Viena latviešu tauta 9

Komentāri (9)

vvilums 31.05.2017. 22.50

Vienmēr līdz 45g. emigrjušos latviešus, kas paaudzēm spēja saglabāt latvietību nebūt ne vieglos apstākļos ,uzskatīju par īstenajiem. Viņu smadzenes arī netika pakļautas spēcīgās PSRS propagandas apstrādei, kas diemžēl daudzus tomēr salauza un pataisīja par “recekļainām amēbām”.

+1
0
Atbildēt

0

Absints 31.05.2017. 13.46

Droši vien var piekrist, Piemēram, žīdi, kaut izkaisīti pa visu pasauli, māk daudz labāk turēt kopā savu tautu un kultūru.

Bet Graša komentāru var tikpat labi attiecināt uz pretējo pusi- cik ārzemēs džaivojošu latviešu zin par norisēm Latvijā? Cik ir tādu, kas asimilējušies vietējā tautā, cik ir tādu, kas aizbraukuši pēc iespējas ātrāk grib aizmirst latviešu valodu?

Dzimtene katram ir tur, kur viņš pavada bērnību. Un tas nav atkarīgs no nacionalitātes. Tāpēc ārzemēs dzimušajiem latvietim Dzimtene nav Latvija. Tas ir skarbi, bet patiesi. Latvietība vairs paliek kā veids kā būt individuālam, kā atšķirties, bet ne vairāk.

Un Graša kungs- vai notiekošais nav jāuztver kā fatāla neizbēgamība. Tā vienkārši ir, un ar to jāsamierinās…

0
-2
Atbildēt

0

kolpants 31.05.2017. 11.05

Latvija tikai iegūs, ja pieņems pasaules pieredzi, ko tai gatavi veltīt dažāda vecuma un pieredzes latvieši

И?

Почему скандинавские пенсионеры могут и хотят через LIAA зарегистрироваться и приезжать в Латвию делиться опытом, а латышские пенсионеры нет?

Пока активности уехавших видны только в плане поучить, как надо правильно жить, и с Москвой не дружить.

Когда продавалось старое нереновированное поместье, уехавшие латыши проснулись возмутились, когда стало известно, что его из России кто-то купил -“как так, продаете историю, а как же латышское наследие”. Но почему сами не купили (хотя у многих неплохо с финансами) – этот вопрос как-то стыдливо был пропущен.

Один Витолс более менее что-то делает в Латвии, остальные только поучают из-за рубежа. Хотя уже никаких проблем приехать и заняться делом. А не только в год выборов “случайно” решить пройтись через Верманский парк и возмутиться платой.

0
-4
Atbildēt

6

  Anonīms > kolpants 31.05.2017. 11.14

  Gruti saprasties, ja neparvaldi citu valodas.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > kolpants 31.05.2017. 11.41

  Это все отговорки. При желании люди общаются и на разных языках, если для одной стороны это не вопрос жизни и смерти и языковой полиции

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  Anonīms > kolpants 31.05.2017. 15.37

  Mes jau varam runat daudzas valodas ar citiem, jautajums ir vai jus varat runat kada cita valoda lai komunicetu?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  dullaisdauka > kolpants 31.05.2017. 18.54

  Vai tad Vermanskajā tagad ir jāmaksā, lai ieietu? Tad jau tas man jaunums. Visu cieņu Ušakam! Izgājušo gadu vēl varēja par brīvu staigāt, bet, vispār, doma prātīga, jo pašvaldībai vajag līdzekļus, lai to apkoptu un vēl brīvkoncertu ar MŪSU artistiem sarīkotu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > kolpants 02.06.2017. 10.29

  dullaisdauka

  В Верманском был какой-то пивной фестиваль, уже не первый раз. Но вот как-то так случилось, что приехавшему в Латвию захотелось пройти через Верманский именно в год выборов и родилась статья про платный вход.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > kolpants 02.06.2017. 10.30

  andris_rivaner

  вообще могу, именно здесь – нет. Рука Москвы и рупор Путина по определению должен на русском отвечать, такие правила игры)

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: