Latvijas traģēdija

18

Komentāri (18)

Aivars 06.09.2017. 13.15

Tajās oligarhu sarunās interesants ir fragments, kur runā kā Lembergs sadevis pa muti ģenerālprokuroram. Un šie priecājas, cik tas kruto.

Runa iet par balsojumu, kad Saeima nobalsoja “pret” un neapstiprināja par ģenerālprokuroru Maizīša kungu.

Gribētos atrast to balsojumu, un paskatīties, kas tad bija tās partijas, kuras nobalsoja pret. Man nezin kāpēc liekas, ka tie varētu būt Saskaņa + ZZS + NA, viņi daudzos balsojumos balso kopā. Kā likums, par sliktu Latvijas valstij un par labu blēžiem.

0
0
Atbildēt

1

  basta > Aivars 06.09.2017. 15.09

  to Aivars

  “Kunga” Kukulīša, kurš var piešķirt pielaides valsts noslēpumiem kremļa maukām un čekas kājslauķiem un tās atņemt Latvijas patriotiem, nozīmīgums viņa esošā amatā nav pārvērtējams.

  Paskaties, maukas bērns, to balsojumus, kuriem pateicoties amatos nonāca Rinkēvičs, Kazlovskis, Matīss, Vējonis, Maizītis, kas slēpj no latviešu acīm čekas maisu saturu un dala UA krievu bandītiem un čekistiem!

  0
  0
  Atbildēt

  0

jurisml_inbox_lv 02.09.2017. 07.02

liekas ka Judins ir vienīgais kurē analizē šos 117 sējumus , bet pārējiem verdikts sen skaidrs no pirmās dienas kad oligarhi no savām partijām veidoja komisiju, interesantākā figūra ir komisijas priekšniece ,bez pielaides noslēpumiem, kura paziņos rezultātu , kurš jau skaidri pateikts knabīša un ģenerālprokurora secinājumos.Vai tad ir bijusi kāda parlamentārā komisija , kurai būtu bijis gala rezultāts sabiedrības interesēs< vienmēr tikušas aizstāvētas figurantu intereses.

+7
-1
Atbildēt

1

  Ēriks > 03.09.2017. 20.56

  Nu jā,arī Citadeles pārdošanas izvērtēšanas komisija kaut ko mīksti pamurmulēja par neizdarību,un tas viss,nekādas turpmākās rīcības nesekoja.Tagad sakarā ar oligarhu sarunās dzirdēto varētu atkal drusku papētīt to lietu sīkāk.

  Saeima ceturtdien, 17.decembrī, izskatīja parlamentārās izmeklēšanas komisijas galaziņojumu saistībā ar bankas “Citadele” pārdošanu.

  Galaziņojumā atzīmēts, ka parlamentārās izmeklēšanas komisijai izvirzītais vispārīgais mērķis bija, analizējot bankas “Citadele” pārdošanas procesu, atbildēt uz jautājumu – vai darījums ir noticis valsts un sabiedrības interesēs, kā arī izvērtēt normatīvo regulējumu.

  Komisijas secinājumi ietver pārliecību, ka atbildīgs par bankas “Citadele” pārdošanas rezultātu ir Ministru kabinets, atbrīvojot Privatizācijas aģentūru no atbildības par bankas “Citadele” pārdošanu un šī darījuma sekām. Komisija uzskata, ka 2014.gada 29.jūlija sēdē Ministru kabinets ir pieņēmis tiesiski apšaubāmu lēmumu, neievērojot juridiskos un ekonomiskos apsvērumus, kā arī sabiedrības intereses. Tā vietā iesaistītās amatpersonas centās padarīt bankas “Citadele” pārdošanas procesu necaurredzamu, tādējādi radot šaubas par rīcības objektivitāti. http://www.saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/24246-saeima-izskata-parlamentaras-izmeklesanas-komisijas-galazinojumu-par-bankas-citadele-pardosanu

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

Brūnaliņa 01.09.2017. 14.56

Visu cieņu Judina kungam. Bet, starp citu, Latvijas Nozadzējs Nr. 1 ir Repšes autoritāte- Betmens. Vairāk gan izandelētājs par sudraba grašiem. Viņš to ir darījis atkārtoti, grupā, izmantojot bezpalīdzības stāvokli un sevišķi ciniskā veidā. Ja tagad Rainis rakstītu “Uguni un nakti”, tad Kangara tēla vietā būtu tieši viņš.

0
-6
Atbildēt

0

Skumjais Bruņinieks 31.08.2017. 15.23

Pēc Rīkojuma Nr2, kad galvenie valsts nozadzēji bija padzīti, vēl varējām izglābties. Bet, pateicoties Judina pārstāvētajai partijai Vienotība, nekas vairs nav glābjams. Vienotība atdeva varu oligarhiskajai valsts Sistemai NEATGRIEZENISKI!

Miskastē ir jāaiziet netikai Vienotībai, bet arī visiem tās biedriem. Tagad Vienotības nelieši, kas atdeva varu Lembergam, grib pārlekt uz jaunām partijām un sākt no baltas lapas.

Arī pati Vienotība ir “ieslēgusi Ķenci” un izliekās, ka neko nav savārījusi. No kurienes tas Lembergs ir uzradies..šausmas, šausmas..oligarhi, oligarhi

Judins tagad pēkšņi grib atmaskot oligarhus, kuriem nesen ar savu partiju nometa varu pie kājām. Vienotība pati piedalījās valsts nozagšanā.

+4
-7
Atbildēt

1

  basta > Skumjais Bruņinieks 31.08.2017. 15.41

  to Skumjais Bruņinieks

  Kad kļuva skaidrs, ka paši reakcinārākie saskaņieši, Kononova fanāti: Rinkēvičs un Kazlovskis, saglabā sev ietekmīgākās siles, ka valsts ārpolitikai joprojām būs fekāliju smaciņa, bet iekšlietas paliks Solncevas brigāžu kontrolē, uz pozitīvām pārmaiņām cerēt jau bija naivi.

  Kā Putina kuces, Zatļera, varzai, tika nodotas kriminālās ģēlas: http://jauns.lv/storage/images/t/2011/08/01/977063/660×0.jpg?v=1489577635

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

Skumjais Bruņinieks 31.08.2017. 14.19

Valsts JAU!!! ir pazaudēta!!!

Par to mums jāpateicās Vienotībai, kura, ignorējot Rīkojuma Nr2 tautas referenduma rezultātu(dzīvot un attīstīt valsti bez smagos noziegumos apsūdzētā), pasauca padzīto Lembergu valdībā. Un atdeva tam pilnībā varu.

Un Judins, kad viņa partija gāza bezoligarhu valdību un sauca Lembergu valdībā

KLUSĒJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+2
-7
Atbildēt

0

Anonīms 31.08.2017. 09.51

Cienījamā redakcija! Vai iespējams šo rakstu pārpublicēt Facebook, atsaucoties, protams, uz pirmavotu? Tā būtu lieliska iespēja “nest tautās” argumentāciju

cīņai ar šo bezizmēra valsts nozagšanu.

+10
-3
Atbildēt

4

  edge_indran > Anonīms 31.08.2017. 11.54

  ————–

  Cīņa?! Hibrīdkara apstākļos jābūt “Par”.

  Mēs esam PAR!

  Mēs esam par Latviju,

  kura ir iespēja visiem.

  http://www.la.lv/wp-content/uploads/2017/07/MesPar1_KM_4-664×443.jpg

  http://www.mespar.lv/

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 31.08.2017. 13.19

  Godātais anonīmais, politika (politics) balstās stratēģijā un taktikā. Ikdienā spējīgākie ierēdņi resoros un nedaudz arī politikāņi cenšas realizēt rīcībpolitiku (policy).Tad nu, lūk, Jūsu piesauktais hibrīdkaršs īpaši prasa šīs otrās precīzu, gudru un tālredzīgu realizāciju ikdienā. Nosauktais jaunais politiskais spēlētājs, šobrīd pieteikts šajā politics līmenī, šo otro gandrīz ignorē un tur zaudē. Ir spējīgi cilvēki, bet… populisma lozungi un brīžiem aloģismi nojauc labās ieceres. Tad vēl, Latvija ir maza zeme un valstiskā nācija. Saprotot, ka cilvēciskās vērtības ir pāri visam, šā brīža ģeopolitiskā situācija, pasaules vērtību situācija liek izvēlēties par labu daudzveidībai, ne tikai bioloģiskajai, bet arī tautu. Tāpēc ir jācīnās par šo mazo tautu izdzīvošanu un attīstību. Saku, šim politiskajam spēkam ir maz izredžu un absolūti nepareizais laiks ienākšanai politiskajā arēnā. Baidos, ka viņi Latvijas politiskajai videi var nodarīt vairāk ļauna, nekā laba. Par viņu taktiskajiem apsvērumiem, personālijām gan neizteikšos.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > Anonīms 31.08.2017. 15.39

  to Ieva Bruņeniece

  Varbūt noorganizējiet “samizdat” un sadrukājiet IR publicētos maķerialus un sametiet tos pastkastītēs! Vai kāds ir dzirdējis sarunu oriģinālierakstus?

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  edge_indran > Anonīms 06.09.2017. 00.55

  —————- Ieva Bruņeniece:”…..ir jācīnās par šo mazo tautu izdzīvošanu un attīstību.”

  =======================================================================================

  Atkal “par”?! Cīnīties pret šīs pasaules vareno īstenoto globalizāciju ir katras tautas brīvprātīga izvēle.

  https://www.youtube.com/watch?v=DYWsNNWCsjA

  0
  0
  Atbildēt

  0

edge_indran 31.08.2017. 00.13

—————–

Smaida Judins, smaida arī oligarhi un kampēji. Prihvatizācija jau netiks pārskatīta…

http://www.irlv.lv/upload/image_file/name/2017_08/90796/picture-agency_judins_20170826_003-media_large.png?1504081944

“Privatizācija Latvijā norisinājās pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas. Padomju Savienībā, kurā Latvija bija iekļauta, īpašums piederēja valstij.[1] Pēc neatkarības atgūšanas bija nepieciešamība pēc privātīpašuma, lai veiksmīgi īstenotu tirgus ekonomiku (veidotos un attīstītos uzņēmējdarbība un piesaistītu ārvalstu investorus).[2] Pirmo reizi šis jēdziens minēts un parādījies kā politisks uzstādījums Latvijas Tautas frontes 2. kongresa sagatavotajā programmā.[3] Privatizācija Latvijā vērtējama gan pozitīvi (mazo uzņēmumu privatizācija, darbinieku apbalvošana ar akcijām uzņēmumā), gan negatīvi (lielo uzņēmumu privatizācijas process, atlīdzināšanas privātpersonām jautājums).[4] Privatizācijai var izdalīt divus posmus – decentralizētā privatizācija (līdz 1994. gadam) un centralizētā privatizācija (no 1994. gada).” https://lv.wikipedia.org/wiki/Privatiz%C4%81cija_Latvij%C4%81

+4
-7
Atbildēt

2

  Brūnaliņa > edge_indran 01.09.2017. 15.09

  Piekrītu, ka visa pamatā bija prihvatizācija par sertifikātiem, kas notika Godmaņa vadībā. “Autoritātes”, padarot par ķīlniekiem tautu, tika pie ļoti izdevīgiem kredītiem, par kuriem tālāk, attiecīgi “pieregulējot” likumdošanu, viss arī notika. Pēc tam, lai ņēmējiem nebūtu šie kredīti jāatmaksā, “neveiksmīgās” bankas tika pārdotas valstij par 1 Latu.

  Kur mēs esam tagad? Lielākā daļa ražošanas līdzekļu, kas bija visas tautas īpašums, ir izsaimniekoti vai nokļuvuši oligarhu rokās. Tāpat arī dabas bagātības, zeme un vērtīgākais nekustamais īpašums. Tauta grimst nabadzībā un ir spiesta doties trimdā, lai izdzīvotu. Pat I un II Pasaules karu laikos nav pieredzēta tāda emigrācija degradācija.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  Anonīms > edge_indran 02.09.2017. 03.10

  viss butu labi noticis -i ar valsts attistību, i ar valsts naudas ladi, ja tikai tiktu iekaseti nodokļi, un stingri ievērota li8kumība…

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam