VARAM atcels Salaspils novada domes lēmumu par pastāvīgo komiteju izveidošanu (papild.) 9

Komentāri (9)

nomale 02.08.2017. 21.56

Hmm, ja SC sadarbības partneri ir Vienotā Krievija un NA sadarbības partneri ir SC, tad jau sanāk, ka NA un Vienotā Krievija arī ir sadarbības partneri?

+3
-2
Atbildēt

2

  Ēriks > 02.08.2017. 22.09

  Stacionārā ārstniecība nepieciešama, ja ārstēšanu nevar nodrošināt ambulatori. Piemēram, akūtos psihotiskos stāvokļos, pacientiem ar smagām depresijām, kas izpaužas ar pašapdraudējumu (autoagresiju) vai agresiju pret citiem, kā arī citos organiskos centrālās nervu sistēmas saslimšanas gadījumos.

  Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra slimnīca atrodas Rīgā Tvaika ielā 2, LV-1005. Tā ir lielākā Latvijā. Gadā pie mums stacionāri ārstējas ap 7000 pacientu.

  Psihiatriskās palīdzības dienesta stacionāram ir:

  9 akūtās nodaļas;

  somatogeriatriskā nodaļa;

  atvērto durvju Neirožu un krīžu nodaļa, kas atrodas Veldres ielā 1a, ambulatorajā centrā „Veldre”;

  atvērto durvju Subakūto psihotisko stāvokļu nodaļa, kas atrodas Ļermontova ielā 1, ambulatorajā centrā „Pārdaugava”.

  uzņemšanas nodaļas tālrunis: 67080142

  apmeklētāju laiks: 11:00 – 13:00 no16:00 – 19:00

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  andrejs > 03.08.2017. 08.52

  to nomale

  Labāk pastāsti par Sorosa nopelniem datortehnikas attīstībā…

  0
  0
  Atbildēt

  0

tvverotajs 02.08.2017. 13.59

Likumā “Par pašvaldībām” ir:

“54. pants. Katras politiskās partijas vai vēlētāju apvienības pārstāvju skaitu komitejā nosaka iespēju robežās proporcionāli no katras politiskās partijas vai vēlētāju apvienības ievēlēto deputātu skaitam.”

Nav īsti saprotams, kā no tā VARAM var secināt, ka:

“ar “vienlīdzības principu” konkrētajā gadījumā jāsaprot visu ievēlēto politisko partiju vienlīdzīgas iespējas piedalīties komiteju darbā atkarībā no katras politiskās partijas deputātu skaita domē. Izvērtējot ievēlēto politisko partiju un to apvienību deputātu skaitu attiecībā pret deputātu sadalījumu komitejās, VARAM konstatējusi, ka proporcionalitātes princips četru komiteju sastāva veidošanā šoreiz nav ticis ievērots.”

Par “vienlīdzības principu” likumā vispār nekas nav minēts. Un kāpēc, pretēji likumā rakstītajam “skaitu komitejā”, VARAM izsecina, ka ir jāvadās pēc deputātu skaita visās komitejās kopā?

+10
-3
Atbildēt

0

Anonīms 02.08.2017. 11.40

Salaspilī VARAM atcels domes lēmumu, bet Rīgā tikai norādīja uz nepilnībām lēmuma pieņemšanā. Lieki jautāt, kuru patriju neņēma vērā Salaspilī, kuru Rīgā?

+12
-6
Atbildēt

3

  Ēriks > Anonīms 02.08.2017. 12.06

  Ko atkal muldies,Rīga uz VARAM vēstuli atbildēja, ka novērsīs nepilnības,bet Salaspils VARAM pasūtīja vienu māju tālāk,tāda lūk atšķirība.

  +4
  -13
  Atbildēt

  0

  veesumS > Anonīms 02.08.2017. 13.03

  …Ērik…pats taču pie iepriekšējā raksta citēji Gerhardu:

  – “Domes ekskluzīvajā kompetencē ir noteikt domes komitejas, to skaitlisko sastāvu, kompetenci un darba organizāciju.

  1. Papildus attiecīgajā likumā noteikti nosacījumi, kuri jāievēro, veidojot komiteju sastāvu. Proti, katras politiskās partijas vai vēlētāju apvienības pārstāvju skaitu komitejā nosaka iespēju robežās proporcionāli no katras politiskās partijas vai vēlētāju apvienības ievēlēto deputātu skaitam.

  2. Komitejas locekļu skaits nedrīkst būt mazāks par trijiem un nedrīkst pārsniegt pusi no domes deputātu kopskaita, izņemot Finanšu komiteju. Katram deputātam jābūt vismaz vienas domes komitejas loceklim.

  3. Tajā pašā laikā nav noteikts maksimālo komiteju skaits, kur var darboties viens deputāts.”

  …kādas tad īsti ir NA pretenzijas?

  – “Vienotība nav matemātiski ievērojusi proporcionalitāti, veidojot komiteju sastāvu, iemeslu iesnieguma rakstīšanai skaidroja Nebars. Deputāts kā piemēru minēja to, ka NA, kurai ir divi deputāta mandāti, ir divas vietas komitejās, savukārt partijai Alternative, kuras vienīgais pārstāvis ir Mihails Rogals, ir tikušas trīs vietas komitejās.

  Ņemot vērā, ka ir piecas komitejas ar septiņām vietām katrā, katram no 17 domes deputātiem vajadzētu būt divām vietām komitejās, kas nozīmētu, ka NA jāpienākas četrām vietām komitejās, skaidroja Nebars.”

  …hmmm…kaut kādu dīvainu piemēru NA pārstāvis sameklējis – “vienīgais” pārstāvis nevar iegūt trīs balsis vienā komitejā…un nav arī pārkāpts Ērika norādītais 3.punkts:

  – “Tajā pašā laikā nav noteikts maksimālo komiteju skaits, kur var darboties viens deputāts.”

  …vēl dīvaināka ir Gerharda rīcība “izvērtējot” Rīgas domē notiekošo, bet Salaspils domē – uzreiz tiek “pieņemti mēri”….

  +9
  -4
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Anonīms 02.08.2017. 14.05

  Nu un tad,ka nevar iegūt trīs balsis vienā komitejā?Arī viena balss var būt izšķiroša.Kas tad būtu jādara,ja Salaspils dome atsakās labot kļūdas?Jāgaida,kad sāks birt lapas?

  +3
  -11
  Atbildēt

  0

KoKatrina 02.08.2017. 10.02

Tikai parāda, ka Vienotības vārds nav garants tiesiskuma aizstāvībai. Vienotības vadītā pašvaldība burtiski ignorēja likumu un darīja, kā gribēja.

Tas pats sakāms par jurista vārdu. Jūrmalas domes deputāte un cienījamā Saskaņas aktīviste Elizabete Krivcova tā pat parakstīja prettiesisku lēmumu. Ja nemaldos, Jūrmalā nav likumīgs nevienas komitejas sastāvs, varbūt vienas.

+7
-11
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: