Aptauja: par “Saskaņu” un ”Gods kalpot Rīgai” gatavi balsot 42,8% 7

Komentāri (7)

Absints 31.05.2017. 13.22

Aptauju rezultāti nav izdomāti. Tie nāk no tās auditorijas, kas aptaujāta, un nav uzskatām par gala prognozi, jo svārstīgie to ietekmēs būtiski.

Bet tā uzrāda tendences. Es, piemēram, nedomāju, ka Vienotība pēkšņi uzleks augstu. Droši vien daļa no svārstīgajiem nobalsos par viņiem, “jo iepriekš tā balsoja”, taču brīnumu nebūs. Es domāju, ka tieši brīnumu ticētāji tagad noliek šo aptauju rezultātus. Nu nebūs to brīnumu!

Es personīgi arī nebalsošu par Vienotību. Es tā jau biju izdomājis iepriekš, jo man nav pieņemama “savējo un intrigu” politika, kas pārņēmusi Vienotību, taču manu pārliecību nostiprināja Ķirša kampaņa. Atceraties skandālu ap Franču Liceju? Ķirsis uztaisīja lielu troksni, ka skola liek slavināt SC. Izrādijās, ka tā ir tendenciozi pasniegta informācija. IZM IKVD atzina, ka viss noticis saskaņā ar programmu. Atzinums notika klusi, bet no tā visa reāli cieta skolotāji. Īstenībā te no mušas tika uzpūsts zilonis, fakti netika pārbaudīti, un tas notika tikai un vienīgi spalvu spodrināšanas dēļ. Otra lieta- Ķirsis sola, tas ir rīdzinieku pastkastītēs, katram pensionāram,rīdziniekam veselības apdrošināšanas polisi 300 eiro vērtībā. Feini, bet atceros skandālu ap rīdzinieku kartēm un Vienotības argumentu, ka rīdziniekus nevar nostādīt priviliģētākā stāvoklī, kā pārejos Latvijas iedzīvotājus. Tagad kaut kas ir mainījies? Bez tam Ķirsis bija viens no tiem, kam iepriekšējās vēlēšanās tika pārmestas individuālās kampaņas. Un tas bija tik liels grēks, ka Junkurs dabūja samaksāt ar Honkongu. Vai Vienotībai te ir vienāda attieksme pret visiem?

Vispār jau es arī varētu balsot par Ķirsi, viņš man liekas viens no sakarīgākajiem tajā kompānijā, varbūt drusku pietrūkst patstāvības, bet es nevaru balsot par Vienotības politiķi…

0
0
Atbildēt

0

lno 29.05.2017. 12.57

Augam gudri:)

+1
-3
Atbildēt

0

LoveLove 29.05.2017. 11.24

Politisko aptauju precizitāte līdz šim ir apstiprinājusies tikai Francijas prezidenta vēlēšanu gadījumā. Manuprāt, rezultātu precizitāti ietekmēja vēlētāju aktivitāte un skaidrība par savu izvēli. Pašreizējā Rīgas Domes vadība tika ievēlēta ar zemu vēlētāju aktivitāti: tikai 55%. Tāpēc, lai kaut ko mainītu, ir viens risinājums – jāpiedalās vēlēšanās. Jāatnāk un jānobalso, pirms tam rūpīgi un atbildīgi pieņemot lēmumu. Kandidātu sarakstu ir pietiekami daudz, atliek tikai izanalizēt solījumus un salīdzināt ar paveikto. Domā, vērtē un noteikti piedalies!

+9
0
Atbildēt

0

DikembeSakamoto 29.05.2017. 08.21

Kāpēc ir.lv šīs muļķības tiražē? Bondaram neticamais “veiksmes stāsts”, no 2.9% uz 8,1%. Kāds muļķis tic šādam popularitātes lēcienam? Skaidrs, ka LRA/LA neiekļūs Rīgas domē un par viņiem nodotās balsis būs balss miskastē.
Pilnīgi noteikti un droši Rīgas domē iekļūs Nacionālā apvienība, kuriem ir stabils elektorāts Rīgā, kā arī Jaunā konservatīvā partija, par kuriem balsos tie, kas Vīlušies Vienotībā un Solvitā Āboltiņā.

+6
-5
Atbildēt

2

  Arturs Pērkons > DikembeSakamoto 29.05.2017. 09.21

  Ar pēdējo rindkopu Freimaņa Latvijas Fakti ir nodrošinājuši attaisnojumu, taču tik un tā 7.2% paliek gaisā karājoties – ej no uzmini, ko šis aptaujāto procents atbildējis.

  Kopumā ņemot, 24.3+7.2 = 31.5 % veido nezināmu viedokļi, jeb zemnieku valodā – katra 3 rīdzinieka viedoklis nav zināms.

  Tā tik ir aptauja!

  +7
  0
  Atbildēt

  0

  basta > DikembeSakamoto 29.05.2017. 13.00

  to DikembeSakamoto

  Vai tiešām uzskati, ka latviešu idiotu skaits ir konstants un ja viņi nevēlēs par prokremlisko kleptokrātisko un sodomisko Vienotību, tad noteikti savas balsis atdos čekas kurmja Bordāna varzai?

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

basta 28.05.2017. 23.04

Varbūt latviešiem pienācis laiks konsolidēties ar latviskām partijām un uzlikt mīksto čekas pidrillām: Vienotībai un Bordāna varzai?

+4
-14
Atbildēt

0