Specoperācija turpinās jeb #PaldiesTevVēlētāj! 41

Komentāri (41)

바카라 17.01.2020. 19.54

… [Trackback]

[…] Read More on to that Topic: ir.lv/2017/07/05/specoperacija-turpinas-jeb-paldiestevveletaj/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: ir.lv/2017/07/05/specoperacija-turpinas-jeb-paldiestevveletaj/ […]

0
0
Atbildēt

0

Janis 07.07.2017. 15.51

50s Latvijas nelaime ir ta , Esam ar vienu kaju maskava, ar otru Brisele…

0
0
Atbildēt

0

Absints 05.07.2017. 13.11

Uz Džeri. Var vainot politiķus, un simptomos tam pilnībā piekrītu. Tikai viņu nomaiņa, ja arī būtu iespējama, neko nedos. Jo “no netīra avota tīru ūdeni nepasmelsi. Divkosība, melošana, korupcija, zagšana dzeršana, slinkošana, gaidīšana, ka valstij ir jādod, jānodrošina, ir tās sekas, ko krievu okupācija ir iedzinusi mūsu galvās vai pastiprinājusi.

Kamēr vidējais latvietis par normālu uzskatīs atpirkšanos no ceļa policista par ātruma pārsniegšanu, maksāšanu dakterim aploksnē, kamēr zinās, ko nozīmē vārds “haltūra”,kamēr gaidīs,ka kāds atnāks noslaucīt durvjupriekšu, kamēr izdzers tos 10 litrus alkohola uz vienu iedzīvotāju, sēdēs pie TV 5 stundas dienā, uzskatīs, ka “drusku jau var”, tikmēr nekas nemainīsies. Jāņa vietā būs Pēteris, partijas X vietā partija Y, bet viss būs tas pats. Nelaime nav politiķos, politiķi ir tikai mūsu spogulis, nelaime ir mūs galvās, nelaime ir tajā, ka okupācijas laikā esam cietuši vissmagāk. Mēs esam tā sabojāti, ka normāli pārvaldīt valsti nespējam..

Stāstiņš par kara pieteikšanu bija populārs okupācijas gados kā joks. Bet nevajag, lai okupē, vienkārši pašiem brīvprātīgi jādeleģē funkcijas. Te ir principiāla atškirība. Un, jā, varbūt, vajag likvidēt mūsu Veselības ministriju, lai mediķi pāriet Igaunijas VM pakļautībā. Būs labāk, noteikti, bet nebūs “pašu”. Bet mums labāk ,lai pašu, tas nekas, ka sūds, toties savs…

Tā arī dzīvojam. Sūdos…

+8
-2
Atbildēt

4

  edge_indran > 05.07.2017. 13.27

  —————

  Tā dzīvo Eiropas Savienībā. Neviena sistēma nav un nebūs ideāla. Arī dermokrātijai ir savas tumšās/ēnas puses.

  Būsim reāli – ja carisma laikos (Mērnieku laiki) centās korumpēt ar sviesta cibiņu, bet padomju laikos ar Melno balzāmu, Laimas konfektēm un latviešu audzētām puķēm, tad “brīvajā tirgū”…..

  Corruption costs EU ‘up to €990 billion a year’

  http://www.ghanaembassy.org/uploads/images/EU.jpg

  http://www.politico.eu/article/corruption-costs-eu-990-billion-year-rand-study-fraud-funding/

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  edge_indran > 05.07.2017. 13.32

  ————Ķīps:”….. Bet nevajag, lai okupē, vienkārši pašiem brīvprātīgi jādeleģē funkcijas.”

  =========================================================================================

  Finanšu sektora funkcijas jau pārņēmuši “svešie”. Viss notiek, process turpinās, nevajag sasteigt.

  Kariņš: Vācija nevēlas vadīt Eiropu

  http://www.operationworld.org/files/ow/maps/lgmap/germ-MMAP-md.png

  https://www.diena.lv/raksts/latvija/viedokli/karins-vacija-nevelas-vadit-eiropu-14168320

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > 05.07.2017. 22.33

  to Ķīps

  “Un, jā, varbūt, vajag likvidēt mūsu Veselības ministriju, lai mediķi pāriet Igaunijas VM pakļautībā.”

  Un igauņi Vienotības saimniekam “Skonto būve” nodrošinās desmitiem miljonu peļņu?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > 06.07.2017. 12.46

  to Ķīps

  “Kamēr vidējais latvietis par normālu uzskatīs atpirkšanos no ceļa policista par ātruma pārsniegšanu”

  Vidējais latvietis neatpirktos no policijas un tad čekas kājslauķi un sodomīti nebūtu rīkojuši valsts nozagšanas megaafēras: TECII 2. kārtu, PV, Citadele, LM, AirBaltic? Zivs pūst no galvas un kad Vienotības un SC mērgļus būs samalušas tribunāla dzirnas, arī “vidējais latvietis” pratīsies. Kamēr nolādētie kropļi saviem čekas saimniekiem dāvina desmitiem miljonu, nevar prasīt no latvieša, lai viņš uzvestos kā Norvēģijā

  0
  -1
  Atbildēt

  0

dzeris49 05.07.2017. 13.08

Pareizi, Ķīps, es to pašu saku – jāuzsāk kariņš ar Igauniju, tad jāpadodas, jāļauj sevi okupēt, un lai igauņi mūs pārvalda.

Paši, acīmredzot, tiešām nespējam.

+6
-1
Atbildēt

1

Absints 05.07.2017. 12.56

Mani kaut kā tas viss neizbrīna, tāpēc jau saku, ka Latvija sevi pārvaldīt nespēj.

Tāpēc, ka tauta pārvēl Rīdzenes “varoņus”, tāpēc , ka varas struktūras izrādās nevarīgas, vai pat vēl vairāk- sadarbojas ar “varoņiem”, tāpēc , ka valsti nozog, tajā nav tiesiskuma, tāpēc ka Valdība nestimulē valsta attīstību, bet rada jaunas bremzes (plānotā nodokļu reforma), savukārt Saeima, izceļas ar tādu intelekta līmeņi, ka spēj tikai producēt aizliegumus, vai demonstrēt savu intelektuālo potenciālu, pieņemot lēmumu par Rāmuļu skolas durvju remontu vai alus divlitrenēm.

Briseles ierēdņi būtu sveši, ar citu mentalitāti, bet toties, ar smadzenēm un nekorumpējami. Citem vārdiem, kārtības būtu stipri vairāk. Un viens ir “atņemt” lemtspēju – kā tas notika Latvijas okupācijas gados, bet otrs ir pašiem brīvprātīgi deleģēt noteiktas funkcijas, sākumā atsevišķas. Nu piemēram, kāpēc Brisele Latvijai nevarētu veikt lielus starptautiskus iepirkumus- kaut vai tos pašus vilcienus, jo Latvija ar šo iepirkumu galā netiek, vai būtiskāk- reformēt atsevišķas nozares, nu piemēram, izglītību, kurā Latvijai ir vislielākie tēriņi uz vienu iedzīvotāju Eiropā, bet zemākā izglītības kvalitāte. Visiem, tikai ne IZM, ir skaidrs, ka vaina ir neprasmīgā izglītības organizācijā…. Kāpēc Brisele, piemēram, te nevarētu sakārtot tā, lai mūsu absolventus Kembridžā uzskatītu par tādiem pašiem, ka no citām Eiropas valstīm nākošus?

Kāpēc mums jāraujas stūrīti un jāsaka, “labāk es pats” …, lai arī slikti, bet pats. Kāpēc?

Biznesā, ja kompānija pati netiek galā ar noteiktā lietām, vai dara to slikti, notiek tā sauktā outsourcēšana. Nu piemēram- tagad daudzas organizācijas datoru apkalpošanu uztic trešajai pusei. Latvija ir pārāk maza, lai visur būtu profesionāļi, un tas ir gluži dabiski. Tad kāpēc nedeleģējam noteiktas funkcijas citiem?

+11
-1
Atbildēt

2

  edge_indran > 05.07.2017. 13.09

  ————–

  “Kadri izšķir visu!” (J.Staļins).

  Super-puper “Briseles ierēdņus”, kas “būtu sveši, ar citu mentalitāti, bet toties, ar smadzenēm un nekorumpējami [bezgrēcīgi]” – nevar radīt pietiekamā skaitā vienā dienā, mēnesī vai gadā. Tas ir ilgstošs process, tāpēc pašlaik ir jāsadarbojas ar oligarhiem un kampējiem. Galvenais ir nosargāt esošās dermokrātijas sistēmas stūrakmeņus (piem.Vēlēšanu likumu), lai turpinātos virzība uz nosprausto mērķi.

  Mācās, študenti, mācās!

  http://i.jauns.lv/t/2010/12/03/1026705/480×0.jpg?v=1489596817

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  Ēriks > 05.07.2017. 13.13

  Droši vien tāpēc,ka cilvēkam vēders vēl nav visa pasaule,cilvēki pēc svešu varu diktāta grib būt paši un iemācīties darīt tās lietiņas, nevis atkal būt par marionetēm.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

dzeris49 05.07.2017. 12.50

Kamēr pilnībā nenomainīsies pie varas esošā politiskā “elite”, nekas šai valstī nemainīsies.

Un kā to lai nomaina, ja jebkura jauna partija, kura reāli grib šo valsti mainīt, no visām vecajām tiek draudzīgi noēsta un pie varas laista netiek?

Pat, ja tā “tauta” pēkšņi nobalso adekvāti.

Bija taču iespēja daudz ko mainīt gan JL sākumposmā, gan ZRP laikā.

Un cik pārējās partijas bija nelaimīgas, kāda nomelnošanas kampaņa tika uzsākta, manuprāt, katram skaidrs, kas to apmaksāja.

Principā, partiju sistēma sevi pilnībā diskreditējusi ( Latvijā, protams), bet kas teica, ka, pat ja kāds brīnums un pārietu uz mažoritāro, tie politiķi būtu mazāk pērkami?

Ir tāds Krievijas valdībai opozicionārs mūzikas kritiķis Troickis, kas dzīvojis visā pasaulē un kam tagad Igaunijas pilsonība, viņš vienā intervijā salīdzināja Igauniju un Latviju, un teica, ka Latvijā, vēl arvien, ir tas pats “sovoks”, sevišķi pie varas, tāpēc viņš izvēlējies Igauniju

Nepatīkami atzīt, bet, acīmredzot, viņam taisnība.

+10
-1
Atbildēt

3

  Ēriks > dzeris49 05.07.2017. 13.07

  Ai kā varēja mainīt,cik tuvu bija laime jau toreiz …dabūt SC valdībā,tagad vairs galva nebūtu jālauza,varētu mierīgi sēdēt pie TV ekrāniem:

  lno Nav saprotams, kādēļ Zatlera reformu partija (ZRP) no koalīcijas sarunu partneriem “Vienotības” slēpj savu nākamo Saeimas frakciju…

  ____________________

  Varbūt ZRP deputāti joprojām sēž aizslēgtā telpā TM security uzraudzībā bez sakariem ar ārpasauli? Zatlers runā par demokrātiju, bet atņem deputātiem telefonus, muld par cīņu pret oligarhiem, bet veido koalīciju ar oligarhu atbalstītājiem, runā par tautu draudzību, bet apsūdz visos grēkos latviešu partijas…Tiešām jauns sākums, pret kuru jāiestājas katram Latvijas pilsonim, lai ātrāk pienāktu beigas:) http://www.irlv.lv/2011/10/7/aboltina-zrp-slepj-nakamo-saeimas-frakciju/viedokli#viedoklis_153872

  +4
  -5
  Atbildēt

  0

  kolpants > dzeris49 05.07.2017. 16.41

  ZPR сама себя съела, так как слишком быстро организовалась и цели были очень размытые, вроде “свергнем нынешнюю власть”. Но у каждого ведь свои “а потом”.

  У каждой новой партии свои скелеты в шкафу. У Стрике непонятки с фамилией, у Юраша жена, которая использовала схемы по уходу от налога по недвижимости-почему я им должен верить больше, чем другим?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  lno > dzeris49 05.07.2017. 21.08

  Ēriks. Pie šī mana komentāra bija 36+, ja tagad uzrakstu, varu dabūt tikpat mīnusus. Kurš mainījies – es vai Vienotība?:):):)

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

tvverotajs 05.07.2017. 11.59

“Pēdējā vecā sasaukuma sēdē līdz naktij tika mainīti noteikumi, lai nedotu opozīcijai nekādu iespēju ietekmēt un kontrolēt SC un GKR pozīcijas darbu, tādējādi pārkāpjot Satversmi.”

Vai varētu pa šo precīzāk. Kā tieši ir pārkāpta Satversme? Vai tur ir garantētas kādas īpašas opozīcijas tiesības? Kas liedz opozīcijai kaut ko kontrolēt, bet ko nozīmē “ietekmēt pozīcijas darbu”? Visi lēmumu taču tāpat tiks pieņemti balsošanas rezultātā.

0
-10
Atbildēt

3

  lno > tvverotajs 05.07.2017. 12.46

  tvverotajs. Cilvēka smadzeņu darbība norisinoties no dzimšanas bez pārtraukuma 24 diennaktī līdz brīdim, kad viņš pieslēdzas TV. Tādēļ iesaku mazāk vērot TV kasti un vairāk domāt:)

  +7
  0
  Atbildēt

  0

  tvverotajs > tvverotajs 05.07.2017. 19.25

  Paldies par atbildi uz manu jautājumu!

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > tvverotajs 05.07.2017. 22.27

  to lno

  Šoreiz domāt nespējīgos pārsvarā nozombēja LR1. Kur bija prāts balsot par LC mērgli, kurš vainīgs pilsonības likuma “0” varianta pieņemšanā, desmitiem miljardu vērtas valsts mantas uzdāvināšanā komunistiem, čekistiem un bandītiem un WWII noziedznieku un viņu noziegumu mantinieku apdāvināšanā ar dzīvokļiem? Ķīnā tāds 10 reizes būtu publiski nošauts.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

Edite Gornova 05.07.2017. 11.47

Visiem ir skaidrs, ka KNAB,Kalnmejeru,maksātnespējas administratotrus uc. piesedz Saeimā esošās partijas… Gadiem ilgi. Līdz ar to pastāv šaubas , ka Centrālā vēlēšanu komitejas darbība arī tiek vadīta no Saeimas? Notiek manipulēšana ar vēlēšanām un vēlētāju balsis tiek “pareizi” saskaitītas. Tādēļ ir tāds iespaids, ka Latvijas vēlētāji ir idioti un vienmēr ievēl pie varas esošos un skadālos iesaistītos personāžus. IR jāmaina vēlēšanu sistēma.

+6
-1
Atbildēt

0

Dr. Bērziņš 05.07.2017. 11.12

Vai ievērotjāt, ka Ģenerālprokurors vakar Tiešajā runā pat neiedrošinājās parādīties. Suns zin, ko ēdis…

+14
-3
Atbildēt

0

jurisml_inbox_lv 05.07.2017. 10.40

faktiski jau lembe palīdzēja krieviem paturēt varu Rīgā, iebāžot savu bezcerīgo padauzu partijau Rīgas pāsvaldību vēlēšanu procesā , tādējadi laupot latviskajām partijām 3% balsu , par ko tagad ieņirdz savu pretīgo smīnu

+24
-1
Atbildēt

4

  kolpants > 05.07.2017. 11.16

  Хреново значит сработали латышские партии во власти, что каких-то 3% смогли решить их судьбу. Более того, бОльшую часть голосов вообще новички забрали, что только еще больше свидетельствует об фактической оценке латышских партий со стороны своего латышского избирателя.

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  Dr. Bērziņš > 05.07.2017. 11.20

  Izskatās, ka Savuškina 55 kantorim aptrūkušās tastatūras ar latīņu burtiem, izsūtījuši strādāt kaut kādu ērmu ar ķeburiem. 😀

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > 05.07.2017. 12.59

  Dr. Bērziņš

  ага, я как раз из того бара.

  Верной дорогой идете, товарищи) Если нет возражений по сути, то “рука Москвы” и “на чью мельницу воду льешь?”

  Ничего по сути не поменялось, кроме “Вашингтона на Москву”. Такое ощущение, что те же товарищи продолжают также клеймить позором наймитов, только теперь уже не запада, а Москвы)

  Школа Табунса жива)))

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  basta > 06.07.2017. 12.00

  to Ebenemezers

  Nav viss tik vienkārši. Tagad Vienotība un JKP var tēlot patriotus. Redzētu mēs, kādi tie patrioti, ja Ušmerikam nebūtu vairākums RD un viņi tos mūdžus uzaicinātu koalīcijā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

medusmaja 05.07.2017. 10.37

Nav ne mazāko šaubu, ka ZZS “metīsies” SC apskāvienos nākošajās Saeimas vēlēšanās. Tiek arvien vairāk popularizēts “vecais-labais” teiciens – “better red than dead”. Un to dara ne tikai tādas partijas kā ZZS, SC. To veicina, acīmredzot, arī pārējo partiju, kā NA, V utt. “vadošo līderu” ciešās saites ar tiem pašiem SC un ZZS… Citādi izskaidrot izveidojošos situāciju valstī skaidrot nevar. Un pamazām “nomankurtizētie” cilvēki. Bailes par to, kāda izskatīsies valsts savā 100 gadu jubilejā.

+16
-2
Atbildēt

5

  Ēriks > medusmaja 05.07.2017. 10.45

  Kādas tādas NA vadošo līderu saites ar SC?Tev pašam nav gadījumā ciešas saites ar SC?

  +4
  -11
  Atbildēt

  0

  valdemir > medusmaja 05.07.2017. 11.27

  Kāda starpība, kurš kura apskāvienos metīsies (NA pateicībā par tieslietu ministra amatu sveci turēs vienalga)? Kā Jūs nenomirāt no bailēm aizgājušo LC un TP un aizejošās Vienotības (JL) laikā? Situācija Latvijā neveidojas, tā ir stabila no paša sākuma, kā ūdens līmenis Betzatas dīķī.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > medusmaja 05.07.2017. 22.21

  to Aldis

  Vai tiešām domā, ka ir vēl tādi mērgļi, kā Zatļera čekas savāktā spitālīgo varza? Ja ZZS vadība ko tādu piedāvātu, partija uzreiz izjuktu, nebūtu, kā ZRP no kuras aizgāja tikai sirdsapziņas piecinieks.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  medusmaja > medusmaja 06.07.2017. 21.37

  Klau,ĒRIK,neklausies vārdos, bet skaties darbos! Vnk, ja neesi kādas partijas trollis. Ne jau par “daiļvārdiem” runāju, bet gan par būtību! Un Jūsu komentārs gan vairāk liecina par saistību par SC vai ZZS- tiem pašiem, kuri veido “vertikālo” saiti visā valstī kā Krievijas vadošiem un no tiem “gudrību” smēlušiem Latvijā… Skaidra lieta, kāpēc Latvijas reģionos uzvar ZZS: par Jums/viņiem balso visi radi-draugi, lai iegūtu darba vietas utt., tas cilvēcīgi-ikdienišķi ir saprotams. Un neviens neiedomājas, kuri “stāv” aiz Jums(Latvijas valsts ne-draugi). Vai kādreiz Jums ir ienācis prātā visas šīs preteklības/shēmas/”krupja norīšanu” izstāstīt saviem radiem, ģimenei, bērniem? Ja Latvijā tas Jūsu izpratnē ir OK, tad mūsu valsts ir pazaudēta… Korupcija valsti vnk iznīcina. Mēs te – nepilni 2 mlj, tāda sīka Rietumeiropas pilsēta- ak vai… Vnk nožēlojami…

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > medusmaja 07.07.2017. 10.13

  Es redzu darbus – zatleristu centienus ievilkt valdībā SC,Vienotības vadīšanas laikā izsaimniekoto Liepājas metalurgu,pa lēto Pārdoto Citadeli,cilvēkiem uz galvas uzkritušo Maximu,centienus iepirkt krievu lidmašīnas,izgāzto pasažieru vilcienu iepirkumu…un neviena atbildīgā.Kur nu vēl uzskatāmākus darbus…

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 05.07.2017. 10.30

Izskan aizdomas, ka vēlēšanu rezultātu ir ietekmējusi arī mums nedraudzīgas valsts dienestu specoperācija.

Да ладно? То есть теперь любой промах любимой партии будет объясняться “это спецслужбы”? то есть на самом деле у Единства был очень высокий рейтинг, но КГБ (будем вещи называть своими именами) и рейтинги искусственно занижал, и на самих выборах результаты подтасовал, да и на экзитполы своих агентов подослал.

0
-11
Atbildēt

6

  DikembeSakamoto > kolpants 05.07.2017. 11.38

  Valodas referenduma priekšvakarā, atgriežoties no ciemiem, iegāju vietējā rajona dzertuvè iedzert kādu kausu alus.Visa publika zināma, ja ne personiski pazīstami, tad vismaz redzēti. Bet starp apmeklētājiem bija kāds iepriekš nekad neredzēts, maza auguma, sportiskas miesasbūves krievs, kurš sēdēja viens pie sava alus kausa, praktiski tam nemaz nepieskaroties. Viņš krieviski uzrunāja apkārt esošo publiku, žēlojās, cik viņš ir diskriminēts, ka valodas komisija neļauj dzīvot, ka viņš esot zemnieks no Bauskas apkārtnes. Tā kā bāra apmeklētāji pārsvarā bija latvieši, neviens viņam nekādu vērību nepiegrieza. Tad viņš sāka uzrunāt bāra apmeklētājus individuāli. Kāds no iesilušajiem vietējiem viņam pateica pāris maigus vārdus un šis dīvainais cilvēks aizsvilās, gandrīz izraisījās kautiņš. Es iejaucos un šos nomierināju. Visa vakara gaitā, šim ne no kurienes atnākušam cilvēkam nebija citas tēmas, kā nakamajā dienā notiekošais referendums. Viņš arī pateica dažas frāzes latviski, ar ļoti dīvainu izrunu. Pilnīgi noteikti tā nerunā krievi Bauskas apkārtnē. Īsāk sakot, šis cilvēks krita ārā no kopējās bildes. Domāju, ka citos bāros arī bija tādi cilvēki, kuri prasti sakot, nodarbojās ar politisko aģitāciju. Kas viņu sūtīja?

  +10
  -3
  Atbildēt

  0

  DikembeSakamoto > kolpants 05.07.2017. 11.44

  Interesanti, ka Buiķe aicina konsolidēties sistēmas partijas Vienotību un NA, bet par JKP aizmirst. Es domāju, ka starp ZZS, V, NA un Saskaņu atšķirība ir tikai publiskajā muldēšanā, kas attiecas uz valsts naudas izsaimniekošanu,tad te viņu politiskā ideoloģija neatšķiras.

  +5
  -5
  Atbildēt

  0

  Dr. Bērziņš > kolpants 05.07.2017. 12.06

  JKP ir Saeimā? Par to nu gan man pirmā dzirdēšana.

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  Ēriks > kolpants 05.07.2017. 12.11

  Es atkal domāju ka JKP ir jaunā vienotība.Jaunās vienotības vienmēr nākušas ar lozungu -”cīnīsimies pret oligarhiem,par tiesiskumu un caurspīdību”.

  Latvijas Pirmās partijas (LPP) valde nākusi klajā ar paziņojumu, ka “ir sākusi atklātu un nesaudzīgu cīņu pret līdz šim nesodāmi funkcionējošo oligarhijas varu Latvijā”. Paziņojumā uzsvērts, ka “Latvija būs patiesi tiesiska valsts tikai tad, kad neviens ekonomiskais grupējums savu interešu realizācijai nevarēs nesodāmi izmantot valsts varas, masu mediju un tiesu varas instrumentus, kā tas ir noticis līdz šim”.

  Tā neesot divu ekonomisku grupējumu savstarpēja cīņa par ietekmi un varu, kā to cenšoties raksturot tie, kas esot ieinteresēti diskreditēt LPP politiķu atklāto vēršanos pret jau realizētajiem un iecerētiem valsts nozagšanas plāniem, apgalvo LPP valde. Tā esot godprātīga rīcība, pildot saviem vēlētājiem dotos solījumus un strādājot saskaņā ar savu pārliecību, jo LPP cilvēkus apvienoja mērķis tiesiskā ceļā pārtraukt valsts nozagšanu un apturēt oligarhiskas sistēmas darbību valsts piesegā, norāda LPP. ” http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/195702-latvijas_pirma_partija_sak_cinu_pret_oligarhu_varu_latvija

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  kolpants > kolpants 05.07.2017. 12.56

  DikembeSakamoto

  КГБ очевидно заслало, на русском агитировать в латышском баре))

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  basta > kolpants 05.07.2017. 22.11

  to DikembeSakamoto

  Čekas projekts, JKP, ir tādi pat prokremliski lopi, kā Vienotība. Kad cilvēkiem beidzot pieleks, ka čeka tiem atkal un atkal iestum jaunus saulvežus. Zīgerists vismaz ar banāniem uzcienāja, bet JP, ZRP, Vienotība un JKP ķer intelektuāli alternatīvi apdāvinātos uz plika āķa.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0