Kremlis apstiprina, ka Trampa advokāts pie tā vērsies biznesa projekta lietā 3

Komentāri (3)

Austras koks 31.08.2017. 08.15

Kāda tam vairs nozīme, ko krievi saka. Krievi teiks, kas kurā brīdī izdevīgāk un ar mērķi nepataisītu sevi par vēl lielākiem muļķiem kā pataisīja skaļi izsakot atbalstu Trampam, it īpaši tagad, kad sapratuši, ka ar Trampa atbalstīšanu ir ieberzušies. Pat ja Tramps būtu baigais krievu draugs (kāds viņš nav, jo viņam interesē ASV, nevis draudzība ar Putinu), krievi nošāva greizi ar ASV pārvaldes sistēmas nenovērtēšanu – ka ASV prezidents nav cars (kā Krievijā), ka ASV darbojas arī parlaments, Augstākā tiesa, ka uz prezidenta lēmumiem ir ietekme arī viņa partijai un tās nostājai utt.

+5
-1
Atbildēt

2

  andrejs > Austras koks 31.08.2017. 12.37

  “Kremlis apstiprina” – IRsim Kremlis ir neapšaubāma autoritāte.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Austras koks 31.08.2017. 14.59

  to Austras koks

  Neskatoties uz visu retoriku, nekāda atbalsta Trampam nebija un nākamā dienā pēc Prezidenta vēlēšanām, kremlī bija ne mazāk satriekti, kā čekas viķirāne VVF un koprofāgs, Streips, jo saprata, ka jauns “restart” ar ASV tam nespīd.

  Kremlim un tam draudzīgiem spēkiem ASV nogāja greizi(škidri), jo viņi pietiekami neapzinājās, ka jaunās paaudzes politiķu, kam neapšaubāmi pieskaitāms Tramps, instruments vairs nav publiskie pērkamie tendenciozie fake news, bet gan internets.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: