes pilsoņtiesības salīdzinājumā ar krievu pilsoņtiesībām – nieks, nekas vispār – v ējoņa pirdiena uzmanības vērtas – nekādā gadījumā

jo neba nu veca un plika un bezspēcīga latviete kaut ko nozīmē vējonim un viņa brandžai – citi kungi , citas interese s “mūsu” Vējonim

+1
0
Atbildēt

0

jurisml_inbox_lv 09.09.2017. 21.26

pie mums tā pieņemts, valdību jau čohā neiesviedīs…

0
0
Atbildēt

0

Anonīms 08.09.2017. 12.26

ko par šo saka tieslietu ministrija, valdība , saiema ?

Ir taču cilvēktiesību komisija.

Vai šādai valstij būtu jāmaksā nodokļi? vai tieslietu ministram vispār valdībai nav jāatkapjas?

http://jauns.lv/raksts/zinas/253210-video-redzama-vardarbiba-un-rokudzelzi-ta-no-majam-izmeta-83-gadus-veco-gitu-karlsbergu

0
-3
Atbildēt

4

  Ēriks > Anonīms 09.09.2017. 11.24

  Saistībā ar medijos nodēvēto mājas izkrāpšanas lietu un 7.septembrī notikušo īpašuma atbrīvošanu Imantas ielā 25, Rīgā, Tieslietu ministrija vērš uzmanību uz vairākiem aspektiem:

  ņemot vērā, ka Valsts policija ir iekšlietu ministra pārraudzībā esoša iestāde, kas atbilstoši kompetencei īsteno valsts politiku arī personu tiesību un likumīgo interešu aizsardzībā, ar sūdzībām par policistu iespējamām prettiesiskām darbībām ir jāvēršas Iekšlietu ministrijā.

  attiecībā uz to, vai civillietas par parādu piedziņu ietvaros būtu skatīts jautājums par kāda kriminālprocesa attiecināmību un tajā izmeklētajām iespējamajām krāpnieciskajām darbībām uz šo lietu, būtu jāskaidro tiesā. Komunikācija ir tiesas darba sastāvdaļa, un tās nodrošināšana ir tiesas priekšsēdētāja pienākums. Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētāja Daiga Vilsone pēc izvērtējuma sagatavošanas sniegs skaidrojumu par faktiskajiem apstākļiem šajā civillietā.

  pēc tieslietu ministra Dzintara Rasnača rosinājuma Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome ir pieprasījusi skaidrojumu par tiesu izpildītāja rīcību 7.septembrī. Saņemtā informācija tiks iesniegta izvērtēšanai arī Tieslietu ministrijā.

  Tieslietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomi sagatavos izvērstu informāciju (skaidrojumu) iedzīvotājiem par regulējumu, tiesībām un pienākumiem, kā arī praksi, kad uz spēkā esoša tiesas nolēmuma pamata notiek likumā noteiktā ievešana valdījumā.

  tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs ir aicinājis Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomi veikt tiesu izpildītāju apmācības par komunikāciju ar sabiedrību līdzīga veida situācijās.https://www.tm.gov.lv/lv/aktualitates/tm-informacija-presei/tm-komentars-par-interneta-portala-kas-jauns-rakstu-saistiba-ar-ipasuma-atbrivosanu-imantas-iela-25

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 10.09.2017. 15.40

  kāpēc es rakstu, ka Latvijas valsts ir līķis – tāpēc, ka ne tiesa, ne prokuratūra, ne tieslietu ministrija, ne kāds no saeimas, vai valdības , vai juristu biedības – vai sabiedriskajiem medijiem – neviens nav spējis izskaidrot situāciju un sabiedrībai garantēt, ka taisnīgums šajā lietā tiks atjaunots, un nākotnē neviens nekad no Latvijas valsts tādā veidā vairs necietīs.

  Neviens nesola ,lai to panāktu -tiks sakārtota likumdošana, tiks uzlabots visu iesaistīto iestāžu darbs utt.

  No visa tā ir tikai kaut kādi miglaini tieslietu ministra apgalvojumi, ka situācija tiekot kontrolēta.

  Cik es saprotu – piemēram, manā dzīvoklī ir tiesības piedeklarēties jebkuram, manu personas kodu ir iespējams dabūt jebkuram, un manu parakstu viltot – arī iespējams jebkuram.

  Dotajā brīdī – iepazīstoties ar to informāciju, kas ir medijos par šo gadījumu, iznāk, ka Latvijas valsts garantē, ka jebkuram pilsonim var tikt atņemts īpašums ar Latvijas valsts simtprocentīgu atbalstu un uzraudzību tādā noziegumā nodrošina tieslietu ministrs.

  Tas ir absurds, tie latvieši , kas te vēl ir palikuši , kuri šaubās – nu tiem ir vēl viens mājiens ar mietu – paši nelasīsieties no šejienes prom – valsts palīdzēs.

  Ja mediji šajā lietā , kādu būtisku niansi noklusē – tad Rasnačam tas sabiedrībai bija jāspēj paskaidrot.

  Tas , ka pensionāre labprātīgi neiet no sava īpašuma prom, tas ir saprotam,jo māja viņai taču ir izkrāpta.

  Jautājuma būtība – kā varēja izkrāpt māju un kāpēc krāpēji nesēž cietumā un kāpēc īpašniecei netiek atgriezts izkrāptais īpašums.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 10.09.2017. 15.42

  un vēl – ja īpašniece būtu krieviete – visa pasaule būtu sacelta kājās , redz kā Latvijā krievus represē, kur cilvēktiesības utt.

  Bet tā kā īpašniece un cietusī ir latviete un kremļa uzdevums latviešu iznīcināšanā tiek pildīts ar uzviju – tad tantukam ar zābaku pa muti un lai klusē – kaut kāda sūda latviete vēl te pīkstēs ….

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Anonīms 11.09.2017. 09.22

  Rasnačs pateica,kuriem ir pienākums informēt sabiedrību,tu neizlasīji?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Anonīms 08.09.2017. 10.04

AUSTRAS KOKAM par brexitu – nezināju, kur citur to iekopēt

http://www.la.lv/britanija-pirmaja-vieta/

Kas strādās britu fermās? Britānijas slepenais plāns imigrācijas likumam (10)

0
-2
Atbildēt

0

Anonīms 08.09.2017. 09.31

visu vasaru grasījos par to rakstīt un nekādi nesanāca

Lūk, ilgu laiku klausījos radio skonto – tur preses apskatos vienmēr bija arī par to, ko raksta IR. Kādreiz pa retam paklausījos Sipenieces radio – arī tur bija gan IR, gan LA preses apskatā, gan dažādi žurnāli.

Kopš pavasara – apmēram aprīļa – es klausos tikai radio Klasika -LR3 . Šajā kanālā preses apskatā tiek apskatīti tikai 2 izdevumi – proti – ko raksta avīze Diena un ko raksta avīze NRA. Tātad – Šļesera un Lmeberga mediji, kam vienīgajiem velta uzmanību valsts sabiedriskais medijs. Ļoti aizraujoša izvēle.

Zvēru, ka to radio tik bieži nemaz nesanāk klausīties, bet tik cik esmu klausījusies – ne ziņās, ne raidījos – NEKUR !!!! , NEKAD !!!! ne ar pušlēstu vārdu nav pieminēta oligarhu lieta – ne publikācijas žurnālā IR, ne kaislības ap saeimas komisiju – kur jau aiziet tērēšanā tūkstoši mūsu naudas un bezmaksas politiskais teātris daudzos cēlienos.

Jā – radio klasika ir kultūras kanāls – bet !! – tādā gadījumā mans jautājums – kapēc kultūras kanāls raida ziņas ? Cik es saprotu tās tiek gatavatoas centralizēti visiem Latvijas radio kanāliem un situācija , kad tiek propagandēti TIKAI !!! oligarhu preses izdevumi ir visos LR kanālos.

Šai numurā S.Radzbe raksta , ka Čaks bija vēsturisko apstākļu upuris. Nē – viņš nebija upuris , viņš bija viens no mums, kurš bija un ir un paliks mūžīgi līdzatbildīgs par to, kas notika ar Latviju , kā tā tika pārdota.

Manā sapratnē šodien situācija ir ļoti līdzīga tai, kāda tā bija 1939.gadā. Latvijas nākotne būs katra no mums izvēles rezultāts.

+1
-2
Atbildēt

3

  edge_indran > Anonīms 08.09.2017. 18.17

  ——-Skaisle:”…. Manā sapratnē šodien situācija ir ļoti līdzīga tai, kāda tā bija 1939.gadā. Latvijas nākotne būs katra no mums izvēles rezultāts.”

  ========================================================================================

  2017.g. pat mazā Z-Koreja var stāties pretim visuvarenajāmm ASV. Latvijai 1939.g. nebija atombumbas, tāpēc bija jāizvēlas optimālākais saprātīgākais variants tautas dzīvē spēka saglabāšanai 2.Pasaules karā.

  Vēl cīņa nav galā!

  http://mdcdn.sporx.com/img/59/2016/csm_eb20172_02eae14d61.jpg

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 08.09.2017. 20.15

  nu ko te ar to atomu

  Mazā Malta var stāties pretī visai Āfrikai,Āzijai , visam Briseles uzspiestajam musulmaņu terorismam un dzivot mierā un labklājībā – nav tacu runa par mazumu par lielumu , bet par sirdsapziņām – vai tauta ir vienota, vai tautai ir jel kādas morāles vērtības

  Zkorejas atombumba – ja ar to netiktu draudēts pasaulei vēl būtu saprotama – galu galā – visas atombumbs valstis ir drošībā un notikumi ar Ukrainu rāda, kas notiek, ja atsakās no atombumbas , bet es tev ko saku – nesaproti vai – ja uz Maltu nosūtītu mūsu čekistu kopā ar bļodlaižām , tad valsts tur iznīkt gada laikā – tur tukšas vietas paliktu … un kāpēc?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 08.09.2017. 20.19

  un par manu Leonīdu pie Termopīlām – kur viens grieķis pret 50 persiešiem …

  0
  -2
  Atbildēt

  0

edge_indran 06.09.2017. 23.58

————

Jaudīgākais finišs:1958. gada jūlijā Rīgas ASK pirmās Eiropas čempionvienību kausa izcīņas finālā ar 86:81 un 84:71 pārspēja Sofijas “Akademik”, iegūstot kausu. Šis panākums atkārtots arī 1959. un 1960. gadā.

http://www.eurobasket.com/Euroleague/Photos/58Riga.jpg

Winner: ASK Riga: Jānis Krūmiņš, Valdis Muižnieks, Maigonis Valdmanis, Gundars Muiznieks, Oļģerts Hehts, Leons Jankovskis, Alvils Gulbis, Teobalds Kalherts, Aivars Leončiks, Juris Kalniņš, Ivars Verītis, Jānis Davids, Gunars Siliņš (Coach: Alexander Gomelsky)

http://www.eurobasket.com/Euroleague/basketball_1957-1958_men.asp

0
-3
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: